Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ascendent in kariera(poklic)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#201 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. september 2007, 19:56

Severni lunin vozel imam pa v 7. hši v Dvojčkih. to, da želim delati z ljudmi, vem že sama. le da ne vem, kaj.



kaj pa če bo potrebno veliko dela v zvezi s partnerstvom? Dvojčki, običajno, nakazujejo dva zakona.Hmmmmm :inocent:

Svetujem ti, da malo natančneje pogledaš južni, karmični, vozel.Tu boš volje videla kako in kaj.
Prečekiraj njegove aspekte, kam je šel vladar znamenja in podobno.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#202 B_L_B

B_L_B
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 20. september 2007, 21:48

Pozdravljeni

Mene pa zanima, kakšen poklic/delo bi bilo najboljše zame? Sprehajam se po faxih in ne najdem tistega, kar bi me res veselilo (imam splošno izobrazbo). Ali naj poskusim še z eno smerjo na faxu ali naj popolnoma spremenim smer? Nad faxi sem že skoraj obupala... Upam, da me boste lahko vsaj usmerili na katero področje.

Iz povedanega sklepam, da si že na faksu, pa nisi zadovoljna s smerjo. Mogoče si se zadeve lotila čisto z napačnega konca - ne hodi po faksih, da najdeš, kar te veseli, ampak se vprašaj pri sebi, kaj rada počneš in v čem uživaš, nato pa pogledaš, če za to obstaja tudi formalno izobraževanje. Če formalnega izobraževanja ni, se razgledaš po seminarjih in tečajih. Sama sem v preteklosti tudi pristala na 'napačnem' faksu in sem potrebovala dve leti, da sem razjasnila sama pri sebi, kaj si želim početi v življenju.
Iz astrološkega vidika imaš 9. hišo (višje izobraževanje) v Kozorogu, vladar Saturn (retrograden), ki že sam po sebi lahko kaže na spremembo smeri kot tudi težave pri visokem izobraževanju. Vendar tudi tvoja 10. hiša (kariera) ima vrh v Kozorogu. Ponavadi imajo tako postavitev politiki ali direktorji, vodje. Tvoj Saturn se nahaja v 6. hiši, ki je Merkurjeva hiša (Devica) v znamenju Tehtnice. Tehtnica vlada področju mode in medosebnim odnosom (npr. kadrovništvo), diplomaciji, odvetnikom in sodnikom, literarnim in umetnostnim vedam, medtem ko je 6. hiša dom uradnikov, socialnega skrbstva, pedagogike, prava, medicine... Na primer moj partner ima 10. hišo v Kozorogu in dela na vodstvenem položaju.
Opozarjam pa, da sem podala interpretacijo le na podlagi položaja Saturna in 10. hiše, čeprav bi morala gledati še AC, 6. hišo, 2. hišo, aspekte... ampak potem bi morala presedeti vso noč pred računalnikom. :inocent:

#203 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 21. september 2007, 13:08

enkrat sem šla na CIPS delat teste interesov in podobno ... no, dobiš ven rezultate, keri poklici so primerni zate.
in naj bi bila prevajalka ali pa modna oblikovalka. ta dva poklica naj bi bila najbolj zame (če označiš na testu tam nekaj v zvezi z barvami, da bi ti bilo všeč, si že primeren za modnega oblikovalca x^x :o|o: ).
mi je pa izpisalo par poklicev, ki naj bi bili dokaj primerni zame: farmacevt, ekolog, scenarist ... kje so jih našli. x:Dx
nikakor pa ne bi mogla biti, po teh CIPS-ovih testih sodeč psiholog, informator, farmakolog ...

zdaj pa mene zanima, kaj za vraga naj počnem f totem lajfi, če mam tako postavljene hiše in planete:

Sonce Devica 11°22`03 9

Luna Lev 04°08`51 8

Merkur Tehtnica 00°29`52 10

Venera Lev 25°40`54 9

Mars Lev 13°57`33 9

Jupiter Strelec 03°06`00 1

Saturn Skorpijon 00°56`40 11

Uran Strelec 05°15`49 1

Neptun Strelec 26°28`05 1

Pluton Tehtnica 27°39`24 11



I. hisa - Ascendent (ASC) Strelec 00°44`34

II. hisa Kozorog 03°11`46

III. hisa Vodnar 12°56`50

IV. hisa - Imum Coeli (IC) Ribi 20°57`05

V. hisa Oven 20°24`08

VI. hisa Bik 12°38`02

VII. hisa - Descendent (DESC) Dvojcka 00°44`34

VIII. hisa Rak 03°11`46

IX. hisa Lev 12°56`50

X. hisa - Medium Coeli (MC) Devica 20°57`05

XI. hisa Tehtnica 20°24`08

XII. hisa Skorpijon 12°38`02

..zakonska svetovalka?? :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#204 B_L_B

B_L_B
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 21. september 2007, 13:25

pri katerih letih?

Star je... moram pomisliti xDDx ... 33 let. Na stolčku pa sedi dve leti.

#205 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 21. september 2007, 14:35

..zakonska svetovalka?? :inocent:

pacientka naj bi pomagala pacientom? ti si rukjen totalno. x:Dx
kaj pa naj bi šla študirat?
hecaš me.

#206 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 21. september 2007, 14:47

pacientka naj bi pomagala pacientom? ti si rukjen totalno. x:Dx
kaj pa naj bi šla študirat?
hecaš me.

...sej ne vem... nekaj v zvezi z javnostjo, komunikacijo... PR, pisateljica... nekaj v tej smeri...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#207 B_L_B

B_L_B
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 21. september 2007, 18:43

Severni lunin vozel imam pa v 7. hši v Dvojčkih. to, da želim delati z ljudmi, vem že sama. le da ne vem, kaj.

Tvojo poklicno zanko tvorijo naslednji planeti: Merkur - Venera - Sonce. Velik poudarek pade tudi na 9. hišo, predvsem zaradi AC v Strelcu (Jupiter) in pa Marsa, saj ta pove, kam usmerjaš svojo energijo. Praviš, da bi rada delala z ljudmi... 7. hiša ti pade v Dvojčka, ki te zopet pripelje do Merkurja. Najmanj obremenjen planet (aspektno) imaš Mars. To pomeni, da se lahko najbolje izrazi in ponavadi je tudi takšen planet najmočnejša točka karte, skozi katero se kanalizira veliko energije. Preuči položaje teh planetov v njihovih znamenjih in hiše, katerim vladajo in mogoče se ti bo potem bolj sanjalo, kaj bi rada počela.

#208 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 21. september 2007, 19:42

Tvojo poklicno zanko tvorijo naslednji planeti: Merkur - Venera - Sonce. Velik poudarek pade tudi na 9. hišo, predvsem zaradi AC v Strelcu (Jupiter) in pa Marsa, saj ta pove, kam usmerjaš svojo energijo. Praviš, da bi rada delala z ljudmi... 7. hiša ti pade v Dvojčka, ki te zopet pripelje do Merkurja. Najmanj obremenjen planet (aspektno) imaš Mars. To pomeni, da se lahko najbolje izrazi in ponavadi je tudi takšen planet najmočnejša točka karte, skozi katero se kanalizira veliko energije. Preuči položaje teh planetov v njihovih znamenjih in hiše, katerim vladajo in mogoče se ti bo potem bolj sanjalo, kaj bi rada počela.

razen tega je Venera ujeta med Mars in Sonce. Mars je šibek, žal. to ni dobro.
torej mogoče celo neko področje, ki spada pod domeno 5. hiše, ker je Mars njen vladar. nekaj ustvarjalnega ali šport.
če ne prej, se mi bo pa posvetilo, ko me bo pač tranzitni Saturn, moj največji zaveznik v tranzitih, v konjunkciji čez MC prisilil.
moja astrologinja mi je napovedala preveč področij in to tako prepričljivo in preveč optimistično ... od mode, do komunikacije, do politike (jao), do delovanja v tujini ali za tujino, delovanje skozi inštitucije, umetniško delovanje. na koncu ne bo iz tega nič. x:Dx
važno, da delam v lepem, urejenem okolju, kjer ni hrupa in tečnih ljudi :vragec: in kakšnih strojev ali podobnega. pa da se skoz nekaj dogaja.

...sej ne vem... nekaj v zvezi z javnostjo, komunikacijo... PR, pisateljica... nekaj v tej smeri...

saj lahko poveš odkrito ... pisunka. x:Dx

#209 B_L_B

B_L_B
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 21. september 2007, 20:52

razen tega je Venera ujeta med Mars in Sonce. Mars je šibek, žal. to ni dobro.
torej mogoče celo neko področje, ki spada pod domeno 5. hiše, ker je Mars njen vladar. nekaj ustvarjalnega ali šport.
če ne prej, se mi bo pa posvetilo, ko me bo pač tranzitni Saturn, moj največji zaveznik v tranzitih, v konjunkciji čez MC prisilil.
moja astrologinja mi je napovedala preveč področij in to tako prepričljivo in preveč optimistično ... od mode, do komunikacije, do politike (jao), do delovanja v tujini ali za tujino, delovanje skozi inštitucije, umetniško delovanje. na koncu ne bo iz tega nič. x:Dx
važno, da delam v lepem, urejenem okolju, kjer ni hrupa in tečnih ljudi :vragec: in kakšnih strojev ali podobnega. pa da se skoz nekaj dogaja.

Mars šibek? xDDx Po mojem skromnem mnenju je ključ v 9. in 10. hiši, ne 5. Ampak to je le moje skromno mnenje.
Če boš čakala na tranzit Saturna, nam sporoči, kakšen je bil preblisk! x:)x

#210 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. september 2007, 07:55

[quote name='mačona' date='21. Sep 2007, 15:36' post='888835']
pacientka naj bi pomagala pacientom? ti si rukjen totalno. x:Dx


xDDx :palec: Zakaj pa ne, najboljši terapevti so tisti, ki so prej bolehali za podobnimi simptomi kot njihovi pacienti. So vedeli kje se jih je treba pravilno lotit. x;)x

#211 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 26. september 2007, 09:41

no, pa poglejmo. svetovanih in napovedanih mi je tisoč različnih stvari .... x:Dx


Vaše delo naj bi tako ali drugače vsebovalo estetske kvalitete, na primer oblikovanje, risanje, aranžiranje, kiparjenje, vrtnarjenje, friziranje ali poudarjanje drugih umetniških kvalitet, verjetno radi delate tudi z zemljo, morda na vrtu, z sadovi zemlje in narave in podobno. Za vas so pomembni tudi medčloveški odnosi, vendar pa samo vsakodnevno delo bolj kaže na delovni proces, ki proizvaja ali se ukvarja z bolj konkretnimi in oprijemljivimi stvarmi, na primer delo z naravnimi materiali, grafično oblikovanje, opremljanje bivalnih prostorov in podobno. Pri vsakodnevnem delu boste zelo ustvarjalni, navdihnjeni in vam delo lahko prinaša obilo estetskega ugodja in duhovnega miru. Lahko tudi vodite različne duhovne ali umetniške delavnice ali delate v tujini, v šolstvu, medijih, se ukvarjate z igralstvom, glasbo, managerstvom, gledališčem (na primer igranje, tudi postavljanje scen, kreiranje oblek, frizur in podobno).

Vaš ascendent in Jupiter pa se nahajata tudi v trikotu z Mesecem, kar vam daje sočutje, prijaznost in pripravljenost pomagati drugim ljudem. Imate močno domišljijo, močan inventivni potencial, vaše filozofsko razmišljanje pa vas pogosto lahko pripelje do zanimivih novih spoznanj. Instinktivno se identificirate z ljudmi iz drugih dežel in kultur in bi lahko uspeli v tujini ali z delom v višjih družbenih, šolskih in državnih inštitucijah, tudi v političnih, verskih, ekonomskih in podobnih sistemih :lol: , kjer lahko uvedete kaj novega ali vsaj pustite močan vtis in svoj pečat. Tujina ali pa področje študija ali delovanje v višjih inštitucijah pa je pogosto tudi področje, kjer lahko dosežete osebnostno in duhovno rast

Ascendent v trikotu z Mesecem kaže na čustveno odprtost in vam pomaga, da bolj odprto lahko kažete svoja čustva in zaradi svoje odprtosti, optimizma in privlačnosti ste priljubljeni med ljudmi, čeprav je potrebno priznati, da v sebi nosite tudi močnejše psihološke in čustvene blokade. Ker z lahkoto vzpostavljate odnose in prijateljstva, bi lahko bili uspešni pri delu v skupini ali v politiki, pedagoških, managerskih ali drugih vodstvenih ali ustvarjalnih poklicih, lahko ste uspešni tudi pri različnih športnih dejavnostih.

Močan izumiteljski in originalni potencial vam daje možnost, da svoje zamisli, vizije in ideje lahko tudi dejansko uveljavite, na primer v znanosti, glasbi, medicini, socialnih, pedagoških in tehničnih področjih ali enostavno doma, pri kuhi in gospodinjskih opravilih.
Ste izumiteljica in raziskovalka, znanilka novih idej, ki jih boste lahko skozi poslovno področje tudi širše uveljavljali in izražali in se svojih naprednih idej ne bi smeli bati izražati.

Merkur v sekstilu z Uranom pa povečuje vaš inventivni potencial in originalni razum.Imate tudi močan čut za dramatičnost, pri ustvarjalnem ali znanstvenem delu si lahko pomagate z domiselnimi idejami. Imate izjemen talent za igranje, ustvarjanje, za tehniko in znanost in bi morali svoje velike potenciale konstruktivno izkoriščati skozi ukvarjanje z tovrstnimi področji in na nek način izraziti svoje inovativne ideje, zamisli in poglede

Vaši deseti hiši kariere, statusa in odnosa do mame vlada znamenje Device, v deseti hiši pa se nahaja tudi Merkur. Devica in Merkur v deseti hiši kažeta na to, da boste v svojem poklicu opozarjali nase predvsem z svojimi intelektualnimi sposobnostmi in kariera, ki se na tak ali drugačen način ukvarja z komunikacijami, je za vas skoraj obvezna. Ta komunikacija pa je lahko različna in se lahko izraža skozi poklic novinarke, poštarke, radijske napovedovalke ali skozi predstavnico neke organizacije z tujino ali za javnost, kot predstavnico nekih modnih smeri, organizatorko družabnih prireditev ali medčloveških odnosov ali učiteljico in oznanjevalko nekih novih družbenih sistemov razmišljanja, poučevanja, verstev ali filozofij. Ste izjemno sposobni za vsa tehnična področja kot tudi za novodobna področja, na primer za ukvarjanje z računalniki na širši sistemski ravni ali za ukvarjanje z nekimi drugimi novodobnimi idejami ali naprednimi zamislimi. V poklicu izžarevate bistrost in spretnost in se vam z argumenti težko pride do živega. Ste nadarjena slikarka, tudi kiparka, oblikovalka, plesalka, umetnica, imate veliko estetskega in izvirnega potenciala in vse te lastnosti bi morali uporabljati pri svoji poklicni poti in napredku, saj lahko vnesete veliko novosti in svežine na področje poučevanja, umetnosti, igranja, pedagogike, sociale, ekonomije, tudi politike, vojske, tudi medicine in podobno.


lahko sem torej ... učiteljica ... predsednica ... športnica ... vzgojiteljica ... vojakinja x:Dx ... zdravnica ... glasbenica ... plesalka ... igralka ... slikarka ... modni kreator ...
ah, ne smem še obupati. x:Dx

#212 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 26. september 2007, 22:31

Mačona pozdravljena,

ja kje si pa tele napovedi staknila ? x:)x

Jaz bi, predno nekomu svetujem za kakšen poklic naj se odloči, pokukala v progresije, da vidim v katero smer gre njegov razvoj.
Ker pa vem, da je z vsakim svetovanjem, v primeru, da želimo biti zares natančni, ogromno dela, se za kaj takega in
podobnega niti ne odločam.Vse kar prebiramo po forumih so zgolj namigi.


LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#213 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. september 2007, 06:52

[quote name='č.v.e.k.a' date='26. Sep 2007, 23:32' post='891296']

Ker pa vem, da je z vsakim svetovanjem, v primeru, da želimo biti zares natančni, ogromno dela, se za kaj takega in
podobnega niti ne odločam.Vse kar prebiramo po forumih so zgolj namigi.

:palec: Precej takih obsežnih namigov je enostavno prepisanih z razno raznih astro strani, zato izgleda obsežno, vendar malo čudno.
Precej je odvisno od progresij kot praviš, kajti včasih v danih aspektih izkoristimo, oz. izberemo nekaj v kar nas takrat vleče, čeprav se čez par let zalotimo, da smo se zmotili pri izbiri.

#214 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 27. september 2007, 06:56

a progresije majo point pri tem..... :eek: ....jao, js sem za v vrtec.......

lunca.....se ti da mogoče zame pogledat, kaj pravijo progresije na temo poklica......?...... xDDx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#215 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. september 2007, 07:48

a progresije majo point pri tem..... :eek: ....jao, js sem za v vrtec.......

lunca.....se ti da mogoče zame pogledat, kaj pravijo progresije na temo poklica......?...... xDDx

Če pogledamo natalno karto, potem šesta hiša v vodnarju kaže poklice, ki so drugačni, ne smejo biti dolgočasni, saturn v njej bi lahko kazal tudi na dobro gradbenico, arhitekto.
Progresivna karta pa kaže, da šesta hiša v ribah (delo), ki te veseli je slikarstvo, oblikovanje, nekaj umetniškega, mehkega. Vsi umetniki imajo verjetno progresivno močno zasedeno hišo rib. V tej hiši je tudi kiron, kar pomeni, da bi lahko bila tudi uspešna zdravilka. Naštela sem kaj bi te najbolj veselilo.

#216 B_L_B

B_L_B
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 27. september 2007, 08:57

lahko sem torej ... učiteljica ... predsednica ... športnica ... vzgojiteljica ... vojakinja x:Dx ... zdravnica ... glasbenica ... plesalka ... igralka ... slikarka ... modni kreator ...
ah, ne smem še obupati. x:Dx

Mene včasih prav jezi (vem, da to ni dobro), ko ti astrolog našteje skoraj vse možne poklice, ki si po vrhu vsega sploh niso nujno sorodni. Ravno včeraj sem se ubadala s kartami psihiatrov in psihologov ter ugotovila, da je dominantna v njihovi karti Venera največkrat preko Tehtnice. Kam pa drugače psihiatre uvrščajo? Med vodnarje, škorpijone, leve in rake; torej, tretjina vseh znamenj in ne duha ne sluha o kakšni Veneri. In kako so najverjetneje prišli do teh rezultatov? Najverjetneje tako, ko so gledali le MC in AC v njihovih natalnih kartah. Včasih je bilo tudi lažje, ker so ljudje po večini vse življenje opravljali le en poklic, danes pa temu ni tako. Nekdo bo začel npr. kot novinar na koncu pa se ukvarjal z zdravilstvom... Zato se pridružujem mnenju č.v.e.k.e in lunce.

#217 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 27. september 2007, 08:59

Mačona pozdravljena,

ja kje si pa tele napovedi staknila ? x:)x

Jaz bi, predno nekomu svetujem za kakšen poklic naj se odloči, pokukala v progresije, da vidim v katero smer gre njegov razvoj.
Ker pa vem, da je z vsakim svetovanjem, v primeru, da želimo biti zares natančni, ogromno dela, se za kaj takega in
podobnega niti ne odločam.Vse kar prebiramo po forumih so zgolj namigi.
LP

hmmmm, dala sem si narediti osebno analizo.

in kaj natančno ali vsaj približno naj gledam pri progresijah .... namreč, ponovno me je začela zanimati kozmetika (moja srednja šola), študiram pa jezike oziroma sem prekinila študij, pa bi rada tole dokončala, ker me tudi jeziki vlečejo .... ampak neko alternativo moraš imeti v mislih in to je pač kozmetika ...

#218 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 27. september 2007, 09:07

Mene včasih prav jezi (vem, da to ni dobro), ko ti astrolog našteje skoraj vse možne poklice, ki si po vrhu vsega sploh niso nujno sorodni. Ravno včeraj sem se ubadala s kartami psihiatrov in psihologov ter ugotovila, da je dominantna v njihovi karti Venera največkrat preko Tehtnice. Kam pa drugače psihiatre uvrščajo? Med vodnarje, škorpijone, leve in rake; torej, tretjina vseh znamenj in ne duha ne sluha o kakšni Veneri. In kako so najverjetneje prišli do teh rezultatov? Najverjetneje tako, ko so gledali le MC in AC v njihovih natalnih kartah. Včasih je bilo tudi lažje, ker so ljudje po večini vse življenje opravljali le en poklic, danes pa temu ni tako. Nekdo bo začel npr. kot novinar na koncu pa se ukvarjal z zdravilstvom... Zato se pridružujem mnenju č.v.e.k.e in lunce.

ja saj, ja ne vem no, ampak v polovico od teh poklicev sploh ne bi podajala že zaradi nezanimanja, potem zaradi prevelike odgovornosti ipd.

no, kaj pomeni vrh 6. hiše v Biku, vladar Venera v Levu v 9. hiši, Merkur v Tehtnici ... mislim, da so tole pokazatelji za kozmetiko ... ampak to je bila srednja šola ... vmes nobenega zanimanja, ker so me zanimali jeziki in književost .... zdaj spet kozmetika (že kot delovno okolje -6.hiša- bi mi bilo pisano na kožo - mirno, lepo urejeno, čisto).
od vsega tstega, kar mi je ženska naštela, me zanima igra, vse vrste umetnosti, moda, glasba ... in delo z javnostjo, mogoče res organizacija prireditev ... ampak neke višje inštitucije, ekonomija, znanst ... to je pa daleč od mojega zanimanja ...

#219 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. september 2007, 09:15

[quote name='mačona' post='891417' date='27. Sep 2007, 10:08']ja saj, ja ne vem no, ampak v polovico od teh poklicev sploh ne bi podajala že zaradi nezanimanja, potem zaradi prevelike odgovornosti ipd.

no, kaj pomeni vrh 6. hiše v Biku, vladar Venera v Levu v 9. hiši, Merkur v Tehtnici ... mislim, da so tole pokazatelji za kozmetiko ... ampak to je bila srednja šola ... vmes nobenega zanimanja, ker so me zanimali jeziki in književost .... zdaj spet kozmetika (že kot delovno okolje -6.hiša- bi mi bilo pisano na kožo - mirno, lepo urejeno, čisto).
od vsega tstega, kar mi je ženska naštela, me zanima igra, vse vrste umetnosti, moda, glasba ... in delo z javnostjo, mogoče res organizacija prireditev ... ampak neke višje inštitucije, ekonomija, znanst ... to je pa daleč od mojega zanimanja ...[/quote]

Saj se kar ujema, vladarica bika venera je naredila svoje, tvoj osnovni poklic, ker je kot vladar tudi devete hiše, si se spravila študirat, venera v levu je zaslužna za igro, ki te zanima, saj ima ogromno poklicnih igralcev venero prav v levu.


[quote name='B_L_B' date='27. Sep 2007, 09:58' post='891415']
Kam pa drugače psihiatre uvrščajo?

Sem zasledila v petih primerih, ki jih poznam, da imajo precej zasedeno 12.hišo, hišo izolacij, saj vsi delajo v psihiatrični kliniki in so zaslužni za delo s podzavestjo (12 hiša).

#220 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 27. september 2007, 10:02

Če pogledamo natalno karto, potem šesta hiša v vodnarju kaže poklice, ki so drugačni, ne smejo biti dolgočasni, saturn v njej bi lahko kazal tudi na dobro gradbenico, arhitekto.
Progresivna karta pa kaže, da šesta hiša v ribah (delo), ki te veseli je slikarstvo, oblikovanje, nekaj umetniškega, mehkega. Vsi umetniki imajo verjetno progresivno močno zasedeno hišo rib. V tej hiši je tudi kiron, kar pomeni, da bi lahko bila tudi uspešna zdravilka. Naštela sem kaj bi te najbolj veselilo.

uau.....ej, sam to je neviđeno.....vem, da z astro sceno ni heca....sam takle zadetek...hudo.....vse kar počnem in kar rada počnem.... x:px ....edin zdravilstvu se izogibam......

lunca.... x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#221 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. september 2007, 10:13

uau.....ej, sam to je neviđeno.....vem, da z astro sceno ni heca....sam takle zadetek...hudo.....vse kar počnem in kar rada počnem.... x:px ....edin zdravilstvu se izogibam......

lunca.... x:Xx



Hahahahhaa, ja saj si še mlada, kaj pa veš, kaj te še prime na stara leta? Je pa včasih tako, da ti lahko kdo reče, ej punca, a veš kolk se jest ob teb dobr počutm, to pomen, da imaš nekej zdravilskega. Saj vsega ljudje ne delamo zavestno. Potencial škorpiona bi lahko vplival tudi na takem področju. Sem poznala veterinarja, ki je svoje delo opravljal z ljubeznijo, jasno mi ni bilo, kako to, da živali dobesedno umiri, položi, skoraj hipnotizira? Pogruntali smo, da ima potencial zdravilca, ki preden živalci da inekcijo, že pomiritveno deluje nanjo. A vidiš, kakšen splet okoliščin, pa se tega sploh ni zavedal, hahahahahaa.

#222 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 27. september 2007, 10:49

sej poznam tud te svoje sposobnosti......sam se jim izogibam.....
razen tistega dela, ki poteka samodejno......v prejšnji službi so me zato pošiljali na vse sporne sestanke....pa folk ni prav dolgo tulil...... x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#223 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. september 2007, 11:29

sej poznam tud te svoje sposobnosti......sam se jim izogibam.....
razen tistega dela, ki poteka samodejno......v prejšnji službi so me zato pošiljali na vse sporne sestanke....pa folk ni prav dolgo tulil...... x:Dx x;)x



x:Dx x:Dx No evo. :palec:

#224 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 27. september 2007, 12:55

kaj pa js :irs:

asc je strelec

vladar je pa
Jupiter in the Third House 3rd hs
Jupiter in Pisces
Moon Opposition Jupiter
Jupiter Square Ascendant
Jupiter Square Neptune
Sun Trine Jupiter
Venus Trine Jupiter
Mars Trine Jupiter
Jupiter Trine Uranus

6. hiša je v biku
vladar pa
12th hs
Venus in Scorpio
Sun Conjunct Venus
Venus Conjunct Mars
Venus Trine Saturn
Venus Trine Jupiter
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#225 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 27. september 2007, 18:15

hmmmm, dala sem si narediti osebno analizo.

in kaj natančno ali vsaj približno naj gledam pri progresijah .... namreč, ponovno me je začela zanimati kozmetika (moja srednja šola), študiram pa jezike oziroma sem prekinila študij, pa bi rada tole dokončala, ker me tudi jeziki vlečejo .... ampak neko alternativo moraš imeti v mislih in to je pač kozmetika ...



Mačona, vsekakor te bo zanimala kozmetika saj imaš vladarico znamenja Venero v znamenju Leva in če me spomin ne vara, si
Tehtnica po ascendentu.
Za poklic oz.kariero ne gledamo 6.hiše, ki naj bi bila hiša tistih,ki delajo za nas pač pa 9. in s tem povezano 10 hišo, hišo kariere.
Poglej vladarja 10.hiše, kam je šel, kakšne aspekte dela ... že tu boš znala nekako razbrati kam te vleče potem pojdi na
astro com, vtipkaj poleg natala še progresije in čekiraj kam ti je šel vladar progresirane 10. hiše.Primerjaj ga z natalno karto oz.kakšne
aspekte dela z natalnimi planeti .Zopet ti bo nekaj povedal, vendar se
zgodba tu ne konča.
Zdi se mi, da gre, pri tebi, bolj za planet Merkur in ne toliko za Venero. Ta pa je sign. za tuje jezike,( os3/9 ) pisanje, komunikacija itd.itd....
Verjemi mi, da ne bova prišli do konca.
Potrebno je ogromno,potrpežljivega dela, da interpretiraš načeto vprašanje.

Znamenje Bika nakazuje ljudi z močno voljo, največkrat zagnane menengerje, politike , izvedence pri organiziranju dela, počasne vendar pridne delavce na drugih področjih ...... komod tudi kuharje x:)x
Ne verjamem pa, da bi Bika zanimala kozmetika, razen če lahko kakšno kremico tudi pohrusta oz. ja, bi ga zanimala če bi z njo dobro služil.
x:Dx Hočem reči, da to ni tvoja kariera. Morda še tole, da Bikove Venere ne moremo enačiti z Venero Tehtnice.


Verjetno boš ko pride pravi čas našla tudi pravi odgovor.Ne glede na to kaj napoveduje astrologija.

Želim ti skorajšne odločitve in srečno! :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0