Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lahko noč!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2066 komentarjev na to temo

#1 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 16. maj 2004, 22:10

Ko vidim, da so zadnji posti tukaj moji, vem, da je ura za it spat. x:Ix x;)x

Kaj pa vi počnete pred spanjem? Kdaj hodite spat? ...

No, bom drugič še kaj napisala, zdaj pa grem spat.
LAHKO NOČ vsem skupaj! x:Xx

#2 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 16. maj 2004, 22:21

Še dobr, da zaspim loh skor kjerkol...večino poti od kjerkol do postelje...se pa ponavad ne spomnm... x:Dx
Nočko vsem...ja x:Xx
(Lahko noč,
pa eno bolho za pomoč,
če te pa pič,
pa mene poklič)...obvezen AMEN pri tamalih dveh... x:)x
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#3 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 16. maj 2004, 22:25

spat, dremat, ajat, noč, ajatutaja, ..
hja, fajn bi blo,da bi bil zlo, zlo zmatran ,takrat vem, da si zaslužim spanec, če ne je skor zastoj it spat, sj se pole sam premetuješ in od samega vtretnja po pojstli rataš šelem zmatran x:Dx
spanje, dati telo na parurne počitnice :8):
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#4 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. maj 2004, 22:35

Otroci morajo spat najmanj devet ur x;)x

#5 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 16. maj 2004, 22:37

ja, čas je da grem tudi jaz..........pozimi zelo pozno, poleti pa prej, da zjutraj vstanem, je škoda spat pri sončnem jutru.........................................drugače pa rabim minuto pa že spim mora biti pa 8 ur vedno..................

........lahko noč :sleeping:


......sem zdajle videla sstane x^x no, osem je kar v redu.......
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#6 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 17. maj 2004, 02:40

Spat hodim tam nekje okrog petih, šestih zjutraj, vstajam pa nekje okrog enih, dveh popoldne :8):

Zaenkrat mi tale ritem še ustrza, ampak ga bom kmalu zamenjala, ker se mi zdi škoda, da zamujam tako lepe dneve... V bistvu pol dneva prespim x:Dx x:o)x x;)x


(Nončna) Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#7 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 17. maj 2004, 03:29

xrolleyesx sem izrazito nočni tip in hodim spat ob zjutraj...ampak ne prespim celega dne , ker grem raje v naravo ali pa kam ven...
in sedaj vsem lahko ali strastno noč....in lepe sanje xDDx

#8 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. maj 2004, 05:22

Tile hodijo spat pozneje, kot jaz vstajam(ob 3:57!), čudno, ker so čisto drugače uštimani x:Dx x;)x

#9 SMIKI

SMIKI
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 241

Objavljeno: 17. maj 2004, 07:15

x:Ix jaz pa bolj spim, več bi spala, :o|o: zvečer ob 21, zjutraj komaj :xx!: ob 7 !
elvis is the best

#10 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. maj 2004, 07:35

< Kako se odpravljate spat in kdaj? >

Ponavadi peš in ponavadi prepozno.

Sicer ne vstajam tako zgodaj kot Boris, ampak vseeno imam pet ur premalo. A kaj, ko je vedno treba še kaj postoriti, potem se pa zavleče.

Ampak do smrti bom tudi s tem nekako moral zvoziti...

x:)x

#11 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. maj 2004, 07:49

Ponavadi peš in ponavadi prepozno.

Ampak do smrti bom tudi s tem nekako moral zvoziti...



Si pa res posrečen Bern...lep dan x;)x :palec:


#12 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 17. maj 2004, 19:34

Ni pravila... Najljubša mi je pa kombinacija - spat okoli 1h, 2h, vstat ob 10h x:)x Tako se najbolje naspim. Čeprav imam rada jutra in grem s tem namenom dostikrat zgodaj spat. No, rada imam tudi noči in včasih ne vem kaj bi x:)x Zaspim pa takoj samo če sem res utrujena...
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#13 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 17. maj 2004, 20:32

Jaz podobno kot Mick. x;)x Skoraj nikoli ne grem spat pred polnočjo. Pa bi se rada navadila hodit prej spat - predvsem zato, da bi zjutraj lažje vstala... xrolleyesx
"Obred" pa poteka tako: ob 21h spravim otroke spat (če grejo ob 21.15h, morajo drugi dan ob 20.45h :vio: ), potem pa jaz na LNF... x:px x;)x Vedno si rečem: "Grem samo malo pogledat, za pol urce," potem pa se zavleeeeče... x:Ix

A ja, Bern :palec: , tudi jaz imam tako blizu pojslo, da grem kar peš - se mi ne da avta vžigat, avtobus pa ne vozi na tej relaciji. x:Dx x;)x x:o)x

Vstajam pa okrog 7h - 7.30h. Pa ne zato, ker hočem, ampak ker moram. :xx!: Če bi lahko, bi poležavala tam do 9h, 10h... x^x Ampak to si privoščim samo ob nedeljah, ko mi ni treba na delo.
In ni mi hujšega, kot če me kdo zbudi, ko mi še ni treba vstat! :V: Grrr...

#14 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 17. maj 2004, 21:02

Spat hodim s kurami, ali še prej.
Problem je v tem, da čim sedem na kavč, zaspim kot polh :o|o: x:Dx (enga filma ne vidim do konca :o|o:, včasih še do prvih reklam ne zdržim)

Potem se zbudim okoli 2h in buljim okoli kot zajec in ne morem več zaspati :V:

Če me kdo poskuša na kavču zbudit, da bi šla v posteljo- pa ratam še žleht :eek: :eek: :o|o: x:Dx

Najhujše- da zaspim že ob 9h na kavču, potem se zbudim in ugotovim, da še nimam umitih zob in odstranjenih ostankov ličil :xx!: , pa bide..evo garantiran konec spanja :xx!: :V: :vragec:

x:Dx x:Dx x:Dx kakšna tepka sem x:Dx x:Dx x:Dx

#15 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 17. maj 2004, 21:03

Najhujše- da zaspim že ob 9h na kavču, potem se zbudim in ugotovim, da še nimam umitih zob
evo garantiran konec spanja :xx!:  :V:  :vragec:

tudi jaz x:o)x

#16 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. maj 2004, 21:18

kot običajno, tud tle nimam nobenga reda............načeloma med 22 in 24 uro, razen če ne x:Dx ....če je kakšna knjiga bolj zanimiva, al pa kej za narisat do konca, al pa če me občasno potegne televizija-pa še to le v primeru, da se mi v bistvu ne spi, pol pa mal u teve buljim, če ni kkšne knjige ....ko me pa zagrabi kriza, sem ob devetih že u posli in spim ko top...........dostikrat pa grem spat okrog dvet, treh zjutraj.........ustajanje med tednom ob šestih.......čez vikend pa za kako uro produžim x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#17 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 17. maj 2004, 22:04

Kdaj hodim spat? - med tednom prepozno, čez vikend prezgodaj :8):
Tudi jaz dostikrat skočim pred spanjem 'za pol urice' na LNF, samo te pol urice je zeloooooo raztegljiv pojem :inocent:
Vstati je pa itaq treba vedno prezgodaj xrolleyesx ampak včasih (zelo redko zadnje čase) si privoščim spanec do srede dopoldneva x^x

#18 SMIKI

SMIKI
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 241

Objavljeno: 18. maj 2004, 07:57

:xx!: adijo, kakšni morate zgledat?? spanec daje lepoto xDDx
elvis is the best

#19 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 18. maj 2004, 08:02

ne se čudit, ampak res običajno, ko se ugnezdim in še pogledam na uro - kaže 23:24.
kaj počnem prej, raje ne naštevam, raznorazni "obredi", stalnica na sporedu je dolgo tuširanje in nato še šarim po kremah, eteričnih oljčkih in knjigah, meditiram, pišem, včasih še kaj likam...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#20 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 18. maj 2004, 09:47

jes hodim spat ful zgodaj...ker je zjutri treba zgodi ustat... :xx!:

pa recimo iz petka na soboto al pa iz sobote na nedeljo sploh ne morem zaležat ker sm navajena zgodi ustajat...pa spim samo do sedmih... :V: :o|o: :C:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#21 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 19. maj 2004, 11:20

Odhajanje spat pri meni ne pride vedno v poštev x:Ix , včasih kar mrknem pred Tv, sem tudi že jedla čokolino za večerjo in zaspala s praznim lončkov v roki x:Dx x:Dx x:Dx .

Sicer pa zaspim lahko povsod, tudi na nogah, če je treba, v avtu, sem sposobna v parih minutah polkn dol mal sanj izsanjati.

Spat hodim različno, če se le da čim bolj izkoristim dan, samo vprašanje kok sem v kondiciji. preden grem spat, cela procedura - običajni obredi. cyberček ven lulat, umit, dragemu parklčke zmasirat, potem miselni pregled celega dneva in zahvala za vse dobre zadeve in
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#22 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 19. maj 2004, 12:58

...jaz kokr kdaj, sam ponavadi me zmanjka pred televizijo, ko gledam humoristične serije...

ja pa to se mi je tudi že zgodil , da sem kaj jedla pa zaspala.. x:Ix x:Dx

....drugač z mano je pa grozn spat v isti postelji, ker dostikrat sanjam kaj in pol govorim, pa tudi po "gobčku" je že moj fant kako dobil....

...seveda se pa tut raztegnem čez posteljo....sam kaj xrolleyesx ....jaz nič ne vem kaj dogaja ko spim....pol zjutraj ob kavici zvem... x:Dx x:Dx x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!

#23 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:15

[color=blue]ne se čudit, ampak res običajno, ko se ugnezdim in še pogledam na uro - kaže  23:24.

Pri meni pa je 22.22 tista idealna ura, da vstanem kot dobrovoljka ob 6.06... /tudi ob sobotah in nedeljah se zbudim ob 6.06 pa če grem spat ob 21. ali ob 2. zjutraj.../

Baje je to dovolj za lepotilni spanec x:Dx x;)x
Čakam rezultate x!x

#24 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:42

hehe mene bo zdele enkrat pobralo v posteljo hm nevem mal se mi zdi čudno včeraj me je celo noč glava bolela pa sem šel spat šele ob dveh pa spal tja do šestih pa pol, pa mi čist nič ne manjka... hm danes pa hja bom šel spat spet pozno.... ampak bistvo je v tem spat grem tja nekje ob enajstih, spat grem umirjen, ni drugega načina čene ne zaspim, magar mal igram kitaro zvečer al pa berem, pa mal po forumu kako misel napišem, kaki punci zaželim lahkonoč, danes pa prej še vam zaželim lahkonoč... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#25 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:45

in potem (ko nam zaželiš lahko noč) pride punca na vrsto...ali pa bo zaradi nas izpuščena x?x :sori: xDDx xDDx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0