Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj vas spravi v dobro voljo in vam povrne elan?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
219 komentarjev na to temo

#101 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. april 2004, 10:57

na območje med popkom in hm..v. gričkom in diham enakomerno s tistim delom x:Dx in čutim kako se polni s svetlobo in energijo :2src:

#102 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 26. april 2004, 11:06

Hvala, bom poskusila, ker se zna zgodit, da se kje kdaj utrudim in mi bo prišlo prav. :switz: x;)x

#103 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 26. april 2004, 11:29

Danes definitivno akcija na LNF x;)x x:Dx x:o)x

#104 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. april 2004, 11:44

na območje med popkom in hm..v. gričkom in diham enakomerno s tistim delom x:Dx in čutim kako se polni s svetlobo in energijo :2src:

Če imaš pa tam hribček, ko na hrbtu ležiš, si pa verjetno noseča :8): x^x :inocent:

#105 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. april 2004, 14:55

Če imaš pa tam hribček, ko na hrbtu ležiš, si pa verjetno noseča :8):  x^x  :inocent:

stane venerin griček je nižje... si mogoče pozabil kako to izgleda? x:Dx

#106 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 29. april 2004, 00:11

Kaj me spravi v dobro voljo x?x Tudi to da ko pristanem na realna tla, vem da sem varno na tleh ter se osvobodim okov iluzij in pričakovanj ter prestopim na drugo pot :palec: .
Ja sam ka mali pao s lipe

#107 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 29. april 2004, 04:16

Drobne stvari.Že kakšen lep mail,sonce,dobra glasba od klasike do housa,ko premagam svojo lenobo in grem na kolo,na rolerje,v hribe,gore,berem dobro knjigo.....vse živo.Velikokrat že samo jutro,ko mi uspe zgodaj vstati,tudi,če ni potrebno in potem kavica in xsmokex in prebiranje jutranjega časopisa. x:)x x;)x x8Dx x:Dx :palec: ........še,pa še... xDDx
Je pa hecno ali pa žalostno,da me pa tudi le kakšne malenkosti spravijo kar za nekaj časa v slabo voljo. :o|o: Samo,to pa ni več ta tema.
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#108 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 29. april 2004, 06:06

Če imaš pa tam hribček, ko na hrbtu ležiš, si pa verjetno noseča :8):  x^x  :inocent:

stane venerin griček je nižje... si mogoče pozabil kako to izgleda? x:Dx

Sstane bolj obvlada anorganske sestavine...kot je Ssol... x:Dx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#109 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. april 2004, 06:21

x:Dx .............u dobro voljo nas spravi......................sol... x:Dx x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#110 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. april 2004, 09:09

Če imaš pa tam hribček, ko na hrbtu ležiš, si pa verjetno noseča :8):  x^x  :inocent:

stane venerin griček je nižje... si mogoče pozabil kako to izgleda? x:Dx

Sstane bolj obvlada anorganske sestavine...kot je Ssol... x:Dx

:palec: Majčica, ti pa danes misliš ravno tako kot jaz, posoljenih hribčkov ni. x;)x

#111 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 29. april 2004, 09:36

x:Dx x:Dx x:Dx hi hi Lunca...tut modri ljudje ga včas pihnejo... x:Dx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#112 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. april 2004, 12:53

Petek je, dovolj dober razlog za dobro voljo x;)x :onfire: :onfire: :onfire:

#113 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 3. maj 2004, 07:59

Ponedeljek je, dovolj dober razlog za dobro voljo - nov začetek, potencialno za nekaj lepega! :vragec: :vragec: :vragec:
Prodajalkam in prodajalcem v samopostrežnih trgovinah mimogrede izrečem prijazno besedo - če se jim popravi razpoloženje, me to res spravi v dobro voljo! x^x
Ali ko po pisti Miklošičeve srečuješ veliko sproščenih deklet, ki kar žarijo od lepote. x:Ix
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#114 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 10:49

Prodajalkam in prodajalcem v samopostrežnih trgovinah mimogrede izrečem prijazno besedo - če se jim popravi razpoloženje,  me to res spravi v dobro voljo...
....Ali ko po pisti Miklošičeve srečuješ veliko sproščenih deklet, ki kar žarijo od lepote.

haha, pista ja x:Dx
...sam 1x na teden jih pozdraviš ...al te oni izzsilijo? x8Dx
jst to počnem kr vedno, nekak vzdrzujem kontakt, da mi kaj vmes med nakupovanjem, novega povejo, sploh pa za kakšne ugodne popuste x;)x

#115 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. maj 2004, 13:10

Če imaš pa tam hribček, ko na hrbtu ležiš, si pa verjetno noseča :8):  x^x  :inocent:

stane venerin griček je nižje... si mogoče pozabil kako to izgleda? x:Dx



Stane pa res :eek: x:Dx ..pozabu x?x x?x x?x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#116 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. maj 2004, 13:13

kadar sem slabe volje, nekje v sebi, poiščem kotiček ,kjer je shranjena dobra volja.
Takoj ko jo najdem se ji nasmehnem,jo potegnem na plan in......to je to x:Dx x:Dx baterije so napolnjene.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#117 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. maj 2004, 14:25

zavrtim si La cucaracho... al pa Canto a brazil.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#118 LORD*llunchyka*

LORD*llunchyka*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:49

hm... moj gasprck
Being evil means never having to say you're sorry!

#119 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:31

nabijem musko do fuuuuulllllaaaaaaaaaaaaa...ob teh momentih raj kšno nežno,se uležem na postlo,zaprem oči in premišljujem,premišljujem,premišljujem...premišljujem... xrolleyesx xDDx x:Dx :palec:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#120 SMIKI

SMIKI
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 241

Objavljeno: 6. maj 2004, 09:58

nabijem musko do fuuuuulllllaaaaaaaaaaaaa...ob teh momentih raj kšno nežno,se uležem na postlo,zaprem oči in premišljujem,premišljujem,premišljujem...premišljujem... xrolleyesx  xDDx  x:Dx  :palec:

nežno pesem do fula??
elvis is the best

#121 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 6. maj 2004, 12:34

Tudi mene glasba. Odvisno kaj hočem, za sprostitev mirna, enostavnejša, bolj za ples, poudarek na ritmu. (črnska glasba)
Rada pa ima precej divjo glasbo (ljubim zvok elektirčne kitare), ta me popolnoma odklopi.

Ko pa se rabim umiriti, potem pa sprehod s psom v gozd.

Rada berem pravljice, rada se igram z otroci.


Na nove pa me rodi tudi ura v kopalnici, od tuša do masaže, ko čutim, da skrbim zase.


In še tisoč drugih stvari je, ki me veselijo.


Vse dobro,

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#122 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 10. maj 2004, 19:56

V soboto sem zvečer hotel nekaj napisati na notesnika, pa mi Miki zavzame računalnik.
Prvi padec v dobro voljo - presedel sem se k svoji dragi, in bilo je lepo in fino... Miki pa je kontroliral, da se ne bi spozabil... xsrcx x:Dx x:px
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#123 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 10. maj 2004, 20:04

In na koncu se z Mikijem malo pretegneva, jaz na kavču, on na računalniku, x:o)x
potem pa bi se mu fino zdelo malo pobrusiti kremlje ob tipkah. Predno sem se zavedel, so tipke že letele naokrog... :C:
Slaba volja... Drugič me je spravilo v dobro voljo, ko sem tipke namontiral nazaj. Mikija ni nikjer več videti... Nekam se je skril - aja, na klavirju je skrit za rožami! Resetiram napravo, vidim da vse lepo dela in hočem delati naprej. Prav dobre volje! In od nekod spet prileti Miki, da bi on spet malo... Zasmejim se, saj nisi ti nič kriv, če sem te jaz pustil gor in mu grem iskat mačji piškotek. xsrcx Kako sem postal dobre volje!
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#124 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 10. maj 2004, 22:07

Piko!!! Kaksni lustni slikci!!!! x:)x x;)x Nice, mucek! x:px

Mene pa u boljso voljo spravjo slike! Pravzaprav risanje! x:)x

Aja, je razlika med v boljso voljo, pa v dobro voljo?
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#125 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 10. maj 2004, 22:14

Hmmmm je ja! Itk, da mora bit razlika!

Hehe zdej pa sama seb odgovarjam x:o)x Mam lih cas, pa voljo, dobro voljo definirat za dobro voljo, bolsjo voljo pa prepustit boljsi, ki lahk prej k slej rata dobra, ali pa tudi ne :sori: Neki, je treba narest zanjo! Pustit, da te slaba mine? Ne ne... kadar clovek le pociva, ne da bi se pred tem utrudil, je to prej lenarjenje, kot delati nekaj zase, za boljse pocutje :8):
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0