Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jasnovidnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
152 komentarjev na to temo

#101 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. november 2004, 23:29

<{POST_SNAPBACK}>Ali kdo tukaj ve kako si lahko kako drugače razvijem jasnovidnost?Pa ne mi rečt da naj od Marjetke Jeršek knjigo berem ker sem jo že pa mi glih ne uspeva oz. po tednu že obupam :sori:
Niti z presnetim urokom mi ne gre pa sem ga 50x naredil x:Dx


počasi angel, tudi bog ni ustvaril zemlje čez noč, sicer tudi sam nisem ravno jasnoviden, v pravem pomenu besede zato ne vem kolk časa rabiš za to, ampak pomoje, če se pošlihtaš, urediš vse svoje komplekse, se poglobiš vase, odrkiješ kdo si, se izpopoljnjuješ v vsem iščeš srečo, si prizadevaš za dobro, v vsem, pride jasnovidnost sama od sebe, skupaj s tem... uroke pa kar pusti pri miru, raje se ukvarjaj z jogo, pa daj času čas, morda se ljudje rodijo z jasnovidnostnimi sposobnostmi, ampak zagotovo pa tisti ki se ne rodijo s tem, se ne naredijo v enem tednu, z urokom, če pa tak urok že deluje zna biti zelo škodljiv za tvoje duševno zdravje... odpirat tretje oko ni noben hec....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#102 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 8. november 2004, 19:14

Jah aj pa misliš da zdaj delam??? :eek:
Sam mene zanima kako dolgo je do popolnega razvoja. Da bom približno vedel kdaj naj pričakujem to.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#103 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 8. november 2004, 20:56

hehe, nevem, ej, ampak, popolni razvoj, to je nekaj v smislu celo življenje... ;) takega reda čas, nč se ne bom delal pametnega na to temo k nimam pojma sam ... mal prehitro se mi zdi da jemlješ stvari...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#104 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 8. november 2004, 23:13

Ni res El Nino pa še kako imaš pojma o stvari!
Angell take it easy, boš videl kaj bo prinesel čas, tako kot pravi El Nino.



#105 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 10. november 2004, 19:13

Jah samo az hočem zdj znat ka bo čas prinesel in ne ko bo to dejansko prinesel
xsmx xokkx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#106 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. november 2004, 19:17

:P preberi še enkrat kar si napisal.... pa ti bo jasno... to je kt bi rad vedel vsebino pisma preden ti ga napišejo... brezveze...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#107 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 10. november 2004, 19:26

Jah ali pa če drugače obrnemo. Rečmo da ste v šoli pisali fiziko, pa bi ti rad znal takoj kolko si pisal ali pa bi bil v strahu cel teden?Me koleghi presenečajo da nočjo znat kolko si pisal so rekli da se pustijo življenju presenetit x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#108 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. november 2004, 19:29

uhu fizika ja :P no pa poglej takole, zakaj pa ne veš takoj kolk si pisal? saj veš kaj si rešil, vše kaj je prav veš kaj ni, a znaš biti toliko realen do sebe da si priznaš to resnico? če da, potem kako da ne veš koliko si pisal,... vse je v glavi dečko, ko boš pokapiral bodo prišle tudi "moči"... in te ne pridejo brez odgovornosti, ki pa je zaenkrat zgleda še nimaš zadost, al ka pa vem, nekaj že ne more bit vredu nekaj ti manjka, da bi ti "vesolje" podelilo spospobnosti, zato se spravi v red, in bo....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#109 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 10. november 2004, 19:40

Ne, meni nebo vesolje dalo sposobnosti ker to sposobnost ima vsak, nekateri pač bolj razvito nekateri pa ne. Jaz si pač jih zopet prebujam, ker ko sem bil še pač majhen sem bil tako teslo od budale da si nisem tega prej začel. In seveda se mi je začelo to zakrnevat in zdaj pa je problem odprt x:Dx
Btw. Ne ne wem kolko znam ker možno je da sem vse prav nastavil in narobe izračunal. Posebej 2.Newtonov zakon :sori:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#110 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. november 2004, 20:14

2. newtnov zakon a :P :) piece of cake... daj mi nalogo pa ti zračunam, da nama ne bo treba bit jasnovidna...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#111 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. november 2004, 19:09

No ja pisal sem tri :xx!:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#112 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 12. november 2004, 12:50

Po moje sem ugotovil zakej še nimam bolj razvite. Po moje je zato ker srčne čakre nimam bolj razvite. No zato sem mal začel delat vaje za srčno čakro in mi kar malo uspeva, no zraven tega da nisem občutljiv na žalitve, se mi je kar jasnovidnost izboljšala. In to ne samo malo, zdej sem glede svoje prihodnosti še bolj prepričan x:Dx In vem kaj bo čas prinesel x:Dx x:Dx x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#113 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 12. november 2004, 18:49

Po moje je zato ker srčne čakre nimam bolj razvite. No zato sem mal začel delat vaje za srčno čakro in mi kar malo uspeva.


xokx
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#114 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 13. november 2004, 18:54

<{POST_SNAPBACK}>xokx

Hvala x:Dx x:Dx x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#115 Šamanka

Šamanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. november 2004, 19:31

hejla
kot prvo pozdrav vsem! xsrcx
jasnovidnost je dana nekaterim, ne pa vsem in to sigurno iz nekega razloga.Sama spadam med te ki vidimo.Povem ti iz izkušenj, da ni vedno "lepo" videti vse, lahko se ti tudi zmeša, po domače rečeno.Torej moraš biti pripravljen.Sama sem jasnovidka celo življenje, mislim da sem se taka že rodila, no nevem, ampak ko sem izvedela, da drugi tega ne vidijo kar vidim jaz, mi ni bilo jasno.Moraš se zavedati da smo obkroženi z različnimi energijami, a si pripravljen to videti?Ni mi pa jasno zakaj to želiš?Po mojem bi ti bilo dano , če bi to bilo dobro zatebe
srečno
šam :frog:

#116 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 15. november 2004, 19:46

Ne jaz vem da je to dobro zame ker sem ugotovil, da tisto kar ni dobro zame me je strah ali pa celo sovražim to, tako da...
Pa ne vem kako je to, obkrožen si z raznoraznimi energija, enkrat čutiš to drugič to, greš mimo človek pa čutis spet drugače.
Pa pomoje sem pripravljen na to. Če pa bom zvedel da nisem pa bom si jo zavrl.

No hvala vseeno x:Dx x:Dx x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#117 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 15. november 2004, 22:17

Moraš se zavedati da smo obkroženi z različnimi energijami, a si pripravljen to videti?Ni mi pa jasno zakaj to želiš?Po mojem bi ti bilo dano , če bi to bilo dobro zatebe
srečno
šam :frog:


Jaz pa mislim, da bog kocka, čeprav je Einstein rekel, da bog ne kocka .... x;)x
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#118 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 15. november 2004, 23:29

Angell,kadar si nečesa zares zelo želiš pomeni,da celo stvarstvo stremi k temu,da se ti želja uresniči.Ni res,da se z jasnovidjostjo zgolj rodiš in ti je potem "dana" ali pa ne... x;)x tudi tega se lahko priučiš,če je želja le dovolj močna in srce čisto in odprto xsrcx xrainbowx .To je tako neumno kot ljudje,ki mislijo,da nimajo posluha,pa je to kar dokončno,kar je laž!Če si se sposoben naučiti materinega jezika,si lahko izpiliš tudi posluh (imela sem kolegico,ki je "bila brez posluha" in si ga je pridobila z vajami solopetja :palec: x;)x ).Ko rečem priučiš,s tem mislim v prvi fazi čas,ki je potreben za dosego večje občutljivosti in subtilnosti (delaj vaje za xsrcx čakro x:)x )za energije,odnos do spoznanj,ki ti bodo prihajala naproti (ego...)in kaj boš s svojimi spoznanji (videnji) naredil.Vse to je samo šola...Ne poslušaj ljudi,ki te pri izpolnitvi tvoje namere zavirajo.O.k.svarila...pred določenimi energijami...vse lepo in prav,ampak to je tako kot bi ti branili živeti,padati,se udariti,da je revež ne boš skupil.Vse to bodo tvoje izkušnje.Prijetne in manj prijetne xyiyax .In zakaj ti to govorim?Ker se je vse to zgodilo tudi meni,začelo pa se je z zelo močno željo nekega popoldneva,ko sem jih imela trinajst xokx.
Verjamem vate.Samo sledi svojemu xsrcbumx .

xwitchx xcrossfingx xgoldfishx xwizardx xrainbowx :detelca:

#119 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. november 2004, 19:42

Hvala Smarty x:Dx No ena ko je končno nekaj pametenga povedala x:Dx
Moja želja je zelo močna in imam čisto srce (za nekatere stvari :8): )
No nekaj te nisem razumel ko si rekla "ti delaj vaje za xsrcx čakro) to pomeni za srčno čakro? x;)x
Pa btw si je možno priučit posluh? Jaz ga namreč nima in bi ga full rad imel, no sej zdej tudi malo solo pojem x:Dx

No drugače pa hvala smarty si mi malo pomagala x:Dx x:Dx x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#120 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 16. november 2004, 22:33

Moja želja je zelo močna in imam čisto srce (za nekatere stvari :8): )
No nekaj te nisem razumel ko si rekla "ti delaj vaje za xsrcx čakro) to pomeni za srčno čakro? x;)x


Ko sem rekla:delaj vaje za srčno čakro je bilo to mišljeno kot vzpodbuda za naprej,ker si omenil,da jih že delaš in ja!posluha se je možno priučiti samo verjeti moraš vase in vaditi in vaditi... x:)x x;)x :palec:

#121 Šamanka

Šamanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 17. november 2004, 16:24

buddha
hmm stranke, ta izraz mi ni všeč.Zame so "stranke" prijatelji.Smatram, da če se kdo obrne namene, se obrne v samega sebe isto velja zame, torej je "stranka" del mene.Sigurna sem, da je vsak od nas celota, vendar žal živimo samo del samega sebe, torej necelote.Ne rabim strank, oziroma jih niti nočem.Rabim pa komunikacijo, kot mi vsi.Če bi bila terapevt, mislim da bi samo sebe zavajala, ker nisem realizirana.To jasno priznam.Imam pač določene dele sebe odprte, katere z ljubeznijo dam tistim, ki to potrebujejo, zaenkrat to ščitim za tiste, ki so pravi iskalci, vendar vedno z ljubeznijo, iz vsega srca.
šam

#122 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 17. november 2004, 19:22

Stranke a ni to malo pregrob izraz? No mislim niso stranke ko jim moraš vedeževat za dnar ali pa kaj takega. To prekršiš nekaj naravnih in magijskih zakonov, kar pa si najmanj želim. Mislim, jasnovidnost je dar in je sad truda in vztrajnosti ne moreš zdej to izkoriščat kot služba, lahko kot hobi pa še to brezplačno.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#123 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 17. november 2004, 19:24

Aja pa sej že zdej malo pojem tak ko si glasbo vrtim še malo pojem zraven ko sem srečen. Srečen pa sem itaq vedno tako da vadim vsak dan x:Dx x:Dx x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#124 ariso

ariso
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 8. december 2004, 12:36

sem nekako delno jasnovidna, mi je strolog razložil, da zato, ker imam sonce v 12. hiši. Samo da to ni fino, prevečkrat namreč vem, kaj slabega se mi bo zgodilo, in sem potem že vnaprej živčna in se grizem, preprečit pa ne morem nič. In če vem za druge in jih opozorim, da naj česa ne naredijo, ker bodo posledice slabe, mi pa rečejo da sem naivna ali pa negativna. V vsakem primeru ni fajn, zato sem drugim nehala svetovat, in od tega ni koristi, sami sebi pa s tem samo škodim. Zaključek, nobene koristi, ne želte si tega.

#125 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 8. december 2004, 14:04

Podobno kot tebi se tudi meni včasih dogaja in res najbolj muči to, da vidiš nekaj slabega pa ne moreš nič spremeniti,... In paradoskno je to, da včasih vidim samo pol, druge polovice pa ne (cele) in pol mi ni jasno zakaj tako!
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0