Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ko prizadanes cloveka....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
158 komentarjev na to temo

#151 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 28. avgust 2004, 09:19

:2src: v odnosih je potrebno biti res iskren ..najprej v odnosu s samim seboj in če nam to uspe , potem tudi z drugimi nimamo težav ...
res moramo pogledati vase ...kaj res želimo in česar ne ...
in dovoliti si moramo da občutimo in da vse to izrazimo ...
ja , usmiljenje ni ljubezen in take veze so obsojene na konec...
odločati se je treba vedno s srcem in ne z glavo...
če imaš nekoga res rad , ga ne moreš zavestno prizadeti...
in , če imaš sebe rad in te prizadenejo drugi...potem se imej še rajši ...ne obsojaj drugih in ne sebe ...to se pač dogaja ...tudi take izkušnje nas učijo ...
ljubezen je tudi oproščanje in usmiljenje s samim seboj in drugimi ...predvsem pa razumevanje ...
vedno poslušaj le svoje srce... xsrcx

#152 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 28. avgust 2004, 11:21

x:)x
Se podpisem pod tvoje misli... xsrcx
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#153 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. avgust 2004, 17:05

:2src: v odnosih je potrebno biti res iskren ..najprej v odnosu s samim seboj in če nam to uspe , potem tudi z drugimi nimamo težav ...
res moramo pogledati vase ...kaj res želimo in česar ne ...
in dovoliti si moramo da občutimo in da vse to izrazimo ...
ja , usmiljenje ni ljubezen in take veze so obsojene na konec...
odločati se je treba vedno s srcem in ne z glavo...
če imaš nekoga res rad , ga ne moreš zavestno prizadeti...
in , če imaš sebe rad in te prizadenejo drugi...potem se imej še rajši ...ne obsojaj drugih in ne sebe ...to se pač dogaja ...tudi take izkušnje nas učijo ...
ljubezen je tudi oproščanje in usmiljenje s samim seboj in drugimi ...predvsem pa razumevanje ...
vedno poslušaj le svoje srce... xsrcx

tudi jaz :palec:

#154 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. avgust 2004, 21:54

Ja res pa je, da če ga bom poslušala se mi bo začel še smilit in zgodba iz preteklosti se lahko kmalu ponovi... težko je po eni strani  ampak samo po eni....
Ne morem več poslušat iste pesmi, ne morem vrtet življenja nazaj.... nisem bila srečna....

Eno izmed mojih načel je bilo tudi, da nikoli ko se bom s kom razšla ne bom več nazaj z njim. Pa ni več. Sem bila v takšni situaciji, se majčkeno umaknila, da sem si pošlihtala zadeve, kaj ja, česa ne, na splošno razmislila o sebi in življenju,.... Se odločila da ja. Spet prišla na podobno točko, takrat sem pa bila sposobna drugače odreagirati. Drugače gledati na vezo in na življenje.

Nehala sem razmišljati, kaj na partnerju mi ni všeč, kaj bi moral spremeniti, da bi mi pasal. Tosta njegova energija, ki jo oddaja, mi paše, to je to zame, nikoli mi ni dolgčas z njim, osnovne zame zelo pomembne zadeve zelo zelo štimajo, tisti detajlčki, ki so manj pomembni sploh niso važni. Predvsem sem se pa naučila sprejemati ljudi take kot so, jih imeti rada z vsemi lastnostmi.

Torej presodi, če tisto glavno kar je tebi važno ima prvi ali drugi, ali pa nihče x;)x . Ni njuno da ni in ni nujno da je, to veš samo ti. Samo če te je strah, da te zvabi nazaj, potem ga še nisi prebolela.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#155 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 29. avgust 2004, 20:42

Ja res pa je, da če ga bom poslušala se mi bo začel še smilit in zgodba iz preteklosti se lahko kmalu ponovi... težko je po eni strani   ampak samo po eni....
Ne morem več poslušat iste pesmi, ne morem vrtet življenja nazaj.... nisem bila srečna....

Eno izmed mojih načel je bilo tudi, da nikoli ko se bom s kom razšla ne bom več nazaj z njim. Pa ni več. Sem bila v takšni situaciji, se majčkeno umaknila, da sem si pošlihtala zadeve, kaj ja, česa ne, na splošno razmislila o sebi in življenju,.... Se odločila da ja. Spet prišla na podobno točko, takrat sem pa bila sposobna drugače odreagirati. Drugače gledati na vezo in na življenje.

Nehala sem razmišljati, kaj na partnerju mi ni všeč, kaj bi moral spremeniti, da bi mi pasal. Tosta njegova energija, ki jo oddaja, mi paše, to je to zame, nikoli mi ni dolgčas z njim, osnovne zame zelo pomembne zadeve zelo zelo štimajo, tisti detajlčki, ki so manj pomembni sploh niso važni. Predvsem sem se pa naučila sprejemati ljudi take kot so, jih imeti rada z vsemi lastnostmi.

Torej presodi, če tisto glavno kar je tebi važno ima prvi ali drugi, ali pa nihče x;)x . Ni njuno da ni in ni nujno da je, to veš samo ti. Samo če te je strah, da te zvabi nazaj, potem ga še nisi prebolela.

Bivši tega sigurno nima, to sem že zdavnaj ugotovila. Za tega drugega pa še ne vem, mogoče se bo razvilo tisto pravo, ali pa tudi ne... x?x
Tako da bivši je preteklost z velikim P!

Če sem ga prebolela x?x Iskreno povem da ne! In ga še nekaj časa ne bom :xx!:

#156 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. avgust 2004, 10:44

x:Ix da ga nisi sem vedela, ker se ti je pojavil dvom x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#157 Gost_kleop_*

Gost_kleop_*
  • Gost

Objavljeno: 19. september 2004, 21:24

Kaj pa npr tole:
V svoji bližini imam dve osebi, ki si prav trudita da žalita vse okoli sebe. Kot da si nekako polnita baterijo s tem ko nekoga užalita.
Eden izmed teh dveh je sicer sodelavec in njega sem se toliko navadil, da skoraj več ne reagiram na njegove žaljivke in tudi spoznal sem dejstvo, da so v bistvu vse njegove izrečene hude besede njegove slabosti, ki jih verjetno s tem početjem prikriva. A vseeno kot pravi Aira, da si v bistvu sam kriv ker si prizadet, ker te ne more nihče prizadeti, če si ne dovoliš biti prizadet, vidim da pride tudi trenutek, ko nisem dovolj zbran in me nekako čeprav le za trenutek vrže iz tira.
Neko obdobje sem poskušal nekako tudi na kontro, pa sem obupal in uvidel da je nesmiselno in škoda moje energije za razne dvoboje in spopade.
No pa tudi sam nisem povsem nedolžen. Tudi sam znam užaliti in to tudi osebe ki so mi zelo blizu, pa čeprav mi je bilo že nekajkrat po storjenem dejanju tako hudo, da sem se moral izolirat in razjokat nad svojim početjem.
LP vsem

#158 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 20. september 2004, 11:40

Dobrodošel Kleop xsrcx :palec: .

Imaš prav ja, drugi te ne morejo prizadeti, če jim tega ne dopustiš sam. Ravnanja ostalih ne moreš spreminjati, lahko pa izbereš svojo reakcijo
x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#159 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 20. september 2004, 12:32

Nehala sem razmišljati, kaj na partnerju mi ni všeč, kaj bi moral spremeniti, da bi mi pasal. Tosta njegova energija, ki jo oddaja, mi paše, to je to zame, nikoli mi ni dolgčas z njim, osnovne zame zelo pomembne zadeve zelo zelo štimajo, tisti detajlčki, ki so manj pomembni sploh niso važni. Predvsem sem se pa naučila sprejemati ljudi take kot so, jih imeti rada z vsemi lastnostmi.

ja, tudi jaz mislim, da je to to.Energija, ki ti paše. Ko zapreš oči in partnerja z očmi ne vidiš, ga pa čutiš in dojemaš kot neko celovitost, ko začutiš povezanost z njim in ko ti ga v vsakem trenutku uspe zaznati, tako, da čutiš toplino in njegovo (in ob tem svoje) bistvo. To je to. :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0