Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Luna v tehtnici


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
38 komentarjev na to temo

#26 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. junij 2004, 22:16

hja, potem je treba devico povabit v družbo x:Dx

N E V E R ! I'd rather die... :angry: :vtz: bring it on! :D x;)x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#27 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. junij 2004, 22:31

no ja...sj saj, sej..... x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#28 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 1. junij 2004, 22:48

Hajlo xrolleyesx  xcivx    :O:
 

 Tudi jaz imam luno v tehnici x:px sonce pa v biku :inocent: 4.5.1968 ob 16.o4 x:Ix ali mi lahko kdo pove kaj več :palec:



                               DADI :switz:

Dadika, nimaš Lunce v Tehtnici, si narobe izračunala...Ascendent imaš v Tehtnici, tvoja Lunca je pa v Levu... x:)x
Dum spiro, spero.

#29 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. junij 2004, 07:24

po drugi strani pa prez moje lune ni muzike, brez muzike umre poseben delček... hja bo treba vreč proč le majhen čustven del.. :D hahja to bo z leti upam ... :D čeprav sem že mal star da bi upal na take stvari recimo da je še na mestu...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#30 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 2. junij 2004, 20:51

Hajlo xrolleyesx  xcivx    :O:
 

 Tudi jaz imam luno v tehnici x:px sonce pa v biku :inocent: 4.5.1968 ob 16.o4 x:Ix ali mi lahko kdo pove kaj več :palec:



                               DADI :switz:

Dadika, nimaš Lunce v Tehtnici, si narobe izračunala...Ascendent imaš v Tehtnici, tvoja Lunca je pa v Levu... x:)x



Sory,zmotila sem se :palec: :inocent:

Ali mi lahko poveš kaj več x?x




Dadi :2src:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#31 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 2. junij 2004, 20:58

Hajlo xrolleyesx  xcivx    :O:
 

 Tudi jaz imam luno v tehnici x:px sonce pa v biku :inocent: 4.5.1968 ob 16.o4 x:Ix ali mi lahko kdo pove kaj več :palec:



                               DADI :switz:

Dadika, nimaš Lunce v Tehtnici, si narobe izračunala...Ascendent imaš v Tehtnici, tvoja Lunca je pa v Levu... x:)x



Sory,zmotila sem se :palec: :inocent:

Ali mi lahko poveš kaj več x?x




Dadi :2src:

O Luni ali o ascendentu? x8Dx
Dum spiro, spero.

#32 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 2. junij 2004, 21:21

x:Xx :palec:

Lahko o obeh xsrcx xDDx


Dadi :2src:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#33 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 2. junij 2004, 22:49

x:Xx  :palec:

   Lahko o obeh xsrcx  xDDx


                 Dadi :2src:

Ženska z ascendntom Tehtnice je običajno full inteligentna. Išče si močne, borbene moške...Tvoj Mars pove več o tem.

Eh, predolgo...Pejt, greva na en kofe, ti bom tam vse povedala x;)x x;)x x;)x
Dum spiro, spero.

#34 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 3. junij 2004, 15:06

x:Xx  :palec:

   Lahko o obeh xsrcx  xDDx


                 Dadi :2src:

Ženska z ascendntom Tehtnice je običajno full inteligentna. Išče si močne, borbene moške...Tvoj Mars pove več o tem.

Eh, predolgo...Pejt, greva na en kofe, ti bom tam vse povedala x;)x x;)x x;)x




Hojla x:Xx

Saj bi šla na kavo,pa ne vem kam,zanima me prav vse ,a ne samo o meni... x!x


Lep popoldan xmusicx

Dadi :att:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#35 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 3. junij 2004, 15:16

Jaz imam asc Tehtnico....in če bolje pomislim xideax , so mi res všeč močne moške figure , sem mislila, da je to bolj zato, ker imam Luno v dvojčkih
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#36 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 3. junij 2004, 18:03

Ok, Ascendent v Tehtnici - želi si sodelovanja z drugimi, tudi druge usposobi, da sodelujejo, da skupaj iščejo lepoto in skladnost. Na vsak način si želijo miren način življenja in prav zato dopušča drugim, da upravljajo z njo..res bi morali paziti, da bi malo manj ustregli drugim, da se ne bi vedno strinjali z nasprotnimi mnenji. Čeprav sem že srečala ljudi s tem podznakom in s slabo položeno Venero...ti so se vedno radi pričkali.
Ženska s tem podznakom lahko zaradi prevelikega prilagajanja tudi "pregori" v odnosu...in odide ranjena... Poglej, kje imaš Venero...to je področje, kjer lahko najbolj uživaš.

Dadika, ti imaš Venero v 8.hiši, pa še v Biku. Upam, da uživaš... xloveyx
Dum spiro, spero.

#37 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 3. junij 2004, 19:05

Oona ti pa tole ful obvladaš.
Moja Venera v 9 hiši v raku.

Predvidevam, da je tole ok, ker je blizu 8 hiše x:)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#38 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 3. junij 2004, 20:00

Oona ti pa tole ful obvladaš.
Moja Venera v 9 hiši v raku.

Predvidevam, da je tole ok, ker je blizu 8 hiše  x:)x

Eh, Venera v Raku, pa v 9.hiši....a se izobražiješ doma? x:Dx x:px

Bi morala celo karto videt, težko rečem takole na pamet x:)x
Dum spiro, spero.

#39 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 3. junij 2004, 20:17

Ok, Ascendent  v Tehtnici -  želi si sodelovanja z drugimi, tudi druge usposobi, da sodelujejo, da skupaj iščejo lepoto in skladnost. Na vsak način si želijo miren način življenja in prav zato dopušča drugim, da upravljajo z njo..res bi morali paziti, da bi malo manj ustregli drugim, da se ne bi vedno strinjali z nasprotnimi mnenji. Čeprav sem že srečala ljudi s tem podznakom in s slabo položeno Venero...ti so se vedno radi pričkali.
Ženska s tem podznakom lahko zaradi prevelikega prilagajanja tudi "pregori" v odnosu...in odide ranjena... Poglej, kje imaš Venero...to je področje, kjer lahko najbolj uživaš.

Dadika, ti imaš Venero v 8.hiši, pa še v Biku. Upam, da uživaš...  xloveyx


x:Dx ja pa še res je,res sem preveč prilagodljiva in grem vedno po liniji manjšega odpora :o|o: skratka sem predobra in se potem žrem,ko včasih komu naredim dobro,potem pa vidim,da me izkorišča :palec:

Mi lahko malo več poveš o ,8 hiši :O: veneri :O: bik

Dadi x:Xx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0