Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lunin party


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2689 komentarjev na to temo

#2676 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 29. januar 2010, 17:08

....ma vem za fajn brunarce s toplimi pečkami, pa taki catering,,,da bojo še vegiji lahko jedli...


To so take za v dvoje tud? :inocent:
Iščem tudi kakšno mini hiško nekje ob plaži :inocent: Za občasno obiskovat, ne kupit, da neu pomote......
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#2677 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 29. januar 2010, 17:12

jah, ocitno ga nisem. x;)x

vem da si sco drugac, mam se en pikrich spomina. xDDx

(jst ne klepetam, ce je -dobra- muzka; v tem primeru plesem, pojem in to xcivx, ce pa bi se res v kaki slascicarni dobil, bi se pa mascevala tako, da bi skoz klepetala in nikomur ne pustila do besede, vi bi me moral pa poslusat, zato k sem shefica. :frog:)

:eek: x:Dx :palec:

na papcanje mam drugacne asociacije placev. xDDx
papcanje je pica, razne plosce, popeceni sampinjoncki s kozjim sirom, olive, medtirean, azijska hrana...

ne pa - torte. :o|o:

:palec:

se popolnoma strinjam x^x ... če hoče kdo kaj sladkega ... lahko dobi na koncu, v vsaki dobri "gostilni" x:px

#2678 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2010, 17:18

mah, sej pridem tud v slascicarne - enkrat smo se v Zvezdi dobil, drugic pa v Tivoliju, pri ribniku...

samo ce bi lahko izbirala, bi izbrala drug(acen) plejs. x:)x

drugac pa - a ne? men to sploh ni hrana, ta neka mashila, pene, sladkaraj... se celo meni pa vcas zapase, sam mi tud ambient ni vsec: cisto majckene mizice in tko... mi ni po okusu. se mi zdi za dame bolj x;)x pa za stare gospe, otroke in mlade punce. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2679 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. januar 2010, 17:30

mah, sej pridem tud v slascicarne - enkrat smo se v Zvezdi dobil, drugic pa v Tivoliju, pri ribniku...

samo ce bi lahko izbirala, bi izbrala drug(acen) plejs. x:)x

drugac pa - a ne? men to sploh ni hrana, ta neka mashila, pene, sladkaraj... se celo meni pa vcas zapase, sam mi tud ambient ni vsec: cisto majckene mizice in tko... mi ni po okusu. se mi zdi za dame bolj x;)x pa za stare gospe, otroke in mlade punce. xDDx

a zato se men tam tolk dopade... se z OH-ji šopam, serotonin tru d ruf... good vibrations... pa tko stisnjeni vsi skupaj pa same češplje okrog švigajo.... x:px
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#2680 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2010, 17:33

x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2681 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 29. januar 2010, 17:54

tole ste pa oreng zastavil :eek: a vi bi cel žur tko za skor cel dan? Ne, saj je OK, itak....za take žure pa slaščičarna res ni najboljš plac...
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#2682 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2010, 18:00

tole ste pa oreng zastavil :eek:

:D :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2683 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 29. januar 2010, 18:33

zastavili že x:Dx ... kaj pa sedaj x?x


aja ... kdor se ne želi srečanja z menoj :vio: ... ni rečeno, da pridem na party x^x

#2684 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 29. januar 2010, 22:29

hmm.. nekak bi rekla, da preden spet 10 strani zabluzimo o tem kaj bi pa kaj ne bi x:o)x
odgovorimo na Cashijevo vprasanje kdo ima v pon pa kdo v tor zvečer čas za drink x;)x pa se tam zmenmo za brunarce in piknike x;)x

kar se mene tiče, ful lažje pon, kot tor, ker imam tečaje in končam ob 8h zvečer mal crknjena.. ampak ja, tud v torek se bom za kake pol urce prikazala.. pa men je vseeno kje, če se da parkirat, nimam nič proti, ampak se lahk tud drugač znajdem :)
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#2685 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 31. januar 2010, 19:57

In potem vse tiho je bilo :sori:
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#2686 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. februar 2010, 19:17

kurnk, nisem pričakoval, da bom od nedelje do včeraj zvečer ostal brez neta...tko je, če starejše zadeve, ki crknejo, delujejo bolje od novih...ta star komp je bil še stare šole in ni imel nič proti, sosedu krast wireless, ta novi ima pa neke moralne zadržke :vragec:
bomo ponovili vajo, pa se še enkrat dogovorili...vendar me ves naslednji teden ne bo, pa mi nekako bolj paše, da bi bilo po 15.2. x:Dx

no, "stare babe", ki vam je več za brunarice in piknik variante, povejte, a vi to resno o brunarici in kakšne so možnosti. Kje in kdaj? Ali se predhodno dobimo v kaki slaščičarni, kjer izmenjamo mnenja o tem, kdaj in kako bo izvedena misija: Brunarica x:)x ?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#2687 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 5. februar 2010, 09:13

kurnk, nisem pričakoval, da bom od nedelje do včeraj zvečer ostal brez neta...tko je, če starejše zadeve, ki crknejo, delujejo bolje od novih...ta star komp je bil še stare šole in ni imel nič proti, sosedu krast wireless, ta novi ima pa neke moralne zadržke :vragec:
bomo ponovili vajo, pa se še enkrat dogovorili...vendar me ves naslednji teden ne bo, pa mi nekako bolj paše, da bi bilo po 15.2. x:Dx

no, "stare babe", ki vam je več za brunarice in piknik variante, povejte, a vi to resno o brunarici in kakšne so možnosti. Kje in kdaj? Ali se predhodno dobimo v kaki slaščičarni, kjer izmenjamo mnenja o tem, kdaj in kako bo izvedena misija: Brunarica x:)x ?




:wOOt: :sniky:

stare babe..."uotrok, stare babe majo en zob, da bi te k ugriznila v ta zadnjo...tud če proteza potem v tvoji riti ostane......

nč, grem jst kr nazaj spat x^x maš prav za stare babe res niso takele žurke, morm kr na litanije Matere božje zvečer , ne pa v slaščičarne....

se res ne spodob :vragec:

x8Dx najbolj fajn je to , da prideš za menoj, boš vidu, kr naenkrat boš star dedc xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#2688 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 5. februar 2010, 10:47

:wOOt: :sniky:

stare babe..."uotrok, stare babe majo en zob, da bi te k ugriznila v ta zadnjo...tud če proteza potem v tvoji riti ostane......

nč, grem jst kr nazaj spat x^x maš prav za stare babe res niso takele žurke, morm kr na litanije Matere božje zvečer , ne pa v slaščičarne....

se res ne spodob :vragec:

x8Dx najbolj fajn je to , da prideš za menoj, boš vidu, kr naenkrat boš star dedc xcivx


sem vedel, kako moram napisat, da bom sprovociral odziv, da se začne spet razpravljat o srečanju x^x nisem pa pričakoval, da bo ta odziv ostal samo na ravni "starih bab", ampak, da se bo dalo tudi kaj predlogov naprej za srečanje, a ne, Lia :vragec:

sicer imamo pa še cajt...tok stare pa spet niste, da bi vas pobralo, še preden se bomo kaj skup sešli x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#2689 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 23. februar 2010, 19:19

x:px kdaj ,kje?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#2690 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. avgust 2010, 17:52

x:px kdaj ,kje?

Konec avgusta nekje na obali neke vode x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0