Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Škorpijoni.......


  • Prijavi se, če želiš komentirati
17955 komentarjev na to temo

#17926 DuraceLL

DuraceLL
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 29. julij 2010, 07:29

Hvala, alef... Objavljena slika
Neuspeh ne obstaja,.. so samo ljudje, ki ne vztrajajo dovolj dolgo..

#17927 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. julij 2010, 08:32

sam res, perešček...u bistvu maš tle vlogo svetega petra...... x:Dx x:px ...duracell...lepe pozdrave in dobrodošla...... xDDx

drgač pa dragi moji sotrpini in sotrpinke.....uživajte poletje, lepo se pregrejte na soncu in si naberite krasnih novih zalog......strupka, seveda...... x^x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#17928 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 23. avgust 2010, 00:46

Sem sam prišel povedat, da če bo vse šlo kot mora it in če bo kej krvi po fotru, bo, ko se opismeni kakopak, vejetno klele gor strašila še ena škorpijonka xDDx


:palec: :palec: bravo in čestitke :detelca:
glede strašenja pa: ne skrbi te bo že spravila v red xsingx :lol:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#17929 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 23. avgust 2010, 00:56

sam res, perešček...u bistvu maš tle vlogo svetega petra...... x:Dx x:px ...duracell...lepe pozdrave in dobrodošla...... xDDx

drgač pa dragi moji sotrpini in sotrpinke.....uživajte poletje, lepo se pregrejte na soncu in si naberite krasnih novih zalog......strupka, seveda...... x^x x;)x


x:Dx x:Dx itak Amis, sej sveti peter je tud luftar,...eh mislim rečt, je vazdušni vratar,... x:px x:Dx
sicer pa nasoljeni, posoljeni, presoljeni....skratka spočiti, v latentni borbeni poziciji x:Dx x:px
duracell dobrodošla v gnezdo x:)x

pa cmok vsem xsrcx x:Xx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#17930 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 23. avgust 2010, 12:40

x:Dx x:Dx itak Amis, sej sveti peter je tud luftar,...eh mislim rečt, je vazdušni vratar,... x:px x:Dx
sicer pa nasoljeni, posoljeni, presoljeni....skratka spočiti, v latentni borbeni poziciji x:Dx x:px
duracell dobrodošla v gnezdo x:)x

pa cmok vsem xsrcx x:Xx


x:Dx

Zadnje dni je šel sveti Peter med zidarje pa nima cajta za vratarsko službo... xnckrivx
Gre pa zadeva počasi proti koncu, tako da bom kmalu lahko bolj pogosto vršil svoje dolžnosti... x^x :vtz:

Strupki...Objavljena slikaObjavljena slika

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#17931 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 23. avgust 2010, 12:49

čak čak čak sg....... :huh: a to je zdej tadrug podmladek....??????.....ja pišuka no xscratchx ...mi pa nč vedli.....ccccc....vsekakor: čestitkeeeeeeee......in dost xpartyx xloveyx xflowx še naprej...!

ajd, mejte se.... x;)x

x:Ix tadrug, ja xsrcx hvala, hvala x:Xx

pa pozdravčke, no x:Xx če se že tako redko javljam, je treba pocmokat pajke v gnezdu x:Dx ker vidim, da drugi niste dost bolj dejavni, no x8Dx

drugače pa pokorno javljam x:px , da smo pridni, polno zasedeni z uživanjem ... x8Dx po ascendentu pa naše dete spada v tole gnezdo xcivx xcivx

pa uživajte xsrcx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#17932 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. oktober 2010, 12:26

x:Ix tadrug, ja xsrcx hvala, hvala x:Xx

pa pozdravčke, no x:Xx če se že tako redko javljam, je treba pocmokat pajke v gnezdu x:Dx ker vidim, da drugi niste dost bolj dejavni, no x8Dx

drugače pa pokorno javljam x:px , da smo pridni, polno zasedeni z uživanjem ... x8Dx po ascendentu pa naše dete spada v tole gnezdo xcivx xcivx

pa uživajte xsrcx

oooooooooooooooooo....še enkrat čestitke.....sam zdej pa vem še neki, ampak ok......se mi posebej dopade, da je ascendent "taprav".... x:px x:px .....sicer sta pa ful kjutkana na fotki..... :palec:

vsem en velikanski koš tanajtabolj pocukranih > x:Xx ........ x^x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#17933 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 4. oktober 2010, 22:05

oooooooooooooooooo....še enkrat čestitke.....sam zdej pa vem še neki, ampak ok......se mi posebej dopade, da je ascendent "taprav".... x:px x:px .....sicer sta pa ful kjutkana na fotki..... :palec:

vsem en velikanski koš tanajtabolj pocukranih > x:Xx ........ x^x x;)x

sta luštna, a x8Dx kje je zdej tist smajli z velikimi ušesi ... kaj veš??? firbecnakvadrat.press x:px

seveda vsem pozdravčke ... no, vsaj pajkcem, ker ostalih bolj ni blizu gnezda :vragec:
pa cmokce pa ostale cukrčke, ki pašejo zraven x:px x:Xx x:Xx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#17934 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. oktober 2010, 12:54

SG, čestitke :kiss: :palec: na fotki sta dvojna cukra pocukrana xwizardx

...ostale pikače, a ste se zbudile iz poletnega sna????
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#17935 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. oktober 2010, 13:06

Pa res sta luštkana.

Pikače, pa še kar spijo:))tudi one s tapravi asc:) oz. so v drugih zadevah

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#17936 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 2. november 2010, 19:00

te dni pride še ena škorpija v familijo. zdej nas bo že 6 x^x


:ermm: :wOOt:

Ta pravo gnezdo že počasi. :vragec:

Bo najbrž treba poklicat zavod za deratizacijo, da se ne razmnožite preveč....... :fiju:

:P

#17937 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 2. november 2010, 19:24

MačkaR... a prov v vaši familiji je že 6 škorpij... blagor... kok soft gnezdece Objavljena slika Objavljena slika

Kokotec... sej ne bi ti tok prikupnih bitij deratiziral nooo... ne morš z eksotiko tko delat Objavljena slika Objavljena slika

Ampak un link k sem ga prej prpopala... drži?! Objavljena slika


Objavljena slika
sco s(m)o zakon Objavljena slika ... zame kar precej drži Objavljena slika

#17938 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 2. november 2010, 20:08

Kokotec... sej ne bi ti tok prikupnih bitij deratiziral nooo... ne morš z eksotiko tko delat x;)x x:Dx

Ampak un link k sem ga prej prpopala... drži?! :inocent:


Ne dej, zafrkavam se malčk, provociram mačko. Itak da vem, da ste škorpjončki fajn....eksotični.... in tko...... :fiju:

#17939 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. november 2010, 01:25

tako na baterije x:Dx

Evo še menee.. še eno škorpijonko Objavljena slika


x:Dx

lepo se pregrejte na soncu in si naberite krasnih novih zalog......strupka, seveda...... x^x x;)x



#17940 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. november 2010, 01:30

x:Dx too late

Bo najbrž treba poklicat zavod za deratizacijo, da se ne razmnožite preveč....... :fiju:


x:Dx kake mas :palec:

MačkaR... a prov v vaši familiji je že 6 škorpij... blagor... kok soft gnezdece x:px x:Dx

Kokotec... sej ne bi ti tok prikupnih bitij deratiziral nooo... ne morš z eksotiko tko delat x;)x x:Dx


aha. x:Dx

po ribje se je izmuznil x:Dx x:Dx x:Dx



#17941 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 4. november 2010, 21:27

jst sem bla poročena s škorpijonom in je boljše, da sva vsak na svojem:o|o:
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#17942 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. november 2010, 05:08

jst pa skomerkoli bi bil, bi blo mogoce boljs x:o)x
(joke)

#17943 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 22. november 2010, 23:29

jst pa z rakom (ok, ne poročena x;)x ) in je takisto boljšejše :switz: x:Dx

hihihi, meni je pa z rakom mucho boljše kot je blo s škorpijonom x:Dx sej ne vem, kaj mi je takrat bilo x:Dx ampak dva škorpijona skupaj :O: :O: :O:
tale moj rakec mi pa prav paše xsrcx x:px

Free, tebe ena prav posebna nekje čaka :palec: :2src:

pa en pozdravček v gnezdo, no x:Xx kričača spita, pa sem našla nekaj časa tud za sem pokukat x:Xx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#17944 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 11. december 2010, 19:26

Vesela bi bila, če bi se tukaj vpisali tisti, ki so po horoskopu škorpijoni oz. imajo luno v škorpijonu.... x:)x


Moja malenkost se javlja kot prva škorpijonka ....... x;)x , z luno v Biku.


... jaaa, zakaj te pa to zanima ? xrolleyesx

Meni sicer pravijo, da sem, po datumu sodeč, vendar jaz sebe nimam za živalsko označenega , četudi vem, da je Rojstni Datum Vsakega inkarniranega človeka natančno dobro preračunan od Boga-Stvarnika .

A morda kdo ve, če grejo "škorpijoni" pa "škorpijonke" dobr' skup v lajfu , al' ne ?

Lp + #

#17945 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 28. december 2010, 11:40

Strupki... xsrcx x:Xx

Sreče, zdravja, veselja, užitkov vseh vrst, ostrih repov in strupa v zadostnih količinah vam želim v letu 2011

Objavljena slika

Objavljena slika

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#17946 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 25. julij 2011, 23:59

:eek: ...pa kje so vsi?!...nobenega čtiva v gnezdu...huh :o|o:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#17947 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2011, 07:29

repki :2src: ... začel se je naš čas xhypnox ... tako lepo bi bilo slišati vsaj pozdrav v domače gnezdo :mezik:

Objavljena slika

#17948 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 25. oktober 2011, 18:45

Ojla repki,....evo cmok :kiss:v gnezdo. Upam, da bo še kako ljubko želo se prilezlo pokazat;..no enkrat na leto vsaj..; hja kaj vidim :ermm: celo večnost nas ni tu,....pa brbljavi dvojčki (da ne omenjam "težkih" luftarjev) niso uspel polovico naših postov spesnit....jh, kam pelje ta svet...ccc :huh: :0:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#17949 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 27. oktober 2011, 16:17

:wOOt: dve ... ops tri x;)x ... repke so se že našle :onfire:

k**c gleda planete v sco x:Dx

repke vedno najdemo kaj boljšega xyesx :yumy: Objavljena slika

:party:

#17950 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. oktober 2011, 18:43

vse najbooollljjjšššeeeee....
baaabnnnceeee struuupeeeeneeeeee.....
:2src: xcheersx xvrtcx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0