Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Hise


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
58 komentarjev na to temo

#1 jezditi_vesolje

jezditi_vesolje
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 1. marec 2004, 14:41

Pozdravljeni, ljubitelji astrologije!

Zanima me, kako se izracuna,kaj oz. koga imas v kateri hisi?? Zdi se mi prevec komplicirano brati strok. knjige na to temo, ce ne razumem osvnovnih stvari.

Torej, kaj so to hise in kako vplivajo na cloveka?

Jahalha x^x

p.s.: Hvala za izcrpne odgovore! x:Dx
jahalka

#2 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 1. marec 2004, 14:46

Malo tule pokukaj ... http://www.lunin.net/horoskop/msa_hise.php
Objavljena slika

#3 Tomaž

Tomaž
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 1. marec 2004, 17:39

x:)x [B]PRIMERJALNA ali KOMPERATIVNA astrologija je to, kjer kompariramo dve natalni karti, par, in postopno ugotavljamo kaj kdo komu doprinese. Strokovno se temu reče sinastrija ali sinetrična astrologija. A ne kako se včasih čevelj težko obuje? Mamice kar porinejo čevelček na nogice kne.
Lepo se mejte!

#4 jezditi_vesolje

jezditi_vesolje
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 1. marec 2004, 21:50

:O: Okej, a to paše zraven k hišam?
Se prav, primerjalna atr. je ta, da primerjaš karti 2 oseb in ... sej vsak človek ma sam eno natalno karto ... kar spet ne vem, kaj je (se moram mal razgledat x:o)x )

#5 Srcek

Srcek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 1. marec 2004, 23:55

xsrcx mislim, da v hišo spada velik. ne sam ljudje. Kaj pa oblačila karte zabava itd. :palec: :o|o: :2src:

srcek :2src:

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. marec 2004, 23:56

o ejga srček. . ;) tako srčkanega nicka pa še nisem videl, welcome
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 jezditi_vesolje

jezditi_vesolje
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 2. marec 2004, 00:15

Aja, moj "avatar" ni v nicimer povezan z mojo osebnostjo - vsakrsna podobnost je zgolj nakljucna! :)
jahalka

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 2. marec 2004, 00:48

RES JE JA. ZAJAHT JE TREBA x:Dx V VESOLJE SEVEDA x8Dx

#9 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:25

Mene pa zanima, kakšen pomen ima 6. hiša, ker imam skoraj vse planete v njej (6 planetov, vključno sonce)? Naj bi bila baje povezana z zdravjem in delom....
Scio mi nihil scire

#10 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:39

Tudi Sokrates ima eno vprašanje glede hiš. namreč en znak se vleče skozi dve hiši. kaj to pomeni. oziroma kako se to interpretira. Recimo bika mam v 7 in v osmi hiši.. prav tako imam veliko peto hišo ter drugo........ kako je s tem??


sokrat x^x

#11 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:41

Tina...... če se jst v kej zastopm, si po mojem lepa punca.......... xDDx :2src:


sokrat ma take rad x:Dx x:Dx

#12 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:45

Tina...... če se jst v kej zastopm, si po mojem lepa punca.......... xDDx  :2src:


sokrat ma take rad x:Dx  x:Dx

x:Xx x;)x
Scio mi nihil scire

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. marec 2004, 15:57

pa kaj a je že pomlad al kaj tle okrog je sam sneg pa to ;) ljubezen pa že cveti
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 3. marec 2004, 17:46

...love is in the air............ :2src: :2src:

#15 jezditi_vesolje

jezditi_vesolje
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 3. marec 2004, 19:22

Ja, ena taka hitro pokvarljiva (ljubezen) okol razsaja. :xx!:
Zdaj jo vidis, zdaj je ne vidis (vec).
jahalka

#16 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. marec 2004, 20:20

:vragec:


mene pa zanima, zakaj so sosedovo hisho postavl glih tko, de men zakriva pogled
che bi jo par stopinj levo bi blo vse ok


666 alergikou na horo®skope
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#17 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 5. marec 2004, 11:52

Ojla, mene tud te hiše bolj podrobno zanimajo... in sicer se sprašujem:

Primer: Vladar 1. hiše je Mars,
prva hiša je povezana z asc, v mojem primeru Strelec
potem imam v karti Neptun na ascendentu
potem pa so še ta prehajanja planetov od znamenja v znamenje (vsaj kolikor berem npr. Jupiter prehaja v bika itd)

Kako se zdaj to vse skupaj med sabo poveže? A je to res malo bolj zakomplicirano ali samo tko izgleda? :o|o:

Pa kaj pomeni, če je hiša prazna? Moje 2.,3.,4.,5.,in6., so prazne. A to pomeni, da se nič ne dogaja na področjih, ki jih te hiše predstavljajo??xscratchx

Hvala za odgovor x:)x

#18 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 12:39

Pa kaj pomeni, če je hiša prazna? Moje 2.,3.,4.,5.,in6., so prazne. A to pomeni, da se nič ne dogaja na področjih, ki jih te hiše predstavljajo??


Potem pa glej vladarje hiš, kam so odpotovali, če je 1.hiša v strelcu, je vladar Jupiter lahko v 9.hiši....itd., tako lahko pogledaš vseh 12 hiš in njihove vladarje x:)x


#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. marec 2004, 14:11

Pa kaj pomeni, če je hiša prazna? Moje 2.,3.,4.,5.,in6., so prazne. A to pomeni, da se nič ne dogaja na področjih, ki jih te hiše predstavljajo??xscratchx

xrolleyesx Dogaja, dogaja, glej vladarja, vendar slab tranzit čez prazno hišo ne naredi take štale, kot če bi bila zasedena. Verjetno ti pa tudi ta področja niso tako zelo pomembna, kot tiste hiše, ki so zaseden. xrolleyesx

#20 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. marec 2004, 13:14

aaa tako je to
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#21 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. maj 2004, 15:56

mam:
6th House - Capricorn - 28°18'11
12th House - Cancer - 28°18'11

popolnoma iste stopinje?? :inocent:

ce mam sonce: Sun - Pisces - 55.44 - 07 hisa - direct
a to pomeni, da je bolj riba, kot ce bi recimo bilo: 11°50'52 ??
al pa: Uranus - Libra - 13.39 - 02 hisa - retrograde - ali to pomeni, da je zelo v svoji poziciji, ker je pac samo 13. stopinje??

#22 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 2. junij 2004, 09:19

Tudi Sokrates ima eno vprašanje glede hiš. namreč en znak se vleče skozi dve hiši. kaj to pomeni. oziroma kako se to interpretira. Recimo  bika mam v 7 in v osmi hiši.. prav tako imam veliko peto hišo ter drugo........  kako je s tem??


sokrat x^x

Ena mojih izkušenj je, da ljudje z osmo hišo v Biku ljubijo oralni seks... x:Dx In kje je tvoja Venera? :vragec:
Dum spiro, spero.

#23 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 2. junij 2004, 13:04

[quote name='oona' date='2. Jun 2004 ob 09:20'] [quote name='sokrates' date='3. Mar 2004 ob 11:40']Tudi Sokrates ima eno vprašanje glede hiš. namreč en znak se vleče skozi dve hiši. kaj to pomeni. oziroma kako se to interpretira. Recimo  bika mam v 7 in v osmi hiši.. prav tako imam veliko peto hišo ter drugo........  kako je s tem??


[/quote]
x:)x
Zanimivo vprašanje, sama imam prvo in drugo hišo v vodnarju... zeloooo velika hiša kajne?
Je to običajno? x:)x
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#24 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. junij 2004, 13:48

x:)x
Zanimivo vprašanje, sama imam prvo in drugo hišo v vodnarju...  zeloooo velika hiša kajne?
Je to običajno? x:)x

x;)x Področja ki so nam pomembna zavzemajo lahko več hiš hkrati. Ti imaš veliko prvo in drugo hišo. Drugo imaš zelo zasedeno, zato ti je pomembna lastna in finančna vrednost, ti dve pa sta tako zelo povezani med sabo.
Tranzit slabih planetov dalj časa šari čez velike hiše in zato je tudi težji prehod vsaj čez zasedene hiše. Pri praznih je potrebno gledati samo vladarja kako je aspektiran in ni tako hudo kot, če ti saturn povozi cel stelij v drugi hiši.
Tam kjer je hudo, se pa veliko naučimo in tam rastemo, zato so velike hiše bolj pomembne. Kar poglej kakšno majhno hišico, kjer kar švigne nekaj čez in ni nobenih posledic. x;)x

#25 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:39

Pa kaj pomeni, če je hiša prazna? Moje 2.,3.,4.,5.,in6., so prazne. A to pomeni, da se nič ne dogaja na področjih, ki jih te hiše predstavljajo??


Potem pa glej vladarje hiš, kam so odpotovali, če je 1.hiša v strelcu, je vladar Jupiter lahko v 9.hiši....itd., tako lahko pogledaš vseh 12 hiš in njihove vladarje x:)x


obstaja še ena teorija,da si v prejšnih življenjih'popucal'hiše,ki so'prazne'.
Saj praznih hiš ni.V vsaki je njen vladar tako,da se lahko vedno obrneš nanj x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0