Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Poznamo svojo avro?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
150 komentarjev na to temo

#1 Zobi

Zobi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 25. september 2003, 15:32

Povsem enostavno vprasanje: Ali veste kaksna je vasa avra oz. ce ste se ze slikali. Je morda kdo izmed vas sposoben videnja avre?
I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. september 2003, 16:49

Ne vem, kaksna je moja aura, no, lahko pac sklepam, jo pa vidim vcasih pri drugih... vendar gre tako za danost kot sposobnost, kajti v primeru samo slednjega bi to danost sama pac negovala in bi bila sposobna jo najbrz kadarkoli videti. Jaz pa jo vidim sem in tja kdaj...
Ne vidi se to tako, kot nekateri opisujejo - v bistvu je samo tak nekaksen 'sij', barve pa niso intenzivne, recimo rumena in tko, ko slisis praviti, ampak je nekako srebrnkasta in potem pac v odtenkih posameznih barv.
Ko sva z enim igrala v placu, je vsake toliko videl mojo avro - okoli rok (igrala sem tedaj sint, ko je to opazil) sem imela baje vijolicasto.
Menim, da se to itak skoz spreminja.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Zobi

Zobi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 25. september 2003, 21:02

Marsa,

kolikor se jaz na te zadeve spoznam (sem prebral par knjig, videl par primerov slik in slisal razlage, med drugim tudi svojo, tako da sem si ustvaril neko svoje mnenje) 'videnje' ni danost ampak lahko to doseze vsak sam s s treningom koncentracije in zaznavanjem perifernega vida. O teh stvareh je dosti napisanega na netu. Kar se tice tvojega videnja aure - videla si prvo in najgostejso plast, ki jo je razmeroma enostavno opazovat. Ne bom dolgovezil o tem KAKO opazovati, ce pa koga zanima... clovek izzareva prvo plast tja do sirine 2-3 centimetrov, vec je ze redkost. Za tem pasom pa sledi tisto za kar se je potrebno zelo potrudit, da lahko zaznas in sicer BARVE. Vsi imamo svoj odtenek in v tem se vidijo vsi clivekovi potenciali, pocutje, bolezni...dobri poznavalci-razlagalci ti vedo povedat dobesedno vse. To kar ti opisujes okrog prstov NI tvoja vijolicna aura, gre (baje..) za tvoje astralno telo. To lahko vidis sama, ce das obe dlani na bel (siv) list papirja. Dvignes jih za 3 cm, obrnes tako da so prsti obrnjeni drug k drugemu (kazalec k kazalcu...) in se zazres na tocko med prsti, ki lezi na listu papirji in nekaj casa nepremicno zres v to tocko. Pomembno je, da ne trzas z ocmi in ne mizikas. Kmalu bos opazila, da prsti zarijo. Kasneje bos morda videla belo vijolcne odtenke in med prst nitke (ja, nitke!).

In, ja barva se lahko spreminja, a o tem drugic...bodi dovolj za danes
I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...

#4 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. september 2003, 21:04

Povsem enostavno vprasanje: Ali veste kaksna je vasa avra oz. ce ste se ze slikali. Je morda kdo izmed vas sposoben videnja avre?

Ne vidim nič!

Je pa Tom Chalko napisal knjigo ,ki je tudi v slovenščini:
Kako videti in izboljšati svojo avro.

Kul knjigica

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#5 Zobi

Zobi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 25. september 2003, 21:14

Potrebna je maksimalna koncentracija in osredotocenje. Ste brali Celestinsko prerokbo in njeno prvo spoznanje. Res, da ne gre vse tako enostavno, a z malo volje in vaje hitro prides do rezultata.
I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...

#6 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. september 2003, 21:34

Potrebna je maksimalna koncentracija in osredotocenje. Ste brali Celestinsko prerokbo in njeno prvo spoznanje. Res, da ne gre vse tako enostavno, a z malo volje in vaje hitro prides do rezultata.

Zobi

Sem videl avro drugih ljudi.

Ne pa svoje!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#7 Zobi

Zobi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 25. september 2003, 21:50

Si probal z gledanjem v ogledalo? Imeti moras enobarvno ozadje (no, pac tako je lazje).
I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 25. september 2003, 22:30

kje, kak enobarvno ozadje,hmm

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. september 2003, 08:10

Zobi... pozabila sem na tole, ko si omenjal - ja, na prstih se lepo lahko vidi tole... vkljucno z 'nitkami'... :)
In pozabila sem poudarit, da sem videla avro zmeraj, ko je bila 'prava' podlaga (ce je ta npr. sploh bila).
Tiste plasti, ko si omenjal... pri meni ni slo za videnje 2-3 cm (a je tako v primeru videnje svoje, okoli prstov), pac pa za veliko vecji obseg, kaj vem, morda 20, 30 cm, a vseeno ni bilo vec teh plasti, ampak samo ena, videla pa sem recimo tudi nepravilnosti notri... ko je bila barva prekinjena ali drugace motena, npr. temna ipd.

Menim, da pravzaprav ni tako pomembno, ce barvno dejansko vidimo auro, menim da je pomembnejse, ce jo zacutimo, to jo pa skoraj vsi....
Ja, vem, da se da to pilit, saj zato pa sem rekla, da pri meni ni nekaksna sposobnost, ampak danost sama po sebi, ker nisem nikoli nic 'trenirala' in pilila tega, pa sem naenkrat nekoc opazila, da vidim pravzaprav to, ker ce bi slo za sposobnost, bi morala to negovat, pilit... meni pa ni toliko do tega... Pac, zivim, v lajfu, v okolju... tale pomagala pa pac pomagajo...
Da bi se pa zdaj v to vrgla, se mi zdi pa brez potrebe - saj imam se nesteto drugih tehle svojih instrumentov...
Si pomagam drugace, vidim tudi onstran, tako mi je dosti nepomembno, ali imas sinjemodro ali srebrnolila ali zlatkasto rumeno auro... x:)x
Ker te percepiram na druge nacine in uporabljam druge, svoje kode... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. september 2003, 09:11

Marsa :palec:

lepo je videti auro gozda ali gora, ampak tudi brez videnja aure je doživetje prav čarobno x^x x:)x

#11 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 26. september 2003, 09:45

Marsa, prav škoda bi bilo, če bi zanemarila svojo sposobnost videnja aure. Spremembe debeline aure in spremembe barv kažejo lahko na pojav bolezni.

Pred časom sem v knjigarni malo polistal po neki knjigi, ki je pisala o tem, vendar se kaj več nisem pri tem zadrževal, ker pač nimam sposobnosti aure videti. Tebi bi pa le priporočil, da si ustrezno literaturo nabaviš in svojo sposobnost izkoristiš v praksi.
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#12 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 26. september 2003, 09:50

Malce preučevala te zadeve, kajti prebrala sem Celestinsko p. in kako videti in izboljšati auro. in nekajkrat mi je uspelo, pri sebi roke, pa drevesa, to je blo zanimivo. zanimiva stvar!

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. september 2003, 09:57

V enem obdobju se je tudi meni zdelo tako fascinatno videti auro... bilo je tam nekje, ko je imela hči kake tri leta in je tudi lahko govorila o tem, kaj vidi... ampak potem, ko sem še na druge načine poglobila svoje zaznavanje in občutljivost za energije, je ta začetna evforija (vauu, kaj vidim, vauu kaj čutim, vaaauu kaj dogaja) potihnila... zanimivo, da recimo indigo otroci ne zganjajo nobenega pompa ob tem, da energetski svet dosti bolj senzibilno doživljajo... in tudi videnje aure se jim ne zdi nič tako spektakularnega, da bi se jim sloh zdelo vredno omenjat to... x:)x x;)x

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. september 2003, 10:00

Marsa, prav škoda bi bilo, če bi zanemarila svojo sposobnost videnja aure. Spremembe debeline aure in spremembe barv kažejo lahko na pojav bolezni.

Pred časom sem v knjigarni malo polistal po neki knjigi, ki je pisala o tem, vendar se kaj več nisem pri tem zadrževal, ker pač nimam sposobnosti aure videti. Tebi bi pa le priporočil, da si ustrezno literaturo nabaviš in svojo sposobnost izkoristiš v praksi.

Hvala, BigM! :)

Res je - ko sem omenila, da sem videla 'nepravilnosti' - prav tako sem tedaj tudi s tem 'napovedala' tezave oz. bolezni.
V obeh primerih je slo za vnetje - enkrat angino, enkrat uho.
Prav tako pa sem 'napovedala' tudi vnetje sinusov, se predno je oseba opazila prve znake...

Ves, tale sposobnost... te sposobnosti morda nekako 'hodijo v paketu', pa se z znanjem, ki ga pridobivas na vseh podrocjih (ukvarjanja s clovekom, v mojem primeru), nadgrajuejo tudi tvoja vsa druga znanja.
Hocem reci - z ali brez aure lahko opazim vse te znake...
Lahko cloveka sploh ne vidim (torej kaj sele vkljucno z auro), pa mi je dovolj, da ga zacutim - bodisi po glasu, bodisi po pisanju...

Tezko je tole razlozit... Hm, morda je najvecji point v zaznavanju in ne toliko v videnju.

En primer: mozgane se da recimo v nekem smislu 'vreci na finto'... s ponavljanjem necesa, recimo vizualnih podob.

Pa se mi je ze primerilo, da so znalci, ki so videli auro, mi vse lepo opisali... vendar so govorili nauceno... Sklepali so, iz svojih virov so si potegnili tole informacijo in sem mnenja, da moje aure sploh videli niso, pac pa so sklepali, kaksno imam.
Kajti ce bi dejansko videli mojo auro v konkretnem primeru, bi videli, da je na nekaterih mestih nazobcana, da se branim itd., ker mi je bilo zoprno, ker ne maram poseganja v svojo auro in rabim okoli sebe vedno dosti prostora, oni, ki je 'videl mojo auro', pa je sedel motece blizu mene, na naslonjalu mojega stola, tako da sem bila ze po sami drzi telesa (tu smo se na stopnji govorice telesa, aure se ni tu) toga, vase zaprta, v krchu...
Morda nisem bila dovolj jasna... hotela sem povedati, da je oni videl mojo auro viojlicasto, modro in zeleno, 'po vseh pravilih' pa bi moral mojo auro tedaj v tistem trenutku videti povsem drugace, s cemer hocem povedati to, da je po mojem mnenju pravzaprav 'blefiral' - ni videl moje aure skratka..
Pa je bil to tedaj precej 'priznan' 'videc'... Nedvomno si je vse preucil in vse, se v tem izpopolnjeval...

Tako da to se vse skupaj nekako nadgrajuje in poveze, ko gres po tej poti.
x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. september 2003, 10:04

No, tocno tako kot pravi Mateja (ki je vmes komentirala, jaz pa prej nisem se videla njenega posta)! :palec:
natancno tako - ni zdaj big deal... Zato tudi pol stvari v prvem postu sploh nisem napisala, ker - pozabila, nepomembno pravzaprav etc.. Pa se potem spomnila, ko je Zobi nadalje pisal.
In prav zares... tega sploh ne opazim, da to opazim... :8): x:)x ... da je to zdaj kaj... posebnega, drugacnega... sposobnega... itd.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. november 2003, 14:02

Jaz nimam pojma kakšna je moja avra, me pa zelo zanima. Samo zaenkrat se niti v vizualizaciji nisem ne vem kam premaknila - baje sem preveč naspidirana in da bi se morala zverzirati malo umiriti misli, da bi tam kaj zafunkcioniralo, pa po pravici povedano se v zadnjem obdobju kaj dosti sploh ne trudim na to temo. Imam pa željo te zadeve enkrat osvojiti in jih uporabljati in potem verjetno sledijo videnja in čutenja raznih energij in najbrž tudi avre.

#17 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 17. november 2003, 09:31

Ne aure pa ne vidim. Se pa spomnim, da sem kot otrok videla svetlobo okrog rok, prstov, pa so mi starši na moje vprašanje kaj je to, rekli, da si zmišljujem in spet ta moja bujna domišljija in to...xrolleyesx .

Zadnje leto se mi je večkrat zgodilo, da sem opazila neke svetle vrtince, šele pozneje sem ugotovila, da se mi to zgodi ob raztresenosti, nefokusiranosti, utrujenosti, zvečer ko na pol mrtva ležem v posteljo itd. Sem najprej mislila, da je to od utrujenosti.. tisto ko rečeš, da se ti že kar vrti pred očmi... Sprašujem se, bi bilo mogoče, da vidim vrtenje čakre?

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#18 Solea

Solea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 90

Objavljeno: 17. november 2003, 19:17

Jaz pa ne vidim aure, vedno sem mislila, da je to sposobnost, pravzaprav še sedaj mislim tako. A, da bi se dalo "natrenirat" - zanimivo, verjetno pa je potrebno res dosti vztrajnosti.

Jaz le čutim bližino osebe ali pa tudi predmetov, tako kot verjetno vsi ali pa večina.

Marsa, praviš, da vidiš tudi v onstranstvo, pa me zanima, če si na to temo že kje pisala, ali pa če lahko malce pojasniš, vsaj nakažeš kaj.

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. november 2003, 20:08

Kje pa je moj odgovor MuciMaci x?x x!x
Admin, halo, kwa, sta :xx!:
x;)x :8): x:Dx x:o)x
Tudi meni gre, skratka, MucaMaca, tole na zivce - interpretacija inteligence in mocnega duha in ustvarjalnosti, talentiranosti - 'bujna domisljija'. :o|o:

Solea... o tem sem po mojem fulkrat ze govorila... ne toliko, da se mi zdaj ne da (sem ravno iz enega podajanja), kot da sem ziher to ze bolje kje napisala...
Hmm, vidim v onostranstvo.,.. tudi tako bi se lahko reklo... sicer pa jaz to nekako jemljem kot obsvet - ce gledamo, da je cas oz. dogajanje v vesolju nekako spiralno... tako lahko - ce si na pravi frekvenci - dobivas vpoglede - ki so lahko:
(ce gledamo pac astrolosko, in tako zdaj gledamo x:)x)
* 'Uranovski' - kot preblisk, slika, ki jo dobis, ce se znajdes v preseku trenutkov in situacij
* 'Neptunovski' - ki je nekako 'celosten', sanjski, kot neko 'oddaljeno vedenje'... ...
* 'Plutonovski' - prodorno vidis... zagledas... v BIT.
* 'Marsovski' - zelo prvinska scena
* 'Venerin' - zemeljski, stik na tak nacin
* Jupitrovski, ki je lahko vseobsegajoci, 'znalski'...
* seveda, Lunin x:)x - ki je zelo 'zenski' - sanjski, intuitivni
* ... ... ... ...

Aja, se tole - da ne zabluzimo (Neptun vseaspektiran v 12. na asc) - 'trening' za tole - videnje aure - v kakrsni temi smo -
(a nimamo ze tega nekje?) - zvecer, predno zaspis, dvigni roke nad glavo, nadse, dlani imej sproscene, prste razprte, v enaki visini - simetricno...
Luc je seveda ugasnjena...
Najprej ne bos nic videla... Potem pa bos nekaj casa gledala v svoje prste, lahko celo malo migas. malo razmaknes, pa spet primaknes...
Naenkrat opazis okoli prstov tak sij... in to je to, v grobem...

Marsikdo je v krchu, joj, zdaj hocem videti auro, 'v onostranstvo', priziga kadila, kao, spostljivo...
A point pa je v popolni sproscenosti in nekaksni zavestni zamaknjenosti...
Prehitri smo, no, prehitro hocemo REZULTATE - hocem reci - hocemo nekaksne rezultate - za katere pa si mislimo, da morajo morebiti taksni in taksni...

Se en 'recept' - glej okoli sebe, opazuj, bodi v trenutku... ce prehitis sliko, je ne mores videti, je tudi prerahla...
Oni pogled, ki je najbolj zbran, oni je pravi, tak, ki bo tako gledal, oni bo to videl...
Seveda je tu se domisljija, nekaksen praspomin... v krogu se vse zavrti - odgovori...

Ma... naklade'. x:Dx x:Ix x:Xx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 18. november 2003, 03:37

xrolleyesx najboljše ozadje za gledanje aure je belo ozadje in t.i.jogijski pogled -oči paralelno usmerjene in gledaš periferijo..jaz vćasih dobro vidim svetlobo ,včasih pa ne.mislim da je to stvar treninga,bolj občutim auro oz.energetko stanje drugega ćloveka... :inocent:

#21 Solea

Solea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 90

Objavljeno: 18. november 2003, 13:12

Marsa, hvala za odgovor, vseeno pa mislim, da so to posebne sposobnosti zaznavanja, drugače bi vsi vse videli.
Saj, tako kot praviš je verjetno potrebno postopoma in dalj časa delati na tem.
Moraš pa verjetno imeti tudi svoj mir, svoj svet (kotiček), ker če se mi s strani nekdo smehlja, ko si opazujem roke in podobno, bom verjetno videla le kakšne iskre.

Lep pozdrav!

#22 mala

mala
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 11. december 2003, 13:20

živjo vsem od ene čist nove na tem forumu, ki se je prijavla zato, ker mate take fajn teme x:)x pa zato ker - jst tut, jst tut!! avro vidm x:)x pa se mi je zdel da sm čudna zdej pa vidm da nism več x:)x o kok fajn!! ste me prav razveselil dons :-)

pa lep pozdravček prav vsem!!!

majckena

#23 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 11. december 2003, 13:35

Pozdravček mala x;)x x:)x
Objavljena slika

#24 mala

mala
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 11. december 2003, 13:42

ola tina x;)x :8): x:)x

#25 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. december 2003, 22:27

Sej po moje se ti ni treba trudit, de jo vidš, sej ti to ostali nakažejo...vsaj tamiceni otroc x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0