Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jupiter v 1. hiši, škorpijon


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
55 komentarjev na to temo

#1 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 19. junij 2004, 19:26

Mi lahko kdo na kratko opiše značaj te osebe - kje se lahko razvija in uspe. Jupiter je drugače planet sreče.

kaj lahko prebrem iz teh podatkov, brez da gledam na kaj drugega.

Hvala
Simona-simsi

#2 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 19. junij 2004, 20:46

Hvala za tole.
Imam sicer knjigo ; Enciklopedijo Astrologije in v njej piše čisto enako.

Zanima me, če imajo te osebe kako posebnost, kar škropijon na vse zadnje tudi je.
Prva hiša - nekako izstopa, ker ima tudi luno v škopijonu v prvi hiši x:)x

Hvala
Simona-simsi

#3 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. junij 2004, 10:11

Tole lahko marsikaj pove, dobro zdravje, srečo v življenju, uživaš v naravi, rada potuješ, imaš lepe navade, po mojem, če ti še pomaga kakšen tranzit bi lahko bila uspešna na športnem področju, je pa nekaj pasti, da ne zapadeš v lenost, da ne boš preveč podvržena zadovoljstvom, ki jih ponuja življenje, pa tudi lahko imaš kdaj težave s telesno težo.
Naj bi bila pa tudi vztrajna, pa tudi imaš možnost globjega pogleda v duhovnosti, rada intelektualno blestiš, pa privlači te erotika, medicina, glasba, pa vse v vezi z davki in zavarovalništvom...kar fajn tole, izkoristi te adute....aja, še luna je tukaj, po tem bi bila lahko kar dost spremenljiva oseba, če je to tako, ne pusti se preveč vplivati od drugih, čutiš pa zmeraj neko potrebo, da te priznavajo, zanimivo, ali je tole res, da se te, da pridobiti, če te človek povabi na pijačo in jedačo, sorry nimam v mislih pokvarjenih misli, ampak to je značilno za luno v 1.hiši....skratka na področju svoje osebnosti(1.hiše) imaš čustvene vzpone in padce, sicer pa sama najbolje veš....lep pzdrav, B. x:)x :palec:


#4 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 20. junij 2004, 11:28

borism

Hvala za pomoč x:)x
Tegale škropijončka prepozanvam v enem delu svojih prijateljev, ki imajo vse značilnosti osebnosti, kot si sedaj opisal.

Ni bilo mišljeno zame x;)x

*****

Jaz imam lunco v ribicah 6 hiši .

Jupitra pa v dvojčkih , 10 hiši. x:Ix x;)x ( moč mojih besed je daleč slišna - v tem želim uspevati - zaupanje mi je prva stran komunikacije, ko se z nekom pogovarjam besedno ali pisno, v večini moja beseda doseže svoj namen xsrcx ,

želja mi je res; po tem da nekoga ali večino ob meni vodim.
SUPER!

Torej izmenjava in vodstvo sta pri meni s strani drugih na prvem mestu.

Jupiter mi je nadvse všeč zaradi mojega Sončnega kozoroga :).

borism - povabila na pijačo pa so pri meni izjema - ker se kot lunarna ribica rada zaprem vase in ustvarjam v svojem svetu, težko zaupam ker želim sprva občutek, da sem sprejeta. Hitro sem občutljiva v notranjosti, površinsko kozorog, kažem trdnost.

Je pa res, da imam rada naravo in sanjam o potovanjih. x:Ix


Tale pomoč mi je kar prav prišla, res.

Še kaj se oglasi.
Vesela sem, če izvem še kaj iz prve roke, ne samo teoretično, ali pač x:Ix


Lepo nedeljo vsem

Simona
Simona-simsi

#5 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 20. junij 2004, 17:35

Lep pozdrav Star 12! Še jaz ti bom povedala par stvari! x;)x

Za Jupitra v prvi hiši je značilno:

To je iskren in pošten človek, ki ne pozna obrekovanj in podtikanj, razen če se prevarantstvo, nepoštenost in pretkanost kažejo kje drugje v karti.
Z leti in izkušnjami privzame bolj filozofski odnos do življenja. Posvečati bi se moral razvijanju svojih umskih sposobnosti, posebno če na njegovo osebnost vpliva tista stran Jupitra, ki je zelo nepremišljena, tekmovalna in nagnjena k tveganju. ker rad dobro je in pije, mora paziti, da se ne bi preveč zredil, saj bi to lahko pripeljalo do okvare jeter.Tako kot ljudje s povdarjenim Strelcem, se včasih zredi okrog stegen in bokov.

Jupiter v Škorpijonu

Jupitrovim lastnostim je tukaj pridružena močna škorpijonova energija, zato je to odločen človek z močno voljo. Teži k napredku, pomembno mu je, da je svojemu delu in karieri predan z vsem srcem, drugače ni zadovoljen. Jupitrova potreba po polnem uživanju življenja je pri tem položaju še močnejša. Ni težko ugotoviti, da je ta človek zelo sposoben, saj Škorpijon ni polovičar, Jupiter pa je v najboljšem primeru zelo dosleden. Včasih je pri delu kar preveč zagnan in lahko prehitro izgori. Svetujte mu naj bo bolj zmeren. Če je Jupiter v kvadratu ali opoziciji s Soncem ali Luno, tako pri delu, kot pri zabavi rad pretirava, zato lahko postane živčno prenapet! ker je po naravi sumničav, mora paziti, da njegovo nagnjenje, ne bi preraslo v obsedenost.
Če rad piše mu najbolj ustreza detektivski žanr, brez dvoma pa zelo rad bere. To je človek, ki se temeljito poglobi v vse kar ga zanima. Izvrsten položaj za kriminalista ali pravnika. Z denarjem zna odlično ravnati in vsako njegovo tovrstno tveganje, je dobro premišljeno. Je tudi radodaren.
Včasih postane domišljav in prevzeten ter v govorjenju napadalen, zato ga je pred tem dobro posvariti.

To bi bilo vse. Upam, da sem kaj pomagala! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#6 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 20. junij 2004, 17:40

Seveda je, saj nisem nikjer rekla, da je na mojem zeljniku zrastlo! x:Dx V pomoč ji bo pa vseeno! x;)x :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. junij 2004, 17:48

Star 12, zivjo!
o Jupitru smo ze marsikaj povedali, imamo par tem o njem, tudi ze prav posebej - jupiter v prvi hisi oz. na asc. :palec:

Tule bos nasla se ostali dve temi o Jupitru. :palec:
(*in morda tudi tvojo kasneje prikljucim k omenjeni temi).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 20. junij 2004, 17:53

Jupiter je planet obilja, sreče...tam kjer je, imamo ponavadi nekaj večjega... x;)x če je v 1.hiši in še v škorpijonu, kaj se potem poveča ? :vragec: xsmx
Dum spiro, spero.

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. junij 2004, 17:57

x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 20. junij 2004, 17:58

Ti,ti,ti,Oona, kakšne misli ti rojijo po glavi! x;)x x:px x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#11 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. junij 2004, 18:06

Hja, danes pa res OONA x:o)x x:Dx za , ampak ti dam tukaj prav, ker znan francoski general, je imel jupiter blizu ASC in v znamenju, ki ponazarja nos, zaključek je bil, da je bil znan po velikem nosu, ampak ne napačno razumeti, to je bil zelo priljubljena zgodovinska osebnost, lp, B. x;)x :palec:

#12 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 20. junij 2004, 18:06

Ti,ti,ti,Oona, kakšne misli ti rojijo po glavi! x;)x  x:px  x:Dx

Contesa, točno tiste, mmmmm x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx :palec: x:Dx
Dum spiro, spero.

#13 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 20. junij 2004, 18:08

Hja, danes pa res OONA x:o)x  x:Dx za , ampak ti dam tukaj prav, ker znan francoski general, je imel jupiter blizu ASC in v znamenju, ki ponazarja nos, zaključek je bil, da je bil znan po velikem nosu, ampak ne napačno razumeti, to je bil zelo priljubljena zgodovinska osebnost, lp, B. x;)x  :palec:

Joj Boris, nisem vidla...samo nisi povedal a je imel vse to v škorpijonu? Al pa 8. hišo? x:Dx Ga takoj od mrtvih zbudim. x:Dx x:Ix
Dum spiro, spero.

#14 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 20. junij 2004, 18:09

Hja, no,saj nisi edina! x;)x x:px x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#15 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. junij 2004, 18:20

Hja, danes pa res OONA x:o)x  x:Dx za , ampak ti dam tukaj prav, ker znan francoski general, je imel jupiter blizu ASC in v znamenju, ki ponazarja nos, zaključek je bil, da je bil znan po velikem nosu, ampak ne napačno razumeti, to je bil zelo priljubljena zgodovinska osebnost, lp, B. x;)x  :palec:

Joj Boris, nisem vidla...samo nisi povedal a je imel vse to v škorpijonu? Al pa 8. hišo? x:Dx Ga takoj od mrtvih zbudim. x:Dx x:Ix

ASC. je bil vodnar, v škorpijonu pa je imel MC (general De Gol x;)x ).

#16 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 20. junij 2004, 20:19

Jupiter je planet obilja, sreče...tam kjer je, imamo ponavadi nekaj večjega... x;)x če je v 1.hiši in še v škorpijonu, kaj se  potem poveča ? :vragec:  xsmx

oona :vragec: x:Dx - KAJ?
Simona-simsi

#17 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 20. junij 2004, 20:25

Lep pozdrav Star 12! Še jaz ti bom povedala par stvari! x;)x

contesa: Hvala - to že vem, drugače pa ima ena izmed oseb - jupitra aspektiranega v konjukciji z Luno. hm x:)x

Tale škropijon je res nekaj posebnega kajne...

Marsa - Hvala - lahko priključiš temo k ostalim x;)x x:)x
Simona-simsi

#18 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 20. junij 2004, 20:40

Jupiter je planet obilja, sreče...tam kjer je, imamo ponavadi nekaj večjega... x;)x če je v 1.hiši in še v škorpijonu, kaj se  potem poveča ? :vragec:  xsmx

oona :vragec: x:Dx - KAJ?

Ne jezi se nooo....mal heca mora bit x:Dx x;)x
Dum spiro, spero.

#19 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 20. junij 2004, 20:44

Ne oona, saj se ne jezim - tisti mali vragec sem kopirala od tebe x:)x , in resno sprašujem - KAJ'

mi boš veliko pomagala xsrcx
Simona-simsi

#20 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. junij 2004, 21:08

lulčka? :inocent:

#21 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. junij 2004, 07:34

x:)x Star 12, povrpašaj nas, ki imamo jupitra v 1 hiši kakšni smo, vendar jaz ga imam v ribah, to je mal drugač kot v škorpionu. Sicer pa je tudi odvisno, kako je ta jupiter aspektiran. Tisti, ki ga imamo v opoziciji s saturnom, sigurno ne moremo tko prima uživat, tle je tko kot jupiter- gas, saturn- zavora, pol pa veš kam prideš.
Sicer je pa še sreča, da je v opoziciji, sicer bi se orenk širil po ribah in verjetno bi se redila v noge, stegna ali še kaj, čemur jupiter vlada. xrolleyesx

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. junij 2004, 08:53

Aha, to pomeni da bi jaz morala imeti veliko glavo. :eek: x:o)x x:Dx x:px
Pa imam majckeno glavcko. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. junij 2004, 09:14

in veliko notri x:Dx .............vidiš marsa, ne morš uit x:)x x;)x x:o)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#24 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. junij 2004, 09:14

Jupiter je planet obilja, sreče...tam kjer je, imamo ponavadi nekaj večjega... x;)x če je v 1.hiši in še v škorpijonu, kaj se  potem poveča ? :vragec:  xsmx


Vprašanje, kaj se veča.

Če je JU v 01 v Škorpijonu, je lahko ASC v Škorpijonu ali pa v Tehtnici. V slednjem primeru bi se kaj lahko večala telesna teža (na primer da se ta oseba RAZKVASI). Če je ASC v Škorpijonu, ima zadevo (tudi sebe samo) dovolj pod kontrolo, da je to manj verjetno.

JU v prvi hiši = sreča. Hm. Bolj bi rekel, da taki osebi vse rata. Z manj truda kot drugim. Ampak če je vmešan še Škorpijon, potem ni pregrade in ovire - lahko ji rata ČISTO VSE. Kar ni najbolje, kajti potem ta oseba začne živeti s to svojo predniostjo in pozabi na zdravo pamet, ovire in še kaj, nakar pretirava in pogosto zavozi. Ustaviti jo je praktično nemogoče in tako lahko samo gledamo, kje bo pristala. Črnogledo? Kje pa!

Živijo!

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. junij 2004, 09:42

Vprašanje, kaj se veča.

x:px xDDx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0