Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Radiestezija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
229 komentarjev na to temo

#151 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. november 2004, 18:49

Sstane
kako bi bilo, če bi še jaz nekomu hotel vsiliti mojo resnico poznavanja teh dimenzij, tako kot je zame sprejemljiva..za nekoga drugega pa ne…

Lahko se pa najde v tem, ali pa tudi ne…

Pa poglejmo mojo resnico, ki ni samo iz trte zvita, ki sloni tudi na dejstvih, dokazih, meritvah, eksperimentih in seveda na znanju, ki nam ga odpira vesolje, samo ali je ta resnica res prava ali ni samo moja, ker moram doprinesti tudi kapljico nekaj mojega v univerzalno nezavedno, nekaj podobnega kar že je, ali pa nekaj čisto novega…….

Osredotočimo se na funkcijo možgan, ki so v bistvu tudi naš procesor nekega vesoljnega podprograma. Funkcija zavednega dela, ki ga potrebujemo za vsakdanje življenje v tem času in v tej obliki (nekaj procentov kapacitete), funkcija nezavednega dela in funkcija pretvorb iz kvantne nečasovne oblike informacije vesolja v materialno časovno obliko in obratno. Nevronske mreže sestavljajo nevroni, ki so med sabo preko svojih lovk povezani v multiplexs na različnih ravninah in različnih nivojih. Kratke lovke imajo funkcijo internih (naših) mrež, dolga lovka ima funkcijo povezave multiplexsa za kvantne pretvorbe. Ker polprevodniški kristali na lovkah prevajajo samo v eno smer (na primer zavedno v nezavedno) rabijo določeno napetost, da postanejo prevodni tudi v drugo (ego), te napetosti se ustvarjajo z našimi kemičnimi reakcijami, največkrat na osnovi miselnih vzorcev in orodji ega, kot so čustva, strah, razočaranja, nesprejemanje in še in še, pač vse tisto, ki nam v bistvu predstavlja neko oviro do rasti višjega jaza. Ego v eno, mi v drugo stran, rezultat je ozaveščanje miselnih vzorcev v nezavednem delu, kjer se ti vzorci vseskozi primerjajo, ustvarijo nek navidezni (fantomski) vzorec in le tega zopet primerja z novim, skratka zorimo v tako imenovani višji jaz. Ne bom v potankosti še dodajal, kako se te infornmacije zapisujejo v »back up« datoteke vodnih kristalov, bistvo je, da tako predelano informacijo plasiramo preko zunanje nevronske mreže v univerzum, kot pretvorjeno informacijo v kvantni obliki. Prav te naše kapljice potem dodajamo v univerzalno nezavedno in s tem pomagamo k bolj popolnem znanju, pač dodajamo, da gre evolucija k bolj popolnem. Ker smo v bistvu samo pretvorjena informacija v časovno materialno obliko, smo v bistvu tudi mi del teh informacij in so nam tudi informacije dostopne, če znamo ustvariti tak pogoj, da do teh informacij tudi pridemo, največkrat v obliki intuicij in podobno.

Sedaj pa lahko v to vključimo prav vse ostale resnice, Stanetovo okoli soli (elektroliti, napetosti), kristale, energetska polja in vse ostalo, kar se v tem nekem popolnem vesoljnem programu dogaja. Naši podprogrami so za nadgradnjo osnovnega programa, to je tudi naša naloga na tem svetu, v našem času, naša karmična pot. Živimo in delamo pač tako, kot nas naš zavestni del vodi, naše zavedno stanje, vse kar se nam okoli tega dogaja je samo namen razvoja našega jaza in s tem doprinos nečemu bolj popolnemu.

Moj prijatelj vsega tega ne rabi, kadar mu razlagam te zadeve , to ni pomembno, zanj je samo ena resnica »to kar vem in znam mi je bog dal, zakaj je tako me ne zanima«. Mene zanima zakaj mi je moj bog (univerzum) dal to, da razmišljam, kako bi to lahko tudi fizikalno potekalo, čeprav v bistvu sploh te informacije ne rabimo, vendar če to počnemo, tudi vemo, kaj lahko spremenimo, čeprav je tudi to del naloge, naša zavest pa to informacijo še goni, ego vleče kontra in to nas nadgradi. Ljubezen nas vleče v neko svetlo točko, po kateri hrepenimo, ker ni vedno tako, kot si v svojih željah grad gradimo, se pojavljajo bolečine, te bolečine nas pripeljejo do višjega nivoja razmišljanja pri tem pa neko svojo »resničko kapnemo« v univerzum. Podobno je z boleznimi ali pa kaj drugega, a prav povsod je bolečina tista, ki nas nadgradi.
Napisal sem del svoje resnice, ki je samo moja, za nekoga drugega pa pač drugačna taka, ki jo v tem trenutku potrebuje.

Marsa, če je preveč nakladanja mi povej, bom zbrisal, samo hotel sem nekako nakazati Stanetu, da je dovolj samo neka informacija, splošna in uporabna, nikakor ni potrebno v detalje razlagati tistega, kar nekomu ni potrebno vedeti, prav vsak, ki bo informacijo potreboval, bo iz osnovnega lahko videl, kje jo dobi. To kar sem zgoraj opisoval se da razdelati po segmentih in lahko bi se prepričevali v nedogled, napisali cele knjige, toliko že znanega in odprtega, še veliko več tistega o čemer bi lahko ugibali in dograjevali vsak z svojo mislijo. Vendar mislim, da to ni namen foruma, namen je dati informacijo, ki je uporabna in, ki jo lahko tisti, ki jo potrebuje, tudi najde……

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#152 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. november 2004, 21:53

:palec:

#153 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 30. november 2004, 22:44

Buda

pravjo tut da divji kostanj nevtralizira sevanje....KAJ PA ČE JE VSE RES?
Vse pa spet ne verjamem...

#154 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 30. november 2004, 22:47

ja tudi z kostanje vem, sam ti nism hotu povedat, si pa sama,no x:Dx
pa se kostanji so zastonj.... Zakaj pa ne?
a pa bi ti prostor zamenjala, tam kjer spis ,da bi bila delovna soba in obratn?
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#155 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 30. november 2004, 23:03

Mogoče kake tri leta ali več. Se ne spomnim.
Bodi dobro!

#156 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. november 2004, 23:21

<{POST_SNAPBACK}>ja tudi z kostanje vem, sam ti nism hotu povedat, si pa sama,no x:Dx

Ampak, mora biti še v lupini x:Dx

#157 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. november 2004, 23:22

<{POST_SNAPBACK}>Mogoče kake tri leta ali več. Se ne spomnim.


Matr si hecna s tisto šibico, al kr je pač tist, kr držiš v rokah.

čačača
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#158 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. november 2004, 23:23

<{POST_SNAPBACK}>Sstane
kako bi bilo, če bi še jaz nekomu hotel vsiliti mojo resnico poznavanja teh dimenzij, tako kot je zame sprejemljiva..za nekoga drugega pa ne…

Lahko se pa najde v tem, ali pa tudi ne…

Pa poglejmo mojo resnico, ki ni samo iz trte zvita, ki sloni tudi na dejstvih, dokazih, meritvah, eksperimentih in seveda na znanju, ki nam ga odpira vesolje, samo ali je ta resnica res prava ali ni samo moja, ker moram doprinesti tudi kapljico nekaj mojega v univerzalno nezavedno, nekaj podobnega kar že je, ali pa nekaj čisto novega…….

.....................ograjevali vsak z svojo mislijo. Vendar mislim, da to ni namen foruma, namen je dati informacijo, ki je uporabna in, ki jo lahko tisti, ki jo potrebuje, tudi najde……



Hvala ti, Tomaž za tvojo resnico.

Lahko ti povem, da si na lepši, bolj definiran in bolj jasen način napisal velik del tistega kar o tem svetu "vem" sam oziroma - kakor ga dojemam v zadnjih letih.

Tako sem besedilo hitro shranil, preden ga izbrišeš.

Res bi te rad srečal.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#159 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. november 2004, 23:28

Jebi ga, saj vas je fajn poslušat, ampak, ne gre mi pa v glavo, kako to, da nekoga vse moti, drugega pa nič xrolleyesx x:Dx
Jaz sem se včasih po hotelih prestavljal, kot maček iz kota v kot, po dolgem, počez, pokonci... po postelji, da sem našel pravo pozicijo za spanje. Se spomnim, da sem v nekaterih sobah v nekih hotelih spal, kot ubit, v drugih pa za noben denar nisem mogel zaspati itd itd. :o|o:
Tudi doma je bilo enako :C:

#160 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. november 2004, 23:40

Vojko
te pokličem ko bom v lj in ko bo mal več časa...kavica bo prijala v tvoji družbi...


Stane
jaz zaspim povsod, na kavču, v avtu ( samo enkrat za hipec med vožnjo drugače ne med vožnjo), hotelu, sploh nimam problemov s tem..edino včasih malo manjka spanca..takrat pa kako alfa stanje dost pomaga.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#161 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. november 2004, 23:54

<{POST_SNAPBACK}>Vojko
te pokličem ko bom v lj in ko bo mal več časa...kavica bo prijala v tvoji družbi...
Stane
jaz zaspim povsod, na kavču, v avtu ( samo enkrat za hipec med vožnjo drugače  ne med vožnjo), hotelu, sploh nimam problemov s tem..edino včasih malo manjka spanca..takrat pa kako alfa stanje dost pomaga.....

No, vidiš, jaz tudi x:Dx x;)x

#162 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 1. december 2004, 22:00

Ojej,

Tomaž, saj veš kaj bom napisala ane. A se splača, lepo te prosim x:)x . Samo čist na kratko, mojo resnico.
Vsa sevanja, gor pa dol, vsi uplivi taki al drgačni, vse kar je dobr, vse kar je kao slabo. VSE JE TOČNO TKO KOT MORA BIT. Vsa sevanja so zato, da bo iz vsega tega nastalo nekaj novega, saj gre vse naprej, a mogoče nimam prou. Pr zdravniku tud hočjo, da maš po njihovih normah, kolk že je normalno sladkorja, pa holesterola, pa prtiska, pa ne vem kaj še. Ja a se kdo vpraša kolk let te norme že veljajo, ah dajte no, saj se vse spreminja, tudi naši organizni. Telo le polpolna celota, s komunalci, zdravitelji in stvaritelji vred v vsaki selici. Duhec v nas pa nas z vodenjem pelje po ta pravi poti.
Tomaž, ne trudi se razlagat, saj govorimo vsi o eni in isti stvari, samo vsak hodi po kao svoji poti, na koncu pa vsi na istem cilju pristanemo.
Fiska, kemija, noskotovi kristali, moji navadni kamenčki, ki me sploh ne zanima iz česa so, sam vem da so ta pravi, če me pokličejo, vse funkcionira, če verjameš in sebi prisluhneš, da slišiš odgovor.

Vem samo to, da kadar si res v podnu, pride pravi učitelj, pa a je to človek, al kamenček, al knjiga al karkoli , ki te zruka, zbudi, da narediš prvi korak, pol se tko ne da nazaj.

Super ste vsi skupaj, seveda ane Stane, nebi bli komplet, če nas ti mal ne posoliš, pa saj smo že navajeni x;)x ,

Hvala vsem , ker ste tukaj, lušno je brat, da se le ne kregate čist na nož pa je cool.

peace and love
clean

p.s.: A ne Tomaž, moji kamenčki so tud zakon x;)x , xDDx
peace and love
Klinar

#163 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 1. december 2004, 23:20

Buda,
ja bi takoj zamenjala pa ne gre....sej bom našla rešitev..se trudim, pa mislim da bo vse ok. Sam en strokovnjak mi še manjka, pa bo kul. Itak pa vem da moram najprej u glavi poštimat..tam mi trenutno najbolj seva... x;)x

pa ti? maš iste težave?

#164 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. december 2004, 23:58

nene nim težav, sam sem se zanimal za tole, zato povem, sj pa vidim, da tut ti marsikej veš že.... :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#165 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 2. december 2004, 02:35

p.s.: A ne Tomaž, moji kamenčki so tud zakon x;)x , xDDx[/quote]


Clean
oba že naprej dal, oba pomagata tam k sta..sam jest sem spet brez

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#166 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 2. december 2004, 03:42

[B]Oj, dobiš, ko se srečava, ni panike x;)x :palec:
peace and love
clean
peace and love
Klinar

#167 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 5. december 2004, 10:19

Kakšni "čudežni"kamenčki pa so to?

#168 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 5. december 2004, 18:32

<{POST_SNAPBACK}>Kakšni "čudežni"kamenčki pa so to?


TO SO ČISTO NAVADNI KAMENČKI, KI SO INFORMIRANI Z ČISTO MISLIJO.......vpraš Clean in povedala ti bo

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#169 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 5. december 2004, 20:32

Hm in kje dobiš take kamenčke? Od Clean? Se priporočam....

#170 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. december 2004, 20:57

Jaz imam take, ki so informirani z besedo, imenom. In biblijski citat - in beseda je meso postala - pomeni točno to.

#171 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 9. december 2004, 20:34

Shaya, pri meni je bil neki Franci, saj si mogoče že kaj opazila v Cityparku stojnico, kjer so merili energijo in ponujali brezplačno merjenje sevanja v stanovanju.
Tudi jaz imam kot ti volneno podlogo z magneti, pa ... Kako tebi deluje?
Bodi dobro!

#172 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. december 2004, 14:34

Tekst, ki ga podajam, je sicer iz delovnega gradiva za razširjen ponatis moje knjige Minerali*zdravje*duhovnost. Potegnjen je iz poglavja o energijah mineralov - del, ki ga objavljam tule, govori o tem, kakšnim energijam vse so minerali lahko izpostavljeni, ampak tale del je v bistvu primeren tudi za temo radiestezija. Daje vpogled v to, kakšne energije vse se nahajajo okoli nas in vsak se lahko sam vpraša, ali je kupovanje raznih dekc za zaščito smiselno.

Živimo torej v morju energij, ki jih lahko razdelimo na dve komponenti:

• ELEKTROMAGNETNA KOMPONENTA

Definiramo jo s frekvenco, jakostjo in modulacijo, zato si oglejmo bistvene sestavne dele te komponete in bistvene vplivne veličine, ki povzročajo spremembe njenih povprečnih vrednosti.

Naravno zemeljsko magnetno polje
Posamezne plasti v tekočem jedru planeta, se zaradi različne teže in gostote vrtijo različno hitro. To povzroči »učinek dinama« in ima za posledico naravno zemeljsko magnetno polje. Gostota pretoka naravnega magnetnega polja Zemlje znaša v Sloveniji običajno med 45 µT in 50 µT (mikro Tesla), vendar pa prihaja zaradi izbruhov na površini Sonca in električnih tokov v ionosferi do dramatičnih kratkotrajnih sprememb gostote tega pretoka.
Človek je uglašen na naravno magnetno polje, zato povzroči dolgotrajna izpostavljenost povečanemu magnetnemu polju hitrejšo rast in mutacije celic, pomanjšanemu pa upočasnjeno rast celic, slabše delovanje imunskega sistema in manjše vrtinčne tokove na površini fizičnega telesa, ki vplivajo na slabšo komunikacijo med celicami.

Naravno zemeljsko električno polje
Nastane kot posledica naravnega zemeljskega magnetnega polja. Njegova jakost je običajno med 90 in 120 V/m. Odvisno je od lokalne temperature, vlage in ioniziranih sevanj. Zaradi atmosferskih sprememb (močne padavine, megla, nevihte ..., lahko doseže tudi 20 kV/m.
Dolgotrajna izpostavljenost povečanemu električnemu polju povzroča v človekovem telesu upad ravni lipidov, pomanjšanemu pa upočasnjeno komunikacijo med celicami.

Schumannova resonanca
Ta pravzaprav ni odvisna od dogajanj v notranjosti Zemlje. Površina Zemlje namreč tvori z notranjim robom ionosfere nekakšen votli resonator, v katerem prihaja zaradi strel (vsako minuto je na Zemlji okoli 6000 udarov strele) do potrebnega vzbujanja, ki povzroči stojno valovanje s Schumannovimi resonančnimi frekvencami. Prevladuje frekvenca okoli 7,8 Hz, ki dnevno variira za 0,5 Hz, prisotne pa so še šibkejše, višje frekvence. Človek je uglašen na Schumannovo resonančno frekvenco, vendar pa jo v urbanih naseljih »preglasi« frekvenca omrežne električne energije (50 Hz), ki nas na nek način oddalji od naravne Schumannove resonance. Posledice na zdravje ljudi še niso znane.

Plinske molekule
Zaradi sprememb v zemeljski atmosferi, ki so predvsem posledica energijskih vplivov Sonca in Lune, se spreminja tudi koncentracija plinskih molekul, sestavljenih iz pozitivnih in negativnih ionov, kar ključno vpliva na naše počutje.


• INFORMACIJSKA KOMPONENTA

Tudi na informacijski ravni se univerzalna energija v biosferi obogati z različnimi informacijami. Ključne so tiste, ki jih planet uporablja za samoregulacijo in nadzor nad lastno evolucijo (glej J. E. Lovelock: Gaja, nov pogled na življenje na Zemlji). V tej komponenti se namreč na nek način ustvarjajo informacije o tem, kako naj se Zemlja odzove na različne spremembe. Tako je kljub temu, da se je, odkar je na Zemlji življenje, sevalna moč Sonca povečala vsaj za 30 %, spreminjali pa so se tudi drugi »vhodni podatki« povprečna temperatura na Zemlji ves čas znotraj meja 10 oC do 20 oC, kisika je v zraku ves čas okoli 21 %, količina soli v morjih ne narašča, čeprav bi se sol izpira v morje s takšno hitrostjo, da bi morala biti koncentracija že zdavnaj tako velika, da za življenje ne bi bila več primerna ... Zdi se, da se v informacijski komponenti takoj, ko se na Zemlji nek problem pojavi, »ustvari« tudi odgovor na ta problem.
Na informacijsko komponento pa s svojim razmišljanjem, čustvovanjem in ravnanjem seveda vplivamo tudi ljudje. S to komponento smo namreč vsi povezani (glej uvodno poglavje: Kozmična zavest) in tudi na naša ravnanja se pojavljajo ustrezni odzivi, ki lahko v ekolškem smislu kulminirajo tudi z lokalno ali splošno kataklizmo, ki jo lahko razumemo kot »odstranitev elementov, ki skušajo porušiti naravno ravnotežje.« Takšne stvari se dogajajo, če smo slepi in gluhi za odzive in sporočila, ki se kot odgovor na naša ravnanja v informacijski komponenti pojavljajo. Po drugi strani pa lahko tako, da se tem energijam ustrezno odpremo, pridemo do vseh »odgovorov« na energijske probleme, bolezni ipd. Odgovore lahko dobimo na različnih ravneh, odvisno od naše odprtosti oziroma dojemljivosti do informacij, ki so sicer povsod okoli nas. V primeru bolezni se tako lahko odgovor pojavi v obliki intuitivnega vedenja, kaj nam bo pomagalo k ozdravitvi, lahko pa celo v obliki »čudežne ozdravitve«.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#173 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. december 2004, 14:50

Zelo imaš prav, zato pa ljudje intuitivno jedo vedno več hrane, ker je v njej vedno manj soli, kajti debelost je vseeno boljša izbira od smrti.

#174 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 15. december 2004, 11:32

<{POST_SNAPBACK}>Shaya, pri meni je bil neki Franci, saj si mogoče že kaj opazila v Cityparku stojnico, kjer so merili energijo in ponujali brezplačno merjenje sevanja v stanovanju.
Tudi jaz imam kot ti volneno podlogo z magneti, pa ... Kako tebi deluje?


Jaz sicer nisem imel te prevleke, so jo pa imeli starši. In brat, ampak eno drugo. In pri vseh je bilo enako. Na začetku moten spanec zaradi vpliva magnetov, potem prilagoditev in s tem občutek boljšega spanca, na dolgi rok pa nihče ni čutil kakšnega posebnega izboljšanja.
Sem pa sam z brskanjem po netu "raziskoval" magnete. In že tukaj vidiš, da ima vsak svoj pogled na zadevo.
Magneti zagotovo vplivajo na telo, kako, pa je odvisno od jakosti magnetnega polja, prodornosti, polarnosti...
Ni vseeno, ali je magnet obrnjen k telesu s severnim ali južnim polom ali pa je celo multipolaren (izmenični južni in severni pol na eni strani magneta). Tudi ni vseeno, kako velik je magnet. Večji magnet z majhno močjo ima lahko precej večji vpliv kot majhen in močen magnetek. Vzemi za primer zemljo. Njeno magnetno polje je dokaj šibko (okoli 0,5 gauss, če se ne motim), vendar je zaradi mase zemlje izredno prodorno.
En majhen akupunkturni ali drugačen magnetek bo od blizu premaknil iglo na kompasu, z večanjem razdalje pa bo ta vpliv hitro pojenjal, kar pomeni, da bo prevladalo zemljino magnetno polje. Čeprav ima lahko tak akupunkturni magnetek 600 gauss in več.
Moje mnenje: Take prevleke včasih lahko koristijo, niso pa vsemogočne. Prisluhni sebi, in če se ti bo zazdelo, da bi za nekaj dni uporabila prevleko, jo daj. Verjetno največji učinek te prevleke pa se pojavi zaradi volne x:)x

#175 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 15. december 2004, 11:52

<{POST_SNAPBACK}>..........

Moje mnenje: Take prevleke včasih lahko koristijo, niso pa vsemogočne.  Prisluhni sebi, in če se ti bo zazdelo, da bi za nekaj dni uporabila prevleko, jo daj.  Verjetno največji učinek te prevleke pa se pojavi zaradi volne  x:)x



:palec: :palec: :palec:

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0