Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 11


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2792 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. junij 2004, 10:03

Saj res - dobro jutro vsem in lep teden! :palec: :vio:

Ja, ful sonce in taka dobra svetloba in energija! x:Xx :palec:
Ceprav sem s tezavo vstala in sem se vedno zblojena malo - kljub fitnesu - ker sem sla ob kakih 2h ali kasneje spat...
Kljub temu, da imam 500 skrbi, kup opravkov in vsega in tamalega doma bolnega, sem vseeno kul in dobre volje.
Tamali pociva, prehladil se je samo, nic ni hujsega... potrebuje malo pocitka.
Zdaj pa v akcijo! x8Dx :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 7. junij 2004, 10:57

Dobro jutro x^x !

Babi me je gor vrgla :xx!: , sem rekla, da bom spala kak dolgo bom htela x8Dx .

Počitnice mam pa ne vem, kaj bom delala :o|o: ma kdo kako idejo??? lahko bi moje kristalčke očistla, ker jih že dolgo nism, pa še sonček je zunaj x:)x

#53 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 7. junij 2004, 11:16

A ne Rachek? A ni tumach?

Eeeehhh .... x:px :vragec: x:Dx x:Dx x8Dx :inocent:

#54 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 7. junij 2004, 11:18

Počitnice mam pa ne vem, kaj bom delala :o|o: ma kdo kako idejo???

Udeleži se kakšnih taborov ... ali pa idi v Anglijo na tečaj angleščine ... ali pa v Indijo v ono dolino, kjer potrebujejo full učiteljev ... x:Dx

#55 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. junij 2004, 13:29

kristalka..počni vse...sam za netom ne obviset...

Marsa...mi bi rabli še en dnevnik...za nekatere...recimo...Dnevnik tega, kaj bi rad počel...pa naj tam pišejo...ne pa da tule nakladajo... :xx!: xrolleyesx ...pravljice...

Astra
Per aspera ad astra

#56 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 7. junij 2004, 13:35

ohoj, jaz bi vas pa prosila, če mi napišete kak verz ali pa kako lepo misel, da bi jo napisala mamici za rojstni dan... x:Ix x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#57 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 7. junij 2004, 14:38

Počitnice mam pa ne vem, kaj bom delala :o|o: ma kdo kako idejo???

Udeleži se kakšnih taborov ... ali pa idi v Anglijo na tečaj angleščine ... ali pa v Indijo v ono dolino, kjer potrebujejo full učiteljev ... x:Dx

heh, Rachi moj x;)x , sej mam počitnice ful zasedene: grem na tabor(mladinske delavnice, Veržej, bla že lani, ful žurka :palec: ), grem na morje, pol pa še za skoraj tri tedne v Hamburg, tak da Anglija za letos odpade :o|o: , verjetno bom šla drugo leto x;)x


Astra...žal sem že obvisela :o|o:

žaža, grem poiskat, mogoče pa kaj najdem x;)x
(ena za prvo silo: Mami, vse najboljše x:Xx )

#58 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 7. junij 2004, 14:45

Ja in zakaj pol sprašuješ ? :eek: xrolleyesx x:Dx x:px

#59 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 7. junij 2004, 14:48

Ker mi je bilo DANES dolgčas in nisem mela pojma kaj bi delala :8): x:Ix

#60 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. junij 2004, 14:53

:vragec:

gremo domou :hepko:
juzhno kuhat x:)x

pol pa obisk x:)x x:)x pa.... x:px

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#61 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 7. junij 2004, 14:58

OHO :palec: KRISTALKA HVALA x:Dx x:Dx x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#62 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 7. junij 2004, 15:50

zakaj nekateri rabjo vidno občudovanje..nevem..a ni to treba prerast-al pa se vse zmeša v odtenek bodrenja takegha,da se team obdrži,pa čeprav je lepota že davno nasičena .Ko sm jest spoznaval tale področja, pa jih še vedno ,se mi že kar upira, ko je treba kr naprej koga vljudnostno˝potrjevat, oz. nakazovat...sj vejo,da so čedni, pa zakaj rabjo pole še dod.dokaz zato, tega pa ne morem in nočem razumet, ker nikoli tut ni iskrenih odgovorov nazaj, ker preprosto jim narcizem buta ven. Sem se jest že najdel svojega in upam povedat to.danes sem zato res lepši,ker ne rabm se dokazovat, morda sm starisnki ,tut to je možn,hmm, kajti materialno ugajanje in imiđno prerivanje v ospredje, za taka dela˝si suženj samega sebe. Zato sm še vedno naturno eleganten,pa zato,ne rabm ne kravate,niti metuljčka,niti ustrezno dolžino kitle x:Dx nevem..morda sm pozabu na to področje,k vem,da je za tako nego potrebn določen čas in dnar..sedaj pa zapravljaj in se kaži, huhu...nočem o tem sploh mislt, niti podlegat..bom raje sebe naprej negoval, v svoji prvinskosti ostal. ma ne nerabm jest takih ljudi tut okrog mene,k potem sam uspešno kritizirajo morda in sebe spravljajo v ospredje...to pa ni skladje za kolegialnost, niti za frendship, al pač...prilagajanje zaradi nuje dosežkov in golega humanizma :8):
pa še ena iz Premiere˝:
Joj bruhala bom; reče ena od njiju, ko ju stara mama v družini prosi, naj ji pomaga pri skubljenju kokoši. In druga cinično pristavi; Edino kar znam skubiti, so moje obrvi.˝

Danes sem imel projekt Lijak˝.Zmogel sm to popravit, očistit..Vprejšnjih dolgih dnevih sm bil v Avstriji, Zagrebu, doma..kot, da se je čas dogajal lani...samo bolj trezno in kontrolno uspešno; tuki sm pa kr dobr Jest x^x
˝Spokojni um, pa hkrati pomen pogum, da se lahko brez strahu soočiš s preizkušnjami in težavami na poti.
Vsaka sebična želja veže; dokler se je nisi znebil, nisi povsem svoboden;
Ko si se rešil želja, zato utegne ostati še ena želja, da bi videl sadove želja.
..
.
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#63 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 7. junij 2004, 17:32

  Zdaj se je odločil v boj proti mušji nadlegi vpoklicati še pomočnike, za kar bo namenil preračunano okoli 35.000 evrov.

[

pokoBuda-

a maš naslov modela,k kašn evro bi
mi zdele prav pršu x:Dx
Vsaka ovira je priložnost.

#64 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. junij 2004, 17:39

Seks nas naredi pametne
Nek nemški raziskovalec zatrjuje, da seks pozitivno stimulira  možgane in zvišuje inteligenco ljudi. Werner Habermehl z Inštituta za medicinske raziskave v  Hamburgu meni, da spolni akt pospešuje inteligenco. Povedal je, da ljubezenski akt ne le vzbuja telo, ampak tudi  povečuje stopnjo adrenalina in hormone, ki stimulirajo delovanje  sivih celic. »Seks nas naredi bolj inteligentne na ta način, da nabiramo izkušnje, ki jih kasneje v življenju lahko uporabimo za stvari, ki s spolnostjo nimajo prav dosti zveze,« je pojasnil Habermehl.

Haha to je pa dobra novica... ;) prejle sem slišal da so pametni ljudje boljši pri seksu... saj ni čudno če majo več prakse.. :D dobr tole 1budala...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#65 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. junij 2004, 18:11

Bobnar, si bil ti danes zjutraj ob 8h...v mestu, v obleki, s kravato... x?x

Astra
Per aspera ad astra

#66 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 7. junij 2004, 18:16

:palec: x;)x (se za mobitel dogovarjaš?)

#67 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 7. junij 2004, 19:37

x:)x :palec:

#68 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. junij 2004, 20:00

Delala s francoskim fotografom, ki je milina, v primeri z našim xnckrivx

mislim da govorim za vse moške člane in naključne obiskovalce, ko vprašam :D kdaj bodo fotke? x?x x;)x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#69 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. junij 2004, 20:02

Nino, te fotke niso njene :sori:

#70 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 7. junij 2004, 20:03

Otroci so dons šli...Taš v Gardaland...Manc na Pokljuko za 3 dni...no...zdaj je Manc že doma, vročina in to...bemu, bemu...nč nau s tistimi free dnevi... :V: Mrfija je treba vklent pa na drug svet poslat zgago delat... :mad2:
Taš še čakamo...do kdaj le? :o|o:
Vse bi blo fajn...k se ne bi spet okol motorja kregal... :xx!: Verjamem, da je šu raj s kuram spat...kt mene še gledat cel večer... :o|o: tako :o|o:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#71 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 7. junij 2004, 20:09

Po 122 letih bomo jutri imeli priložnost opazovati prehod Venere preko Sončeve ploskve, ki bo v jutranjih urah trajal 6 ur.

Jutri bomo imeli priložnost opazovati redek nebesni pojav: prehod Venere preko Sončeve ploskve, kar se je nazadnje zgodilo leta 1882.

Prehod Venere bo v celoti mogoče opazovati v Evropi, Afriki in Aziji med 7.20 in 13.24 po srednjeevropskem poletnem času. Na Japonskem, v Indoneziji, Filipinih in Avstraliji bodo lahko opazovali začetek pojava, samo konec pa v zahodni Afriki, na vzhodu Severne Amerike in v večini južne Amerike.
x;)x

Takole majcena bo zgledala Venera jutri proti Soncu! :eek:

#72 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 7. junij 2004, 20:12

Joj...jez sm pa mislna, kako bom tole gledala...pa brez očal nau nč...a se da tole gledat res skoz CD-jke...al sm spet eno butasto vun vrgla? :inocent:
A si me predstavlate... x:Dx x:Dx :eek: s CD-ji namest očal... x:Dx x:Dx x:o)x
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#73 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. junij 2004, 20:19

Bobnar, sori, nisem videla odgovora... x:Ix



xflirtx

Astra
Per aspera ad astra

#74 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. junij 2004, 20:24

Nino, te fotke niso njene :sori:

Ne hvali dneva pred nočjo.... :sori:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#75 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. junij 2004, 20:29


mislim da govorim za vse moške člane in naključne obiskovalce, ko vprašam :D kdaj bodo fotke?  x?x  x;)x

Joj, Nino, fotk res ne bom dobila :ermm: mi je pa poslal nekaj slik, ki so tako gromozanske, da ne vem, kaj bo ratalo, ko bom jaz to pomanjšala xscratchx bom pa poskusila,če bo katera za sceno jo bom dala med fotke,o.k.? x;)x x:Dx

Supergirl will save the day :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0