Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Povecanje prsi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#101 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. april 2004, 22:04

Tomaž, saj se ne bo šla nobena popravljat zaradi tebe, ko te že ima.
Lišpajo se za na lov, potem se pa umirijo x:Dx :inocent: x:Ix

#102 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 23. april 2004, 22:10

Tomaž, saj se ne bo šla nobena popravljat zaradi tebe, ko te že ima.
Lišpajo se za na lov, potem se pa umirijo x:Dx  :inocent:  x:Ix

Napacno sstane.. x;)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#103 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. april 2004, 22:15

Saj vem, pač klepetamo x;)x

#104 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 23. april 2004, 22:20

Tomaž, saj se ne bo šla nobena popravljat zaradi tebe, ko te že ima.
Lišpajo se za na lov, potem se pa umirijo x:Dx  :inocent:  x:Ix

vem sstane, vem....bi se moral jaz najprej pomladiti in polepšati, da bi me sploh katera še opazila, nisem met tistimi, ki so interesna skupina določenih žensk......ker sem pač tak po naravi, da se s tem ne obremenjujem, je to kar danes klepetamo, res samo klepet

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#105 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 24. april 2004, 14:15

x:Dx Sstane resno dvomim v ljubezen, veš, da je le te samo 5%, vse ostalo je neka stopnja rad imeti,

Prosim, če izpostaviš razliko med ljubeznijo in stopnjami rad imeti.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#106 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 24. april 2004, 16:46


x:Dx Sstane resno dvomim v ljubezen, veš, da je le te samo 5%, vse ostalo je neka stopnja rad imeti,

Prosim, če izpostaviš razliko med ljubeznijo in stopnjami rad imeti.

Bom poizkusil

Kolikor poznam te povezave (nekateri pravijo svetlobne niti) in telepatsko komunikacijo med posamezniki je zame ljubezen sprejemljiva samo takrat, ko sta si dva tako blizu, da je v resnici samo eden v dveh telesih. Takrat nastane stanje, kjer ni dvomov, sumničenj, obtožb, skratka ni tistih zavor, ki jih ustvarja naš ego. Je popolna svoboda dveh, ki sta si drug ob drugemu kot eno in se zaradi ljubezni ne obremenjujeta in koristita samo tisto lepo zadušo in telo, materializem in egovi efekti tu ne opravijo svoje misije. Takih ljubezni je v resnici zelo malo, nekateri ocenjujejo nekje na 5%.

Vse ostale naveze so pa več ali manj različne stopnje rad imeti. To je zopet povezano z zaupanjem in resnico, in po možnosti z čim manj ega. Take zveze večkrat, lahko rečem velikokrat, postanejo tudi breme, ki ga partnerja potem nosita, ker pač tako mora biti in ker morata vztrajati na nekakšni poziciji, ki jima je še sprejemljiva, ni pa več ljubezen. Poznam primere, ko je nekdo prepričan, da ljubi, pa v resnici ne, ker z svojimi dejanji dokazuje, da temu ni tako, v resnici mu ego nalaga ta miselni vzorec (reakcija) in zavestno je prepričan, da ljubi.

Mi je uspelo? Če ni vprašajte, to je moja resnica in jo ne vsiljujem nikomur, tako jaz to spremljam in tudi na svoji koži sem se tega učil..l.p.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#107 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 24. april 2004, 17:11

Kolikor poznam te povezave (nekateri pravijo svetlobne niti) in telepatsko komunikacijo med posamezniki je zame ljubezen sprejemljiva samo takrat, ko sta si dva tako blizu, da je v resnici samo eden v dveh telesih. Je popolna svoboda dveh, ki sta si drug ob drugemu kot eno in se zaradi ljubezni ne obremenjujeta in koristita samo tisto lepo zadušo in telo, materializem in egovi efekti tu ne opravijo svoje misije. Takih ljubezni je v resnici zelo malo, nekateri ocenjujejo nekje na 5%.

xsrcx

( x:Dx )

#108 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. april 2004, 17:22

All you need is love :xmas:

#109 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 24. april 2004, 17:24

JESSS!

ampak to v zvezi s telepatijo, svetlobnimi nitmi- to je vse res x:)x

#110 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. april 2004, 17:32

Seveda, 5% svojega zemeljskega časa tako verjetno vsak čuti x:Ix

#111 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 24. april 2004, 17:38

ti tudi čutiš takšno povezavo.? kako lepo xDDx

#112 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 24. april 2004, 17:49

Kolikor poznam te povezave (nekateri pravijo svetlobne niti) in telepatsko komunikacijo med posamezniki je zame ljubezen sprejemljiva samo takrat, ko sta si dva tako blizu, da je v resnici samo eden v dveh telesih...

Ja, vem kaj si želel povedat. :palec: Torej praviš, da obstaja recimo 5% prave ljubezni, vse ostalo je rad imeti. Samo to bi lahko tud variiralo, ker dostikrat se zgodi, da dva čutita brezpogojno ljubezen, ki pa čez čas preide v posedovanje, nadzorovanje ( Rachek fajn opisal v temi Ženske contra moški). Misliš, da je to res? Ali potem ta začetna popolna ljubezen ni prava, če prehaja? Oz. če bi to, da imaš nekoga rad potem prišlo v ljubezen. To, kar si ti opisal kot ljubezen se meni zdi skoraj nemogoče in sem okrog tega še bolj pesimistična in mislim da je je še manj kot 5%. Ker ogromno ljudi je skupaj zaradi kakega namena...ki pa lahko izgleda povsem nedolžen, ampak to potem pomeni, da to ni brezpogojna ljubezen. (?)


P.S. Dej povej še kaj o svetlobnih nitih...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. april 2004, 18:00

Tomaz - :palec:
Ugotavljam, da o nekaterih stvareh mislis podobno kot Ich.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 24. april 2004, 18:06

brezpogojna ljubezen je v bistvu takšna ljubezen v kateri se oba partnerja zavedata negativnih vzorcev drugega ampak jih ne hranita s tem da visita eden na drugem brezpogojno, ampak da v svoji povezanosti prispevata k uničenju teh vzorcev- zato sta pravzaprav prišla skupaj, da uresničita določeno nalogo. le- ta se lahko vleče iz prejšnjih življenj tako da povezavo v tem življenju le nadaljujeta, saj se takoj ko se vidita nekako "prepoznata". posedovanja, nadzorovanja v takšni ljubezni sploh ni, ker se miselni vzorci obeh tako nadopolnjujejo, da sploh ne dovoljujejo nekega zatiranje oz. neenakomernosti v odnosu, saj se sčasoma celo intenzivna potreba-"odvisnost" od partnerja transformira v globoko vez ki dopušča vsakemu od njiju svobodo, seveda pa jo lahko oba uživata v polni meri predvsem ob zavedanju tiste globoke povezave v kateri oba dobivata moč in se napolnita z energijo.

torej če prideta ta prava dva skupaj ni verjetnosti, da bi njuna negativna vzorca - npr strah pred izgubo, prevaro- hranila eden drugega, ampak oba ta svoj negativni vzorec izničita skozi izkušnjo brezpogojne ljubezni xsrcx

#115 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 24. april 2004, 18:08

Ne vem kako naj to napisem, da ne bo zvenelo za lase privleceno.. :o|o:
Mislim oz prepricana sem, da z mozem spadava v teh 5 %. Povezanost med nama je neverjetna ze od samega zacetka. In na zacetku nama je bilo vse tako cudno in smesno in kar malo grozljivo.. O vsem sva razmisljala enako, imela enako mnjenje o ljudeh in razlicnih stvareh, Govorila sva iste stvari istocasno.. Kasneje pa je to postalo najin vsakdan in zdaj je dovolj, da se le spogledava in veva kaj drugi misli.. Poleg tega sva tako navezana eden na drugega, da se pogresava ce se ne vidiva vec kot en dan in neprestano visiva na telefonu in klepetava... Skoraj neverjetno je in tezko je to opisat z besedami. Tudi sama cesa takega se nisem dozivela, dokler nisem spoznala njega.. In tukaj ne gre za posedovanje druge osebe - da ne bo kdo mislil. Oba greva lahko kamor hoceva, delava kar hoceva, s komer hoceva, se ukvarjava s svojimi hobiji,.se dobivava s prijatelji na pijacah., ampak vedno se "zgodi" tako, da skoraj vse pocneva skupaj.

Verjeno bom sedaj sprozila plaz drugacnih mnjenj in ne mislim vam oporekat, ker niti sama ne vem kako naj vam to razlozim..
To sem napisala samo kot dokaz, da taka ljubezen obstaja in pri nama traja ze dlje casa.. Upam, da jo boste ali pa ste jo ze, nasli tudi vi, saj je prelepo ko ves da imas zraven sebe osebo svojega zivljenja.. x:)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#116 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. april 2004, 21:30

aira; o.kej.
dod.lahko,da v tej(brezpogojni)lbezni, se pravilno aktivira negativno kot pozitivno
:inocent: :palec:

#117 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 24. april 2004, 22:17

SKA - Vi

Če je vse res kar si napisala sta na konju, potem sta res v teh 5%, čeprav bi se izogibal prejšnjih in poznejših življenj. So pa to tisti znaki, ki ljubezen potrjujejo. Popolnoma svoboda, ki jo praktično nihče od vaju ne potrebujeta, ker sta vseskozi eno in jo istočasno imata. Zakon karme sprejemam, o življenjih me pa še nihče ni uspel prepričati, čeprav zelo dobro razumem posamezne pojave z razlagami iz kvantne fizike in ostalih znanj, tudi poznam delovanje možgan in transfer komunikacij podzavesti na različnih ravneh. Nobeno božanstvo mi do danes ni dalo razlage informacij o prejšnjih življenjih, zame se enostavno energija pretvori in se pač porabi za druge namene, tudi tisto o orlovih niti in orlova hrano me ne prepriča. Pa pustimo to, to je druga tema.

Tvoja izpoved je samo potrditev moje teze, da drži ta razlaga ljubezni. Res smo velikokrat prepričani, da ljubimo, samo na žalost ljubi naš ego, ko to spoznamo na zavestni ravni je pa možna samo še sanacija, kompromis ali pa ločitev. Veliko se pogovarjam z ljudmi, ki v tem trpijo, nosijo svoja bremena na hrbtu, ne znajo zaživeti svobodno, ker je zelo težko najti komromis, ki bi obema vsaj do nekle odgovarjal. Vem pa, da edino resnica in odkrit pogovor o tem prinese dolgoročne rešitve, vse ostalo je na kratki rok. Jaz sem pred več kot dvema desetletjema sprejel kompromis, sicer nisem še prepričan ali je bilo to optimalno, je veliko pozitivnega in tudi negativnega v tem. Ostal sem v zakonu, kjer je moj odnos samo lepa odkrita prijateljska zveza, brez blokad z različnim načinom življenja, na dopuste hodiva vsak po svoje, živiva vsak na svojem koncu hiše, kako kavico popijeva skupaj, sin je nekako doživljal kolikor toliko normalno otroštvo. Oba sva mislila, da se ljubiva, a se nisva, nisva znala povezati najinih niti, imava neko čustveno navezavo, ki pa je daleč od ljubezni, bolj spoštovanje in na nek način rad imeti. V tem obdobju sem imel tudi nekaj "ljubezni", zopet mislil, da je to tisto, a na kraju ugotovil da ni, to mi je tudi pomagalo k takemu razmišljanju, čeprav je bila ena zveza na visokem nivoju rad imeti, a zopet premalo, da bi na osnovi vsega kar sem spoznal prevagalo in me popeljalo v nov način življenja, torej tudi tu ni bila ljubezen.

Tista prava ljubezen je možna samo tako kot je opisala "SKA - Vi". Vse ostalo so večja ali manjša bremena povezana z vsem kar skupaj paše, to ustvarja blokade in nam ustvarja negativno stanje, energija se ne pretaka svobodno, čakre se ne obračajo kot bi se morale, pojavljajo se bolezni, depresije, stresi.

Zopet sem zatežil...saj sedaj bom pa "upam" tiho.....l.p.T

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#118 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. april 2004, 22:22

Ska-Vi - koliko casa sta porocena?
Nekaj drugega je namrec, ce tole govori mladoporocena nevesta (skoz hoceva bit skupaj) kot zakonska partnerka po 10 ali 15 ali 20 letih.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#119 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. april 2004, 22:23

Eh, neumnost, Tomaz; ne bit in itak ne bos (tiho). x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#120 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 24. april 2004, 22:28

Ska-Vi - koliko casa sta porocena?
Nekaj drugega je namrec, ce tole govori mladoporocena nevesta (skoz hoceva bit skupaj) kot zakonska partnerka po 10 ali 15 ali 20 letih.

mislim, da je tvoje vprašanje vmesno, samo mene je predvsem prepričala njuna telepatska povezanost, to je možno samo, če so sprejemniki in oddajniki na isti "frekvenci", to je pa tisto, kar sem dejal o ljubezni, da vseskozi čutita drug drugega in se ni treba spračevati kaj je to.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#121 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 24. april 2004, 22:44

Ska-Vi - koliko casa sta porocena?
Nekaj drugega je namrec, ce tole govori mladoporocena nevesta (skoz hoceva bit skupaj) kot zakonska partnerka po 10 ali 15 ali 20 letih.

Porocena 4 leta, skupaj 7 let. A ko pomislim na dan, ko sva se spoznala, se mi zdi kot da bi bilo vceraj..
hmm, zdaj si mi dala za mislit Marsa. Kam zivljenje tako hiti? :o|o:
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#122 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 24. april 2004, 23:31

Porocena 4 leta, skupaj 7 let

saj to je kar dolgo. x:)x

#123 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 25. april 2004, 07:37

SKA-Vi...kolk lepo je tole brat...želim sam...da tako ostane... :palec:

Sam jaz en cinik..zato me ne poslušat...če rečem, bi te rada brala čez deset let...

Astra
Per aspera ad astra

#124 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. april 2004, 10:27


Porocena 4 leta, skupaj 7 let

saj to je kar dolgo. x:)x

Tomaževih 5 % človekovega življenja zaenkrat še drži :palec:

#125 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. april 2004, 10:40

Z užitkom prebrala to temo. :palec:
Ska_Vi...naj traja. Res...
Tomaž...žal ti moram dati prav..., čeprav mislim, da s 5 % pretiravaš, ker poznam najmanj 100 ljudi in med temi stotimi...po 15 letih zakona... ne vem, če kje občutim "ljubezen"...

Sama sem bila desetletje in več prepričana, da je moj zakon prav TO.
Sedela sva v restavraciji in se "igrala" izbrati sva morala...3 bluze, 3 osebe, 3 ... karkoli...če se nama "poklapajo" okusi... In 99 % je bilo, da sva izbrala iste stvari...
Ko sem odprla hladilnik in vanj želela položiti papir, na katerega sem napisala "dober tek, ..." me je tam že pričakal listek na katerem je pisalo "dobro jutro, bi spet rada jedla ??? " ... in taka male nore neumnosti...
In leta so tekla...in nekje sva izgubila vse to...
Pa sem bila prepričana, da ne bova izgubila...mi2 že ne...
Lepo mi je z možem. Vendar vem, da to ni to...
Da obstaja še nekaj več...
Včasih pomislim - iskati ali ne iskati... se zadovoljiti s tem, kar imava...ali hrepeneti naprej....
Ne vem...

Mimogrede, ko sem bila mlada....sem rekla...NORMALNO, da si bom zaradi sebe dala popraviti joške...
Sedaj sem...malo manj mlada...joški so tam pr kolenih...in mi ne pride na misel, da bi šla na operacijo...
Kajti....potem bom imela joške kot 20-letnica, trebuh bi potem tudi morala dati (ostale posledice nosečnosti), potem stegna tudi niso tako čvrsta, tudi vrat ni več to kar je bil, ne roke...
In kje se potem neha????....

Komur sem všeč...sem všeč, komur pa ne...pa ne bom, pa če bodo kirurgi delali na fasadi še toliko in več ... , kajti všečnost si pridobiš s karaterjem... xrolleyesx

(Astra...zakaj se v cinizmu tolikokrat znajdem ob tebi? x;)x )




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0