Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kakšna sploh sem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
39 komentarjev na to temo

#26 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. september 2003, 20:24

:vragec:


sam psssssttttt....
bo hotu she elnino bit zram x:Dx


:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#27 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 6. september 2003, 20:26

Hja, pa Kljuka, a ne? x;)x

#28 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. september 2003, 20:28

:vragec:


kljuka bo skrbeu za moralno-politichno neoporechnost x:Dx


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#29 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. september 2003, 21:04

:vragec:


hmmmm.....
klele zasledit ene izkushnje.... x:Dx


kolk chasa pa pr teb devichniki ostanejo devichniki? x:o)x



:vragec:  x:)x  x;)x



do naslednega življenja x:Dx x:Dx

čaki,čaki...sej se razumeva Devica-Devičnik x:Dx x:Dx pol pa itaq Luna svoje reče :vragec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#30 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. september 2003, 21:10

xrolleyesx OJJJJ-ej ...zabušila mal jest tole :inocent:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#31 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 6. september 2003, 21:57

Luna - devica
Sonce - kozorog
Ascendet - oven
Merkur - strelec
Venera - strelec
Mars - devica
Jupiter - bik

težko poiskati skupne lastnosti; mi kdo pomaga?

Lepa!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#32 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. september 2003, 23:01

QUOTE (Živa @ 6. Sep 2003 ob 13:27)

Luna - devica
Sonce - kozorog
Ascendet - oven
Merkur - strelec
Venera - strelec
Mars - devica
Jupiter - bik

težko poiskati skupne lastnosti; mi kdo pomaga?  


Naj bo k maš vsaj asc v ovnu...... hm saj je treba rečt da sem bil dokaj presenečen ko si dala luno na prvo mesto... hehe, ker vidu sem do sedaj sam dve opciji, sonce luna asc, sonce asc luna.... torej prva lastnost "nenavadna"... vsa tri zemeljska znamenja... pa še mal ognja zraven, merkur in venera tam v 8. 9. hiši... dokaj dobro zate, hehe, mars in luna v šesti... hudo za tvojo poklicno kariero, morda pa bi lahko šla v politiko :) hehe, v sloveniji mamo itak same take politike.... zemljske, ajd pol pa še jupiter v biku, hja, moja profesorca angleščine bi rekla "počasi a zagotovo" bo prišel k tebi uspeh...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#33 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. september 2003, 13:49

Luna - devica, Sonce - kozorog, Ascendet - oven, Merkur - strelec, Venera - strelec, Mars - devica, Jupiter - bik

sam mars v devic bo tist, zarad katerga se boš prepirljivo smukala bilo kje. Seveda, jezik je tist, ki ti-bo omogoča xrolleyesx
a zarad asc. , ki pa ni odločilen˝v karakteju osebe pa tk, nevem do kje ti bo segala čwekalna avtoriteta. Nauč se bit zmerna. ravnovesje gojit. morda imaš zarad venere, mimobeže avanturce, pa se sam zarad nekega ovnovskega ponosa˝ribaš in kažeš nedolžno drugim?; kera generacija pa si?

#34 Vally

Vally
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 11. oktober 2003, 14:52

Kakšna sm pa js??

Sonce - kozorog
Luna - kozorog
Ascendent - devica
Merkur - kozorog
Venera - škorpijon
Mars - ribi
Jupiter - ribi
Saturn - strelec
Uran - strelec
Neptun - kozorog
Pluton škorpijon

#35 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. oktober 2003, 16:41

Prmejdunej, Vally, opazim tam pluton v škorpijonu.... uau, hehe, moreš bit mojih let končno spet nekdo, kolk pa si stara... jst 19, ti najbrž še ne k moje leto je bil pluton tko tko, najprej pr meni ja, v sco, pol se je obrnil, bil pol leta še v tehtnici, pol prot novem letu pa spet zakoračil v sco, in se nikol več če se ne motim vrnil v lib.... hm najbrž 18=>ne še mlajša moreš bit, k maš saturn že v strelcu, mars v ribah, hja, prmejdunej težke odločitve ampak men se zdi da tam 16,.... no to lahko povem o tebi glede na horoskop, Vally, sicer pa pohvalno, moreš bit blazno potrpežljiva da ugotoviš da se pr nas piše taka vprašanja v že odprte teme, ne pa da se novo odpira.... :) hm lepo lepo, preberi si na luninem netu, opis je marsa zelo lepo napisala za sonce luno in asc, boš? pol bi pa še jaz kaj dodal, ampak se mi zdi da bo to zate kar natančna stvar ker maš luno in sonce v kozorogu si najbrž precej taka, pol pa ascendent in fortuno v devici, torej tudi precej deviška.... ostalo pa kasneje povem.... če povem.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#36 Vally

Vally
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 11. oktober 2003, 20:07

Prav imaš El Nino. Res sm stara 16 let, bom pa 30. decembra 17. Na luninem netu sem že prebrala ta horoskop: sonce, luna, asc. Pa moram rečt, da vse drži za mene kar piše. x:)x

#37 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. oktober 2003, 06:28

Hja nič, ne pol si taka kot jaz pred tremi leti, ko sem jih tudi mel 16, takrat še ni bilo Luninega foruma, tak da sem s takimi vprašanji gnjavil direkt Marso, (takrat je še mela čas) hm veš kak, ti povem jaz tole, preberi si tam malo šolo astrologije, pobrskaj po netu, (odličen način za učenje angleščine) 30 december, v bistvu res ogromno razlag se da dobit, sam linkov nimam na tem računalniku, če se ti ne da čakat poišči kaj sama na google, če se ti da (kozoroginjam ponavadi) bom jaz uspostavil v moji tedenski residenci adsl, pol pa ti od tam pošljem cel kup linkov ki ti bodo razložili, več kot preveč, in boš spet na "začetku kakšna sploh sem?", je pa res, da nekega dne boš vedela, in dokler se to sprašuješ je ta dan vse bližje. Tako kot vsak dan veš več o sebi, opazuj se, naredi kako neumnost in se opazuj v taki situaciji, naredi kaj dobrega pa se opazuj tam, opazuje se ko si sama, opazuj se ko si v družbi..... kadar te prime. uspeh je zagotovljen...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#38 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. oktober 2003, 06:40

opazuj se, naredi kako neumnost in se opazuj v taki situaciji, naredi kaj dobrega pa se opazuj tam, opazuje se ko si sama, opazuj se ko si v družbi.....

:palec: x^x

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2003, 10:24

Res, El Nino - sproti si ratal bolj zrel in vse, ful dobro razmisljas! :palec:

Res je takole, ves, Vally - v nobeno zadevo ne moremo dobiti boljsega vpogleda, kot ce se ji sami posvetimo.
Poznati svoje polozaje pomeni tudi 'prevajati' jih v svoj lajf, to pa lahko pocnes najbolje sama in sproti.
Imas neke smernice... potem pa je treba sam delat naprej.

S tistimile tvojimi polozaji... ni dobro s tabo cesenj zobati. Stroga vzgoja najbrz, ki pa te pripravi na lajf in ze zelo zgodaj bos zelo samostojna.
Pridna si zelo in marljiva, morda si se v soli tezje ucila ali se preprosto ne znas uciti oz. ne kvalitetno.
Pocasi pridejo zadeve do tebe, a ko se 'vsidrajo', jih osvojis.
Bodi vesela za Mars in Jupiter v Ribah - sicer bi najbrz bila se bolj... 'resna'. Najverjetneje si namrec prevec resna za svoja leta.
Vec furaj na ascendentu, ki ti daje gibljivost.
Ne furaj zamer (rekla bi, da si nagnjena nekoliko k zamerljivosti).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. oktober 2003, 16:13

Res, El Nino - sproti si ratal bolj zrel in vse, ful dobro razmisljas!  

Ah me to mose, boč jaz... khm ok ja, morda pa res :) ja vem, že sam zato se včasih splača poskušat... da dobiš en :palec: x^x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0