Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Barva mojih oblačil danes!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 2 x ocenjeno
4567 komentarjev na to temo

#76 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 28. september 2003, 12:49

Škoda, da nisi povedala v kakšne barve si oblečena danes, ali več ali manj ta mesec.
No, kot kaže iz tebe sijejo tvoje barve. To je lahko zelo simpatično.

Pozimi več ali manj vsi oblečemo bolj temne barve. Ampak glej navedla si vse svoje barve...

Danes sem ful pisana, kar je zame prava redkost... x:Dx
No: črne hlače, bordo majica, brezrokavnik bordo-ciklama-vijola-turkizen-oranžen-moder (brezrokavnik je samo 1, barv je toliko! x:Dx x:o)x x;)x ) in spodnje perilo svetlo modro.

Veš, pri izbiri mojih oblačil (ne samo barv, tudi krojev...) vedno upoštevam mojo notranjost, moj značaj, moje energije (kaj mi paše kot osebnosti). To je moja poklicna "deformacija" x:o)x .
Torej to, da sem navedla vse svoje barve, pomeni, da ta tvoja teorija res drži. :palec:

#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. september 2003, 12:58

Vojko x:Xx - hvala! x8Dx :palec:
Zanimivo. Ja, zelo zanimivo. x;)x
Res je tole, kar pravis...
Ampak saj midva sva se itak kar prec postekala - ceprav ti v 'kitajscini' in jaz v 'latinscini'.. x;)x

Strinjam pa se s tabo tudi v obravnavanju 'crickov' ( xsrcx ) - tudi jaz zelo nerada delam chart otrokom, v karte pa praviloma (torej - razen izjemoma) otrokom ne gledam.
Iz tega razloga, ki si omenil, pa se iz drugih... x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2003, 14:10

Belo perilo Vojko???? :C: (grrr pa pod črne hlače in črno pulico...belo spodnje perilo??? grrrr....obvezno nekaj...hmmm divjega! x:Dx )

Hmm...si na napačno naletel...
Živo rdečo ali črno...vauuu  x;)x .... :vragec: -kizem pride do izraza...  x:Dx

Govoril sem o energiji

Kar pa elegance zadeva, je rdeča pod črno tudi kul :palec: xDDx

Vojko x;)x ...a ne govorimo o energični energiji???

O nečem...kar ima...okus, vonj, temperament...prvinskost? x^x x;)x


rdeča pod črno "tudi kul" (grr ne tudi...ampak je...hmmmmm :eek: )

#79 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 15:22

Sanjalica

Veliko je kul stvari.
Tudi veliko je rdečih nians.
Veliko nas je različnih ljudi.

In vsak človek ima svoje oči.

Vsake oči pa svojega malarja!

Sanjalica. Eno je moja predstava, drugo pa je, ko človeka vidim!
In meni je ta - druga varianta - veliko bolj všeč.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#80 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2003, 15:30

In meni je ta - druga varianta - veliko bolj všeč.

Meni tudi...
Zato; bolj všeč mi je bila slikca z rutko...kot pa klobuk... x;)x

Se pa strinjam da imajo vsake oči svojega malarja in da je veliko nians...
In še ena resnica je...da ima največ nians...človeštvo...
Vsak človek je poseben, izjemen in samosvoj...

#81 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 15:33


Škoda, da nisi povedala v kakšne barve si oblečena danes, ali več ali manj ta mesec.
No, kot kaže iz tebe sijejo tvoje barve. To je lahko zelo simpatično.

Pozimi več ali manj vsi oblečemo bolj temne barve. Ampak glej navedla si vse svoje barve...

Danes sem ful pisana, kar je zame prava redkost... x:Dx
No: črne hlače, bordo majica, brezrokavnik bordo-ciklama-vijola-turkizen-oranžen-moder (brezrokavnik je samo 1, barv je toliko! x:Dx x:o)x x;)x ) in spodnje perilo svetlo modro.

Veš, pri izbiri mojih oblačil (ne samo barv, tudi krojev...) vedno upoštevam mojo notranjost, moj značaj, moje energije (kaj mi paše kot osebnosti). To je moja poklicna "deformacija" x:o)x .
Torej to, da sem navedla vse svoje barve, pomeni, da ta tvoja teorija res drži. :palec:

Tamara

Tvoje energije so v vodi. Očitno se tudi ti oblačiš na podoben "način" kot jaz. Energija vode te podpira, zato se oblečeš v tiste barve. Namreč danes je dan 8 - štirica je v vodi. Voda je tista, ki lahko odseva katerokoli barvo. Podznak 2 je danes v osmici, kar je zate najbrž dolgčas, mesečno pa je tvoj osnovni znak v črni prsti 2 (črno) podznak pa v ognju - rdeča, vijola,
Torej res ni čudno, da si izbrala vodne barve, pa še črno, ki lahko spada tako k vodnim kot k prstenim barvam. lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#82 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 15:35

Meni tudi...
Zato; bolj všeč mi je bila slikca z rutko...kot pa klobuk...  x;)x

Ampak mi klobuk zelo paše....

Veš, klobuk je sprejemljiv tudi v službi,
brez katere bi najbrž hitro ostal, če bi hodil z rutko... x:Dx x:Dx x:Dx

Predstavljaj si me pod klobukom!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#83 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 15:39

Vojko  x:Xx  - hvala!  x8Dx  :palec:
Zanimivo. Ja, zelo zanimivo.  x;)x
Res je tole, kar pravis...
Ampak saj midva sva se itak kar prec postekala - ceprav ti v 'kitajscini' in jaz v 'latinscini'..  x;)x

Strinjam pa se s tabo tudi v obravnavanju 'crickov' ( xsrcx ) - tudi jaz zelo nerada delam chart otrokom, v karte pa praviloma (torej - razen izjemoma) otrokom ne gledam.
Iz tega razloga, ki si omenil, pa se iz drugih...  x:)x  :palec:

Marsa

Za otroke povem samo tiste stvari, ki so dobre, ali pa na katere je dobro posvetiti malo več pozornosti, sicer pa ne govorim.

Še deklicam - tam okrog dvajsetih, ki me sprašujejo, če je ta in ta pravi za njihovo življenje, povem, da če ne bodo malo s tem malo z onim, da pravega še najti ne morejo... x;)x

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#84 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2003, 15:52

Predstavljaj si me pod klobukom!

Enim klobuki res ful pašejo...
Meni paše baretka, v klobuku pa sem kot da bi mi kdo želel nadeti vlogo tete Pehte...
Sicer pa...pokrivala so tudi tema, ki označujejo lastnosti, karakter ljudi...
Pa še nositi moraš vedet tisto, kar imaš na glavi (kot uporabljat tisto, kar imaš v njej).
Nekateri pa so v mojih očeh s klobukom čisto mimo (pa mi pravijo, da sem estet!).

Bi ti predlagala Vojko x;)x , da se mi pustiš "prečekirati"...in objaviš ikonco-fotko z obrazom in klobukom... x^x x;)x x;)x xDDx

No...no...samo predlog je bil...tak malce...hmmm :vragec: -kast (ko ne reskira, taj ne profitira)

#85 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 16:56

Predstavljaj si me pod klobukom!

Enim klobuki res ful pašejo...
Meni paše baretka, v klobuku pa sem kot da bi mi kdo želel nadeti vlogo tete Pehte...
Sicer pa...pokrivala so tudi tema, ki označujejo lastnosti, karakter ljudi...
Pa še nositi moraš vedet tisto, kar imaš na glavi (kot uporabljat tisto, kar imaš v njej).
Nekateri pa so v mojih očeh s klobukom čisto mimo (pa mi pravijo, da sem estet!).

Bi ti predlagala Vojko x;)x , da se mi pustiš "prečekirati"...in objaviš ikonco-fotko z obrazom in klobukom... x^x x;)x x;)x xDDx

No...no...samo predlog je bil...tak malce...hmmm :vragec: -kast (ko ne reskira, taj ne profitira)

Hej Sanjalica

Sanjaj, pa bo! x;)x

Ja, ja, saj kanim dat tudi tako, samo enkrat se dobro fotografiram, pa bom objavil tudi tisto.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#86 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 28. september 2003, 18:21

Oh, kul, kaj zvem. Bele vode 1 so:
Contesa
Otožna
Pokowc
MucaMaca.... x:Dx

Jaz pa včeraj in danes zgoraj belo, spodaj temno modro, za kombinacijo pa še svetlo modra jopica.
Se mi zdi, da sem temno modro barvo zelo zanemarila v zadnjih dveh letih, pa tako mi dobro stoji... x:Ix

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#87 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 28. september 2003, 18:56

Vojko vidim,da smo še kar v manjšini.Dobro ti si učitelj in tebe ne štejem!

3 4 =dopoldan črna,siva;popoldan ob boljšem razpoloženju rjava in svetlorjava kombinacija.

Vojko moram pa priznati,da v večini primerov imajo le osebe nežnejšega spola bolj izostren okus za oblačenje in kombinacijo barv....

Lp,Borism
:palec:

#88 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 19:33

Oh, kul, kaj zvem. Bele vode 1 so:
Contesa
Otožna
Pokowc
MucaMaca.... x:Dx

Jaz pa včeraj in danes zgoraj belo, spodaj temno modro, za kombinacijo pa še svetlo modra jopica.
Se mi zdi, da sem temno modro barvo zelo zanemarila v zadnjih dveh letih,  pa tako mi dobro stoji... x:Ix

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

Hoj MucaMaca

Ko bi vedel še tvoji dve številki, ali pa r.d.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#89 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 19:35

Vojko vidim,da smo še kar v manjšini.Dobro ti si učitelj in tebe ne štejem!

3 4 =dopoldan črna,siva;popoldan ob boljšem razpoloženju rjava in svetlorjava kombinacija.

Vojko moram pa priznati,da v večini primerov imajo le osebe nežnejšega spola bolj izostren okus za oblačenje in kombinacijo barv....

Lp,Borism
:palec:

Ja Boris,

zanesljivo ima nežnejši spol z barvami veliko bolj intenzivne odnose, kot pa jaz sam. No, sicer so me barve precej zanimale že včasih in sem študiral psihologijo barv našega avtorja Antona Trstenjaka.
No, morda bi moral to knjigo vzeti v roke še enkrat in zadevo uskladiti z DZKjem.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#90 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2003, 20:53

:palec: Hvala Vojko, spomnil si me na knjige A. Trstenjaka - ja, užitek jih je prebirati...

Sicer pa si me Vojko pripravil do tega, da sem si med pripravo oblačil za jutrišnji dan ves čas premišljevala...a je ta kombinacija dobra za jutrišnji dan ali ne...
In na koncu potegnila in zložila skupaj takšno kombinacijo, kot je še nikoli nisem imela oblečeno...
No, me zanima, če si bom to zjutraj tudi oblekla...ali pa bom pristala v stari dobri klasiki...črnina... x:Ix x:Dx

Nežnejši spol več občutka za barve? Nebi rekla, samo v naši garderobi se znajde več barv...ker imamo verjetno tudi več oblačil kot moški...
Sicer pa poznam in moške in ženske...ki se oblečejo čisto iz koteksta .... kot da so padli z lune ali pa take, ki vse, kar si oblečejo...jim nekako pristoji.

Vsako stvar je potrebno vedeti tudi nosit...

Nekdo v črnini deluje kot siva miš, nekdo drug pa kot oseba, ki ve, kaj je eleganca.

#91 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 21:07

Sicer pa poznam in moške in ženske...ki se oblečejo čisto iz koteksta .... kot da so padli z lune ali pa take, ki vse, kar si oblečejo...jim nekako pristoji.

Vsako stvar je potrebno vedeti tudi nosit...

Nekdo v črnini deluje kot siva miš, nekdo drug pa kot oseba, ki ve, kaj je eleganca.

Dobro si rekla, Sanjalica

So ljudje, ki imajo naravne danosti za oblačenje - oziroma, jim je energija nekako prijazna.
To so znaki rojeni v 4, 7, 9

Vode 1 imajo en poseben stil, ki je velikokrat "ven iz mode" a je vseeno kul - morda francoski!

Drugi se moramo tega več ali manj naučiti, ali pa se pač oblačiti po revijah, če ne pa izpademo - kot bi z lune padli - kot jaz sam dostikrat!

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#92 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2003, 21:10

Drugi se moramo tega več ali manj naučiti, ali pa se pač oblačiti po revijah, če ne pa izpademo - kot bi z lune padli - kot jaz sam dostikrat!

Sj sem ti rekla... x;)x ...pripopaj fotko s klobučkom in obrazom...da vidimo (in ocenimo)...če s klobukom nisi "z lune padu" x^x xDDx :vragec:

#93 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 21:23

Drugi se moramo tega več ali manj naučiti, ali pa se pač oblačiti po revijah, če ne pa izpademo - kot bi z lune padli - kot jaz sam dostikrat!

Sj sem ti rekla... x;)x ...pripopaj fotko s klobučkom in obrazom...da vidimo (in ocenimo)...če s klobukom nisi "z lune padu" x^x xDDx :vragec:

Sanjalica

Lepo po vrsti - kot so hiše v Trsti.

Pridi in preveri! x;)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#94 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. september 2003, 07:49

6 2

Nežno rumena srajca
Beš obleka
Kravata z drobnim zelenorumenorjavim vzorcem
sv. rjavi čevlji
in klobuk iz avatarja

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#95 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 29. september 2003, 08:52

črne hlače, svetlo rjav pulover, črna jakna, črni čevlji, a perilo tud? x;)x

#96 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 29. september 2003, 09:05

Vode 1 imajo en poseben stil, ki je velikokrat "ven iz mode" a je vseeno kul - morda francoski!

x:Dx :palec:

Po francoski modi... x:Dx Heh, res pa je, da mi je vedno šlo na živce, da bi se oblačila čredno, kot ostali. Kot mladinka sem nosila žametke (ampak fajn znucane) namesto kavbojk, pol so mi pa šli na živce klasični kostimi..imam raje športno-elegantno varianto, pa zmeraj kar dobro izpade.

MucaMaca 1 9 6

Danes, ponedeljek 29.9. nosim temni bordo (še bolje "merlotne "barve) hlačni kostim in belo majčko. Pa bordo čevlje. Za izravnavo mam jantarni obesek (oranžen?).

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. september 2003, 09:10

... So ljudje, ki imajo naravne danosti za oblačenje - oziroma, jim je energija nekako prijazna.
To so znaki rojeni v 4, 7, 9 ...

x^x x;)x :palec:

Tudi danes sem v modrocrni kombinaciji (kot zelo velikokrat, ker imam najvec temnomodre garderobe - mi najbolj pase na faco in na vse)...

9 4 1 x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 29. september 2003, 09:40

Uf, x:px x:px x:px :vragec: kaj si lepi!

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#99 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 29. september 2003, 10:16

Ful temno modra...skoraj črna sako in hlače, modro siva srajca, temno modra kravata s poševnimi drap barve malo širšimi vzorčastimi črtami, črne nogavice, črni čevlji...... x:)x

In vso to lepoto izničiš...če imaš bele ali tigraste tangice... x:px

#100 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 29. september 2003, 10:24

Nežno rumena srajca
Beš obleka
Kravata z drobnim zelenorumenorjavim vzorcem
sv. rjavi čevlji
in klobuk iz avatarja

Nežno rumene srajca...da obrazu milino in toplino...v kombinaciji z rjavkastimi in zelenimi toni pa deluje zelo elegantno...
Bere se okusno...



Sicer pa sem prej opazovala dve sodelavki...obe črne hlače, rdeča majica, rdeči čevlji,...
Ena utelešenje elegance (lanene široke hlače, ki lepo padejo in skrijejo mogoče kilogram, dva preveč v stegnih, ozka mikica...primerni čevlji) druga pa...vrhunec brezokusnosti... (črne hlače na rob - kakšna številka ali dve premajhne hlače - rdeči platneni copati, volnen pulover z luknjicami...)
Tudi materiali so važni, zraven primerni čevlji (športno k športnemu, elegantno k elegantnemu) in dodatki....

Sama si tudi nakit menjavam...razen poročnega prstana...ta je...(upam x:Ix ) zarasel na prst...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0