Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 7


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1645 komentarjev na to temo

#26 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:24

po goli ritki x:Dx :vragec: grem čarat x:Dx

#27 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:24

a se spet čarovnice nekje grupirajo/mo xg:Dx
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#28 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:27

xwizardx xscratchx xyiyax xwizardx

#29 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:29

Borism bom tebe začarala, da boš nama odgovore še dal :vragec:

#30 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:30

selene, tu ti pa pomagam, mogoče pa dvema čarovnicama uspe xwizardx xwizardx
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:31

A je to tvoja muca, Umetnica, a si to ti, Otozna? x:)x :8):

Ej, kaj vidim tam v eni temi! :eek: x:Ix
Sanjalicin podpis... :8): :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:34

Borism bom tebe začarala, da boš nama odgovore še dal :vragec:

xnckrivx xideax xscratchx xwizardx

#33 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:35

A je to tvoja muca, Umetnica, a si to ti, Otozna?  x:)x  :8):

Ej, kaj vidim tam v eni temi!  :eek:  x:Ix
Sanjalicin podpis...  :8):  :vio:

Otožna ni Umetnica :vragec: je pa Selene otožnico zamenjala. me veseli Marsika x:Xx

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:35

Aja saj res ... merkur v strelcu nazaj, luna v dvojckih, mi pa drug cez in mimo drugega... no, vsaj jaz... ;>) - Mick in Umetnica - pihci definitivno pomagajo - zdaj ze s sredincem tipkam. :)
Sem kot... v SF kaksnem filmu... sljash, skrrrhhh, sssslap - zareza ogabna, pocena cesnja varianta... potem pa sam ck ck xwizardx xsrcx - pa je OK.
Samo vcasih so brazgotine, ce je grd urez - kot npr. s konzervo, ko je taka naseckana...
Za ureznine... opekline... udarce... vrocine... sem jaz ekspert...
Hm... he... saj sem pa tudi marsa, ocitno ne cisto povsem nakljucno... ;>)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:36

Marsa, ja to je portret mojega mačkona x;)x

Mick.....še piškotke...sendvičke.....študent futer..................al pa če presedlaš na jabučke x:px .pa nič na vago gledat :ph34r:
čarovnice se grupirajo v hribih :vragec: .................... a ne selene xg:Dx ....če ke gor velik hodiš tud vaga ne nagaja, čeprov jo gledaš x:Dx :vragec:
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#36 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:38

pol maš pa krst, p goli ritki :eek: a jaz tud :O:

#37 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:40

definitvno krst x!x .................po goli ritki :eek: ............. če nisi priden - jo dobiš po ritki, da mal boli :vragec: ..................če si priden - te pa pobožajo x;)x :vragec:
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:41

...je pa Selene otožnico zamenjala. ...

Eh, pih... kot da ne vem... znam brati ne samo med vrsticami, pac pa tudi ob in pod in onstran... xDDx

Zanimalo me je, ce si pac ti - Otozna, Selene in kar je/bo se tvojih nickov - na fotki...
Umetnico sem pa zraven vtaknila...
Saj ves, a si pozabila, tezko tipkam, se matram... x:Dx x:o)x x;)x x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:43

moraš z njima na hrib :onfire: .................. da bosta oni dve tebe xg:Dx ............po goli ritki - krstli :vragec: x:Dx
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:44

Aja, lupcki, Mick... hm... Lupcki pomagajo... ceprav... ce smo popolnoma hladno racionalno iskreni... na ureznino, 'vroco' poskodbo, zareco, bolj sede pihec kot pa vroc vrocicen strasten lupcek. x:o)x x:Dx x:Xx x;)x

Z lupcki nisem tako radodarna kot sem v besedah in s pogledi... tu sem ascendentovska... ;) Ne razsipavam kar takole s temle. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:44

Marsa, jaz vem da ti bereš tud onstran x:Dx
Sem se prav lepo uradno kot Otožna poslovila in napovedala prihod Selene, so mi povedali da je že čas da otožnost pustim kje drugje naj ime že končno spremenim... sedaj bom pa ostala to kar sem s slikico ki je...
sej sem jaz tud tvoj prstek popihala x;)x

#42 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:44

Eh, pih... kot da ne vem... znam brati ne samo med, pac pa tudi ob in pod in onstran.. (aja vrstic). :D

eto, to je Marsa :palec: ... diagonalno, podolgem in počez in vse uoči usput :vtz:

#43 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. januar 2004, 21:03

danes pa res šiba tole :fiju: ... ste opazli, kolk nas je gor... še mal, pa bomo nov rekord postavli xracx xrainbowx

#44 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 4. januar 2004, 21:20

Ohooooooooooohooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :eek:
Ja sam ka mali pao s lipe

#45 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 4. januar 2004, 22:32

Jebemti sem se uščipnil v prst, zdaj že bolš, sm ga poflajštrau.
Ja sam ka mali pao s lipe

#46 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. januar 2004, 23:33

Uff, kaj pri 7ki smo že ? :eek: x:Dx

Mick, a ti tudi ne več ? :eek: x:Dx

Jaz sem sedaj zdržal 9mesecev ("prvič" pa 10) in lahko samo še enkrat ponovim, kar pravi naš Volkc: nikoli več ne prižgi!

Pa vsem veliko zdravja, ljubezni, denarja in predvsem sreče! x:Xx x:Xx x:Xx

#47 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 4. januar 2004, 23:35

xsrcx xsrcx xsrcx
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#48 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. januar 2004, 23:51

Almira x?x x:Dx

Aja, to sem pozabil povedat: full se mi lušta, da bi prižgal spet ... :xx!:

#49 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. januar 2004, 00:04

Ja modeli, jest sploh vec ne dohajam, kok se tukaj dogaja...sem se mal dopustniska, zasanjana...ne da se mi hitet v tem mrazu, neka nostalgija me je spet picla, neki spomini privreli na dan...pa je najbrz spet kak moj planet se postavil na glavo, da se men spet dogaja 100/h v glavi.

:o|o: :o|o: za Marso in Volka, vidim, da so neki rokce v nevarnosti...bozcka pa se kak pobozek in pa lepo misel vama posljem, lahko se pa pofockata se na en vradzbinski caj, ki zdravi vse, kot za stavo x:Dx.

Nov nick otozne, pa nova slikca, pa se nova slikca od Marse, pa nov dnevnik, pa nova Almira pozdravljena, pa soncna Vila v elementu, pa Astra, ki je spet v elementu, pa Mateja, ki gre nazaj v 1 in 2 razred, pa Mickeni, ki se odvaja, pa Tina pridna ful pise rise, pa Aliana, ki odhaja, pa Mushi, ki prihaja...pa pokowcu se skos neki dogaja, pa Bobnar se mal vmes pofocka, pa Volka itaq mece, pa kristalka in nordica simpaticne kot vedno, pa Janja penso positivo do konca, umetnica itaq skos v elementu, pa Tamara in katja, Boris se kar keep going on, pa Vojkove modrosti vredne branja itd.....ne mi rect, da sem koga pozabila, aja pa sanjalica upam, da ze zdrava...pa tko vsi naprej....danes mi neki trokira spomin, sva prej z frendico cvekale spet vec kot 1 uro po phoncku, sem pogresala to na smucanju, ceprav je bilo ok in so bile druge stvari tam na programu.
Kaj cem vcasih sem ful cvekava, pa so what...posta mora tudi od cesa zivet, moja dusa se pa mal napolnit z zenskim razumevanjem in simpatiziranjem.
Aja, pa fikus je spet pognal, je ze skoraj v plafonu, mi je kar hudo spet ob misli, da ga bo treba kmalu obglavit.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#50 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 5. januar 2004, 00:05

Rachek, ti tudi? :palec: :palec:

Jaz sem tudi nehala..... x^x In ko se je moje telo ze odvadilo strupov, sem spet prizgala :xx!: Vse do takrat sem hotela prizgat, hvala bogu, da sem prizgala, ker se mi je zagnuslo...... :sick: :8):

Brez cigaret se pocutim veliko boljse. x:)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0