Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šamanska terapija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
183 komentarjev na to temo

#151 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 8. september 2005, 20:52

<{POST_SNAPBACK}>Kaj je s svobodno voljo?

In o moči?


Kot sem razumu; ko človek spozna Božjo voljo kot edino dobro, in po lastni svobodni volji deluje v skladu s spoznano Božjo voljo, se mu odpre tudi moč.

Zato mi deluje ne smeti skupaj z omenjenjem svobodne volje mal čudno, protislovno.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#152 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 8. september 2005, 22:50

Emanuel, to ti moram povedat, kok imaš ti meni simpatičen nick. Takega kot moj vodnik. Vsakič, ko te "srečam" se kar raznežim. Tako malo brez smisla, pa iskreno. x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#153 dejan

dejan
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 9. september 2005, 08:12

<{POST_SNAPBACK}>Kot sem razumu; ko človek spozna Božjo voljo kot edino dobro, in po lastni svobodni volji deluje v skladu s spoznano Božjo voljo, se mu odpre tudi moč.

Zato mi deluje ne smeti skupaj z omenjenjem svobodne volje mal čudno, protislovno.


Saj si pogruntal.
Odpre se ti moč(ki si jo že prej mel). Ampak, ker poznaš tudi Božjo voljo, po lastni svobodni volji deluješ v skladu z njo.
Torej, imaš strahovito moč, a je ne uporabljaš...
Lej, tudi J.K. ni kar vsepovprek delal čudežev...

...razen, če si naprošen. V tem primeru pa moraš dati od sebe vse. Ampak vse, kar je v tvoji moči...

...a ta moč je strahovita...

Kar se pa Šamanov tiče, lahko uporabijo moč v treh primerih:
-ko je ogroženo njihovo življenje
-ko je ogroženo tuje življenje
-v človeški blagor
AOV

#154 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 9. september 2005, 22:10

<{POST_SNAPBACK}>...razen, če si naprošen. V tem primeru pa moraš dati od sebe vse. Ampak vse, kar je v tvoji moči...

-v človeški blagor


"Glej, vsa Moja bitja so odvisna od Moje oblasti, toda Moji otroci so vezani na Mojo ljubezen! -Moja oblast ukaže in se zgodi, toda Moja ljubezen samo želi in v vsej krotkosti ukazuje svobodnim otrokom"

Se prav, kaj pomeni beseda morati :eek:? . Te besede ne razumem, mi jo lahko razložiš?

V človeški blagor je pa tako široooook pojem, se ga da tko različno tolmačit x:o)x
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#155 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 9. september 2005, 22:16

<{POST_SNAPBACK}>Emanuel, to ti moram povedat, kok imaš ti meni simpatičen nick. Takega kot moj vodnik. Vsakič, ko te "srečam" se kar raznežim. Tako malo brez smisla, pa iskreno. x;)x


O, hvala. Lepo, da zbujam tud lepe občutke. x:)x
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#156 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2005, 22:22

x:px xDDx

x:Xx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#157 dejan

dejan
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 14. september 2005, 09:14

V človeški blagor je pa tako široooook pojem, se ga da tko različno tolmačit

Preveč smo omejeni, da bi lahko razumeli to besedno zvezo.
Pol pa vsak razlaga po svoje. Iz tega pa rata golaž. In vojne.
In polemike med zdravilci in terapevti.
In med novodobnimi t.i. šamani...
AOV

#158 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 30. januar 2007, 00:39

Končno najdem temo ... :vragec: ... pa krneki lapanja notr. :o|o: (vedno bolj razumem marso)


jah, jst sm se šamanizem začel učit pred desetimi leti, bil pri šamanih v S. in J. Ameriki... pa nimam kej za napisat. izkušnje pa neprecenljive.
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#159 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. januar 2007, 07:45

jah, jst sm se šamanizem začel učit pred desetimi leti, bil pri šamanih v S. in J. Ameriki... pa nimam kej za napisat. izkušnje pa neprecenljive.

A veš kva pa mene zanima; a tako učenje je stvar oraganizacije = zavestnega iskanja in načrtovanja ali stvar naklučja, recimo usode ali je stvar recimo poznanstev in možnosti, ki se ti s tm odpirajo. Sam ne mi rečt vsega pomalem :vragec:
Brez podpisa

#160 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 30. januar 2007, 09:19

Evo, mamo Mihaela, pa Emanuela, zdej čakam sam še Uriela pa Gabriela, pa so vsi (arhangeli) na broju xrolleyesx

čprou tale Mihi mi nekak simpatičen deluje (zaenkrat, glede na pisanje), tko mal ognjeno mi deluje, jst mam pa ogenjček rada xsrcx no pa tut taprav Mihael (zdej govorim o arhangelu) mi je muj simpatikos xsrcx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#161 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 30. januar 2007, 09:51

Evo, mamo Mihaela, pa Emanuela, zdej čakam sam še Uriela pa Gabriela, pa so vsi (arhangeli) na broju xrolleyesx


A dej. Kako si lahko pozabila na Rafaela, Emanuela pa, kakor se jaz spomnim, ni v družbi desetih.

čprou tale Mihi mi nekak simpatičen deluje (zaenkrat, glede na pisanje), tko mal ognjeno mi deluje, jst mam pa ogenjček rada xsrcx no pa tut taprav Mihael (zdej govorim o arhangelu) mi je muj simpatikos xsrcx


Ti je všeč njegov...meč? xDDx

A veš kva pa mene zanima; a tako učenje je stvar oraganizacije = zavestnega iskanja in načrtovanja ali stvar naklučja, recimo usode ali je stvar recimo poznanstev in možnosti, ki se ti s tm odpirajo. Sam ne mi rečt vsega pomalem :vragec:


a misliš, da obstaja recept?

impulz v vsakem primeru od nekod pride; mislim, da naključij ni, kar se pomembnejših dogodkov v življenju tiče
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#162 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. januar 2007, 10:31

Ne nisem te za recept spraševal, mogoče za tvojo izkušnjo...emm nekako si ne predstavljam, kako bi prišel do enga šamana in se od njega učil, kar pomeni,da te mora sprejet v učenje. Zato vem, da recepta ni - firbec mogoče :inocent:
Brez podpisa

#163 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 30. januar 2007, 10:49

Ne nisem te za recept spraševal, mogoče za tvojo izkušnjo...emm nekako si ne predstavljam, kako bi prišel do enga šamana in se od njega učil, kar pomeni,da te mora sprejet v učenje. Zato vem, da recepta ni - firbec mogoče :inocent:


jst ti svojega najboljšega učitelja žal ne bi predlagal. ga je zaneslo v iluzijo moči: kontrolo ljudi in kult, črno magijo... pri učiteljih bodi vedno previden.
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#164 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 30. januar 2007, 14:40

Komu jo priporočaš



Nobenmu
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#165 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 30. januar 2007, 14:43

Nobenmu

:irs:

#166 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 30. januar 2007, 15:09

zakaj x:Dx


Ker imam presneto slabe izkušnje.
Ker ni kr nekej, tko, za mal razbijat monotonijo.
Ker si not hitr, ven pa ne glih.
Ker ni vsaka energija dobra. Tud slaba ne. Ene so še hujše.
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#167 dejan

dejan
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 30. januar 2007, 15:36

Ker imam presneto slabe izkušnje.
Ker ni vsaka energija dobra. Tud slaba ne. Ene so še hujše.


Pol torej veš, da "presneto slabih izkušenj" ni.
;)
AOV

#168 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 30. januar 2007, 18:08

Pol torej veš, da "presneto slabih izkušenj" ni.
;)


Hehe...aha... ampak ni treba to zvedet na tak način. Je dost prijetnejših. x:Dx

Kakšen kamen lahko prestopiš. Ni glih mus brcnt v vsacga, da bi vedu da boli. Sem hotu rečt.
xnckrivx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#169 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 31. januar 2007, 11:10

A dej. Kako si lahko pozabila na Rafaela, Emanuela pa, kakor se jaz spomnim, ni v družbi desetih.
Ti je všeč njegov...meč? xDDx
a misliš, da obstaja recept?

impulz v vsakem primeru od nekod pride; mislim, da naključij ni, kar se pomembnejših dogodkov v življenju tiče

Meč :eek: ne, ognjevitost, borbenost, impulzivnost xDDx pravičnost tut to, ja :palec:
Đizus, pa sm res čist pozabla na Rafaela, pa kako to :eek: (EMŠO tuky odpade x:o)x
drgač pa jst tut menim, da naključij enostavno ni, vsaj unih "tapomembnih" ne.
"Učitelj" (oseba, knjiga, dogodek...) pride, ko je Učenec pripravljen.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#170 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 31. januar 2007, 11:13

"Učitelj" (oseba, knjiga, dogodek...) pride, ko je Učenec pripravljen.

Čakaj na Mojstrovo besedo,
opazuj Skrito Luč,
prepoznaj Njegove ukaze
že v vročici boja;
odkrij Njegov najmanjši namig
nad glavami množice;
prisluhni Njegovemu najtišjemu šepetu
med najbolj glasno pesmijo sveta.

delček iz knjige - Ob nogah učitelja ;)

#171 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 31. januar 2007, 11:54

Lahko napišeš na primer kaj o šamanski terapiji. Komu jo priporočaš, komu ne ... kako zgleda itd. x;)x


šamanska terapija je po vsebini in primernosti odvisna od tistega, ki jo izvaja... zato je ne bi mogel kar priporočat ali ne priporočat
sorry, poleg tega, da se mi ne da pisat na dolgo in široko, itak nimaš nič od pisanja, če ne doživiš...besede so samo besede...


Meč :eek: ne, ognjevitost, borbenost, impulzivnost xDDx pravičnost tut to, ja :palec:


ja sej, lih njegov meč naj bi (prbližn) vse to simboliziral...
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#172 dejan

dejan
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 31. januar 2007, 18:17

Hehe...aha... ampak ni treba to zvedet na tak način. Je dost prijetnejših. x:Dx

Kakšen kamen lahko prestopiš. Ni glih mus brcnt v vsacga, da bi vedu da boli. Sem hotu rečt.
xnckrivx



ja, taka je šamanska....
al delaš po "njihovih" pravilih, al pa kao boli...
srednje poti ni.

kok je že On reku:
... kako boste prenesli vršace svoje sreče in veselja, če najprej ne spoznate in prepoznate globočine svoje žalosti in bolečine...

sevede pa v vsakem primeru če se situacija potem pravilno ozavesti, je namen dosežen.
krog se sklene in spirala razširi...

...izi anede...

x;)x
AOV

#173 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 1. februar 2007, 12:05

ja, taka je šamanska....
al delaš po "njihovih" pravilih, al pa kao boli...
srednje poti ni.

kok je že On reku:
... kako boste prenesli vršace svoje sreče in veselja, če najprej ne spoznate in prepoznate globočine svoje žalosti in bolečine...

sevede pa v vsakem primeru če se situacija potem pravilno ozavesti, je namen dosežen.
krog se sklene in spirala razširi...

...izi anede...

x;)x


O Dejan

Zdej, kakšna je šamanska, jst ne vem. Sploh nisem ziher, da sami vedo. Vem pa, da sem rabu obilo dela in še česa, da sem se znebu njihovega vpliva.
U, poti je veliko.

Da bi pa Bog hotu, da jst skoz trpljenje spoznam, kva že, vršace moje sreče inu veselja, pa ne verjamem glih. No, mal lažem. Ni res da ne verjamem. Vem. Mi je sam povedal. Je pa moja stvar, če sem tolk slep, da se mi oči šele skoz, kva že, globočine moje žalosti in bolečine, odprejo. To pa ja. xyesx

A je izi? Od mene je odvisno a je, a ne da ja. x^x

A ni lep dan? Najlepši dons, Dejan.

Mej se fest in skrajno.

butl xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#174 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 4. februar 2007, 13:44

Sej je vse od vsakega odvisn. Samo od tistega ... xsurprisex xsmx
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#175 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. marec 2007, 14:19

ja, opažam ... postajam čudna x:o)x

dobrodošla v klub xsrcx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0