Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Actimel...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#76 Snezka

Snezka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 19. avgust 2005, 08:13

Sej pravim, da so ljudje, ki nastopajo v takih reklamah prekleto dobro plačani, da to govorijo.

:zoro:

Pa folk, ki to daje pit otrokom, se čist slepi.

Že otroke zastrupljajo, kaj šele nas! Uglavnm ne smeš padt na take fore iz reklam.

Lp Snezka

:cry:

#77 dejan

dejan
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 19. avgust 2005, 11:52

je pa res,da smo lahko jezni samo nase.
Prodajalci pac prodajajo. To je njihova naloga. Mi pa, kot potrošniki smo navajeni verjet tv-ju.
Test: 3 al pa 2 tedna ne glej tv-ja, pa da vidiš, kok se boš spremenil-a.
AOV

#78 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 19. avgust 2005, 14:11

kasei imunitas - to je bakteria ki je v vsakem jogurtu :!:

Potrjeno s strani mikrobiologinje :D
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#79 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. avgust 2005, 14:22

<{POST_SNAPBACK}>kasei imunitas - to je bakteria ki je v vsakem jogurtu :!:


xyesx xyesx xyesx
Se mi je zdel, da sem ze slisala, da je v LCA tud xscratchx
Samo sem rabila potrditev, tenks behi x:Xx

Skratka, jaz mam pa Actimel rada. Mal za "posladkat", ne pa nekaj, kar bi vsak dan.

Ne pretiravajte s temi infoti x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#80 Snezka

Snezka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 19. avgust 2005, 14:47

No sej jest ne gledam tolk teveja, da zato pišem. Slučajno sem se spomnilo te teme in me je pač zanimalo vaše mnenje in nič drugega. Odločitev je pa itak vaša al ga pijete al pa ne (stvar vsakega posameznika). Jst vem, da ga ne!

Lp Snezka


w:Iw x:Ix :onfire:

#81 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 19. avgust 2005, 16:38

Jaz v glavnem pijem vse kar je čimbolj naravno. Če rabiš osvežitev si spij vodo. Če te prime spanec pojdi spat. Rešitve so čist enostavne.

Tko

#82 Snezka

Snezka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 19. avgust 2005, 16:49

Jest tud najraj pijem vodo, ker odžeja, pa še lepo kožo maš. Ne pijem pa tiste iz steklenice ampak iz pipe, ker je bolj naravna.

Lp Snezka :palec:

#83 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 19. avgust 2005, 17:43

<{POST_SNAPBACK}>Jest tud najraj pijem vodo, ker odžeja, pa še lepo kožo maš. Ne pijem pa tiste iz steklenice ampak iz pipe, ker je bolj naravna.

Lp Snezka :palec:

Ja, tisto v steklenici pa natocijo...hm, kje ze ? x:o)x x:Dx

#84 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 19. avgust 2005, 18:10

<{POST_SNAPBACK}>xyesx  xyesx  xyesx
Se mi je zdel, da sem ze slisala, da je v LCA tud  xscratchx
Samo sem rabila potrditev, tenks behi  x:Xx

Skratka, jaz mam pa Actimel rada. Mal za "posladkat", ne pa nekaj, kar bi vsak dan.

Ne pretiravajte s temi infoti  x:o)x

Ja, oni napihujejo kot da to imajo sam oni noter :xx!:
Btw, to je potrdila moja sestra, tako da ta 'info' je kar zanesljiv.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#85 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 19. avgust 2005, 21:01

<{POST_SNAPBACK}>Ne pijem pa tiste iz steklenice ampak iz pipe, ker je bolj naravna.

Lp Snezka :palec:


Ta je pa dobra. Iz katerega območja pa si, da imate tako dobro in čisto vodo? Marsikje je bolj kot ne precej slaba. Tudi nekatere ustekleničene niso ravno biser.

#86 Snezka

Snezka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 19. avgust 2005, 23:42

Če ti čisto po pravici povem, sem blizu planin in gora doma, tko da je naša voda absolutno zdrava in jo lahko pijem iz pipe.

Drugače pa mislim, tisto vodo k ji dodajo razne dodatne okuse (npr. Za lemon), da ni zdrava.

:flower: xrosex xflowx :flowerface:

Lp Snezka

#87 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 19. avgust 2005, 23:59

Ja tale Actimel je pa res dobra tržna fora. Pa ko vsaj ljudje ne bi padali na to. Ampak dejansko to kupujejo. :eek: Joj, joj.

To je za nas s prijatelji aktualna tema za zajebancijo, ko se recimo ne spomnimo nič pametnejšega.

A zakaj pijem Actimel, ker se po njem dobro počutim...energija se mi je občutno zvišala...ha, ha, ha x:Dx
No poleg tiste: Joj, kaj ste naredili z mojo novo srajco...ta madež se ne bo dalo odstraniti... :vragec:

Meni se to zdi zelo grdo, da nam prodajajo take bedarije, pa še presneto drago povrhu. In da je to dovoljeno!? Pri nas, ker imamo tako urejeno zdravstveno inšpekcijo, baje!! x:o)x

No, kaj češ. x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#88 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. avgust 2005, 10:16

Drugače pa mislim, tisto vodo k ji dodajo razne dodatne okuse (npr. Za lemon), da ni zdrava
Lp Snezka


Aja?
No, upam da ne kupujes konzervirane hrane. Pa raznih sokov, cokolad, bonbonov, cigumijev, sadja na trgu, ker je baje prevec preskropljen ( ne vem v keri temi smo se ze to pogovarjal), banane in tako dalje...
Ker po eni strani je vse to nezdravo.

Men se ne zdi smisleno tole...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#89 dejan

dejan
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 20. avgust 2005, 12:43

Ja odgovor je na dlani... NIČ ...

Pa saj so ljudje, ki dejansko ne rabijo več hrane...
AOV

#90 smms

smms
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 93

Objavljeno: 20. avgust 2005, 13:06

je res xokkx ... jasmuheen

ampak kaj k je hrana tod dobraaa za papat :P

To temo je popravil/a smms: 20. avgust 2005, 13:06


#91 Snezka

Snezka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 20. avgust 2005, 13:14

No sej vsaka hrana na nek način ni zdrava, ker pač vsaka neki takega vsebuje kar ni zdravo. Najboljša in najbolj zdrava je tista, ki jo sam predelaš doma (npr. kšna zelenjava), ker veš kako si jo gojil.

Je pa res, da doma ne morš tok predelat če nimaš kmetije ali kaj podobnega, zato morš pa stvari iz trgovine kupt. Pa itak je naše telo že tolk navajeno teh strupov, da sam od tega še živimo.



xpolzx xrainbowx :detelca:

#92 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. avgust 2005, 13:18

Strah ima velike oči, znotraj je votel, okoli ga pa nič ni, sem najprej mislil napisati tudi v knjigo, pa sem se pozneje premislil x^x
Brez strahu bi namreč biznis zamrl x:Dx

#93 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 20. avgust 2005, 13:20

Madona, ne bom več jedla LCA jogurtov, če tako pravite. Actimela niti probala nisem, ker mi je že od začetka nekaj na daleč smrdelo, pa predrag je in halo - tista mala flaška ni dovolj zame! Naj se grejo solit, če mislijo, da so ljudje tako neumni, jaz nisem med tistimi, ki bi padali na vse take potegavščine. :o|o: :vragec: Rada pojem kakšen žitni LCA jogurt, včasih sem rada Ego in navadne, zdaj pa se jih ne dotaknem več, ker so se mi zagabili.
Mleka tako ali tako ne maram od kar vem zase in mi tudi ne manjka. Odkar sem zmanjšala količino mlečnih izdelkov v prehrani, sem se tudi rešila glivic. Nagonsko vem, da nisem mlečni tip, ampak sadno-zelenjavno-žitni. Imam pa pač pregreho - čokolado in piškote. Pa kaj, saj jem sejtan, tofu, pijem sojino mleko ....
Rada pa imam sire- plesnive tudi, kakav, čokolado, kislo smetano, smetano, maslo in še kaj. Ne maram pa skute, kakega kefirja si niti ne upam probati, ker bi ga verjetno izpljunila. Nagonsko vem, kej je zame in kaj ne in sem se enkrat vseeno prisilila z neko stvarjo, ker so me prepričali in seveda sem morala takoj pljuniti ven. :xx!:

#94 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 20. avgust 2005, 13:23

Hmm...jaz pa mislim, da je še najbolj nezdravo pretirano razpredanje o tem kaj je zdravo kaj ni zdravo...

Vsekakor se strinjam z doma pridelano zelenjavo, sadjem, ampak pišuka no sej mormo vsi neki delat za preživetje...jaz ne vem kdo ima tolk cajta, da vsak svoj grižljaj "zanalizira"...zdravo...nezdravo...
kar se pa vode tiče..a je blo za kero rečeno (dokazano) za je škodljiva? (spet neki zamujam)

sončkeeeeeeeee

ps: kako smo z actimela na vodo pršli?
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#95 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 20. avgust 2005, 13:23

<{POST_SNAPBACK}>
Pa itak je naše telo že tolk navajeno teh strupov, da sam od tega še živimo.
xpolzx    xrainbowx  :detelca:

To se tudi jaz sprašujem, kaj zaboga vse dajejo v prehrano, da postanemo odvisni. In še nekaj - kar ne spada v to temo, pa vseeno - kaj zaboga dajejo v brikete, da mačke niti povohajo ne več druge hrane? x?x xscratchx

#96 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 20. avgust 2005, 13:26

mačona...to morš pa ti najbl vedt xDDx xDDx xDDx
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#97 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 20. avgust 2005, 13:34

Saj ne jem briketov! x:Dx

Joj, moram pa povedati en pripetljaj, ki ni glih za v to temo, ampak če sem že omenila brikete - kakih 10 let nazaj, ko je še živela sosedova babica, je nama z mamo pomagala jemati buče ven in je pri tem videla mačje brikete in vprašala, kaj je to, dala v usta in rekla:"Boljše pa je kot d...", si jih dala par v žep in šla domov. x:Dx x:Dx x:Dx

#98 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 20. avgust 2005, 17:24

Domača hrana je veliko bolj zdrava za živali kot kakšni briketi. Vem iz lastnih izkušenj. Ne nisem jih jedel ampak odkar kužka hranimo z domačo hrano in ne več z briketi (še enkrat hvala Primaveri za nasvet) se mu je stanje velik izbolšal in dlaka je začela na novo rast.

Čeprav ne vem kaj ima zdaj to veze z actimelom. Bom probal ne več zait iz teme.

Tko

#99 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 26. avgust 2005, 09:56

<{POST_SNAPBACK}>
Actimel vsebuje L. casei IMUNITASS, kar pomeni, da so zmešane sledi antibiotikov. Ko začneš piti Actimel in ga nekaj časa piješ dan za dnem, ga ne moreš nehat pit ker se telo navadi na to snov (se pravi na antibiotike). Ko odnehaš se počutiš slabše, ker se telo navadi in pač potrebuje te snovi.
Naj vam bo v pobudo, da te stvari, ki jih vidite na televiziji niso zdrave. Pri Actimelu je isto kot pri cigaretah. Samo zastrupljaš samega sebe!

Lp Snezka

:sick:  :ill:  :xx!:

Ja a sploh veš kaj pišeš?
Lactobacillus acidophilus;
Bifidobacterium bifidum;
Lactobacillus bulgaricus;
Streptococcus thermophilus;
Lactobacillus casei
Teh 5 vrst bakterij MORA biti v črevesju, da nam telo pravilno dela. Da se hrana presnavlja. Če jemljemo antibiotike, nam antibiotiki pomorijo bakterije, med drugim tudi veliko teh ki so dobri za nas. Zato pa veliko zdravnikov ko predpiše antibiotike, priporoči uživanje jogurtov.
Najdi si na netu informacije o tem. Saj jih je dosti. Malo se je treba potrudit, pa je. xrolleyesx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#100 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 26. avgust 2005, 10:12

Pridna x:Dx :palec:
Sicer je ze behi povedal, ampak zdaj je stvar resena.

Ze pri tem se vidi, kako ljudje napihujejo zadeve ze pri banalnih, kaj sele drugac x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0