Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Formula 1


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
424 komentarjev na to temo

#301 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 3. april 2006, 16:05

Ne do zdej sm za Ferrari.

a poj si se kr odloču d čez en tedn začneš navijat za renault
Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#302 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 3. april 2006, 16:53

Ne do zdej sm za Ferrari.

:lol:
če si ti za ferrari,sem jez za trabanta x:Dx xokkx

#303 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 3. april 2006, 18:36

Najbolj mi grejo na jetra navijači take vrste, ki nehajo za nekoga navijat, ko jim ne gre dobro! Beda od bede. :xx!: :xx!: :xx!:

Ta prav navijač je tisti, ki stoji moštu ob strani tud ob slabih rezultatih, matjazz ... ti si daleč od tega očitno.

:palec:

#304 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 3. april 2006, 20:03

Najbolj mi grejo na jetra navijači take vrste, ki nehajo za nekoga navijat, ko jim ne gre dobro! Beda od bede. :xx!: :xx!: :xx!:

Ta pravi navijač je tisti, ki stoji moštvu ob strani tud ob slabih rezultatih, matjazz ... ti si daleč od tega očitno.


js se tud strinjam
ankol nism navijala za ferrari pa tud amkol nabom

pa to ne vela sm za f1, tud za use druge športe. npr. košarka union olimpija - že od nekdaj sem za nih, v dobrem in slabem x:Dx
Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#305 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 4. april 2006, 05:30

DA da očitno sm slab navijač.
Pa ne mislim it zdej tam v boxe kjer tekmujejo in jim dajat neko moralno podporo.

#306 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 4. april 2006, 09:42

Tega tudi od tebe nihče ne pričakuje. Jaz tudi ne hodim po boksih. :vragec: x:o)x

x:px x:Dx uff jz bi pa šla mal v boxe pogledat..... x8Dx
Scio mi nihil scire

#307 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. avgust 2006, 14:54

pa to ne vela sm za f1, tud za use druge športe. npr. košarka union olimpija - že od nekdaj sem za nih, v dobrem in slabem x:Dx


:P škoda da niso laško olimpija... :D

a se še komu zdijo tile drikači taki mal čudni tipčki mal "tečni"... sem pa tja kak je fajn, samo večinoma so tolko naduvani... da se komaj stlačijo v avto pred tekmo... xrolleyesx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#308 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 11. september 2006, 10:47

Kaka tišina v tej temi, pa bo končno odšel Schumi :palec:, sej včeraj ga je bilo prav fajn pogledat, takega veselja ni bilo vsaj pri 70 njegovih zmagah, pa upam, da se s tem končuje obdobje prvega in drugega voznika pri ferrarija, ko je bilo vse podrejeno se ve komu in tako je recimo Irvine ostal brez naslova prvaka recimo xcivx v svoji edini priliki, ko je bil Schumi poškodovan :inocent:, v glavnem še tri dirke, pa bo to obdobje za nami, prvih 10 let je blo zelo zanimivih, potem pa več ne xnckrivx, sej je najboljši, naj, naj in ne vem kaj še, še boljši bi bil če bi šel dve leti nazaj ali pa že pet :inocent: Pa upam, da mi ne bo treba več gledat unih fac od Todta in Montezemolla, onadva naj tut gresta v penzijo x^x, se pa vidi, kolk je vse podrejeno ferrariju, včeraj so zanalašč obesili renaulta od Alonsa, če bi recimo to naredili s ferrarijem v Franciji, sem siguren, da tam več ne bi vidli dirke, bi že FIA zrihtala xrolleyesx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#309 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 11. september 2006, 11:20

en mora x:Dx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#310 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 11. september 2006, 13:29

Ja ... jaz Michaleu priznavam vso njegovo veličino voznika F1. Toliko časa je krojil F1, da si je skoraj ne predstavljam brez nje. Pa sploh ne žalujem za njim, ker nisem nikoli navijala zanj, tudi veliko njegovih potez mi ni bilo ... naj rečem omiljeno, simpatičnih.

To, kar so na tej dirki naredili Alonsu je poden. :xx!: FIA stinks.

Kot vedno pa itak navijam za Kimija, čeprav mi on kar nekako ne paše v rdeče moštvo. Bomo vidli ... po novem bom navijala za Ferrari al kako ... ne morem verjet. xrolleyesx x:Dx x:Dx Ampak to šele drugo leto.

Drugače pa priznam, legenda odhaja. Tudi prav. Enkrat je moralo tudi do tega priti.


x:Dx pa ne da boš še ti za rdeče x:o)x, pa res bolj paše k srebrnim, no njegova stvar, jst sam upam, da se bo drugo leto ful dogajal x:px
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#311 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 11. september 2006, 16:05

Ma saj vem ... groza ane ... rdečkarji x:o)x hehehe ... bomo vidli, po moje bo prav fajn drugo leto x:px


Jest pa mislim, da bom naslednje leto navijal za BMW.... se mi zdi Kubica jako dobr... mogoče mu manjka samo še ščepec predrznosti.... sam tud to bo dobil, z zmagami.... :palec:

#312 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 11. september 2006, 16:16

Jst sm pa vedno za McLaren navijala ... sam zdaj gre Kimi k Ferrariju pa sem v dilemi. x:o)x


Ma ne vem jaz pa zmeraj za voznika, recimo un Najđel Mensl mi je bil en pravi borc, pa tudi Prost se mi je zdel kr uredu, čeprav mogoče preveč preračunljiv na koncu kariere.... Kimi se mi zdi tud uredu, pa Alonso.... Šumeher je briljanten šofer, samo nekatere stvari me motijo so bile res svinske, pa čeprav se zavedam, da je to idividualističen šport in morš bit mal...(prasca) da ne rečem..

#313 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 12. september 2006, 08:20

Jest pa mislim, da bom naslednje leto navijal za BMW.... se mi zdi Kubica jako dobr... mogoče mu manjka samo še ščepec predrznosti.... sam tud to bo dobil, z zmagami.... :palec:


je tut meni padel v oči, tretja dirka pa že stopničke :palec:, z nekaj sreče sicer, ampak to ne zmanjšuje uspeha x:px, bo po moje še pokazal zobe x;)x, tut FIA bo zadovoljna, ko bodo Poljaki navalili na dirke :vio:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#314 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 12. september 2006, 08:36

je tut meni padel v oči, tretja dirka pa že stopničke :palec:, z nekaj sreče sicer, ampak to ne zmanjšuje uspeha x:px, bo po moje še pokazal zobe x;)x, tut FIA bo zadovoljna, ko bodo Poljaki navalili na dirke :vio:

Ja treba je vedet, da je bil že na prejšni dirki jako dobr, pa so ga diskvalificirali zaradi prelahkega dirkalnika.. kao...

#315 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 7. oktober 2006, 15:19

Hehehe..... :vragec: :palec: Jutr v prvi liniji 2 Ferrarija.... x:px
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#316 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. oktober 2006, 15:29

:vragec:

ajaaaa... :o|o:
taka formula 1... :xx!:
jst pa mislu, de je kak nov farmacevtski proizvod na trzhishchu... x:Dx x:px xegox xzobkox

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#317 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. oktober 2006, 09:22

Hehehe..... :vragec: :palec: Jutr v prvi liniji 2 Ferrarija.... x:px


Nč pomagal :o|o: :vragec: x:Dx Še dober, da se mi ni dal vstat....Kok zdej to jz razumem, je Alonso prvak, če vsaj piko osvoji na zadnji dirki, tud če šumi zmaga........No, ni nujno, da jo bo, zlo verjetno že, nujno pa ni, ne :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#318 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. oktober 2006, 09:39

jest bi schumiju čist privoščil naslov prvaka preden se poslovi...alonso bo takoalitako še 15 let dirkal, če bo želel, in bo lahko imel naslovov kot listja in trave...schumi jih ima pa samo 8 :inocent: x:o)x x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#319 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. oktober 2006, 09:55

jest bi schumiju čist privoščil naslov prvaka preden se poslovi...a:inocent: x:o)x x:Dx


Jaz tudi, čeprav - bog včasih da, včasih pa vzame. Alonso je imel letos z avtom kar nekaj smole, Schumi nič - na Madžarskem (gume) je šlo pač za napačno taktično odločitev. Če je pa tisto v Monaku naredil res namerno, je pa itak prav, da ne konča kot prvak.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#320 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. oktober 2006, 09:55

xscratchx .....7 al 8? :inocent: Ma ja, sam tud skor raj tako......sam bo težka.......Alonso lohk špara avto, lovi 6,7,8 mesto......Razn, če ga Massa mal "pospremi" iz dirkališča..... :vragec: x:px x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#321 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. oktober 2006, 10:04

xscratchx .....7 al 8? :inocent: Ma ja, sam tud skor raj tako......sam bo težka.......Alonso lohk špara avto, lovi 6,7,8 mesto......Razn, če ga Massa mal "pospremi" iz dirkališča..... :vragec: x:px x:Dx

misliš, da je Ferrari tako podel? :O: ali še bolj? :vragec:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#322 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. oktober 2006, 10:09

x:px :inocent: ...... x:Dx Ferrari gre "na nož", blo to nam všeč al ne. Meni pogosto je, ne morm zdej rečt, da bi mi to bilo, vendar.....se bo Alonso, če bo pameten, Ferrarija (tu ni sam Massa, ne) na dauč izogibau...... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#323 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. oktober 2006, 10:19

x:px :inocent: ...... x:Dx Ferrari gre "na nož", blo to nam všeč al ne. Meni pogosto je, ne morm zdej rečt, da bi mi to bilo, vendar.....se bo Alonso, če bo pameten, Ferrarija (tu ni sam Massa, ne) na dauč izogibau...... x^x

vendar to pomeni, da bo vozil čist v ozadju...brez točk na koncu x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#324 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. oktober 2006, 10:24

Čist lohk, kar se mene tiče..... :vragec: x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#325 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. oktober 2006, 13:57

Take lepe učke, pa tko grdo delaš z njimi, pa jih zavijaš pa zavijaš, joj, joj, še ki škilt začnejo... :vragec: x:Dx

No, saj ni sam Massa v igri, majo še dva bolida s ferrarijevimi motorji, če se ne motm, tko da....... x:px :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0