Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mars v 1. hiši, vodnar


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
60 komentarjev na to temo

#51 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. junij 2005, 12:20

<{POST_SNAPBACK}>Bankrot je lahko vključen,  pri opoziciji na Sonce gre za druge stvari. Malo popazi na vitalnost, družinske zadeve bodo vključene in še mnogo tega. Preobrazba bi se reklo. Mogoče na malo bolj boleč način.


A dejstvo, da je pluton vladar mojega asc. in da je v natalni karti v trigonu s soncem in da je lociran v 11. hisi( pluton je nas prijatelj x8Dx ...joke), kaj omili "bolecino" teh sprememb??

Potem pravis, da ni izkljuceno, da bi tut kaxn sorodnik moskega spola taX umrl??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#52 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 25. junij 2005, 12:23

<{POST_SNAPBACK}>

Ja, Pluton je šel čez tvoj Mars nekje cca leta 1997. xsrcx


Uh, to so bli nori časi... Dobesedno x;)x xsrcx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#53 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 25. junij 2005, 12:30

<{POST_SNAPBACK}>A dejstvo, da je pluton vladar mojega asc. in da je v natalni karti v trigonu s soncem in da je lociran v 11. hisi( pluton je nas prijatelj x8Dx ...joke), kaj omili "bolecino"  teh sprememb??

Potem pravis, da ni izkljuceno, da bi tut kaxn sorodnik moskega spola taX umrl??

Ej ti Samson. Zadnji stavek si mi "podturil". Tega nočem pisat po forumu, berjetno si te zadeve razbral nekje drugje. Če je Plutko tvoj frend, bo malce lažje. x;)x
Dum spiro, spero.

#54 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 25. junij 2005, 12:33

<{POST_SNAPBACK}>Hej, to pa bo držalo :vio:  Viš da znaš če češ x:o)x
Ker pa je pr men vse skup v 4.bajti je res, da furam en vzporedni biznis kr od doma :palec:

Kaj ŠE lahko to pomeni?
Recimo ko bo pluton povozil še marsa in merkura v 4. bajti? :8):

Pluton je tvojega Neptuna povozil že nekaj nazaj. Za Merkur in Mars, ki sta v Kozorogu pa prezgodaj sprašuješ. Vsekakor bo šlo za velike zadeve.
Trenutno se raje osredotoči na Neptuna, ki ga imaš na Luni.
Dum spiro, spero.

#55 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. junij 2005, 12:37

Mah jao, kva ste vsi tok pop a obstaja kaxna literatura ali pa predavanje, kjer avtor/predavatelj govori o teh zadevah brez dlake na jeziku??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#56 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 25. junij 2005, 12:40

Skoraj ga ne poznam, ki bi govoril brez dlake na jeziku. Razen mene. x;)x samo potem me pa kregajo. xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#57 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. junij 2005, 12:46

Eh... se dobr da nimam vec astro znanja, jaz vse direkt povem (pluton kvadrat merkur)... brez okolisanja... in da bi jim pol klele na forumu trosil cvetke v stilu: Jah cez 2 leti ti bo sina povozil traktor... kam pa pridemo!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#58 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 26. junij 2005, 10:51

<{POST_SNAPBACK}>

Ehja, neptun na luni, nič posebnega, al pa se mi vsaj zdi tak, no, ena pozitivna stvar je, da držim povprečje položit 1 češplo na mesec xDDx
Pa da sn se celo malce odtalil xcivx
ah, to je že progresirana luna v ribah x:o)x

Z Neptunom na Luni kvečjemu zaspiš pri, ob, na njej. x;)x Je pa res, da se v času tega tranzita počutimo čustveno nebogljeni, malce sanjarimo in se morda celo smilimo samemu sebi. Še ena plat tega tranzita je: Paziti se moraš lažnivih in izkoriščevalskih ljudi, v tem primeru žensk. Ali pa se malo izprašaj, da ne varaš samega sebe. Sanjarjenje in lenoba sta tudi vključeni. Aja. Pa na keš malo popazi.
Dum spiro, spero.

#59 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 26. junij 2005, 13:11

Ne tako močno z Luno v Ovnu. x;)x
Dum spiro, spero.

#60 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. junij 2005, 13:10

[quote name='megi*' date='25. Jun 2005 ob 12:11']
<{POST_SNAPBACK}>Da še jst dodam glede mojega tranzitnega plutona.

Trenutno je v popolni konjunkciji z mojim asc - (pluto je danes na 22.54, moj asc pa na 22.25 strelca).

x;)x Po moje je že transformiral, kar je mislu, verjetno si spremenjena navznoter in na zunaj.

#61 princeza

princeza
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 8. julij 2005, 23:18

ok res da sem čist nova tuki, ampak kWA :sori:
a mi lahko kdo tole mal bolj raztolmači, men ni nč jasn. neke stopinje pa neki izrazi ki mi niso nič jasni :sori:
uuufffffffffffff
vem samo to, da sem vodnar in v podznaku rak pa pol še v eni luni al kje že kozorog......
kaj pa pol to pomen xnckrivx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0