Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prijateljstvo med moškim in žensko?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
337 komentarjev na to temo

#326 arthur

arthur
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 16. april 2007, 08:46

Najlepšva vam HVALA za komentarje na moj post. x:)x x:Ix
prav imate.....uf, res moram razmislit kaj meni pomeni moj prijatelj. do zdaj sploh nisem razmišljala o tem...a nekaj že ne štima, mislim, da res med nama ni le prijateljstvo..

uh....koma...... x:Ix ...sploh se nisem zavedla do zdaj.. x:Ix



No, naj povem, da meni že več let uspeva vzdrževati izjemno tesno prijateljstvo s punco, s katero je preskočila iskrica, pa sva jo takrat uspela ignorirati, ker ... so bile takšne okoliščine in ker je imela luštno prijateljico x8Dx. No, kljub temu sva ostala prijatelja in čeprav je občasno še preskočila kakšna iskrica, se oba zavedava, da karkoli takšnega ne bi imelo prihodnosti in bi zagotovo uničilo najino prijateljstvo. Pa po par letih prijateljstva so takšne iskre vse redkejše, zaupanje pa večje. xsrcx
dissapear here

#327 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 16. april 2007, 09:03

No, naj povem, da meni že več let uspeva vzdrževati izjemno tesno prijateljstvo s punco, s katero je preskočila iskrica, pa sva jo takrat uspela ignorirati, ker ... so bile takšne okoliščine in ker je imela luštno prijateljico x8Dx. No, kljub temu sva ostala prijatelja in čeprav je občasno še preskočila kakšna iskrica, se oba zavedava, da karkoli takšnega ne bi imelo prihodnosti in bi zagotovo uničilo najino prijateljstvo. Pa po par letih prijateljstva so takšne iskre vse redkejše, zaupanje pa večje. xsrcx


Pa ni nujno, da iskrice uničijo prijateljstvo. Moj partner je bil prvo moj prijatelj, kasneje ljubimec in sedaj moj fant. Kljub dolgoletni vezi, pa sva še vedno prijatelja. Odnos se je začel s prijateljevanjem, kar pomeni, da imava podobne vrednote, skupne hobije, se znava pogovarjati, poslušati. Iskrice so ves čas gorele, vendar se jima nisva prepustila iz istega razloga kot praviš ti. Spraševala sva se ali bi najin odnos spremenil odnos, ki ga imava kot prijatelja. To se res lahko zgodi, vendar niti ni nujno. Po drugi strani je namreč odnos, ki zraste iz prijateljstva lahko še bolj poseben.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#328 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 16. april 2007, 09:17

tvoj odnos je lep in idealen, vendar govorimo zdej o tem, da kaj bi bilo če se sedaj razideta, ali bi lahko ostala prijatelja še naprej.. to je tist filozofski kveščn....
ker če sta lahk še naprej prijatelja bi po moji logiki lahk bila naprej tudi partnerja..
ne vem no

seveda govorim o prijateljstvu ne pa o kolegialnih dobrih odnosih


Po moje ne. Osebno sem prepričana, da ko se enkrat razideš s fantom, vedno ostane ta iskrica in potem se to nadaljuje v posteljno prijateljevanje. To pe ta lahko ovira, da začneš na novo. V kolikor se razideš z neko jezo itak ne ostaneš skupaj-v prijateljskem smislu. Če pa se osebi prijateljsko razideta in se videvata, potem pač skačeta lahko še drug drugemu v posteljo.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#329 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 16. april 2007, 09:46

Po moje ne. Osebno sem prepričana, da ko se enkrat razideš s fantom, vedno ostane ta iskrica in potem se to nadaljuje v posteljno prijateljevanje. To pe ta lahko ovira, da začneš na novo. V kolikor se razideš z neko jezo itak ne ostaneš skupaj-v prijateljskem smislu. Če pa se osebi prijateljsko razideta in se videvata, potem pač skačeta lahko še drug drugemu v posteljo.



se strinjam!

ko se dva razideta pa po moje ni nujno, da ostane iskrica strasti. če ja, se pač nadaljuje odnos v smislu posteljne telovadbe. x:Dx dokler sta oba samska...se tudi strinjam s tabo v tem, da je ta "odnos" ovira, da začnemo na novo.
baje so strasti, ki se ne pogasijo nikoli. xDDx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#330 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 16. april 2007, 10:21

.. to je tist filozofski kveščn....

x:Dx x:Dx x:Dx

jst ne maram pogretih žup xcivx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#331 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 16. april 2007, 11:14

Po mojem bom vedno verjela, da so prijateljstva med žensko in moškim mogoča (tudi če ni eden izmed njih homoseksualen, kot je nekdo rekel x:o)x ).
Ampak če pogledam moje izkušnje; imam precej širok krog prijateljev in znancev in je velikokrat prišlo do kakšnih (zame nepotrebnih) iskric. Dejstvo je, da bom za nekatere ljudje vedno tukaj, stvar je vzajemna in sem bila ob njih tudi, ko so šli čez največje nevihte, kar se tiče ljubezni, težav doma in tako dalje. Pri dveh (oziroma treh, ampak to je dolga zgodba) mislim, da sta bila moja rama in moje sočutje narobe interpretirana in nastali so še večji problemi. To sem si vedno razlagala s tem, da sem bila pač takrat tam, bili so ranljivi, blablabla.
Tudi nasploh se mi zdi, da si nekateri moški mojo prijaznost narobe razlagajo (JA, tudi prijazna znam biti). Ne vem sicer, zakaj krivim sebe, ker sama pri sebi vem, da ni to nič več kot prijaznost in da nisem kriva, da pride do takih situacij (flirtam pa tako ali tako ne, sploh ne znam, nimam želje).
Okej, opažam, da pišem, kot da se slej kot prej vsi lepijo name, kar seveda ne drži, itak sem smotana xrolleyesx Opisujem pač določene situacije, ki so se mi ze zgodile.
No, pa da nadaljujem...tudi sama sem imela ene dvakrat željo, da bi se intenzivno butala z glavo ob streno, ker sem padla na lepe besede tipov, ki so igrali neko igrico prijateljstva, ni bil pa to njihov resnični namen xrolleyesx

Velikokrat sem se z ljudmi pogovarjala o tej temi in kljub vsem izkušnjam, sem imela vedno v mislih enega fanta (pa ga imenjujmo Lukec) s katerim sem že od zgodnega najstništva zelo dobra prijateljica, zaupava si praktično vse, šla sva čez lepe in slabe čase in tako dalje. Res pa je, da sem bila večino mojega (kolikor toliko odraslega, oz. odraščajočega) časa v vezi. Vmes sem imela tisto obdobje, ko sem bila sama in ni bilo človeka, da bi me lahko odvrnil od radosti samskega življenja. Takrat je Lukec priznal, da me že celo življenje potihom hoče (v intimnem smislu) in da zdaj ko sva oba samska, bi pa lahko zabavala drug drugega :xx!: Ne vem zakaj, ampak to me je takrat totalno prizadelo, počutim se čisto izdana, čeprav realna stran mene ve, da to ni nič takega. Ampak po tem mi gredo po glavi stvari v smislu, a so bila vsa ta leta samo ena igrica spet...

Včasih mislim, da se bom utopila v moji naivnosti.

Zadnji primer me pa pripelje na moške prijatelje z bonitetami. Been there, done that. Napetost med nama je bila vedno prisotna. Še noben tip do takrat me ni tako fizično privlačil, kot on. Bila sva dobra prijatelja (še danes sva, ampak pač brez teh "posteljnih aktivnosti"). Ko sva si našla partnerje, se je to končalo. Še danes sva pa dobra prijatelja. Nimam želje po njemu več, se mi pa zdi, da se je to kar moralo zgoditi. Bilo je fino x:px


So dnevi, ko pomislim, da sem glede tipov še najbolj sproščena v družbi homoseksualnega para (super fanta, sta tudi razlog, da bom take veze vedno podpirala, ker vidim, kakšna ljubezen je to in kako lepo funkcionirata...ampak to je druga tema).

Ampak potem sonček spet malce posije in pomislim, da ima kljub temu veliko moških znancev in prijateljev. Pri nekaterih je pač tako, da jih je najprej potrebno postaviti na realna tla, potem pa itak vidiš, če sploh želi biti tvoj prijatelj samo s tem namenom, da je res prijatelj. To je pa tudi po eni strani fajn.

Da bom pravična, pa moram povedati, da sem se tudi jaz že rahlo zagledala v prijatelja, tako da...shame on me x:Ix
Pač takšni smo, polni delujočih hormončkov, nekateri si radi nabijajo ego, pride do privlačnosti, všeč ti postanejo ljudje, za katere se nisi niti predstavljal. Spreminjamo se in to je to.

Verjela bom pa vedno. Sem zelo srečna, da imam tak krog ljudi okoli sebe. Bebci pa tako ali tako prej ali slej spokajo.

Aja pa še nekaj: nekdo me je opozoril, da nekdo iz foruma, s katerim se dopisujem, želi od mene neke spolne zadeve xrolleyesx You ain't gonna get it x;)x x:Dx x:px Michelle je nedružabna in frigidna x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#332 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. april 2007, 11:19

Včasih mislim, da se bom utopila v moji naivnosti.


Pač takšni smo, polni delujočih hormončkov, nekateri si radi nabijajo ego, pride do privlačnosti, všeč ti postanejo ljudje, za katere se nisi niti predstavljal. Spreminjamo se in to je to.



Aja pa še nekaj: nekdo me je opozoril, da nekdo iz foruma, s katerim se dopisujem, želi od mene neke spolne zadeve xrolleyesx You ain't gonna get it x;)x x:Dx x:px Michelle je nedružabna in frigidna x:o)x



x:Dx x:Dx x:Dx tole pa dobr napisan ....res dober

ti jst tud, nedružabna in frigidna... :inocent: pol ni emšo tole, kaj mi je odleglo x:)x :palec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#333 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 16. april 2007, 11:24

ti jst tud, nedružabna in frigidna... :inocent: pol ni emšo tole, kaj mi je odleglo x:)x :palec:

x:Dx x:Dx Ne, glavno da si srečna v svoji nedružabnosti in frigidnosti x;)x Lahko deliva izkušnje x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#334 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 16. april 2007, 11:26

no, sj če si nedružabn, je mogoč dobra tale frigidnost x:Dx al pa kontra :inocent:
sm se spomnla na ono razliko med seksom in samozadovoljevanjem.....če seksaš, več ljudi spoznaš xzobkox
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#335 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. april 2007, 11:43

x8Dx čist odvisn kak maš jupitra postavljenga, ker on določa, če si za grupnega x:o)x

itak večina med seksom sam onanira

zaj pa samo dilema , če to delaš butično ročno al pa serijsko masovno produkcijo x:o)x


xzobkox
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#336 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 16. april 2007, 21:54

če pa samozadovoljuješ spoznaš enega zelo temeljito,do obisti bi se reklo, pa nerazdružljiv postaneš tako rekoč eno


Deep :vragec: x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#337 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 17. april 2007, 08:02

Kaj menite - je možno prijateljstvo med moškim in žensko ali je vmes vedno še neka privlačnost?
Sama menim, da če sta dva sposobna biti prijatelja, potem sta se sposobna tudi zaljubiti. Če si dva človeka nasprotnega spola pustita tako blizu, da se imata za prijatelja, potem prej ko slej pride do neke privlačnosti. Ali morda ne?



iz lastne izkušnje: stoprocentno maš prav. najbolj strupene ljubezni se znajo skotit iz take sorte prijateljstva. Pa tud najbolj nepozabne, žal xyesx ne počnite tega doma... :sori:

To temo je popravil/a vranja: 17. april 2007, 08:04

Objavljena slika

#338 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 17. april 2007, 10:59

...Ampak če pogledam moje izkušnje; imam precej širok krog prijateljev in znancev in je velikokrat prišlo do kakšnih (zame nepotrebnih) iskric. Dejstvo je, da bom za nekatere ljudje vedno tukaj, stvar je vzajemna in sem bila ob njih tudi, ko so šli čez največje nevihte, kar se tiče ljubezni, težav doma in tako dalje. Pri dveh (oziroma treh, ampak to je dolga zgodba) mislim, da sta bila moja rama in moje sočutje narobe interpretirana in nastali so še večji problemi. To sem si vedno razlagala s tem, da sem bila pač takrat tam, bili so ranljivi, blablabla.
Tudi nasploh se mi zdi, da si nekateri moški mojo prijaznost narobe razlagajo (JA, tudi prijazna znam biti). Ne vem sicer, zakaj krivim sebe, ker sama pri sebi vem, da ni to nič več kot prijaznost in da nisem kriva, da pride do takih situacij (flirtam pa tako ali tako ne, sploh ne znam, nimam želje).
Okej, opažam, da pišem, kot da se slej kot prej vsi lepijo name, kar seveda ne drži, itak sem smotana xrolleyesx Opisujem pač določene situacije, ki so se mi ze zgodile.

Se lah kr podpišem x^x in pol zmer tuhtaš, s čim si mu dala kao vedet/si ga spodbudila h temu; al sm se res preveč izzivalno oblačila, nasmihala, pogovarjala, gledala, telesna govorica...stalno v preži, da si kdo ne bo kej napačno razlagal...ampak tega mam dost, res xcivx zmer se bojo najdle budale, fovšeritnost, ne mislim se več nobenmu prilagajat že vnaprej, delam tko kt men paše, komur pa ne, lah gre :o|o:
No, pa da nadaljujem...tudi sama sem imela ene dvakrat željo, da bi se intenzivno butala z glavo ob streno, ker sem padla na lepe besede tipov, ki so igrali neko igrico prijateljstva, ni bil pa to njihov resnični namen xrolleyesx

Velikokrat sem se z ljudmi pogovarjala o tej temi in kljub vsem izkušnjam, sem imela vedno v mislih enega fanta (pa ga imenjujmo Lukec) s katerim sem že od zgodnega najstništva zelo dobra prijateljica, zaupava si praktično vse, šla sva čez lepe in slabe čase in tako dalje. Res pa je, da sem bila večino mojega (kolikor toliko odraslega, oz. odraščajočega) časa v vezi. Vmes sem imela tisto obdobje, ko sem bila sama in ni bilo človeka, da bi me lahko odvrnil od radosti samskega življenja. Takrat je Lukec priznal, da me že celo življenje potihom hoče (v intimnem smislu) in da zdaj ko sva oba samska, bi pa lahko zabavala drug drugega :xx!: Ne vem zakaj, ampak to me je takrat totalno prizadelo, počutim se čisto izdana, čeprav realna stran mene ve, da to ni nič takega. Ampak po tem mi gredo po glavi stvari v smislu, a so bila vsa ta leta samo ena igrica spet...

Eh, nesamozavest, igrice...zmer znova me to preseneča, pa že mislim, da me nič več ne more presenetiti (madona kok jst sovražim presenečenja :!!: )

Včasih mislim, da se bom utopila v moji naivnosti.

Nope, nemogoče, v tem klubu nas je največ, je že gužva, tko da hodimo drug po drugem x^x

Zadnji primer me pa pripelje na moške prijatelje z bonitetami. Been there, done that. Napetost med nama je bila vedno prisotna. Še noben tip do takrat me ni tako fizično privlačil, kot on. Bila sva dobra prijatelja (še danes sva, ampak pač brez teh "posteljnih aktivnosti"). Ko sva si našla partnerje, se je to končalo. Še danes sva pa dobra prijatelja. Nimam želje po njemu več, se mi pa zdi, da se je to kar moralo zgoditi. Bilo je fino x:px

Ja, ja spomini xDDx x8Dx
Da bom pravična, pa moram povedati, da sem se tudi jaz že rahlo zagledala v prijatelja, tako da...shame on me x:Ix
Pač takšni smo, polni delujočih hormončkov, nekateri si radi nabijajo ego, pride do privlačnosti, všeč ti postanejo ljudje, za katere se nisi niti predstavljal. Spreminjamo se in to je to.
Verjela bom pa vedno. Sem zelo srečna, da imam tak krog ljudi okoli sebe. Bebci pa tako ali tako prej ali slej spokajo.

se podpišem x^x


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0