Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TRETJE TISOČLETJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
674 komentarjev na to temo

#551 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 17. avgust 2005, 21:44

<{POST_SNAPBACK}>poleg tega pa se je vse skupaj se nenavadno ujelo s Tobijevim sporocilom o izjemno velikem dotoku temne energije (prvic v 6. letih je o cem takem spregovoril) na dan prazne lune (4.avg.)...


Pa kar eni avioni dol padajo.
Pa vreme je ful težko za počutje.
Pa nekaj me je po trebuh pa črevesju stiskal dones, je bil WC moj :xx!:

A to ja ta tretje tisočletje :cry:
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#552 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 17. avgust 2005, 21:49

<{POST_SNAPBACK}>A to ja ta tretje tisočletje :cry:

xcivx x:Dx ... mamo mi vsak svojo Nanga Parbat v temle tretjem tisocletju... a jo bomo splezal, verjel, da pomoc pride, obtical nekje na sredi al pa dol padli... kaksne lagodne ravnince pa zgleda ni na obzorju, dokler vsak svojih derez ne natakne... xcrossfingx :vtz:

#553 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 17. avgust 2005, 22:01

<{POST_SNAPBACK}>xcivx  x:Dx ... mamo mi vsak svojo Nanga Parbat v temle tretjem tisocletju


A hočeš rečt Golgoto (golo goro). :cry: . Ma, skoz lepš tole deluje :(
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#554 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 17. avgust 2005, 22:13

kaj zej?... kwa cmo jokcat ---> ruzak na ramo, sendvic s parisko pa pingo sok, pa gremo... :flowers: :party: xsingx


(pih, keri casi res :wOOt: :switz: xhypnox )

#555 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. avgust 2005, 06:03

x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#556 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. avgust 2005, 06:20

sej a nam kaj drugega preostane, je pa včasih kakšno prejeto sporočilce iz druge strani tančice dobrodošlo, samo kaj ko se potem razvadiš in bi šeeee x:Dx ne sej ne, saj sem hvaležna :2src: xsrcx

#557 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. avgust 2005, 06:24

itak, da bi šeeeeee.....sej to je človeško.... x:px x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#558 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. september 2005, 09:42

<{POST_SNAPBACK}>ŠAMBALA

vceraj zvecer gledam film SKY CAPTAIN AND THE WORLD OF TOMORROW... tam ena cudna bitja napadajo ljudi in en iz Nebeskega kapitana, tik pred tem, preden ga odpeljejo s seboj, odkrije, od kod prihajajo ta bitja... ta listek z oznacenim krajem, najde drugi in ugotovi, da je izvor nekje v himalaji... in letijo tja, da bi resili svet... letijo naravnost v shambalo :eek: x!x xcivx xDDx ... novinarka, ki ves cas skljoca s fotoaparatom, da bo imela zgodbo, zgrozeno ugotovi, da je v legendarni shambali, pa ima samo 2 posnetka x:Dx

#559 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 11. september 2005, 11:40

<{POST_SNAPBACK}>. novinarka, ki ves cas skljoca s fotoaparatom, da bo imela zgodbo, zgrozeno ugotovi, da je v legendarni shambali, pa ima samo 2 posnetka  x:Dx


Nauk te zgodbe; vedno mej vsaj še 3 posnetke, če naletiš na kaj zanimivega x:o)x
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#560 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2005, 06:16

mateja, kaj novega na lightworkers.com?

xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#561 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. september 2005, 06:25

ja, amis, ravno danes je objavljen Septembrski 'Beacon of Light' x;)x xDDx

*govori o tem, da je nasa rojstna pravica in tudi odgovornost, da izrazimo naso unikatnost x^x

*po novem objavljajo tudi odgovore na vprasanja in eno od vprasanj je bilo v zvezi z vremenskimi spremembami na zemlji... zanimivo, kako se odgovor (tole, kar je objavljeno 15. 9., se je dogajalo v zivo avgusta) ujema s povecano soncno aktivnostjo od 7- do 14.9. (vceraj je bilo opozorilo poslano v NASO in druge centre - pricakujejo izjemne vremenske aktivnosti)... prav o tem je Grupa govorila

#562 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2005, 06:27

mateja, hvala x:Xx

to mi je zmer fajn brat.....sam včasih kakšen link kam založim in pol ne najdem strani. ....tko, zdej grem pa brat....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#563 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 15. september 2005, 23:16

Mateja!

Nekak ne najdem za 15.avgust :(

#564 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. september 2005, 06:36

enaeva, na lightworker.com odpres zavihek 'beacons of light' (zgoraj ga najdes):

avgustovski 'beacon'

#565 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. september 2005, 06:43

mateja....super je blo brat..... x:px ...thx xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#566 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. september 2005, 06:48

fajn, ne x^x ... zdej pa sam najt (ce se nismo) tisto, kar je nasa unikatna lepota in izrazit to ... :madpro: xzobkox xpartyx

#567 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 16. september 2005, 09:27

Mateja, tenkjuuu!

#568 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 16. september 2005, 23:40

<{POST_SNAPBACK}>*govori o tem, da je nasa rojstna pravica in tudi odgovornost, da izrazimo naso unikatnost  x^x


Sam mojmu šefu ni všeč, da sem unikaten :sori:
Prav, da ne mara solerjev :o|o:
Pa da se moj dosje debeli :switz:
Da mu je najlaži napisat predlog za disciplinski postopek :cry:

Mislm, a bi lahko kdo mojmu šefu razložu, da je moja dolžnost in pravica, da sem unikaten x:o)x
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#569 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 16. september 2005, 23:45

Emanuel, ti mu kar en link o lightworkerjih dej za prebrat, sam ne sme brat solo :inocent: , mora bit nujno žena zraven, da ga bo povlekla v te vode, boš vidu, kak boš moderen solist postal xsuperx
A to je čist resno, glede disciplinske?
Hm, sicer pa, a ti ubogi solist maš tak podpis o čredi in tko, pa nočeš bit del črede :fool: :frog: xg:Dx

#570 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 17. september 2005, 00:26

<{POST_SNAPBACK}>Emanuel, ti mu kar en link o lightworkerjih dej za prebrat, sam ne sme brat solo :inocent: , mora bit nujno žena zraven, da ga bo povlekla v te vode, boš vidu, kak boš moderen solist postal xsuperx
A to je čist resno, glede disciplinske?
Hm, sicer pa, a ti ubogi solist maš tak podpis o čredi in tko, pa nočeš bit del črede :fool:  :frog:  xg:Dx


Dvomim, da bi kaj zastopu, bi blo od mene zlo naivno, če bi kaj taga pričakoval.

Je mislu resno, si rad vse podreja z grožnjami, je tko naučen, ne more drugač. Ampak si tko iščm drugo službo, tako, da ni tko grozn, kot zgleda.

Glede mojga podpisa, je samo EN pastir, in to ni moj šef x:o)x x:Dx . Tako, da tuki ni nobenga nesoglasja.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#571 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. september 2005, 06:18

<{POST_SNAPBACK}>Sam mojmu šefu ni všeč, da sem unikaten :sori:
Prav, da ne mara solerjev :o|o:
Pa da se moj dosje debeli :switz:
Da mu je najlaži napisat predlog za disciplinski postopek :cry:

Mislm, a bi lahko kdo mojmu šefu razložu, da je moja dolžnost in pravica, da sem unikaten x:o)x

hm , ko boš prišel do točke, ko boš tisto s čemer se ne strinjaš pustil pri na miru in se vzdržal posmehovanja me boš prepričal o svojem znanju ne samo tistemu iz knjig, ampak tudi iz srca... a ti grem jst zdej kakšen citat poiskat iz tvojih postov kjer govoriš o točno tem?
kako že gre tisto, živi in pusti živeti ?
Poln kufer imam duhovnežev, ki mislijo da so nekaj več, da vedo nekaj več, da se lahko do drugih obnašajo poniževalno, da je njihova resnica univerzalna resnica...

ok, zdej pa drugo. za kaj je do tega prišlo pri tebi v službi točno veš in tud veš, da je potrebno poiskat drugo službo. Veliko sreče pri tem :palec:

#572 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 18. september 2005, 20:19

<{POST_SNAPBACK}>hm , ko boš prišel do točke, ko boš tisto s čemer se ne strinjaš pustil pri na miru in se vzdržal posmehovanja me boš prepričal o svojem znanju ne samo tistemu iz knjig, ampak tudi iz srca...  a ti grem jst zdej kakšen citat poiskat iz tvojih postov kjer govoriš o točno tem?
kako že gre tisto, živi in pusti živeti ?
Poln kufer imam duhovnežev, ki mislijo da so nekaj več, da vedo nekaj več, da se lahko do drugih obnašajo poniževalno, da je njihova resnica univerzalna resnica...

ok, zdej pa drugo. za kaj je do tega prišlo pri tebi v službi točno veš in tud veš, da je potrebno poiskat drugo službo. Veliko sreče pri tem :palec:


A ti ni všeč moj humor :eek: :) :vragec:

Saj forum je za razpravljat, zakaj bi pustu pri mir tisto, s čimer se ne strinjam :eek: . Vsakdo si pač lahko prebere še drug vidik, in se sam odloč. V končni fazi je vsakdo odgovoren zase. Kar napišem, je sevede po sistemu "take it or leave it", vzem al pa pust, nič ne vsiljujem.

Saj men tud niso všeč duhovneži, ki mislijo, da so nekaj več :vragec:

Pa hvala ti, da mi želiš srečo x:)x . Me prav veseli x:)x .
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#573 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 18. september 2005, 20:29

<{POST_SNAPBACK}>Sam mojmu šefu ni všeč, da sem unikaten :sori:
Prav, da ne mara solerjev :o|o:

x:Dx x:px

*sej res ni najbl simpl, ko clovk trci ob stari svet in ob njihove fore... v bistvu je zdele mogoce kar naporen cas za nas... z eno nogo v novi energiji, z drugo pa se v stari (sluzba, drzavni sistemi in podobne veselice)... tko da - tist tvoj shef (ne sef x:Dx ) je precej podoben raznim shefom vsenaokol... kaj ze pomaga?... breathe x:px x;)x x:Dx

#574 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 18. september 2005, 20:56

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:px

*sej res ni najbl simpl, ko clovk trci ob stari svet in ob njihove fore... v bistvu je zdele mogoce kar naporen cas za nas... z eno nogo v novi energiji, z drugo pa se v stari (sluzba, drzavni sistemi in podobne veselice)... tko da - tist tvoj shef (ne sef  x:Dx ) je precej podoben raznim shefom vsenaokol... kaj ze pomaga?... breathe  x:px  x;)x  x:Dx


Lepo, da maš razumevanje za moj humor x:)x .

Tale moj shef ma pa še to posebnost, da je hodu v polcijsko šolo. Tako, ko 14, 15 let stare fante dajo v internat, pa jih "vzgajajo :vragec: ". Te vzorce je pa težko preseč, s kakšno višjo šolo se pol večinoma sam še nadgredijo, fore ratajo še bol strokovne, namest da bi se presegle. V bistvu zlo togo, pol pa te fore hoče men prodajat :sori: .
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#575 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 18. september 2005, 21:11

zoprno :o|o:

upam, da ti kaj bolj prijetnega ze prihaja na pot xcrossfingx xupx




* tvoj humor mi je vsec xyesx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0