Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj bom danes nardil/a za lepši dan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
453 komentarjev na to temo

#451 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 11. januar 2005, 12:10

<{POST_SNAPBACK}>Ris!!! ... Kaj? To si ti fotkal? ma daj, ne nakladaj, takole ti je poziral nezno celo, zasanjano? :eek:

Pravzaprav sem šel gledat rise, ni ga bilo prav blizu, počenil sem ob ograji, pa je on prišel pogledat mene ... tako kot je videti na ikonci, sva se gledala kar nekaj časa, potem pa je prihajal zraven tastari ris. In ta, lahko da je samica, je tastarega napodil! Moral je sedet na en štor, malo dlje! Ko sem odšel, je šel tamlajši višje, na drug štor, pri zgornji ograji, gledat kaj se dogaja na travniku nad gozdom. (2 slika)

(slikce so kar potratne in bodo visele tu kak teden)
Ja, kot sem že napisal, objavljam izključno svoje slike, če pa ne, pa to napišem (mislim da sedaj samo 1x )
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#452 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. januar 2005, 12:20

iiiii :inlove: :2src: kok so lepiiiiii!!!
pa na prvi slikci ma tko lepo tečke skupi, pa tko puhast zgleda... muci... :2src: xsrcbumx
spet se mi je na bolš poslabšal

#453 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. januar 2005, 12:41

Ejjj, hudo, Piko!!! :palec:
Mi jih vrebamo (v zivalskem vrtu, ko zelo redko gremo), pa ga nikol ni bilo glih tedaj...
Jaz ful shizim na rise...

Nad da se ti je pustil fotkat, no vidis, imam nekaksno tezo, da so ribe dobri dreserji (oz. bi lahko bili).

Hudo, no, cestitke za tele fotke! x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#454 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 13. januar 2005, 10:40

zahvalila Njemu...da sem se živa in zdrava prebudila v nov, sončen dan....jutranji pozdrav soncu :smesko: mojim kosmatkom in repatkom veliko x:Xx xDDx ,veliko nasmehov in prijaznih pogledov znancem in neznancem, saj nič ne stanejo.... x;)x par kapuccinov :OoO: vmes dalavno, delavno, aktivno....mal xflirtx xhypnox , mal sreče... pa je večer... :2src:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0