Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 9


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1384 komentarjev na to temo

#1376 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 20. april 2004, 14:10

Od dveh naprej je dvakrat mrknil, enkrat se ni dalo priti čisto nikamor, drugič (2.50 cca) pa na lunin.net ne, drugam pa da. Ampak samo za par minut.

Živijo!

#1377 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 14:10

Ehh... Ko sem odgovarjala, je bil zadnji komentar Bernov... :8):

* Kot tudi zdajle. xDDx xcivx (*ja, pri meni tudi tako nekako).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1378 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 20. april 2004, 14:16

prejle res strašljivi MRK tukaj... sem probala gor, a je kazalo 15.03.2004! :o :OO!:
grozljivka, samo da je vse o.k. zdaj. Sem mislila, da je vse od takrat izpuhtelo v vesolje ali pa kam... x:Ix
Ja, a je mogoče Merkur retro, a?
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#1379 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 20. april 2004, 14:18

ja jst tud vidla.. da smo šli to the past.. oooo...... no, pa je spet vse tule.... xcivx
Mushi

#1380 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 20. april 2004, 14:19

Ehh... Ko sem odgovarjala, je bil zadnji komentar Bernov...  :8):

* Kot tudi zdajle.  xDDx  xcivx  (*ja, pri meni tudi tako nekako).

Marsa, pri meni se je to dogajalo prejšnji teden in ni bilo dobro, dokler nisem podrla računalnika! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#1381 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 20. april 2004, 14:30

Tinka x:Xx , ravno na tebe sem danes pomislila, ko sem šla mimo. En pobož :palec:

Teli planeti, res stojijo narobe za kak trenutek. Paket, ki bi moral priti v petek, se je našel danes in se je od petka potepal po primorski x:Dx , pol me pa kličejo iz Mb., da oni pojma nimajo, kje je paket in da je danes štrajk kovinarskih delavcev, kako da ne vem :eek: ...ok potem se izkaže, da je paketna služba zamutila in da če pošlješ paket pod nujno iz MB-LJ potrebuje 4 dni, mogoče kakšno urico manj. Ker je očitno potreben še obvoz.
Potem so klicarili in se opravičevali in bla in hvala za razumevanje in blabla jaz pa sem se režala in si mislila, da saj drugače pa res ne more biti.
Začuda uradne zadeve opravila bp. Še toliko so mi šli na roko, da lahko naslednjič prinesem pooblastila oni bodo pa že vse upedenal. Bravo naša uprava x;)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#1382 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 20. april 2004, 14:47

Prav en lep živjo vsem xsrcx

Včeraj zvečer sem se vrnila v LJ, totalno tečkana in zabedirana, no danes je počutje že neprimerljivo boljše x:Dx x:Dx Zgleda da me je res mrk mal zdelal, pa še mlaj za povrh x;)x

Čez vikend se je zgodilo noro noro velik stvari, ki jih sploh nisem pričakovala...

Z bratcem vzpostavljam ful dober odnos, ful mi je začel zaupat tamali, sam tole potem name polaga še dodatne odgovornosti, nekaterih me je kar malo strah, pa ne vem, kako naj reagiram na določene stvari :unsure: , ampak saj bo... za to pa se pojavljajo takšne stvari v odnosih, da se vedno znova učimo in optimiziramo :palec:

Obiskala sem babico xsrcx Ful mi je kar malce grozno zaradi nje, ker vsi okrog nje furajo totalen suffer ("Joj, uboga, umrla bo, joj, bomo mi ful bogi, ker je ne bo več..." :ph34r: ), in jo na tak način samo priklepajo k sebi, dol k nam, ona je pa v odhajanju in ji to otežujejo... :o|o: No, ja, ampak jih razumem, in ne morem ravno velik pomagat pri tem... Sem pa prišla k njej, sem se ulegla k njej na posteljo in jo začela božat po laseh... Ful mi je lepa, vedno bolj sije, zdi se mi, kot da postaja vedno lažja, vedno bolj prosojna, vedno bolj svetla... kot da se spreminja v svetlobno vilo tu na zemlji, in to je ful ful ful lepo videt... Nežno... xsrcx

Srečala sem par, s katerim smo prijateljevali par let nazaj, prav luštno ju je bilo spet videt, smo skupaj prebluzili skoraj cel vikend... Poleg tega pa sem ravno zaradi njiju spoznala enega dečkota, ki... Huh. xrainbowx xsrcbumx Samo to lahko rečem. Je sicer dve leti mlajši od mene, ampak sva se pa tako našla, da mi kar lufta zmanjka, če se samo spomnim nanj in na energijo, ki teče med nama... Hihi je imel fotr prav, ko je rekel, naj si najdem enega dečkota iz domačih logov, da bom kaj več domov hodila. :vragec: Do i need to say da grem tale vikend spet domov? x:Dx Verjetno ni potrebno. x8Dx

Aja... pa nakurli so me, da grem na Euroro, masovni party, ki se bo dogajal pri nas na 30.04.; bomo videli, če dobim guest listo, grem, drugače pa mi niti približno ne pade na pamet, da bi dajala 7.500 za vstopnino :vio:

No, to bi bilo nekak to, kar se mi je dogajalo... zdaj grem pa mal sošolke poklicat, za ene zapiske, mogoče grem na izpit naslednji torek x;)x Tale dečko mi je kar volje vlil, zaboga, še faks se bom končno spravila delat... x:Ix x^x


Lupčka vsem, upam, da imate lep dan xrainbowx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#1383 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 20. april 2004, 14:52

O sončna love is in the air :2src: :wub:
Kako je to lepo brati x^x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#1384 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 20. april 2004, 15:04

Tinka, malo sprostitvene tehnike in malo meditacije. Boš videla, kako to napolni baterije. In pa seveda čimveč časa prebij v naravi. Sedaj nam vsaj dva sončna dneva napovedujejo. Izkoristi ju.
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#1385 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 15:19

Soncna, zivjo, :palec:, me veseli, ko si kul. x:)x

Tinka, skoda, moje sozalje :sori:

******************

Vsi lahko od tu dalje komentirate oz. zacnete na novo komentirati v pravkar odprtem DNEVNIKU 10.

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0