Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kristali za razstrupljanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 Voda

Voda
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 12. avgust 2003, 10:31

Zdravo!
Vprašanje za poznavalce kristalov: kateri kristal se uporablja za čim bolj intenzivno rastrupljanje telesa po hudi zastrupitvi (sepsi) in kakšen je način uporabe?
Saj vem, da obstaja kup knjig, ampak kar je morda kod v zivljenju ze sam prizkusil, velja za kup knjig ...

x:)x x:)x x:)x

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 12. avgust 2003, 20:13

:vragec:


contesa ...
vsak dan malo vech?
koncha se s 24 urnim obkladkom?


:vragec: x:px x;)x x:Xx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 Voda

Voda
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 13. avgust 2003, 07:50

Hvala Contesa, že danes začnem s testiranjem ... x:Dx

#4 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 5. oktober 2003, 13:06

x:)x Uporabi oniks, s polaganjem na prizadet del telesa. Na začetku pol ure, potem pa podaljšuj, vsak dan malo več! Pomagalo ti bo! (vsakič po in pred uporabo kamen očisti, najlažje z vodo, curek iz pipe naj kar nekaj časa obliva kristal) :palec:

Jaz tud morem probat! :palec:

#5 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. december 2003, 22:44

Optimalna varianta za razstrupljanje - skuhaj čaj iz koprive in za pol ure v toplega položi hrizopraz. To pij nesladkano. Namesto koprive lahko uporabiš lakoto - sicer v naravi lepo diši po medu, ko pa jo skuhaš, je ogabnega okusa.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. september 2005, 17:46

zakaj tu ni vec? :8):
ali imamo se kaksno temo v tem forumu ali smo jo preprosto spregledali?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. september 2005, 10:51

Očitno sta tu bolj ali manj aktivne le 3 - 4 teme in pol folk te uporablja za vse živo. Zaradi preglednosti - res škoda.

čačača
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. september 2005, 10:59

ja... :||

No saj tud zato sem pa mal osvezhevala vcer. xDDx :palec:

No zdaj vemo da je to tu.
Sam vcer sem imela ze polno glavo, bom mroda ob ponovnem pogledu se kaj nasla, pa zdruzhila pa tko. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0