Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zmenek s slavno osebnostjo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
208 komentarjev na to temo

Anketa: Kako bi se odzvali če bi do vas stopila kakšena slavna osebnost? (32 Skupaj glasov:)

Kako bi se odzvali če bi do vas stopila kakšena slavna osebnost?

  1. a)bili bi srečni,da se je to zgodilo prav vam (0 glasov [0.00%])

    Odstotek glasov: 0.00%

  2. b)bili bi v zadregi,saj ne bi vedeli kaj narediti (4 glasov [16.00%])

    Odstotek glasov: 16.00%

  3. c)ponudbo bi sprejeli z malce strahu (4 glasov [16.00%])

    Odstotek glasov: 16.00%

  4. d)ste zelo samozavestni in ponudbo sprejmete brez oklevanja in strahu (17 glasov [68.00%])

    Odstotek glasov: 68.00%

Glasuj Gosti žal ne morete sodelovati v anketi

#1 Alya

Alya
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:35

Sama bi izbrala odgovor c, saj nimam veliko samozavesti pred kakšnim lepim pevcem (Enrique Iglesias) ali igralcem bi se pa prej stopila kot pa brez oklevanja rekla YES!

Zanimajo me vaši odgovori,zato kar veselo za tipkovnico in pred računalnik!!!!!!

:eek:
Vsi smo angeli z eno samo perutjo,
zato lahko letimo samo objeti.

#2 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:37

x:Dx x:Dx bika bi zagrabu za roge.............

sokrates

#3 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:41

a bi ti ti malo bolj definirala...? ce bi stopila do mene kar kaksna slavna osebnost...ne vem, odvisno, kaj bi zelela. moj avtogram?
da ji/mu pomagam izginit pred paparazzi? da se porocim z njim? kaj sploh sprasujes....?
pa tako kar nekdo, ki je slaven...se ni razlog, da bi clovek padel dol. je bolj bistveno, da ti je vsec x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#4 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:41

To pa je zeeelooo odvisno od tega....katera slavna oseba bi to bila. Ja...in zakaj bi pristopila. Sicer pa.....bemu, morm it še 1x prebrat možne odgovore.......sam mal....no pa recimo, da je to Angelina Jolie :2src: , ki me vabi na večerjo x:Dx .....bi bil moj dogovor A.......pa na večerjo bi šel.......pa če bi že silila vame, bi ji pa dal..... :vragec: x:o)x x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#5 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:43

A ni pa možnosti: povabila ne bi sprejela. x?x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#6 lustna oddana blond bejba

lustna oddana blond bejba
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:46

Izbrala sem D, saj je moj fant tako rekoc slavna osebnost. V Sloveniji in tudi tujini, ceprav ga tukaj ne bi rada izpostavila.

Ko sva se spoznala, me je on prvi opazil in me povabil na pijaco. Sprejela sem. Ne zato, ker je bil znan, ampak ker je bil zelo prijazen in prisrcen. Mislila sem, da bova sla le na pijaco, ker nisem pricakovala, da bi se nekdo znan lahko zanimal zame, a se je izkazalo da sva si zelo vsec in tako sva postala par.

Ce vas povabi kdo znan na zmenek in vam je ta oseba vsec, ne oklevajte, ker so znani samo ljudje - tako mi vsi, slava pa je le del njihovega zivljenja.
rumena!

#7 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:49

tako nekako...moj bivsi je bil tudi 'znan', do te mere, da so ga ljude stalno po cesti ustavljali...pa jaz nikoli nisem mislila na to, ce ti klikne, je nebistveno, ti si z nekom, ki ti je vsec in to je to. x;)x :palec: mogoce od zacetka malo vec 'treme', sploh, ce se moras druzit na javnih mestih vec, kot po navadi, ampak to gre hitro mimo...ljudje so povsod ok ali pa kreteni, slavni in neslavni, samo ne smes se obremenjevat z nekimi titulami :vragec: x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#8 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:51

... Ne, jz ne bi- mislim, ta tip bi mogu bit fuuuuuul znan, ker se ne zanimam za slavne ljudi, tako, da tistih, ki niso dolg na lestvici slavnih ne poznam... Mislim, s takim človekom se ne bi mela kej ment- o njem bi itak vse vedla, on pa navajen, da je v centru pozornosti, sploh ne bi znal poslušat.

P.S. Bejba sej verjetn so izjeme, sam tvoj tip po moje ni na stopnji brada pitta ( edn od slavnih, ki jih poznam )
Mimogrede: kdo pa je?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#9 lustna oddana blond bejba

lustna oddana blond bejba
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:52

Nikoli se nisem obremenjevala z njegovo slavo. Morda zato, ker je tudi moj oce med znanimi slovenci in sem pozornosti od malega vajena.
Je pa pomembno, da nisi ljubosumen, ce je tvoj partner slaven. Njegove obozevalce moras sprejeti kot del njegove sluzbe, kajti drugace se zveza ne more obdrzati.

Pa se odgovor tebi devica.
Napisala sem, da ga ne zelim izpostavljat, ker sem tukaj jaz, ne on. Zato oprosti,a ne bo slo. x:)x
Poleg tega se mi zdi nesmiselno, da nekoga nocemo spoznati oz mu ne damo priloznosti samo zato, ker je znan. Kako ves, da ne bi imel casa zate in te ne bi poslusal?
Lahko ti povem, da mojega fanta pozna skoraj vsa Slovenija - iz televizije, casopisov, od... itn. pa se se ni zgodilo, da bi bila slava problem v najini zvezi. Poleg tega clovek, ki je medijsko izpostavljen, potrebuje ( tako imenovanega ) zaveznika - nekoga s katerim deli svoje skrivnosti, sanje, probleme.. Tak clovek se ne more zaupat vsakomur, ker bi marsikaj lahko takoj prislo v casopis.
Zato je trditev, da tak clovek ne zna poslusat in to, da o njem itak vse ves, ZELO napacna. Osebnih stvari nikoli ne zvemo - zvemo kaj si novinarji in ljudje mislijo o teh osebah, a iz medijev ne mores izvedet kaj te ( slavne ) osebe cutijo, mislijo, zelijo..
rumena!

#10 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:53

Saj sem vedu, da najmanj eni ne bo dalo miru......pa čeprav je napisala, da ga ne bi rada omenjala al tak nekak. :vragec: x:px x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#11 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:56

Ja, sm pol opazla, da je napisala, da ga ne bi rada izpostavila in ko sm pošiljala sm kliknla stop, in šla popravljat post, ker nism vedla, da je že poslal.

Zdej je pa itak vseen...in sm pač izpadla dregava in nediskretna...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#12 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. maj 2004, 19:58

Mislim, s takim človekom se ne bi mela kej ment- o njem bi itak vse vedla, on pa navajen, da je v centru pozornosti, sploh ne bi znal poslušat.

:eek: .....a imaš ti alergijo na slavne? Ker to pa je bl tko tko.....mimo. Ker od kod pa bi o njem vse vedela.......iz rumenega tiska al kva :xx!: ......pa tud po moje sploh ni nujno, da ne bi znal poslušat. Pa pismo, saj so samo ljudje......kolk sem kdaj kaj druzga kot rumen tisk prebral.......pogosto zelo žalostni in osamljeni.......cena slave. x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#13 lustna oddana blond bejba

lustna oddana blond bejba
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:00

Ker to pa je bl tko tko.....mimo. Ker od kod pa bi o njem vse vedela.......iz rumenega tiska al kva......tud po moje sploh ni nujno, da ne bi znal poslušat. Pa pismo, saj so samo ljudje......kolk sem kdaj kaj druzga kot rumen tisk prebral.......pogosto zelo žalostni in osamljeni.......cena slave.  x;)x

O tem sem govorila zgoraj.
Mick. :palec: x:)x
rumena!

#14 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:00

Čuj, Mick, a maš ti slučajn alergijo na MENE x?x x!x

P...M...čist vsako piz...ti pa tud ni treba komentirat.

To je čist moja stvar, kaj si jz mislim. Poznam ljudi, ki so postal slavni in me od njih ni še NIHČE NIKOL vprašal kdaj, kako sem jaz...Zmeri samo oni...po dve uri sem poslušala samo "jz, jz, jz"...

Tako mimogrede...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#15 lustna oddana blond bejba

lustna oddana blond bejba
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:03

:eek: Devica, mislim da se po nepotrebnem razburjas.
Mick je le napisal svoje mnenje, tako kot sem ga jaz in kot si ga ti.

Kako pa to, da poznas toliko slavnh, ce si malo prej trdila, da ne poznas nikogar, ker jih noces poznat? In te ne zanimajo? :o|o:
rumena!

#16 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:03

Sploh ne, nasprotno x:)x . Sam me dans mal presenečaš s temi posti.......Vsako PM komentirat :eek: .....matr si nataknjena (al pa nisi bla :vragec: ) No, kakorkoli...treba mi ni....lohk pa, če čem. x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#17 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:05

devica, tudi taki so, ja...
mick je pa strelec in to spada zraven: da vedno zagovarjamo tiste, ki so v manjsini x:Dx
v vsakem strelcku je malo...'hudicevega zagovornika'...robina hooda....devil's advocate, kot se temu rece x;)x
je astro-genetsko pogojena miselnost x;)x :vio: x:Ix
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#18 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:05

upam da se ne bi usrala in bi povabilo sprejela, pač iz radovednosti kakšen je kdo... :inocent: x:)x

#19 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:06

Bejba:Zato, ker smo se včasih družili, preden so postali slavni... ( Ko smo bli še otroci) - pa govorila sem o slavnih ljudeh, kot so brad pitt ipd, in o katerih bere folk v lady.

Ne, eno je izražanje, drugo pa VSILJEVANJE mnenja.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#20 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:08

:eek: Devica, mislim da se po nepotrebnem razburjas.
Mick je le napisal svoje mnenje, tako kot sem ga jaz in kot si ga ti.

Pa tule zdej pišeš o demokraciji mnenj, čez par postov boš pa že prevzgajala...Ker o eni drugi temi sm se glih jz mogla borit za svoje mnenje.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#21 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:11

aaaaaaaa, a se te lah dotaknem............... :sori:


ti boginja ti........

#22 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:11

devica, tudi taki so, ja...
mick je pa strelec in to spada zraven: da vedno zagovarjamo tiste, ki so v manjsini  x:Dx

Mislim, da sm v tej temi JZ v manjšini, ker EDINO jz ne bi šla na zmenek s slavno osebnostjo.

Me pa zanima, če lahk argumentirate ZAKAJ bi šli na zmenek s slavno osebnostjo.

A pol hodte tud kr tk na zmenke na slepo
x?x Kr to dejansko JE zmenek na slepo.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#23 lustna oddana blond bejba

lustna oddana blond bejba
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:12

Pa tule zdej pišeš o demokraciji mnenj, čez par postov boš pa že prevzgajala...

Od kod tebi take ideje? Kaj te mantra?
Nihce ti ni rekel, da necesa ne smes pisat in nihce ti ni nasprotoval - le nasa mnenja so bila drugacna.
Demokracija je, da lahko poves svoje mnenje ne glede na to ali je enako ali drugacno od vecine. In tukaj na LNF ju vlada demokracija. No, vsaj do sedaj je. xscratchx
rumena!

#24 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:12

:eek: x:Dx x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#25 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:12

aaaaaaaa, a se te lah dotaknem............... :sori:


ti boginja ti........

boginja- ne razumem :eek:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0