Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odvisnost od foruma


  • Prijavi se, če želiš komentirati
59 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. december 2007, 10:15

NOVI FORUMSKI ZAKON

Vsi lunini odvisniki takoj v sobo za odvisnike. Da ne boste prenašali pasivne odvisnosti na druge, ki to niso.. :vragec: x:Dx

:D

~

Navodila za iskanje na forumu
Informacije o temah na forumu

Ta forum
Jaz in ta forum
Vkljucevanje v forum - zakaj se vkljucim?
...
....
Pa se Seznam vseh tem, ki vsebujejo pojem forum
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 14. december 2007, 07:46

Zadnje čase sem malo na forumu. Kar pogrešam vas, ampak na žalost ni možno vedno bit gor.Sedaj vas večberem in se manj oglašam.Nič hudega, saj ste tako zanimivi, da je branje tudi dobra stvar. :palec:
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#53 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. marec 2008, 17:11

dr. Sanja Rozman – Odvisnost od interneta

(24:33) Koliko časa lahko zdržite brez računalnika in interneta? Ste prepričani, da še niste zasvojeni? Kako to vpliva na vaše življenje in odnose? Pojasnjuje dr. Sanja Rozman.



#54 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 20. marec 2008, 17:22

Ah, dobra stara Sanja. Zasvojena z zasvojenostmi drugih.

(nisem se mogla upret w:Iw)
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#55 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. marec 2008, 17:24

morda.. toda ozavesca pa!! :vio: :palec:

#56 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 20. marec 2008, 17:26

Mene ne :OoO:
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#57 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. marec 2008, 17:27

ja, ce pa tebe ne, pol pa ze ni fajn ane xcivx x:o)x
(ce nic ne dobim, ni dobro) x;)x

#58 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 20. marec 2008, 17:31

ne štekam
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#59 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. marec 2008, 17:53

sm popravu, a zdej stekas ?

#60 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 21. marec 2008, 09:09

ja, ce pa tebe ne, pol pa ze ni fajn ane
(ce nic ne dobim, ni dobro)


sm popravu, a zdej stekas ?


Oj. Saj sem že prej vzela v obzir, da si tam "ne" izpustil. Mogoče zgleda da se malo sprenevedam, ampak v bistvu res ne štekam. Rekla sem, da Sanja ne ozvešča mene neposredno, ne začutim povezave, da bi se lahko kaj prijelo, je pa res da ima vsaj takšen senzibilen pristop, da ne skriva, da je ona šla skoz isti problem oz. da je vpletena, za razliko od drugih, ki pametujejo. Mene pač nekaj moti in se od nje kaj dost ne morem učit. Ne gre pa se seveda totalno zapret, ker posredno daleč daleč pa lahko da ozavešča tudi mene. Preko drugih. Razliko vidim v tem, da si jaz ne delam problemov iz mnogo stvari, ki jih ona zapaža in jih imenuje odvisnosti in zasvojenosti. Ker se mi zdijo naravne. In verjamem v naravno inteligenco vesolja da poskrbi ko je kaj v neravnovesju, prav tako pa tudi v posameznikovo da sčasoma to naredi tudi na svojem nivoju.

Razliko vidim v tem, da si jaz ne delam problemov iz mnogo stvari, ki jih ona zapaža in jih imenuje odvisnosti in zasvojenosti.

Seveda pa je tudi ta jaz spremenljiv, in se znajdem v situacijah, predvsem čustvene narave so te, ko moram najti način za priti skozi ali ven. Ne rečem, da njeni načini niso marsikomu pomagali, odprli oči, kakorkoli, ampak navsezadnje mislim da moraš svojga najt. Oz. si priznati, da ga ni. Ampak se skozi čas itak samo uredi, človek pa vmes z delovanjem zmotno misli, da je sam to storil. Sam to sem hotla rečt. In pa da se za moje pojme preveč z zasvojenostmi ubada in jih skuša premagat.

Tak al tak sem zdaj nekak vse na glavo postavla, izpadla coldhearted, nism zadovoljna s svojim sestavkom, nekaj manjka. Zgleda da me ozavešča vseeno ja in to kr, heh. Četudi le preko predstave o njej bolj kot da bi vsebini prisluhnila. Mogoče klasičen odpor. Ma, bodi dovolj. Vse ozavešča torej. Zdaj mi je malo bolj jasno tudi, kar en skoz pravi, da je zanikanje v bistvu vrh radovednosti in akcije ter delovanja.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0