Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tortožerke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1813 komentarjev na to temo

#1676 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 2. november 2005, 19:39

Jst sm tud čist suhcana. :inocent:

Torteeeeeeeeeeee.... :yumy: x:px

...ti se 3 misk na1X ne mors pojest, kaj sele torte... sam razpackala bi... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1677 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 2. november 2005, 19:55

jst tudi, jst tudi x:px x;)x


in jaz!

se posebaj bi bila vesela, ce bi torte pomagale pri rasti prsi x:o)x


x;)x x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#1678 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 2. november 2005, 19:57

...ti se 3 misk na1X ne mors pojest, kaj sele torte... sam razpackala bi... x:Dx x;)x


Kaj se lažeš? Sam očrnit me hočeš klele. :vragec: Še tvojo gibanico sm popapu. :inocent: :yumy:

jst tudi, jst tudi x:px x;)x

:onfire:

in jaz!

se posebaj bi bila vesela, ce bi torte pomagale pri rasti prsi x:o)x
x;)x x:Dx


hihi.
x;)x

#1679 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 2. november 2005, 20:04

Kaj se lažeš? Sam očrnit me hočeš klele. :vragec: Še tvojo gibanico sm popapu.

..kwa, a si tojk fajhtna, da si ze zamenjala mene pa tebe???Jest Samson, ti Pikica!!! x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1680 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 2. november 2005, 20:07

Oh, tega pa ne morš falit...bi me koža preveč žulila ob kosti, če b bla v tvoji koži...zdej pa ena na račun s..... pade, a? :vragec:

#1681 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 2. november 2005, 20:15

...bi me koža preveč žulila ob kosti, če b bla v tvoji koži...

...kaxne kvasis... pa si res oreng fajhtna... a mislis, de ce si v svoji kozi in trigliceridih kt sarpej, bi te v moji zulilo??Ekh, ne... sej ce si normaln je koza lih taprava... x:Dx x:Dx x:Dx

in jaz!

se posebaj bi bila vesela, ce bi torte pomagale pri rasti prsi x:o)x
x;)x x:Dx


...ekh sej pomagajo... vec tort, vecje prsi... zal pa je vecje tudi vse ostalo... x:Dx x:Dx

Ce hoces vecje seske ti sam masiraj vsak dan, tko k Sasa Lendero, pa bo... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1682 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 2. november 2005, 20:20

...kaxne kvasis... pa si res oreng fajhtna... a mislis, de ce si v svoji kozi in trigliceridih kt sarpej, bi te v moji zulilo??


Prevod, prosim.
:o|o:

#1683 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 2. november 2005, 20:24

Prevod, prosim.


triglicerid = mascoba
kt= kot
sarpej oz. šarpej=ena najstarejsih pasem psov, ki izvira s kitajske in slovi po za-dve-stevilki-preveliki kozi
x:Dx x:Dx x:Dx

...mogoce se kej??? x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1684 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 2. november 2005, 20:25

Sm vedla, da je neki butastga! Butl. :o|o: x:Dx

#1685 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 2. november 2005, 20:27

Sm vedla, da je neki butastga! Butl. :o|o: x:Dx

...sori, da ne dosegam tvojih visokih intelektualnih standardov... :sori: x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1686 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 2. november 2005, 20:29

...sori, da ne dosegam tvojih visokih intelektualnih standardov... :sori: x:Dx x;)x

Jah, sej jih marskdo ne...kaj čm zdej. :o|o: x;)x x:Dx

#1687 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 2. november 2005, 20:31

Jah, sej jih marskdo ne...kaj čm zdej. :o|o: x;)x x:Dx

...povej mi kere knjige morm brat, pa kere filme morm gledat, pa kero musko poslusat da bom tok brihtn kt ti!!!Ko bom velik bom Pikica(in taX bom veeeeeeelik in every possible way) :vragec: x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1688 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 2. november 2005, 20:36

hihihihihihihihihi....sej ti kr gre, no. x:Dx Važn, da me nasmeješ...tud, če maš butaste. :lol:

#1689 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 2. november 2005, 20:39

hihihihihihihihihi....sej ti kr gre, no. x:Dx Važn, da me nasmeješ...tud, če maš butaste. :lol:


yessssssssssssssssssssssssss!!!!! :8): :8): :8): ..ti ne ves kok tvoje priznanje men pomeni!!!

HVALA!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1690 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 2. november 2005, 20:44

Ni za kej x:Ix , zdej se pa spelva s teme, preden šefica uleti...ajde, :att. MARŠ VAN! Se dobiva v čvekarijah. x:Dx

#1691 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 2. november 2005, 22:13

a si slišala, michelle? masirat. x:Dx x:Dx x:o)x


Hehehehehe xsmx
Ce bi on vedu... x:o)x x;)x

Bom pridno masirala x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#1692 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. november 2005, 23:31

..jest mam ze 11%speha... cashy je pa cisti mesek... al pa nino... a je se kdo tak suhc???Aja Bobnar se tut hval okol kok je lean...njega dejte!! :inocent: :inocent: :inocent:


kaj me tle po zobih vlacte.... pajade ;) js sem ze bil na tortozerkah :D to so sami miti, da zrejo tipcke k pridejo ;) ponavadi so jih polna usta tortice :D hehe sploh pa je tudi kr precej tipckov zraven tko da ni sile :D se dobimo spet kaj?

Ce hoces vecje seske ti sam masiraj vsak dan, tko k Sasa Lendero, pa bo... x:Dx x;)x


;) sam bojda ce zelis manjse mores pa v drugo smer masirat hehe ;) tko da kr pridmo masirajte hehe x:px
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#1693 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 3. november 2005, 00:37

Zanč sva v stari Ljubljani tooooooooolk dobre tortice jedla, vzela sva višnjevi pa mislim, nobenega komentarja - simply dbest :palec: *Restavracija Julija* če boste kdaj oklevali kje dobre tortice pojest.

Najboljša bela kava (kar 3dcl) pa jo dobite v lokalčku na tržnici v BTC-ju :palec: to je kot iz Friendsov mislim sploh dbest in najboljš v celi Ljubljani tisti kofi njihov :palec:
Pa še okrasijo penco s čokoladno rožico x:Ix
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#1694 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 3. november 2005, 00:39

Torteeeeeeeeeeee.... x:px x:px x:px :yumy:

#1695 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. november 2005, 17:43

Sejem kristalov - moznost srecanja LN-Forumovcev.
Zdruziti zabavno s koristnim.
Vodil bi lahko Tadej Pretner, ce bo za? x:Dx :inocent:
in nas popeljal po razstavi in malo razlozil... seveda bi on povedal se njegovo ceno?

Ce temu pac ni mogoce ustreci, potem se lahko dobimo forumovci prav tako, e ne drugega na kaksno kavo, caj, tortico, sok, banano, limono, neki pac,... x:Dx

No, a je kdo sploh za?? :inocent:

---------
Društvo prijateljev mineralov in fosilov Slovenije
Vas vabi na letošnji sejem mineralov, fosilov in nakita
3. in 4. december 2005, v svojih prostorih.
ogled, nakup, manjava, pogovori so mogoči od 9.00 - 18.00
za dodatne informacije tel.: 01/ 244 43 50
Prijave za razstavljalce:
Srednja šola za elektro. in računal. Ljubljana
Vegova 4, 1000 ljubljana
fax. 01/ 244 43 60


#1696 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2005, 18:50

Sejem kristalov - moznost srecanja LN-Forumovcev.
Zdruziti zabavno s koristnim.
Vodil bi lahko Tadej Pretner, ce bo za? x:Dx :inocent:
in nas popeljal po razstavi in malo razlozil... seveda bi on povedal se njegovo ceno?

Ce temu pac ni mogoce ustreci, potem se lahko dobimo forumovci prav tako, e ne drugega na kaksno kavo, caj, tortico, sok, banano, limono, neki pac,... x:Dx

No, a je kdo sploh za?? :inocent:

---------
Društvo prijateljev mineralov in fosilov Slovenije
Vas vabi na letošnji sejem mineralov, fosilov in nakita
3. in 4. december 2005, v svojih prostorih.
ogled, nakup, manjava, pogovori so mogoči od 9.00 - 18.00
za dodatne informacije tel.: 01/ 244 43 50
Prijave za razstavljalce:
Srednja šola za elektro. in računal. Ljubljana
Vegova 4, 1000 ljubljana
fax. 01/ 244 43 60

Ne nori, na dan sidikalnih demonstracij :eek:

#1697 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 21. november 2005, 20:23

Ma dej ne serte ga...a tok cajta bomo čakal na torte? si jo grem raj kr jutr kupt. :o|o: x:Dx Drgač sm pa načeloma za! x:px

#1698 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. november 2005, 22:23

torej smo ze 3-je :2src:

se kdo??

#1699 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 21. november 2005, 22:46

Jazzzzzzzzzzzzz tudiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hepko: xmusicx xyesx
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#1700 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. november 2005, 23:56

ok, smo ze 4-je x:)x

a se kdo?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0