Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kozorog


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1464 komentarjev na to temo

#51 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 18. oktober 2004, 11:56

Hm, jst se pa prav dobro počutim v svoji koži.... x^x x:Dx

Pa ne, da je kaj narobe z mano.... xrolleyesx x:o)x x:)x

#52 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:03

Hm, jst se pa prav dobro počutim v svoji koži.... x^x  x:Dx

Pa ne, da je kaj narobe z mano.... xrolleyesx  x:o)x  x:)x

Mas Sonce ali Ascendent v kozorogu?
Dum spiro, spero.

#53 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:04

Sončeka, asc. imam v strelcu. Čudno, pa se prav fajn počutim.... x:o)x

#54 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:09

jaz tud sonce, pa ne bom rekla, da mi koža na prav... hm, in kaj naj bi bilo narobe z nami... razsvetlite me, ker sem skoz mislila, da sem strelčica x;)x

#55 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:12

Heh, jaz te ne morem razsvetlit. Tlele so me skor prepričali, da bi moralo z mano bit kej narobe, pa še nisem pogruntala kaj xrolleyesx x;)x .

Pa se bom vseeno dobro počutila v svoji koži, tralalalalala. Zanalašč x:Dx

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. oktober 2004, 15:41

xscratchx... jaz pa mal folka z asc koz. poznam....

Moram se popravit, ze med kar bliznjimi so trije (seveda pa dva od njih zraven tudi z mocnim sco, eden sonce in drugi luno).
Vcasih znajo bit pocasni... preden se to vse predpriprave zgodijo... x:px xrolleyesx :8): x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. oktober 2004, 18:46

(Vcasih znajo bit pocasni... preden se to vse predpriprave zgodijo...  x:px  xrolleyesx  :8):  x;)x

Aha, hvala...se mi je zdelo, da bo nekaj takšnega... xrolleyesx taman dobra družba zame... x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#58 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 18. oktober 2004, 19:04

bit pocasni... preden se to vse predpriprave zgodijo...  x:px  xrolleyesx  :8):  x;)x

xscratchx :lol:

Piiih...Marsa...dej nehi noo...jaz sem ti brzina na kvadrat. :8):

Vcasih smucam hit, vcasih pa pocas. x:Dx x:px
Dum spiro, spero.

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. oktober 2004, 19:27

Haha, jaz pa sploh ne smucam! :P :D
Kaj pa zdaj?
ja nic, saj vendar nisem kozorog nit nimam nic tam. x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 19. oktober 2004, 13:04

Kjet s pa še vidva de b Riba smučava!

:eek: :eek:

Riba s palcam?! - xscratchx - NA PALCI že, na palci, S PALCAM pa ne, kjet pa!

x:Dx x:Dx

#61 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 19. oktober 2004, 13:41

Da mene letečo ribo spravite smučat?
NI ŠANS!
x!x
še na tobogan me ne spraute...ni govora!
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2004, 13:42

Haha, s palcam! :D
Sam so se kar smucarske ribe, pravzaprav, tako sonce, kot luna, merkur mars... (spela pretnar (sonce, luna), rok petrovic (mars)... ostalih se zdaj ne spomnim...).
me zanima kaj je Bode Miller
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 19. oktober 2004, 13:45

Vredu saj res, bratranec Ribak in njegov sin se mu je na roj.dan rodil in prej smučal kot shodil in zdaj je mulo smuč.učitelj, sem pred kratkim ravno skoraj o tem, da bi me lahko učil... xrolleyesx Ne, hvala...ne obstaja toliko živcev, kot bi jih porabil...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#64 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 19. oktober 2004, 14:08

Jst (torej riba) in smučanje x?x No way x!x Maram vodo samo v tekočem agragatnem stanju (razen v viskiju) x:Dx

Bode (na hitro): 12.10.1977 torej vaga x;)x

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2004, 14:16

:8): a res, jaz pa sem mislila da je dvojcek, riba ali strelec.
Thanx! :vio: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 26. oktober 2004, 10:56

Jaz, riba, zelo rada smučam x;)x .
Ker pa smo v temi "Kozorog"....včeri dobila ful lep kompliment od kozoroga....tazga...mal težko izrečenega, ampak se je ful potrudil....tko da zdej vidm, da tud nad kozorogi ni za obupat x:Ix
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#67 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 26. oktober 2004, 12:17

a da ni? :inocent:
spet se mi je na bolš poslabšal

#68 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 26. oktober 2004, 21:08

Mačona, zlo direktno pišeš,udarniško x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#69 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 3. november 2004, 12:03

<{POST_SNAPBACK}>Potem bi lahko rekli, ali se je vredno truditi s smotanimi Devicami, počasnimi Biki, maščevalnimi Škorpijoni, nezanesljivimi Dvojčki, preobčutljivimi Raki, čudaškimi Vodnarji, odmaknjenimi Ribami......... Je pa res, da se pri Kozorogih moraš potruditi dosti bolj. Preveč so nezaupljivi, zaprti vase, skopuški, nesproščeni, strogi in ničesar jim ne moreš dopovedati. Težko je odkriti njihove vrline. Ravno zato se najbrž velja potruditi. xNNx  xrolleyesx  xnckrivx Čeprav poznam enega-partnerja od moje tašče, s katerim se za nobenega vraga ne trudim in se ne bom, ker je Kozorog v najhujši obliki. Bljak. Asc ima Vodnar.




O levih pa nisi nič rekla.... x:Dx x:Dx x:Dx

#70 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 3. november 2004, 19:18

<{POST_SNAPBACK}>Potem bi lahko rekli, ali se je vredno truditi s smotanimi Devicami, počasnimi Biki, maščevalnimi Škorpijoni, nezanesljivimi Dvojčki, preobčutljivimi Raki, čudaškimi Vodnarji, odmaknjenimi Ribami......... Je pa res, da se pri Kozorogih moraš potruditi dosti bolj. Preveč so nezaupljivi, zaprti vase, skopuški, nesproščeni, strogi in ničesar jim ne moreš dopovedati. Težko je odkriti njihove vrline. Ravno zato se najbrž velja potruditi. xNNx  xrolleyesx  xnckrivx Čeprav poznam enega-partnerja od moje tašče, s katerim se za nobenega vraga ne trudim in se ne bom, ker je Kozorog v najhujši obliki. Bljak. Asc ima Vodnar.



pa kakšen pridevnik za tehtnice?
npr. očarljive? x:)x xflirtx xzobkox
lene? :o|o:

drugače si jih ful dobro izbrala.

#71 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 3. november 2004, 19:21

ne poznam ne vem koliko kozorogov, ampak!!!! precej so odločni in vztrajni in ponavadi na ta način dobijo tudi tisto kar se zdi nedosegljivo...

#72 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 3. november 2004, 20:04

Poznam 3 kozoroginje, službeno, pa mi sploh niso "in":

- pisalno mizo imajo razmetano, da nikoli nič ne najdejo,
- shranjujeo vse papirčke in hočejo imet že "ta desetič" enak recept, pol se jim pa vlači nekje po mizi v kupih papirja,
- največ jim pomeni služba in priznanje v službi, takrat na družino kar pozabijo,
- ogromno jim pomeni titula in se kar razjočejo če nimajo naziv vodja,
- so zelo slabo razgledane, ker se nimajo časa ukvarjat še s čim in potem ne poznajo najosnovnejših stvari in dogodkov, ki so aktualni,
- v šoli so se full greble in bile celo kdaj tudi odlične, znanja pa le malo odnesle,
- zelo rade ponavljajo za drugimi, nimajo svojega stila,
- so zelo neodločne, ko je treba kaj kupiti,
- kupujejo najcenejše podn stvari, in se pretvarjajo, da je bilo to zelo drago in zelo veliko daje na znamke, ki pa si jih ne privoščijo,
- do cilja pridejo po daljši poti, ker ful zakomplicirajo,
- niso dobre gospodinje, še manj pa dobre kuharce,
- se full pretvarjajo in mimogrede zlažejo,
- sploh si ne zrajtajo, da so morda na vrsti za kavo plačat, jim je treba kar rečt,
- zelo rade ponavljajo besede, ki jih je kdo malo prej uporabil,
- sploh niso ciljno usmerjene, delajo nekaj in ko je treba posel zaključiti se tresejo od nervoze, ker so pozabile 100 stvari,
- pišejo maile, ki se jim redno vračajo, ker imajo v adresarju narobe naslov, nato pa kregajo naslovnika kako to, da ni dobil maila,
- so 100% skregane s tehniko, z računalniki, z digitalci, kar raje kaj ne znajo, samo da drugi to naredijo,
- redno zamujajo v službo, pa tudi na vse sestanke,
- nimajo čuta za vzgojo otrok,
.
.
.
Ej, naj končam. Morda so to res ekstremi, toda jaz jih vidim take.
Gledam pa jih s pozitivne strani, ker niso žleht in če ti naskodijo, ti bolj nenamerno, ker pač slučajno rešujejo sebe, ker so spet zagreznale, ker jim je zmanjkalo časa....
Totalno neorganizirane osebe, te kozoroginje, (vsaj te 3, ki jih poznam...) x;)x
Rika

#73 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 3. november 2004, 20:09

:eek:
so se ti kaj zamerile kozoroginje?

se p strinjam da to niso lahki ljudje...


imam pa DESC v kozorogu. x:)x

#74 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 3. november 2004, 20:26

Ne, niso se mi zamerile.
Vendar, ko pa vsak dan gledam v pisarni eno, ki je total neorganizirana, se pa trudim full distancirati, dokler mene ne potegne v svojo neorganiziranosst.

Smo pa v službi 8 ur skupaj s sodelavci (sreča, da lahko kdaj grem na teren).
Ma, doma nismo toliko ur skupaj z domačimi kot v službi s sodelavci..., pa se treba naučit preživet... xrolleyesx
Rika

#75 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 3. november 2004, 21:01

Oh, Rika, pokorno se, kozoroginja, javljam x:Dx

Kljub svoji samokritični (včasih pretirano) naravi, se v niti eni tvoji navedbi ne najdem....

Zdaj pa ne vem, ali sem jaz drugačna, ali imaš smolo in imaš res najslabše primerke kozoroginj okrog sebe, ali pa že celo svoje življenje živim v zmoti in imam napačno predstavo o sebi.... x:Dx x:Dx x:Dx

Predvidevam pa, da si, glede na to, da si tako kritično opisala (nas?) kozoroginje, TI pravo nasprotje napisanega... x:Ix x;)x

Imam prav? x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0