Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Smrt in astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
30 komentarjev na to temo

#1 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. november 2003, 01:51

..pomen datuma smrti v astrologiji??

#2 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 5. november 2003, 11:15

..pomen datuma smrti v astrologiji??

če ga kdo zna zračunat bi prosila

ker mam neka predvidevanja - na nekaj sumim - bi pa kasneje pojasnla kaj je x:)x

#3 snezana

snezana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 5. november 2003, 11:52

I posle smrti zivi horoskop..... :2src:

#4 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. november 2003, 12:57

:vragec:


hehe snezhka... :palec:

ja...pol pa po smrti dnevni horo®skop....



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#5 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. november 2003, 13:04

Neetično...o tem govoriti..tut če kak astrolog..vidi...kakšne aspekte...ki lahko pomenijo...TUDI..to...ne bo povedal...
Sicer pa...velja si zapomniti..v astrologiji...se govori...v tem času je povečana možnost..da se kaj zgodi...ne pomeni pa...da se BO zgodilo...treba je gledati vse...in razmišljati..o več možnostih...
Lahko recimo...opozoriš nekoga...na povečano nevarnost nesreče...al pa rečeš, idi k zdravniku...mal si dej pogledat ledvice...al kaj podobnega...

Snežana, dobrodošla... x^x
Kot praviš...horoskop živi tudi po smrti...zanimivo je...kako se vidi...recimo, kdaj bo kak umetnik...doživel priznanje, slavo...po smrti seveda..

Astra
Per aspera ad astra

#6 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. november 2003, 10:06

Astra :palec: A res? Kako? So to kakšne opozicije s saturnom recimo x;)x ?
Menda obstaja točka smrti....ali nekaj takega..in opozicije, ki jih tvori le ta?

Ne vem, zakaj sem zaglavila glih za opozicije in saturn..mogoče, zaradi trajnega in zanesljivega delovanja..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2003, 10:10

Neetično...o tem govoriti..tut če kak astrolog..vidi...kakšne aspekte...ki lahko pomenijo...TUDI..to...ne bo povedal...
Sicer pa...velja si zapomniti..v astrologiji...se govori...v tem času je povečana možnost..da se kaj zgodi...ne pomeni pa...da se BO zgodilo...treba je gledati vse...in razmišljati..o več možnostih...
Lahko recimo...opozoriš nekoga...na povečano nevarnost nesreče...al pa rečeš, idi k zdravniku...mal si dej pogledat ledvice...al kaj podobnega... ...

xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. november 2003, 10:11

Hehe mam točen datum in uro, smrti mojga strica... ki zdele straši ali ne straši tle okrog.. hehe, zase pa ne vem, pomoje bo enega lepga dne 2069 na rojstni dan moje žene.... hehe, ki bo takrat mlajša od mene, po možnosti po kosilu, bom pomislil, zdej mam pa tega dost, smrt me lovi že par let, men se ne da tečt, pol pa se usedi, zameditiral, in umru tam enkrat okrog desetih zvečer,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. november 2003, 10:58

Vidiš strelec na delu x:Dx ....se mi je zdelo kar samoumevno, da se ve, kaj imam v mislih x:Dx - glede priznanja po smrti.....tisto....to me zanima....zato mi rojijo opozicije s saturnom po glavi....

Ma ne...mene osebno nič ne zanima, kdaj me bo pobralo..enkrat že..za seme ne bom ravno ostala... x;)x in tako..ne bom več nakladala....

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#10 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. november 2003, 15:11

Mah neeeee!! ste narobe razumeli me (sam kriv);
namrec mislis sem ali se lahko odraza v sedanjem horoskupu, glede na to
katerega datuma smo umrli v prejsnjem laifu?
.. in pomen le tega? torej ali vpliva?
no, saj morda ni tako zelo pomembno x:Dx x:o)x

#11 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 7. november 2003, 15:48

Prehodi, oz tranziti, jupiter, uran pa neptun....v bistvu je smrt nekaj lepega, ker baje takrat gremo na boljše oz. na neko višjo raven.
Torej, jupiter-sreča prehod na npr. uran....hiter odhod.....ipd.
NAJ BI BILO NEKAKO TAKO, ČEPRAV, KOT ŽE OMENJENO, NI O TEM ETIČNO RAZPRAVLJATI.....

#12 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 7. november 2003, 15:52

..pomen datuma smrti v astrologiji??






baje, da si še do konca tistega datuma mrtev



(pravijo pa tudi, da živiš do konca življenja)




uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. november 2003, 08:02

Torej, jupiter-sreča prehod na

:palec: Ja jupiter pomeni neko daljše potovanje. Ko si enkrat opravil tuzemsko nalogo, si zaslužil potovanje.
Sicer pa je zanimivo, da o smrti tako radi debatirate ravno v obdobju, ko je sonce v škorpionu, osma hiša, hiša smrti. Ni čudno, da se takrat najbolj človek zaveda tega.
Meni je tudi zanimiv 1. november, ko je sonce točno na 8. stopinji 8 hiše. To je tudi ta pravi pomen.
V astrologiji pa mislim, da se smrt bolj vidi iz kart ostalih, ki ostanejo in so prizadeti.

#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. november 2003, 08:09

..tut to smo ze govoril...
prenatrpana 8 in 12 hisa...
..al pa podivjani mars, prestrastna venera..

#15 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. november 2003, 13:07

Hm imam tukaj datum rojstva in smrti ene osebe... (meine Onkel) 4.11 1969, 4.25, in smrti 8.11. 1994... za kraj lahko vzamete prvo ljubljana drugo rakek, al pa cekrnica.... kakorkoli, nebi smel bit velik problem, ker je slovenija majhna... hm gledam tole zadevo, in se mi zdijo zanimivi tranziti ob smrti... Mars je ravno vzšel, ozirma je bil tik na tem da vzide, južni vozel in mc sta imela konjukcijo izredno natančno v začetku stričeve osme hiše... nasproti njegovemu soncu, stelija v škorpijonu mu je potovala skozi drugo hišo..... saj mi bo spet kdo očital egogoizem, ampak to bi me zanimalo tud če nebi bil moj stric, sam edini primer ki točno vem vse datume in ure, a mi kdo razloži o djevnikih pozicijah ki nakazujejo stvari ob smrti, glede na to kaka bo smrt,... ker me ful zanima ali je šlo za samomor ali za nesrečo, zanima me tudi kakšen pomen pripisujete marsu v 4. hiši, atko rekoč na IC...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#16 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 14. november 2003, 12:08

:O:
Najverjetneje sem prepozna, vendar se nisem mogla upreti. Totalno fasinantna tema. Še ne dolgo nazaj sem samo kislo pogledala, ko mi je stranka rekla, da bi rada zvedela okvirni čas, kdaj bo umrla. Vendar se je nekaj spremenilo. Smrt me je začela zanimat, mislim zanima me od vedno, toda sedaj me je začela zanimati tudi kot astrologinjo. Zdej pa že nekaj časa razmišljam in poskušam z astrologijo določiti svojo življenjsko dobo.
Zato, da vem kolk časa še mam in da to izkoristim. Vendar me ne zanima točen datum, ampak tako bolj širše obdobje.
Če te oziroma vas zanima kdaj je največ verjetnosti za konec je pač treba videti več stvar. Vsega tuki ne morem povedati, toda nekej, če te res zanima lahko. Prvo pogledaš katero svetilo je močnejše, Sonce ali Luna(Sonce, če si rojen po dnevu in si moški; Luna če si rojen po noči in je Luna nad horizontom in si ženska), potem pogledaš, če sta v dobrih hišah in ju ne blokirajo malefiki ( Mars, Saturn in vladar 6, vladar 8 in vladar 12) , če ni blokiran tudi vladar ascendenta. Vse to kaže veliko vitalnost in hkrati dolgo življenje.
Drugi kazalec je, da pogledaš kateri planeti so v osmi hiši in po tem lahko sklepaš kdaj in kako boš umru. Pogledaš pa lahko tudi, kateri planet je najbolj blokiran od malefikov, sploh od vladarja 8 in iz tega , glede na to, katero življenjsko obdobje predstavlja, lahko nekaj zveš.
Če maš Jupitra in Venero močna na kotu,se lahko , kljub temu, da malefiki blokirajo pomembne planete rešiš iz krizne situacije , mogoče skoraj po čudežu.
To vse lahko vidiš iz natalne karte. Pa še kej bi se dalo pogledati.
Vendar jaz strankam o tem ne govorim, ker se večina boji smrti in ker bi lahko samo zaradi straha sami ustvarili težave.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#17 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 14. november 2003, 12:57

Hojla,

še neki. Prej sem težila s teorijo. Pa sem šla pogledati še natalno od strica El Nine.
Res je mogel biti ena faca. Ta prava pojava, najverjetneje tudi lep.
Pa pustmo to, v njegovi karti je videti, da je bil vitalen in zdrav človek in bi lahko dolgo živel, imel je totalno podporo vesolja. Vendar je imel izrazito dvojno naravo, na ven vesel in samo vesel, navznoter pa so ga težile težke misli. To nakazujeje t-kvadtar Marsa, Merkurja in Saturna. Ta isti kvadrat nakazuje možnost zgodnje smrti, kajti Merkur predstavlja mlade osebe.
Obstaja verjetnost, da se je ubil sam, to pa zato, ker je vladar osme v prvi hiši. Toda težko je razumeti, da tako lep in tako lepo položen planet predstavlja smrt.
Zelo zanimiva karta. Lahko, da sem kej spregledala, ker sem pogledala bolj na hitro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#18 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. november 2003, 12:45

še neki. Prej sem težila s teorijo. Pa sem šla pogledati še natalno od strica El Nine.


:palec: :palec: Thumbs up! temu jaz recem odgovor, čist točen, ajd ni bil nevem kako lep... je bil njegov brat (moj ata) velik lepši, tko da recimo temu družinsko povprečje, je pa moral bit vsaj notranje lep ja, človek ne more dat glasbi makeupa, in njemu ni blo treba :) hehe očitno ja, no vsaj moj duh je pomirjen, glede tega, ker je bla ful debata al je bil samomor al ne, zdaj se spet strinjam da je bil samomor in mir........ prav fant se je fental kul, boljš kokr pa da ne veš al se je al se ni... :) tko je to če človek ne zdrži notranjega pritiska... hja... praviš mihela osma hiša... hm hja mam prazno, čist čist prazno, ali to pomeni da ne bom umru :) hehe, no ja mislim da mam vozu not, sam nisem sigurn, hja severni vozu mam notr, ampak to šteje med planeti bol malu, hehe, kakšne smrti bom umru? Karmične.... hehe, kar je najbrž čist normalno, hm nič če sodim po tvojem kratkem opisu bom pa še dolgo živel... :) hehe čeprav nekaj mi ni jasno, rodil sem se ob sončnem zahodu in luninem vzhodu, hehe, no ja sonce je ravno še bilo na nebu luna pa še ne, torej po tisti tvoji definiciji

Sonce, če si rojen po dnevu in si moški

Moški :D (jaz moram astrologijo vprašat da to vem al kaj :))) ) hm cak mal, zdej mi pa nic ni vec jasno

( Mars, Saturn in vladar 6, vladar 8 in vladar 12) , če ni blokiran tudi vladar ascendenta

Če se ti da preveri 15.4.1984 20.55, po možnosti pa boljš da ne, :) da ne bo tvoje zastojn stranke strah pred morebitnimi nesrečami ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#19 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 15. november 2003, 13:12

okoli mene vsi umirajo. v 3 mesecih sta mi umrla 2 sorodnika in en ki sem ga pač poznala. pred kratkim se mi je pa sanjalo, da mam raka in da bom živela samo še eno leto :C: :C: :C: :C: :C: :C:
mejte se radi....

#20 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. november 2003, 14:40

Nord tle je ena zate iz pesmi Alanis Morissette - 21 Things "Until then i will live like there's no tommorow."... tko da ce mas raka al ne, živi v sedanjosti in boš tudi raka ozdravla.... če ga pa nimaš :) kar ti seveda privoščim, pol pa vseeno svetujem tak način življenja, celo pod največjimi pritiski lahko tako odkriješ da trenutno ni nič narobe, in si srečen tukaj in zdaj, in se lažje pripraviš na izziv ki bo čez sekundo dve, teden dva, leto tri.... :) drži se! Cheer up! :C: :V: :sori: x:)x x:px xDDx x:Dx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#21 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 16. november 2003, 09:22

oh, to si pa tak lepo povedal. x:)x tnx
mejte se radi....

#22 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 16. november 2003, 14:34

..ma kaj človeka lahko pol zmatra, če ima plutona v sedmi, osmo prazno, v drugi pa jupiter in luno?
(umreš, ko spoznaš "tapravega"-al pa te partnerstvo mori......al začnejo trgat sklepi, revma in nakonc okosteniš....ja za drugo v povezavi z osmo-denar-smrt,sex ja, sj neki podedval, ja, ampak..jupiter...pomen srečno smrt?????Tko, zadaneš na lotu, pa od sreče kar zaspiš...????)

#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 16. november 2003, 22:54

...od strica El Nine......

---------------------------------------
oh ja, moja 8 hisa je full! :xx!:
ampak ma zihr to tut prednosti x^x
tako kot jin jang - pozitivno v negativnem in obratno,
ce za lazjo razumevanje locim enega od drugega...

#24 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. november 2003, 17:08

Free pa tisti tvoj ostržek, kaj je blo, ga je kaj oribalo da se pokriva.... hehe, je imel bližnje srečanje z žago.......


ajd šalo na stran, grozno škorpijonsko si mi deloval v živo....., seveda spet bom jaz tisti ki nima pojma k si riba, ampak to pol to 8 hiša, full!

Kako lepo, hehe, po svoje jaz točno vem da bom umru, tisti trenutek, ko bom umru..., to bo natančno na moj zadnji dan, natančno zadnje leto, ko bom natančno najstarejši v svojem življenju, ki bo ravno prav dolgo, da če ga odštejemo od datuma smrti dobimo datum rojstva..... in tako naprej, zdaj pa naj mi nekdo napove samo eno neznanko v moji enačbi pa mu jaz napovem datum smrti (takoj, ker mi je pokvaril presenečenje)...., sicer pa se mi zdi ful zanimivo da bi recimo, kar tko nekega, dne se usedu in umru, al pa zaspal in umru, tko za kake par dni (ne mi zdej s tem da se to da narest v meditaciji) ampak kar tko, čist spontano, bum, zdaj bom pa malo mrtu, da vidim, "is there life on mars", in pol pridem nazaj, žurat naprej, hehe, mislim da ko bom umru bom šel v trugo z nasmeškom, ker bom šel na še zadnje raziskovalno popotovanje.... pa če tudi bo to do prvega pokopališča...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#25 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. november 2003, 22:03

Neetično...o tem govoriti..tut če kak astrolog..vidi...kakšne aspekte...ki lahko pomenijo...TUDI..to...ne bo povedal...
Sicer pa...velja si zapomniti..v astrologiji...se govori...v tem času je povečana možnost..da se kaj zgodi...ne pomeni pa...da se BO zgodilo...treba je gledati vse...in razmišljati..o več možnostih...
Lahko recimo...opozoriš nekoga...na povečano nevarnost nesreče...al pa rečeš, idi k zdravniku...mal si dej pogledat ledvice...al kaj podobnega...

Astra

:palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0