Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pomen MC


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#76 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 00:16

MC v Vodnarju. x:o)x
Z Uranom v 6. hiši.
Jupijej.

In btw, zdaj imam tako lep tranzit Neptuna ravno čez 10. hišo.

Dogaja se, dogaja :vragec:


Čist romantično... In kak je vplival Neptun?

Hm, je še kdo tu prisoten in bi imel energijo za eno razlagico problemčka : pluton v 9. v konj. z MC; v 10. pa saturn(vse v škorpijonu); MC nima preveč simpatičnih aspektov...
Pliiiz?

#77 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 10:58

MC maš v Ribah?

Jaz ga mam v Devici. Pa skozi leta me vedno bolj privlačijo praktične stvari. V življenju bi samo rada počela vsakdanje stvari in posedala pod palmo ter uživala v vetru, soncu, svetlobi, šumenju valov in pesmi galebov. Res. Ne vidim smisla v karieri, službi sploh. Ne vem več, zakaj študiram. Ko doštudiram, če, pa vidimo, kam bo dalje peljalo življenje. Vem samo, da nočem živeti v mestu. x:)x

#78 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2008, 12:11

MC maš v Ribah?

Jaz ga mam v Devici. Pa skozi leta me vedno bolj privlačijo praktične stvari. V življenju bi samo rada počela vsakdanje stvari in posedala pod palmo ter uživala v vetru, soncu, svetlobi, šumenju valov in pesmi galebov. Res. Ne vidim smisla v karieri, službi sploh. Ne vem več, zakaj študiram. Ko doštudiram, če, pa vidimo, kam bo dalje peljalo življenje. Vem samo, da nočem živeti v mestu. x:)x

kot, da bi sebe opisovala x:px :palec: x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#79 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 14:10

:o|o: al pa mene ...
jebeš kariero.

kozorog pa tak. heh. in to s fajn aspektiranim saturnom.
go figure ... xrolleyesx



Hm, ribe so pa najbolj vsestranske, mogoče se ravno zato ne morejo opredelit..
Imam v družini nekoga z neptunom v 10. hiši pa je precej uspešen. Zaznamuje ga pa nenavadna skromnost za ta poklic pa široko gledanje na stvari pa poštenost

#80 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 15:23

kot, da bi sebe opisovala x:px :palec: x:Dx

kje imaš Merkur? x:Dx

#81 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2008, 16:00

moj merkur je v 11. hiši...v konj z uranom x:px
kvadrat s saturnom in opozicija z kironom
aja pa sekstil z luno pozabla....
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#82 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 16:14

aja, moj pa v 10. v Tehtnici, sekstil ASC, Uran in Jupiter, pa Luna tudi. ležernost. x:Dx

konj. z Uranom? genijka si ti. x:Dx

#83 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2008, 16:56

kaka genijka :D

je pa res, da mi na trenutke taka povezava zrlo koritno pride... x:px
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#84 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 6. december 2008, 19:10

načeloma merkur konj. uran velja za genialno kombinacijo :D


To mam jaz tud, v 2.hiši, v strelcu x^x . Blizu mi je naravoslovje (študiram biokemijo), mam pa tud dober občutek za denar, mogoče prispeva k temu še sonce v 2. hiši, ki je vladar 10. hiše in tvori z MC zelo natančen trigon. Hm... bog ve kaj bom s tem nardila... dobila nobelovo nagrado. x:Dx
Je pa res, da sem tekoče brala pri štirih letih. Mama je skoraj v nezavest padla, ko sem ji prečitala celi odlomek iz nekih pohorskih pripovedk xDDx
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#85 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2008, 23:01

načeloma merkur konj. uran velja za genialno kombinacijo :D

potem sem js nekje kiksnala al pa so sam pozabl na mene x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#86 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 23:46

eh, toti Uran vredi z Merkurjem pobraten se lahko marsikak kaže. x:Dx Lučkica naravoslovje omenja. lahko je to tudi tehnika. lahko je štrom. mene elektronska glasba ful zanima in tehnični podatki glede ustvarjanja take muzike. nekje se ti ziher pozna. x:Dx

#87 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 7. december 2008, 09:30

hm xscratchx :madpro: ko že omenjaš elektriko, znam marsikaj popraviti xyesx
čeprav bol sumim, da mi takombinacija laufa na eni drugi ravni xwitchx :sorcerer:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#88 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 7. december 2008, 10:10

keri? :inocent: x:Dx

#89 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 7. december 2008, 10:29

na taki čarovniški :OoO: :madpro: :shsh: xppx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#90 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 7. december 2008, 10:42

konjunkcija Merkurja in Urana lahko pomeni tudi, da štekaš galaktične principe, se ti utrnejo, si daleč pred drugimi. kako, da ne genialka? Uran pa ne vem, koliko ma kaj s čarovništvom. bi pa najbolj Plutonu to pripisala. šamanizem, zdravilstvo. Neptun je pa mistik. Uran? hmmm, ne vem.

al pa to. jaz mam Uran opozicija Kiron (v Dvojčkih!), pa Merkur sekstil Uran. ful štekam ene stvari, se mi razodenejo, povedati pa jih ne bom nikoli znala. v hipu jih zaštekam, potem pa menda "pozabim". in tudi, če bi v istem hipu hotela nekomu zraven sebe povedati, ne bi šlo.

lahko tudi hladno deluješ v komunikaciji. pa seveda objektivnost sodi k tej konjunkciji!

#91 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 7. december 2008, 11:01

Halo,

nekaj prebiram o tej temi nisem preveč domača a bi vseeno vprašala;
Kaj pa Merkur inkonjukcija Uran na 4 stop. kaj pa ta prinaša, mogoče da se notri dobim!
Hvala, malo se iščem in zato bi kaj rada izvedela.
lp od tigrote x;)x :fiju:
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#92 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 7. december 2008, 11:15

konjunkcija Merkurja in Urana lahko pomeni tudi, da štekaš galaktične principe, se ti utrnejo, si daleč pred drugimi. kako, da ne genialka? Uran pa ne vem, koliko ma kaj s čarovništvom. bi pa najbolj Plutonu to pripisala. šamanizem, zdravilstvo. Neptun je pa mistik. Uran? hmmm, ne vem.

al pa to. jaz mam Uran opozicija Kiron (v Dvojčkih!), pa Merkur sekstil Uran. ful štekam ene stvari, se mi razodenejo, povedati pa jih ne bom nikoli znala. v hipu jih zaštekam, potem pa menda "pozabim". in tudi, če bi v istem hipu hotela nekomu zraven sebe povedati, ne bi šlo.

lahko tudi hladno deluješ v komunikaciji. pa seveda objektivnost sodi k tej konjunkciji!

uran je še na 29°

maš prav, določene zadeve prej dojamem...vedno več zadev, ki jih preberem, že vem...
pri men ma bol prste vmes neptun :)

tale hladnost mi je znana x:Dx nimam ene potrebe po širokem razlaganju...sam tečem to je to...ostalo pa ne povem..kar marsikatergea razjezi x:Dx

Halo,

nekaj prebiram o tej temi nisem preveč domača a bi vseeno vprašala;
Kaj pa Merkur inkonjukcija Uran na 4 stop. kaj pa ta prinaša, mogoče da se notri dobim!
Hvala, malo se iščem in zato bi kaj rada izvedela.
lp od tigrote x;)x :fiju:

Mercury Quincunx (Inconjunct) Uranus

The new and unusual things that occur to you may carry you far from the basic needs of your everyday life. Good ideas do not necessarily require you to act immediately to bring them about. Positive innovation will require you to alter yourself and your basic habits before you will see much change in the world or your environment.
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#93 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 7. december 2008, 15:26

uran je še na 29°

maš prav, določene zadeve prej dojamem...vedno več zadev, ki jih preberem, že vem...
pri men ma bol prste vmes neptun :)

tale hladnost mi je znana x:Dx nimam ene potrebe po širokem razlaganju...sam tečem to je to...ostalo pa ne povem..kar marsikatergea razjezi x:Dx


Mercury Quincunx (Inconjunct) Uranus

The new and unusual things that occur to you may carry you far from the basic needs of your everyday life. Good ideas do not necessarily require you to act immediately to bring them about. Positive innovation will require you to alter yourself and your basic habits before you will see much change in the world or your environment.


:sad: :sori: :?: nč ne razum!
lp od tigrote
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#94 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 12. december 2008, 14:44

lahko komentiram ovna- sin= športnik samo to ga zanima= :hepko:
tudi sama sem oven-močnih izzivih, tekmovanju, dinamiki, hitrosti, pa še kaj bi se našlo. altruist-to sem jaz

lp
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#95 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 13. december 2008, 22:44

komentirajte... x:)x


strelcu kaže na potrebo po odprtosti, neposrednosti, širini, neomejenosti in filozofskosti (duhovniki, filozofi, profesorji, turistični vodiči, fotografi, pustolovci in popotniki).


:palec: kul
:palec: hvala strelka.

Hmmm.
Tole pa kr drži.
Moj MC je v strelcu.
Odprta sem...neposredna...včasih mal filozofiram...

uff...fotograf... xsrcx x:px pustolovc x:px xsrcx popotnik.. x:px xsrcx o, jaaaa...
tole troje bi bilo za mojo dušo... :2src:

duhovniki so mi tudi fajn...rada poslušam pridige pri maši...(kadar grem)... x:Dx

:palec: filozofija..in filozofi... :palec: :palec:



No, pri meni je v bližini MC-ja neptun....., ki pa ni v konjukciji z MC-jem.

Tako da se najdem tudi v opisu za MC v ribah...čeprav bližje mi je MC v strelcu...
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#96 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 21. december 2008, 22:51

komentirajte... x:)x
zbira poklicne kariere s sredino neba (MC) v:


škorpijonu kaže na potrebo po intenzivnosti, strastnosti, skrivnostnosti, motiviranosti in polariziranosti (patologi, ginekologi, politiki, detektivi, zavarovalni in drugi agentje).


Iz 1. roke...
Mc v škorpijonu pa pluton v konjunkciji z mcjem:
-ali si uspešen ali pa si čisto "na tleh" (je nekako od stopnje ponižnosti odvisno: če bi rad na silo svet spremenil, potem boš neuspešen, jasno)
-temeljitost
-svojevrstno dojemanje religije in vere
-vsaj nekaj političnih ali pa pravniških ambicij

(MC v škorpijonu naj bi lahko bil tudi poklic grobarja, baje... pa stvari v tej smeri.
Zadnjič sem sicer ob Tibetanski knjigi mrtvih razmišljala da bi bilo dobro neko prirejeno variatno uporabljat ob umirajočih, ne pa da se hodi mimo njih kot da so zrezki. Zato se mi zdijo duhovniki v bolnišnicah dobra ideja.)

#97 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 22. december 2008, 12:54

MC mam v Vodnarju


hm, pardon... še en post sem zraven gledala ko je nekdo napisal "MC imaš v ribah?"
Sem želela reči da najbrž tudi tranzit Neptuna skozi 10. dosti ponuja.

#98 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. december 2008, 13:21

ob MC -ju je pomoje nujno treba gledat se karmicne planete.
se mi zdi, da so ljujde, ki svoj mc v nekem pomenu, zivijo sele v poznejsih letih lifea, prej pa se ukvarjajo bolj z vsem drugim.

#99 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 1. januar 2009, 12:34

ob MC -ju je pomoje nujno treba gledat se karmicne planete.

Tranzitni MC (v Sco, 11h) mi trenutno dela opozicijo s Kironom (v Biku, 5 hiša; orbis 2,5°), prav tako pa tudi kvadrat s Severnim vozlom (v Vodnarju, 2 hiša; orbis 0,5°)...
sleepwalking past hope

#100 Pandus

Pandus
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. januar 2009, 11:46

Živjo!
Jaz pa imam MC v levu pa same slabe aspekte; luna kvadrat MC, mars kvadrat MC, pluton kvadrat MC, v deseti hiši imam jupiter, ki je v devici in je kulminanten, ampak ne tvori z MC nobenega aspekta :xx!:
Bi mi znal kdo mal več povedat o tem, prosim? x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0