Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravi,naravni dodatki k hrani


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 zdravje

zdravje
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 5. oktober 2003, 12:27

Zdravje je človeško največje bogastvo,zato je to vrednoto potrebno
ceniti,saj je ob rojstvu dana skoraj vsakemu človeku.Vendar vsak človek mora s časoma telesu priskočiti tudi na pomoč,da prepreči
napade na organizem,ki jih počnejo zunanji dejavniki.Prilagam naslov
strani,na kateri si lahko ogledate naravne pripomočke,ki omogočajo
ohranitev zdravja,saj preprečujejo zunanjim dejavnikom napade na telo.
Stran se nahaja na naslovu:
http://www.zdravje.ilirija.com

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. januar 2004, 19:21

In jaz prilagam še eno novo znanstveno odkritje v slovenskem prostoru

http://www.bion.si/index1.html

#3 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. januar 2004, 20:02

In jaz prilagam še eno novo znanstveno odkritje v slovenskem prostoru

http://www.bion.si/index1.html

Zdravo, Mateja in lepo 2004. ti želim.
Ali si preizkusila te kapljice, kakšnega so kaj okusa, če odmisliš alkohol?

#4 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. januar 2004, 20:43

Živjo Stane x:)x ! Kapljice sem dala mami, sem jih jasno poskusila, veš, da sem jih, firbčna, kot sem x:Ix x:Dx ... težko je odmislit alkohol, ker je najmočneje, kar sem začutila, ko sem jih dala pod jezik... ampak...na koncu, pa so menda celo malo slane x:Dx x;)x ... zdaj pa sem se spomnila, ko sva že na liniji, da sem pred kratkim kupila eno novo Avonovo kremo za obraz in sem opazila, da ima slan okus... ( BTW - tisti slani napitek z limono je, če nič drugega - zelo osvežilen in okus mi prav sede :palec: )

Vse dobro v l. 2004 tudi jaz želim tebi in tvojim najdražjim x:)x xsrcx


No, tele biokapljice so rezultat novih odkritij v zvezi s 'spominom vode'... kar je najbrž že splošno poznano novo odkritje v svetu x^x

#5 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. januar 2004, 20:52

Hvala za hiter odgovor, ves vodni spomin pa ne more biti druga kot originalna ali umetna biokoda. Sol pa boš zasledila v vseh novejših kremah kot minerale morja x;)x Me veseli, da ti prija moj original.

#6 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 2. januar 2004, 21:11

Hmmmm...

o dodatkih h hrani sem že razmišljala in zaenkrat jih ne jemljem... khm, aja, razen lecitina v granulah in pivskega kvasa, ker ima na ta način solata neprimerno boljši okus x;)x (in ne zato, da bi hotela imet dodatke lecitina in pivskega kvasa)

s prijateljem sem debatirala o tem, pa tudi z mamo sva se pogovarjali o tem (medicinska sestra), pa se mi nekak zdi še najbolj logična tista misel, da telo dobi vse, kar potrebuje, preko hrane... v kompletu z vsemi drugimi sestavinami, ki so potrebne, da se določeni minerali, hranila, etc. sploh razgradijo v našem telesu in absorbirajo...

ne vem, o tem nisem kaj preveč podkrepljena, tako da bom vesela razlage s strani koga, ki je bolj podkovan na tem področju :palec:

do takrat pa lep pozdrav,


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#7 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. januar 2004, 21:37

Seveda, le da moraš med naravno hrano vključiti tudi naravno zdravo sol in jo uporabljati tako, kot ti pravim.
Jedilno jodirano pa pokloni najhujšemu sovražniku, če imaš trdo srce.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0