Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 5


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1099 komentarjev na to temo

#1076 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 24. november 2003, 15:38

Hellou,

eno malo zdravstveno čistko dala skozi, pol bi pa morala ene par dni zelenjavne sokove... prosim, jaz pa Takooo lačna.

Saj ne gre zaradi kilc, s katerimi nimam nobenih problemov, pač pa zaradi ljubega zdravja in dobrega počutja. x;)x
Je pa super res, ena takale zadevca na vsake kvatre toliko. Pokam od energije, šla sem na rekreacijo, pa teč, pa na dva kucljna v loškem hribovju, pa še danes imam rekreacijo, pa še z n-ljudmi se moram dobit ta teden...

xsrcx Moram kar izkorist tale naval energije, zato čau bau zaenkrat.. x:Dx :palec:

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#1077 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 24. november 2003, 16:38

:hepko: :hepko: Prišla domov s sestanka za mag nalogo. Super prijazni vsi, se brez težav takoj zmenili kako in kaj. Hvala ribici. xsrcx :vio:
Sedaj bo potrebno edino blagoslov mentorja dobit ... hojla xgoldfishx še te rabim.

:detelca: xloveyx xwizardx
Objavljena slika

#1078 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. november 2003, 16:45

A za stare babe je tut fitness?  x:Dx  x:Dx  x:px  :vragec:

:vragec: x:px x:o)x x:Dx
Pa se kako! Ko bi videl naso druzbo tam! xDDx xDDx :palec: x;)x
Sem namrec (ce ne ravno med najmlajsimi) zagotovo med mlajsimi ali nekje v zlati sredini. x;)x

Greva s Timom, pozdravim gospo, pravi, kdo pa je to, pa pravim - s to gospo pa na fitnes hodim. :eek: x:)x xDDx
Ful je upokojencev in tko, kar mi je kul - boljse kot pa kaksni naturirani tipi.
Ti so pa taki lustni... :palec:
Si kaksne kar predstavljam, kaksni so bili, ko so bili mladi ali zelo mladi. x:)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1079 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. november 2003, 16:46

O, Tina!!! x^x
Cestitke! x:)x :palec:
No, vidis, sam da je okoli Ascendenta, pa ze dogajas kot je treba... :eek: x?x
x;)x xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1080 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. november 2003, 16:48

Danes sem eno knjigo dodala v Lunco, nekaj jih se dodam... ne dobim Jimyja in ne vem vseh cen... xrolleyesx xrolleyesx

Evo, pa ze sibckam... frlrlfrrrffffrrrrrrrrrrrrrrrr...
Sef klice... xrolleyesx :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1081 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 24. november 2003, 18:16

Dons sem tkooooooooooooo zoprna in kooooooooooomaj se nazaj držim.
Prekleti mlaj! Sem šla mal tle gor, da se skuliram, pa se mi ne da niti misliti, niti pisati......... :xx!: :vragec: :cry:
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#1082 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 24. november 2003, 18:40

ma sej nisi ti zoprna, drugi so x;)x x:Dx

#1083 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 24. november 2003, 19:00

Mene tud tale mlaj pa soncni mrk pa kaj jaz vem kaj se mal daje.. Ze tri dni nic ne spim ponoci.. kar nekaj se zbujam na vsake pol ure.. pa sanjam.. kar se mi tud ze dolgo ni dogajalo.. (mislim, da bi si zapomnila..)

Danes visela celo popoldne za racunalnikom, delala novoletne vizitke za ocita...

Pa zacela koncno mal migat z diplomo. x:)x

Se vedno ful na easy jemljem tisto iskanje stanovanja v Madridu... upam, da ne bom prepozna na koncu... da bom imela ful sreco in bom kar naenkrat nekaj ful dobrega nasla...

Dala vlogo na stanovanjski sklad za tista stanovanja na Trzaski... Bi blo ful lepo, ce bi mi uspelo dobit.. ceprav dvomim.. majo mlade druzine prednost... Ampak bi bil en problem manj..

Razmisljam a se mi splaca dat 10 jurjev za dva dni morja.. obiskat bi sla prijateljico na Hrvasko...


Grem zdaj.. mal pogledat kaj se v mestu dogaja..

Mejte se fajn!


Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#1084 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 25. november 2003, 07:41

Škoda, da tisti, ki načrtujejo razporeditev vagonov ne hodijo z vlakom v službo. xrolleyesx Že prejšnji teden je zjutraj vozil vlak z enim vagonom manj. Če si imel srečo in vlak ni bil preveč nabasan, si lahko izbiral kje boš stal. :wacko:

Bom začela z avtom hodit v službo x:Dx

xsrcx :vio:
Objavljena slika

#1085 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 25. november 2003, 10:27

Spet jest x:Dx z novim nasmeskom od zoboderca x:Dx .
Zdej grem malo v raziskovanje skritih kotickov, vreme je se kar usmiljeno.
Mushi, Marco Borsato je nekaj a la Babiloni, Vili Resnik, Alenka Godec.... ma ni ravno takega pevca v sloveniji pa tudi tukaj je kar liga zase. Je usmerjen bolj v pop vode ampak tko res na nivoju. Model razproda tavelike stadione 1 teden dan za dnem s tem da karte planejo takoj...


Tina lahko treniras stanje na 1 nogi; kot caplja x:Dx :vragec:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#1086 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 25. november 2003, 10:39

Cosma x:Dx hvala. Bom probala. malo me skrbi, kako se tole obnese pri zaviranju in ovinkih x:o)x

xsrcx :vio:
Objavljena slika

#1087 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. november 2003, 10:43

Tina :palec: sem že zadnjič mislila napisat pa pozabila :xx!:

Sicer sem pa blazno utrujena zadnje čase. Zaspim mimogrede..vse me boli...moram vzeti daljši dopust(sanje).

Včeraj si privoščila malo aromaterapije(smrekovo olje)...in ponovno zaspala v bani x:Dx

Nekaj drevja posadila včeraj :palec: - marelice in naktarine..
Glede na to, kako rada imam sadje, bom menda zasadila vse možno. xDDx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#1088 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. november 2003, 11:00

Kaj češ....polpismenost :xx!:

ali pa narečje...

zdaj pa izberi x:Ix

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#1089 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 25. november 2003, 17:20

Glina deluje, definitivno, potrjujem :palec:
kamena strela pri mali tud tko da evo optimistično po športni poti naprej... v šoli padla prva trojka :O: kakšen jok, prejšnji dan pa, mami jaz to znam, aha, pa mamo x;)x

#1090 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. november 2003, 17:36

:palec: :palec: :palec:
Dbest Otozna! x^x x8Dx xsrcx
Saj ne da bi dvomila (jaz) - samo je vseeno fino dobiti fidbek... pa se, ce spremljas to, te pac zanima... Kul, me res zelo veseli! x:)x

Uh... jaz sem pa kar orto v teh dneh...
Zanimivost danasanja je pa samo to, da sva danes s tamalim prvic zamudila solo (pa ne zato, ker zaspala xrolleyesx :o|o: , kot me je prec vprasala moja mama x;)x xDDx xrolleyesx :xx!: , pac pa zato, ker smo se vili po Celovski eno uro).
Natancno eno uro sva potrebovala iz Sentvida v center! :eek: x!x :xx!:
Ob pol osmih sva startala, tocno ob pol devetih prisla pred solo (aja, za predstavo - navadno prideva ob 7:50 do 7:55, ce startava od doma ob 7:30 ali 7:35. V spici - okoli 16h zna trajati celo do 40 minut - pa recimo poleti, ko turisti in v guzvi... a eno uro!!!!! :xx!: - to pa se se ni zgodilo..... No, saj - iz centra sem sla torej ob pol devetih, doma pa sem potem bila pred deveto...).
Je pa bilo res noro.
Aja, razlog - potem kasneje izvedela, da nek muslimanski shod, tam pa pokale petarde, vse se dimilo, ful policijskih, sirene, vse zivo, tablice od KR, MB, NM, CE, SG, GO, KP... Res, no! Noro! In to ob pol osmih zjutraj!!! :eek:
Potem sem se ze ufurala, da bo tako kot v Ameriki..... Eno uro na job iz sentvida... :o|o:

Zdaj sem pa nekam lacna postala... Grem nekaj sprckat. x:px x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1091 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 25. november 2003, 17:45

marsa :palec:
živim v mestu, v bloku in travnik poleg bloka en dva dni že gnoji z ma "skretuno" kva to vse smrdi, ne moreš okna odpret, ma čez zaprto not uhaja, celo mesto smrdi, dečko ma pisno prepoved, pa se požvižga nanjo. zunaj pa tud pod razno ne moreš bit...

#1092 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 25. november 2003, 20:46

proti naturi nimam nič, ampak to je blo pa preveč, stanje za danes normaliziralo x:Dx
nočko x;)x

#1093 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 26. november 2003, 10:36

He he he, včeraj sem si po dolgem cajtu privoščila frizerja. Sem imela spet na koncu bolj goste lase - razcepljene. Smo to spedenali, pa mal alibija se mi je spet po glavi razlilo x:Dx . Zadovoljna, kako lahko ena malenkost polepša dan.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#1094 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 26. november 2003, 11:56

Mhm, pa zdej mam poleg roza ščetin še kakšno svetlo sem in tja, da imam alibi če kej ušpičim. x:Dx x:Dx x:Dx

#1095 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 26. november 2003, 14:30

ufff, nisem vedela, da je blond...alibi za.. xrolleyesx
Zato gre men tolk dobro... x:Dx x:Dx

Danes sem poklicala prijatelja...in kar same so prišle besede na dan..srečna sem... x^x
Malo sem se umirila...stvari poštimala...vse postavila na svoje mesto.. :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#1096 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 26. november 2003, 15:22

Hehe..prijatelj(čki)...so za srečo ustvarjat...ne za poslušanje o sreči...

x;)x x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#1097 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. november 2003, 15:52

:vragec:


hehe
SRECHA JE OPOTECHA....sploh che je pjana



666 zlobijeu.....AJA!!! kaj je s skenom potrdila????????hehe....blablabla
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#1098 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. november 2003, 16:15

:vragec:


heeeeee
se je potuhnla...hehe.....sam.....snif...snif....she je v blizhini


666 zlobijeu.....
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#1099 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. november 2003, 17:12

xDDx xDDx xDDx

She je v blizini... = Se je v blizini... = Še je v blizini...

Pa tudi - She ('ona', ang.) je v blizini. x;)x :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. november 2003, 17:16

She je v blizini -
Marsa je v blizini in preusmerja temo... Tema je v blizini. :)

Torej - [url="http://www.lunin.net/forum/index.php?act=ST&f=10&t=3117""]Vesoljni dnevnik LNF 6[/url]. :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0