Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pomembne točke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 krokodilka

krokodilka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 31. avgust 2003, 19:56

:8): hmmm, tele 'pomembne točke', mi niso nič jasne:

 
Tocka Duha Skorpijon 09°17`48
 
Tocka Fortune Rak 22°37`10
 
Kulminantni planet Venera 04°56`03
 
Vzhajajoci planet Luna 101°01`11


bi mi lahko kdo kaj povedal o tem? npr. lastnosti te osebe...? I would be very, very grateful :vio: !!!

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. avgust 2003, 20:04

Zivjo Krokodilka!

Glej, tule omenjamo tele tocke - ni pa nobenih razlag za posamezna znamenja (se) x;)x - da ne bi bila prevec razocarana... x:)x
Arabske tocke
Tocka duha, Tocka Fortune
in
Kulminantni in vzhajajoci planet
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 19. september 2003, 20:28

Ciao Krokodilka

Te arabske točke ali senzitivno točke se tolmačijo večinoma tako, da se pogled v kateri hiši stoji.
Na podlagi PARS FORTUNE ali točke sreče so včasih arabci ugotavljali stanje lune ob rojstvu (mlaj, ščip,pol lune ....). Posebno aspekte so upoštevali, pri tem moraš paziti da je dokaj točen (orbis le 2 stopinje) ORBIS = razmak od točnega aspekta. :)

No če te zanima kaj pomenijo vse te točke v tvojem horsokopu mi podaj tvoje podatke (stanje planetov in hiš) pa jih ti bom tolmačila

Lep pozdrav
Jupi

#4 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. september 2003, 21:35

Ciao Krokodilka

Te arabske točke ali senzitivno točke se tolmačijo večinoma tako, da se pogled v kateri hiši stoji.
Na podlagi PARS FORTUNE ali točke sreče so včasih arabci ugotavljali stanje lune ob rojstvu (mlaj, ščip,pol lune ....). Posebno aspekte so upoštevali, pri tem moraš paziti da je dokaj točen (orbis le 2 stopinje) ORBIS = razmak od točnega aspekta. :)

No če te zanima kaj pomenijo vse te točke v tvojem horsokopu mi podaj tvoje podatke (stanje planetov in hiš) pa jih ti bom tolmačila 

Lep pozdrav
Jupi

Živijo Jupi

Ali si tako prijazna in meni razložiš moje točke?
27. 5. 1958

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. september 2003, 14:35

Vojko - najboljs podat kar tocke (izracun je na LN, vkljucno s tockami, pa (se) brez razlage)...
Tako ali tako pa moras podat vsaj uro, kajti tocke temeljijo na polozaju ASC, ki ga pa izracunamo po uri rojstva.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. september 2003, 08:57

Pa se meni pliss, pliss x:Dx
Točka fortune - devica-16.00.42
točka duha - kozorog-26.27.25

MOgoče bi morala dati še kakšne podatke? 23.11.1970 07.15 Wipperfuth(KOln)...kaj mi torej prinašajo te točke..

Vsaj hitro, ali brzinsko razlago..ali bilo kako x;)x ..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0