Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Energetske pijavke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
204 komentarjev na to temo

#151 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:17

Skorpijonski?
To kar ti pricakujes je ovnovski.
Visji tip skorpijona skensla brez tezav vse kar je motecega zanj in za njegovo rast.
tega se je naucil do tega visjega stadija...
Torej, vcasih je burno reagiral tudi... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#152 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:19

Aja, in brskanje in stikanje, nadzorovanje itd., v smislu custveno, pa je Luna v sco in ne asc v sco, asc v sco gre dalje, ker je sprememba his second name. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#153 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 9. november 2004, 21:23

Eh, enga tazga jojo-ta poznam! :xx!: Se pol počutm čist mrtuga, k pridm iz njegove družbe! xrolleyesx
Baby don´t forget my number!

#154 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:25

sam enga?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#155 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 9. november 2004, 21:25

<{POST_SNAPBACK}>:xx!:
kaka beda.
tisti ki na skrivaj opravljajo so tako beeeeedni!!!! :xx!:


:palec:

Pa sej je to tudi neki vampirizem...se te napajajo.
Ponavadi pa je tako...opravljajo ne tistega, ki se ne sikira, mu je čisto vseeno. ampak ponavadi tistega, za katerega vejo, da ga bo prizadelo...da se ga dobesedno nažrejo in lahko nadoknadijo tisto kar jim manjka.

vampirji...recmo tisti, ki zavsetno pijejo "kri" ponavadi izkoriščajo tiste točke, za katere vejo, da so pri človeku šibke. Čista manipulacijo...delujejo na njegova čustva dobro recmo na psiho. reakcija jok , prizadetost, sikeranje, jeza..vse to je za vampirja "obilno kosilo" in zadovolstvo.

So pa tudi ljudj, ki ti nevede srkajo v bistvu sploh ne vejo, da se napjajo. Samo zelo fino se počutijo ob tebi , kar cvetijo...Ti pa se počutiš čisto aut..ti so mislim večji problem ...če za take stvari nimaš občutka.

Pozdravček xsrcx

#156 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2004, 21:26

Premišljujem o teh pijavkah; in ugotavljam, da sem se naučila nekaj - morda v zadnjem letu, dveh najbolj - da pač ne dovolim da bi se mi približali ljudje, pri katerih ne čutim popolne iskrenosti. In da me (po domače) boli K...C, kaj si kdo o meni misli, ČE nisem odvisna od vsakodnevnega kontakta s temi osebami /družina, ožji sodelavci/.
Vsi ostali imajo(te) možnost misliti si o meni kar vam srce poželi...jaz živim svoje življenje, oni svoje in hvala Bogu, da je tako.

Če pa npr. Marso kdo opravlja preko OS - pa naj. Nenavsezadnje, ko ji na forumu pišejo srčke in smeške in palce in vse naj-naj-naj; sem prepričana, da občutki ko stisnejo "Objavi komentar" le niso najbolj smeškasti...

Sama priznam - na forumu, da mi včasih gre pošteno na živce s svojim žugajočim prstom, drugič pa me spravi v dobro voljo.
Njena posebnost, ki meni leži, je, da v svojih postih ne uporablja sladkorja /ne natrena, ne saharina, ne medu.../.

p.s. Bemti, sem pa edina, ki "opravljam". Vsi drugi ste pošteni. Sem pa zelo :C: :C: :C: , ker sem EDINA opravljivka.
(Le s kom naj opravljam, če sem EDINA?)

#157 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:27

xyesx Izvrstno si povedala tole, Strelka! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#158 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:29

Ah kako da ne sanjalic, tam nekje skrivaj hodim pod drugimi imeni, da zadostim potrebi po srckih, da se tu lohk se naprej taf delam. :D :P

Ti grem na zivce vcasih?
Kaj cmo, ampak a ti nekaj povem - ti gres meni ziher manj. ;) :P :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#159 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:30

p.s. a mi lohk nehas prosim prst naprej metat, ker one ikone nisem imela ze nekaj mesecev al vec...
Evo, hehe, smeskota pa ugibaj tule...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#160 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 9. november 2004, 21:32

<{POST_SNAPBACK}>sam enga?



Sej je dost, Marsa! :wOOt: Je hujš kt bi jih blo deset! x:Dx
Baby don´t forget my number!

#161 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:34

oprosti, ampak tole pa preprosto ne more bit res - poznam enga in poznam jih 10 al vec - vsi so isti, no, torej en ni hujs, hujs je ce so vsi skoz...
Sam niso - tle smo pa sco, vsaj jaz. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#162 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 9. november 2004, 21:37

<{POST_SNAPBACK}>:palec:

vampirji...recmo tisti, ki zavsetno pijejo "kri" ponavadi izkoriščajo tiste točke, za katere vejo, da so pri človeku
Pozdravček xsrcx


zakaj to počnejo. mogoče pomanjkanje zdrave samozavesti (čustvene) pri obeh straneh, in potem se najdeta dva komplementarnina negativna vzorca, ki en drugega hranita. torej nekaj za poštimat pri vampirju in zrtvi, ki v bistvu to ni saj si sama izbira takšne odnose.

#163 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2004, 21:41

Zame boš vedno žugajoča......... in jaz bom vedno imela strah in trepet pred tabo... rešpekt.
Na "živce"...khm, saj vem, ti bi izbrala bolj blagi izraz...diplomacija 941 :D

*na živce mi greš, ko se ne veš odločiti ali bi bila bossica Marsa ali forumovka
*na živce mi greš, ko se peniš, da ti kradejo tvoja avtorska dela, si pa "prelena" da bi se spustila v leta trajajoč boj za dosego svojih ciljev
*na živce mi greš, ko .... (ne bom več o tem na forumu, ker bo kdo mislil, da mi greš res večX na živce )

#164 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:45

no vprid folku je seveda treba poudariti posebej in se enkrat, da je najvec seveda takih, nezavednih, ki ne vedo, da so za druge taki.
Sam mu je tezko dopovedat, ker te s tem veze nase in noce sprememb in cim bos 'rezal', bo krical v smrtnih krcih...
zato pol jaz nic vec ne dopovedujem, ampak zacnem ravnati tako, kot me oni prosi.
A prosil me je, celo PRISILIL. Ne prenasam koga za vratom, ce ni to moja odlocitev, ker ce pa je, pa mi ni za vratom.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#165 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 9. november 2004, 21:49

<{POST_SNAPBACK}>zakaj to počnejo. mogoče pomanjkanje zdrave samozavesti (čustvene) pri obeh straneh, in potem se najdeta dva komplementarnina negativna vzorca, ki en drugega hranita. torej nekaj za poštimat pri vampirju in zrtvi, ki v bistvu to ni saj si sama izbira takšne odnose.


Bog si vedi zakaj to počnejo...
da preživijo, ker na "normalen" način ne morejo funcionirat.
pojma nimam zakaj ...
Jaz bom rekla zloba...ene hrani ljubezen xsrcx , ene pa pač sovraštvo, zavist, ...

tako si vse skupaj predstavljam x:)x

Dva komplementarna vzorca ...ki drug drugega hranita :eek: , to najbrž ne bo šlo, enga po sigurno pobralo x:o)x.

no bo kašen strokovnjak povedal, ki se z energijami bolj profi ukvarja x:)x x?x

pozdravček xsrcx

#166 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 21:55

<{POST_SNAPBACK}>Zame boš vedno žugajoča......... in jaz bom vedno imela strah in trepet pred tabo... rešpekt.
Na "živce"...khm, saj vem, ti bi izbrala bolj blagi izraz...diplomacija 941 :D

*na živce mi greš, ko se ne veš odločiti ali bi bila bossica Marsa ali forumovka
*na živce mi greš, ko se peniš, da ti kradejo tvoja avtorska dela, si pa "prelena" da bi se spustila v leta trajajoč boj za dosego svojih ciljev
*na živce mi greš, ko .... (ne bom več o tem na forumu, ker bo kdo mislil, da mi greš res večX na živce )

Penim v dnevniku, da dam iz sebe... pa da belezim, konec koncev, dnevnik, halo??? lahko bom vedla, kaj je kdo zjutraj pil za zajtrk daljnega novembra 04, tacgale pa ne bi bilo not? ...
... potem pa porabljam energijo konstruktivno, men se pa zdi, da jaz prav ravnam tule...
Saj se obrne - what goes around comes around. :palec:

Komot se odlocim - vecinoma sem marsa, forumovka, po potrebi pa sem urednica - jaz imam to cist poslihtan (pac pa nekateri tezje, to pa lahko razumem, ker pac nastopam v dveh osebah takorekoc... sem tudi AVTOR in torej tudi pisem in ne sam UREJAM, pa mi pasejo kdaj tudi marsovski jekleni konjicki al pa arabske tocke in ne vedno samo urednisko komentiranje ali ukrepanje v poskusih na zivalih)...
Ves, mal drugac je tole... To so strani z vsebino, po kateri sva oblikovala forume.
In torej forum imam ne sam zato, ker sem tolk prijazna, da lohk pridejo vsi gor, pac pa tud zato, ker imam v lajfu kaj za povedat - kot oseba. In ne sam kot urednik. x^x

... na zivce ti grem pa vseen lohk zarad natancno teh stvari - a to je pac moj point.

:palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#167 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 9. november 2004, 21:55

[quote name='sanjalica' date='9. Nov 2004 ob 21:42'] <{POST_SNAPBACK}> *na živce mi greš, ko se ne veš odločiti ali bi bila bossica Marsa ali forumovka [quote] jaoooo x:Dx
dobr si zdele, SAnjaucaaaaaa
točn to.
fin, dobr ti gre.e.e.e.e.e.e.
pa še to, opravljanje spremeni v izraz analiziranje, komentiranje, sj drugače res ne moreš spoznavat prav ničesar x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#168 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 9. november 2004, 21:56

<{POST_SNAPBACK}>oprosti, ampak tole pa preprosto ne more bit res - poznam enga in poznam jih 10 al vec - vsi so isti, no, torej en ni hujs, hujs je ce so vsi skoz...
Sam niso - tle smo pa sco, vsaj jaz. x^x



Hehehehe, štekam Marsa, zlo dobr tole! x:Dx Ja, mam srečo, da sm jz tut! x:px x8Dx
Baby don´t forget my number!

#169 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 9. november 2004, 22:00

vzorca- npr enega je oče ves čas dajal v nič ko kaj ni opravil tako kot je on hotel ali pa kar tako... ker je bil sam moten, oz je njega njegov oče tako obdeloval. vzorec: če nisem popoln nisem nič.
ta drugi je pa od staršev prav tako podedoval vzorec odvisnosti od obnašanja drugega, torej če ti nisi popoln in si nula, sem tudi jaz nula, ker je moje zivljenje odvisno od tvojega. (npr. njegova mama je bila finančno, čustveno in tudi drugače odvisna od svojega moza, ki je moral zato blesteti...) in potem se nadopolnjujeta v negativnem smislu.

tako si jaz to razlagam :8):

#170 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2004, 22:03

[
Komot se odlocim - vecinoma sem marsa, forumovka, po potrebi pa sem urednica


Spomnim se nekaj tvojih :vragec: :vragec: :vragec: dni, ko si celo sama zapisala, da pač bi kot Marsa rekla nekaj čisto drugačnega, ker pa si tudi urednica, pa se moraš vzdržati tovrstnega komentarja...
Ko si se izduvala na dnevniku, da smo "nehvaležni formovci", da nam je vse samo po sebi umevno, da samo jemljemo in nič ne dajemo - posredno pa bi s tistim postom prizadela tudi večno članov skupine D :o|o: :O: (post si sicer v minutki zbrisala, ampak jaz sem ga le prebrala in mi je ostal v xsrcx -ku) sem pač opazila, da tudi ti nisi vedno "naša Marsa".

In če te bomo Marsa vsi samo hvalili /čeprav nič bolj ne godi, kot občutek, da ti je bila izrečena iskrena pohvala/ boš dvignila kje še drug prst....... in tega me je strah......... :inocent: x:Ix

V bistvu pa te imam prav zaradi teh tvojih izpadov res rada. Ker s tem pokažeš, da si človek.
Jebiga, saj sem odprla eno temo...neizživete sanje x:px x:o)x , tk da, je razumljivo, a ne?
x8Dx

Vi ste pač škorpiji, eni pa smo le samo koze....... x^x

#171 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 22:06

Ja zadnjic sem napisala da bi repincelj morda v kaki temi drugace komentiral, vsekakor pa bi bilo popolnoma vseeno, kaj repincelj meni.
Sem pa imela pripisano - itak bi bila pa enaka (vprasaj folk, ki me pozna od prej, v druzbi in nikakor nisem bila kaksna urednica, ce sem bila kdaj kaj drugacna, kar se tice distance in ostrega govora)
Pa zbrisala, ker je govora nenadoma o meni in se mi ne ljubi tele debate vec vlect, ja, sem pa dala tak primer - je bil najblizji, pri roki. ;)

heh, tu sva tud podobni, je treba se nekaj dopisovat pol... da oni pol vec ne vidi. :D :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#172 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2004, 22:12

Ups, oprosti/te/.

Bom se pridružila Klubu posladkanih srčkastih sončkov . :flower: xsrcbumx xrosex xloveyx xflowx

Sicer pa me ne napeljevat v nemogoče, da bi "spraševala folk, ki te pozna od prej...." kakšna si... zame si takšna kot si; samo o tem je bolje, da sem :shsh:

:smesko:

#173 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 22:24

<{POST_SNAPBACK}>Ups, oprosti/te/.

Bom se pridružila Klubu posladkanih srčkastih sončkov .  :flower:  xsrcbumx  xrosex  xloveyx  xflowx 

:D :P xDDx xDDx

Cist taprave si dala, sanjalic! :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#174 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 22:27

aja no in ko smo ravno pri smeskih - evo, kaksni se mi zdijo takile...
recimo tocno takale serijica... ki naj bi kazala veselje, naklonjenost in vse zivo - se mi zdijo oz. preberem ne vseh teh ljubezni, ampak pise = POVRSNOST.
Taki so, povrsni.

ne mi nosit banje roz, za bozjo voljo, prinesi mi vrtnico ali soncnico, eno, bo dovolj.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#175 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 9. november 2004, 22:36

<{POST_SNAPBACK}> ampak pise = POVRSNOST.

:wOOt:
:frog: :palec:
xyesx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0