Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sorodne duse


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
221 komentarjev na to temo

#26 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. avgust 2003, 07:19

KO MI UMREMO ONA SE ZIVI.....

MI in ONA... x?x :eek: ... torej DVA, ločena med seboj?...

... kaj pa smo potem MI...?

#27 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 11. avgust 2003, 07:39

dusa ni na telesu...ker pol bi jo videli....dusa ni nekaj kar nosimo...ampak nekaj kar nam pripada....in jo imamo v svoji zavesti in podzavesti...brez nje ne bi videli govori poslusali dihali razmisljali jokali se smejali....in se in se....je del nase duhovnosti ki nas usmerja ali v prav nasega pocetja ali v narobe.....je zelo pomemben dejavnik nasega zivljenja....

KO MI UMREMO ONA SE ZIVI.....CE NE DRUGJE V KAR VERJAMES...PA SIGURNO V SRCIH IN MISLIH TISTIH ,KI SO TE IMELI RADI IN SO TI BILI ZVESTI.....


Če ni na telesu, kje pa je potem?

Če je ne nosimo, a potem sama hodi za nami?

A nista podzavest in zavest tudi samo neki lastnosti teles?

A je to nekakšen policaj, če nas usmerja v prav in narobe?

Mogoče pa je nekaj takšnega kot denar, če je res pomemben faktor v našem življenju?

Če živi po naši smrti kot spomin, potem to ni duša temveč spomin.



uživajte!

(če se le da brez)
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#28 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. avgust 2003, 23:00

..prenahal sem s tem iskanjem, ko me je prvič strgalo
:inocent:

#29 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 11. avgust 2003, 23:25

Duša ne obstaja v mistični obliki, obstaja v obliki zavesti. Telo in zavest sta eno in isto. En brez drugega ne obstajata. zato ne obstaja 1+1=2 AMPAK 1+1=1
TO SI TI IN TO SEM JAS. Kdo pa je pajac x:)x
www.rael.org

#30 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 12. avgust 2003, 10:03

Duša ne obstaja v mistični obliki, obstaja v obliki zavesti. Telo in zavest sta eno in isto. En brez drugega ne obstajata. zato ne obstaja 1+1=2 AMPAK 1+1=1
TO SI TI IN TO SEM JAS. Kdo pa je pajac x:)x




al pa


1+0=1 x;)x




uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#31 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 12. avgust 2003, 10:11

..prenahal sem s tem iskanjem, ko me je prvič strgalo
:inocent:

Pokowc, saj tega ne moreš iskati. To pride samo.

#32 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 12. avgust 2003, 10:43

Ja jo srečaš na neobičajnem mestu ob najbolj nemogoči uri......tu se pa vse neha, tebe pa žre bolečina. To niso nobene dvojčice ampak skušnjave, ki si jih je zmislil sam hudič.
Kako smo šibki, no vsaj zase vem ! :sori:

LP!

#33 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. avgust 2003, 11:18

menim, da je blem, da sama podobnost povzroča enačbo in to nas potem razelektri. x:Dx

#34 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. avgust 2003, 12:38

Duša ne obstaja v mistični obliki, obstaja v obliki zavesti. Telo in zavest sta eno in isto. En brez drugega ne obstajata. zato ne obstaja 1+1=2 AMPAK 1+1=1
TO SI TI IN TO SEM JAS. Kdo pa je pajac x:)x

razen ponoci, ko se preseli zavest v sanjsko telo- dvojnika, ane!?

#35 Beli Mag

Beli Mag
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 15. avgust 2003, 00:19

Jst poznam eno sorodno dušo oz. lažje bi rekel, da se poznava že iz mnogih prejšnjih Življenj. Vsakič, ko sem z njo, se super razumeva, sem sproščen, odkrit, srečen. Ko ji pišem, sem super volje, vesel sem vsakega njenega maila, klica, nasveta,...
Drgač pa imam še dve poznani duši, s katerimi smo bli tud že večkrat skupaj inkrnirani, i za eno imam posebno skrb. Se pa z vsemi super razumemo...
Ko smo skupaj, se energeniziramo, tudi če sva oba utrujena, se napolniva...

Čav čav :)

#36 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. avgust 2003, 22:40

..uou, jst pa ne morem več, mene je tud strgalo malo, zgleda, da sem šla previsoko al pregloboko al neki tko.........
sej verjamem, ma sem ....rajš bl przemljena, ker prehitro ...ne vem, no....

#37 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. avgust 2003, 22:50

jaa, bremza popusti in tko, no... pole pa strogo zavedanje in pazljivost, kar pa spet ni spontanost, ane x:Dx nato prideš k Ideji, da sprejmeš vse, nič po teoriji ampak samo po skepsi x^x

#38 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. avgust 2003, 23:06

..ne, ne Pokowc, meni se je tko hitro odvijalo, da sem očitno šla previsoko, po očetovi smrti pa ne morem o tem sploh razmišljat....ker se mikar strena, k pol nisem sposobna več živet med "zemeljskimi "forami, ljudmi, hodit v normalno službo, govorit taene in iste stavke........ajoj prejoj, upam, da je to samo prehodno!

#39 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. avgust 2003, 23:54

ja,ja potem pa rabiš mir, polje mirovanja :palec: cool :palec:
menim,da bo minilo,ko se boš res prezračla´in si ponovno zaželela rodovitnega pogleda x:Dx
ne pusti se tleti, pogasi čimprej x:Dx
JAJA, TUT MEN SE JE HITRO ODVIJALO, PA SEM SE PREPUŠČAL, KER SEM IMEL TO BITJE PREPROSTO IN ISKRENO PRERAD.

#40 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. avgust 2003, 23:58

.. ja, ma se bojim, da če si začnem zdj kaj zidat, se bo pol rušlo...in najbl zanimivo je to, da me REDKI razumejo, da rabm MIR, jst pa pol obratujem z najmanjšo zmogljivoctjo, sicer uredu, a ne vem, če je glih cvela duša prisotna....
o, kako lepo, če kdo kaj pomaga zaštekat!

#41 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. avgust 2003, 00:29

pomaga skrbna in negovana izolacija, da prerasteš in preluftaš vse to. sej ni treba vsakmu govort, ti kr počni tist zakar meniš, da je Dobro Sam Zate. Nben se ne bo ukvarjal s tabo, kukr ti s seboj x:Dx

#42 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 16. avgust 2003, 03:53

BLJP, JA, JA ....ŠTEKS, WEDLOS, GRAZIE=MISLM ISTO AWESH!!!!

#43 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. avgust 2003, 21:11

hm najbrž, sem jaz zgubil, mojo :sori: the search goes on

google

searching for your soulmate..................................................................
................................................................................
...
..............................soulmate not found. this search took 0.13 seconds
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#44 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. avgust 2003, 21:49

x:Dx

#45 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. avgust 2003, 22:20

I know it's only you and me and i like it yes i do...
soulmates, just like you and me, and i like you yes i do...
cheer up homer, it's only a rock camp...
but i like it... hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#46 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 18. avgust 2003, 10:08

Sorodna duša .... Jah, kakšna svinjica... Zdaj ko sem o tej zadevi razmišljala bolj tako iz vsakdanje prakse bi rekla,da sem nekaj takšnih osebic srečala, s katerimi sem se na določene teme skoraj v detajle ujemala, da bi se pa v skoraj vseh področjih pa še nisem doživela. Išče se... x:Dx .

Kar se pa tiče sloves, sem se pa naučila živeti s tem, kajti do zdaj sem živela zelo razgibano življenje, veliko selitev, služb in spoznavanje veliko ljudi, v vsaki situaciji sem bila obkrožena z ljudmi ki sem jih v tistem trenutku rabila, v vsakem obdobju so mi določeni ljudje pomenili dosti, ko smo si dali, kar nam je bilo namenjeno, smo šli naprej vsak po svoji svinjski potki....

Dokler se morda ne snidemo spet x:Dx

#47 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 20. avgust 2003, 11:58

Če izhajam iz Aristofanove zgodbe o naši drugi polovici, katero naj bi iskali vso svoje življenje, sem do takšnih pojmov kot je duša dvojčica ipd. malo skeptična...že to iskanje...želja po ponovnem združenju...kaj pa če je ne najdeš-pol si pa samo polovičen ali kaj? celo življenje, če ti usoda ni naklonjena?
hm...pa vem, da (še) nisem samozadostna, ampak bolj mi je všeč izraz sorodna duša...takih imam veliko...in imamo se radi...in vse to...

ne vem...te duše dvojčice se mi zdijo proizvod newagevske evforije...


#48 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. avgust 2003, 12:24

JAA, SORODNE DUŠE xokkx

#49 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 20. avgust 2003, 22:07

kakor koli, obstaja ogromno ljudi, s katerimi se razumemo, od katerih se ucimo in v katerih najdemo delcek samega sebe... so taprave "sorodne duse" res samo komercialni produkt? xrolleyesx
nekako sem srecala par ljudi, s katerimi sem se fenomenalno zastekala, ampak a so zato res sorodne duse? i don't think so. ali pac? najbrz me mede casovna komponenta x:Dx
btw, ziher je kdo prebral newtoonovo potovanje in usodo dus... kaksna mnenja na to?
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#50 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 21. avgust 2003, 15:31

bilboa, ne razumem te najbolj...
a ločuješ med "pravimi" in "nepravimi" sorodnimi dušami?
taprave so potem duše dvojčice?
a obstajajo kriteriji za sorodnost duš?
xrolleyesx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0