Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lahko 'pretentamo' zvezde?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 Zobi

Zobi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 18. oktober 2003, 13:56

Ob vsem tem razpravljanju o marsicem, kar v kakrsnikoli povezavi z astrologijo, se mi poraja eno vprasanje. Ali lahko, glede na to, da npr. detajlno poznas svoj horoskop, zavestno 'spremenis', kar je determinirano ob rojstvu. Hocem reci, ali lahko z osebnostno rastjo zabrises 'lastnosti' svojega znaka?
I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. oktober 2003, 15:22

:vragec:


hehe
tole tko, kokr de bi iz postavitve smrek v gozdu napovedvou prihodnost... x:Dx
pol jih pach enih par pozhagash...


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 Zobi

Zobi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 18. oktober 2003, 15:41

hehe
tole tko, kokr de bi iz postavitve smrek v gozdu napovedvou prihodnost...  
pol jih pach enih par pozhagash...

x:Dx

No, v bistvu - malo drugace...kot, da bi sel v drug gozd, oz. bi starega malo pogozdil x:)x x:o)x
I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...

#4 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. oktober 2003, 15:49

:vragec:


hehe... :palec:
horo( R )skop... x:Dx x:o)x


:vragec: x:Dx x:o)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. oktober 2003, 17:40

Ob vsem tem razpravljanju o marsicem, kar v kakrsnikoli povezavi z astrologijo, se mi poraja eno vprasanje. Ali lahko, glede na to, da npr. detajlno poznas svoj horoskop, zavestno 'spremenis', kar je determinirano ob rojstvu. Hocem reci, ali lahko z osebnostno rastjo zabrises 'lastnosti' svojega znaka?


Ne sam da lahko celo moraš, cel cilj je težiti k popolnosti, ko pa si popolen pa ne moreš več nositi na sebi posebnosti, znaka, temveč dobre lastnosti vseh znamenj, in nobene slabe vseh znamenj... to je bistvo.... seveda večini to ne uspe ;) je pa možno in priporočljivo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. oktober 2003, 17:48

:vragec:


ElNino.... :palec:

to pol tko, kokr iz eksaktnih znanosti nazaj k
ALKIMIJI x:Dx x:Dx x:Dx


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. oktober 2003, 17:48

:vragec:


ElNino.... :palec:

to pol tko, kokr iz eksaktnih znanosti nazaj k
ALKIMIJI x:Dx x:Dx x:Dx


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. oktober 2003, 14:02

to pol tko, kokr iz eksaktnih znanosti nazaj k
ALKIMIJI


Ko ugotoviš da ne moreš dodat nobenga nadstropja več, greš popravit temelje, kaj misliš da se dogaja zdajle (aktualno vsaj zame) v fiziki, nazaj se gre v alkimijo, išče se stvar (sicer ekzaktno) ki so jo iskali alkimisti.... praelement, pradelec, praenergijo.... išče se kaj se je zgodilo tik po velikem poku, oziroma, kaj se je zgodilo tik prej.... stvar blazno meji na filozofijo, that's why i like it,...

Kar pa se tiče astrologije, sem napisal že enkrat na forumu, kaj si mislim o končnem cilju, končni cilj je razsvetljenje, kjer zvezde nimajo več vpliva nate, oziroma je vpliv iz vseh strani enakomeren, takrat si 13, znamenje, oziroma prvo znamenje, znamenje 0, nič oven nič bik, nič dvojček..... nič riba, takrat si pravi jaz, brez omejitev zavesti in podzavesti ki ju določa astrologija... vse kar dobiš od zvezd, ti je v pomoč in preizkušnjo, ko niso več potrebne, jih presežeš... in postaneš popoln, takrat ni časa za odmike levo desno, gor dol... takrat si v sredini, tu zdaj, prej si lahko karkoli... potem pa si bog.. če težiš k temu cilju (nihče ne praviš da je to nujno... a nekak to je skupni cilj vseh duš...) vsekakor je fajn da je tudi ta karkoli prej dober človek... to ti pač dajo karmični zakoni pravi horoskop, ki ti bo v poduk, pri nadalnjem razvoju... alkimija gor al dol.... to je dejstvo... je pa res da sam par procentov ljudi zares izkusi kak napredek, in praktično (teoretično pa vsake par tisoč let kdo) noben, pade zares v to zono... no ja če nisem bil jasen.. bom probal še enkrat kasneje...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0