Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Preventiva - kurativa


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#26 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 17. julij 2004, 18:45

Marsa, v tej tvoji rubriki nekaj pogrešam, domačo VIAGRO x:Dx  x^x  xcivx

A to je tisto : Zebelj v k...., pa magnet na celo ? :eek: x:Dx x:Dx x:Dx

#27 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. julij 2004, 18:50

Podaj  :palec:

http://www.lunin.net...t=4106&p=219176 x;)x x:Dx x:px

#28 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 9. november 2004, 10:04

Med in herpes :o|o:
Ene dvakrat na leto se mi pojavi herpes...in to tako, da sem ene 14 dni taka, kot po kakšni boksarski rundi. Na ustih, ob ustih, ob nosu in celo v nosu...Najprej flek, pa potem hraste, pa potem to odpade...pa spet fleki...Mazala sem že z vsem možnim...kremice, aloa,...
Nazadnje se je začelo pri nosu....in ko se mi je zadeva že fino razcvetela, se je pojavil še nad usti....Tistega nad usti sem takoj namazala z medom in naslednji dan se je komaj še kaj videlo...pa tudi čutila nisem več...Potem sem namazale še tistega, ki je bil na pol v nosu...je bil takoj boljši občutek...v dveh dneh pa se je čisto pozdravil. x^x
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 10:24

:palec: ful dobr nasvet.
No, a vidte (*jaz med povsod skoraj priporocam) :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 9. november 2004, 11:12

jaz pa prisegam na česen.

že dvakrat sem si z njim pozdravila granulom. ok, najbrž ne zares pozdravila, oteklina in bolečina pa sta, po terapiji "3 stroke česna na dan" in splakovanju z žajbljevim in kamiličnim prevretkom, v treh dneh izginila...

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 11:17

Kul, jaz tud prisegam na cesen v bistvu. :palec:
Sam zobobol sem zdravila z oljem nageljnovih zbic v glavnem (pa tud pomaga).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2004, 11:21

<{POST_SNAPBACK}>Kul, jaz tud prisegam na cesen v bistvu. :palec:
Sam zobobol sem zdravila z oljem nageljnovih zbic v glavnem (pa tud pomaga).

Najbolj zdrav je diamant :eek: x:Dx

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 11:25

Cisti ogljik?
Moram mal razmislit, silicijev dioksid se mi 'boljse' slisi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2004, 11:27

<{POST_SNAPBACK}>Najbolj zdrav je diamant  :eek: x:Dx

Na zobozdravnikovem svedru x:Dx

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 11:31

Aha, kaj tacga pa ja... :D

Sicer pa - folk DVOMI (x:o)x) v moc kristalov in v cistost, vse, ga pa (kremen) vsebujejo denimo raznorazni chipi, procesorji, pa celo srcni spodbujevalci in podobno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2004, 11:54

Res je, silicij in njegove spojine so zelo pomembne marsikje. x^x
Tudi v silikonskih joškah x:Dx

#37 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 9. november 2004, 18:59

<{POST_SNAPBACK}>Med in herpes 
Tistega nad usti sem takoj namazala z medom in naslednji dan se je komaj še kaj videlo...pa tudi čutila nisem več...Potem sem namazale še tistega, ki je bil na pol v nosu...je bil takoj boljši občutek...v dveh dneh pa se je čisto pozdravil.

:eek: :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#38 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 11. november 2004, 11:49

Mi lahko kdo priporoča, kaj naj naredim, če se mi tvori preveč želodčne kisline... x?x

In zdaj sem tudi v dvomih glede jabolčnega kisa...ker trenutno NE SMEM niti pod razno užiti ničesar kislega...še svežega sadja in zelenjave ne...torej tudi solate ne...

ne mislim nobenega čaja proti krčem in podobno...ampak prav nekaj, kar zavira izločanje kisline... x?x

Astra
Per aspera ad astra

#39 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 11. november 2004, 12:10

Sluzaste stvari, vseh vrst...oves, namocen v vodo cez noc, laneno seme namoceno v vodo cez noc...tako sem slisal.
Pa tudi kaksna aloe-vera na prazen zelodec naj ne bi skodila.

To je zdravljenje posledic...vzrok prevelikega izlocanja kisline v zelodcu pa naj bi bil (v vecini primerov, ne vseh) psiholoskega izvora-nezadovoljnost, prestrogost do sebe.(govorim po spominu, upam da je prav)
Tu pa lahko pomaga avtogeni trening, meditacija.....

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 12:44

Astra, proti preveliki zelodcni kislini lahko pijes caj kamilice, lipe, melise, mete in rmana.
Asic priporoca tudi brinove jagode (samo ker si nekaj zatekala, ne vem kako je z ledvicami, za ledvicnike namrc niso priporocljive).
Jej riz, proseno in psenicno kaso, kuhano korenje in (predvidevam) kuhana ali pecena jabolka (*pri jabolkih je catch - zapirajo in odpirajo, so za to in ono, moram si ogledat kam, da ne bom kar govorila).
Ker v bistvu je point, da cist vse vase vsrkajo in ce bi naredila recimo eno jabolcno kuro, bi utegnil bit OK.
Ker nisem zdravnik, daj vprasaj, klici, kako se jim zdi, saj najbrz poznajo to.

(Willifort pa priporoca celo surov krompirjev sok parkrat dnevno nekaj dni)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 11. november 2004, 12:55

Hvala...nisem vedela, sem si pa zjutraj zaželela kuhana jabolka... :eek: ..o njih sem sanjala že v bolnici...čeprav jih drugače ne maram...

hihi...in zeleni čaj z meto pijem... :palec:
za kosilo pa kurjo župo od totalno domače kure in velik kuhanega korenja...
Torej v bistvu že vem...hm...

Marsa, nima jih smisla spraševat karkoli... :xx!: xrolleyesx ...ker ne dovolijo nobenega samostojnega razmišljanja...in vprašanj...

Kroko, hvala...ja ni mi všeč...ampak tudi to sem že sama ugotovila...postala prestroga do sebe...tako, kot sem bila včasih frfotava in zijalasta...kot da bi sedaj hotela vse nadoknaditi...z resnostjo in zahtevnostjo... xrolleyesx

imam pa seveda tut astro razlago za tole...ful štima... x^x

sluzaste stvari...bljak...sem bolj imela v mislih kuhane ovsene kosmiče...

thx x:Xx

Astra
Per aspera ad astra

#42 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 11. november 2004, 13:00

Astra :palec:

Predvsem pazi, da se ne boš kislo držala!
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 13:10

<{POST_SNAPBACK}>... in zijalasta...

x;)x xDDx

<{POST_SNAPBACK}>Astra  :palec:

Predvsem pazi, da se ne boš kislo držala!

Dober nasvet. x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 11. november 2004, 13:18

Dobrodošla Astrica WB - lepo da si že doma

Tole je iz knjige BIOMEDICINA, Ašič ima pa še nekaj čajčkov pa verjetno že sama vse tole obvladaš. Pa vseeno pošiljam nekaj povzetkov iz knjige, drugače pa je treba meridian želodca malo pomiriti oz. te spraviti v energetsko ravnovesje.

Zdravljenje z zeljnim ali krompirjevim sokom je preverjeno in dobro deluje, ker vsebujeta neko posebno snov proti razjedam, traja pa 3 do 4 tedne. Nastajanje plinov po zeljnem soku pa preprečujemo s kamiličnimi, kuminovimi in janeževimi čajnimi mešanicami.

ali pa sladki koren (navadno do 20g na dan) - deluje podobno kot hormon nadledvične žleze, kotizon in ga je zato treba previdno uporabljati.

Čajčki pa so poprova meta, pelinov čaj...

Pozdravček CL
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#45 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 11. november 2004, 13:32

<{POST_SNAPBACK}>
To je zdravljenje posledic...vzrok prevelikega izlocanja kisline v zelodcu pa naj bi bil (v vecini primerov, ne vseh) psiholoskega izvora-nezadovoljnost, prestrogost do sebe.(govorim po spominu, upam da je prav) Tu pa lahko pomaga avtogeni trening, meditacija.....

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 16:04

<{POST_SNAPBACK}>
Marsa, nima jih smisla spraševat karkoli... :xx!:  xrolleyesx ...ker ne dovolijo nobenega samostojnega razmišljanja...in vprašanj...

Ja pa verjetno recejo, ko pripeljejo otroka, skuhajte mu sipkov caj z limono in medom?
Pa saj to je to, v bistvu.
Pismu, saj zato je je tolk zdravilen jabolcni kis, jabolka so zakon, cudezni sad je to, to ima tolk enih koristnih snovi kot malokateri drugi.
In ravno ker tako izvrstno deluje na prebavo, je za vse tako zdrav, kajti s prebavo je vse povezano, boljse je delovanje srca in ozilja, strupi, sluzi, odvecne kisline se tam napektinijo. :D
Creslovine, ma, to je nad...
Morda bi ga probala skuhat in gor mal cimeta potrest, tu tega tolk ne prakticiramo, vzhodna medicina pa ga dokaj ceni in meni se zdi tule kar smiselno...
Blazi vnetja in celo zdravi rane, morda bi bilo kul, samo se ti ne upam svetovati, ker nisem dr., sam kam se naj pa pol obrnes, ce pri njih pa ne mores 'preverjat'? :o|o:

Nekje smo pisali o ovseni vodi, vidim da je tud krokodil omenjal (nisem videla prej, ko sem imela odprt obrazec, ga se ni bilo), to bi bilo po mojem tud kul
Namocis v vodi in pijes, ce sem prav postekala. Pa je tak hecen okus, nikakor motec, mocen al neprijeten al kaj tacga, mal navadno nenavaden, kot skoraj nekaj znanega, a mal hecno. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. november 2004, 16:07

<{POST_SNAPBACK}>Mi lahko kdo priporoča, kaj naj naredim, če se mi tvori preveč želodčne kisline... x?x

Astra


:vragec:

preizkusheno:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#48 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 11. november 2004, 18:07

Aakhut, hvala za trud...sam jaz spadam med težje primerke...kar pa tko al tko veš... x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#49 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. november 2004, 12:40

Astra, vseeno nimam besed, s katerimi bi lahko izrazil svoje začudenje. Pri vseh kislino pogasi že ščepec, pri tebi pa ne. To ni mogoče. :eek:
Kurativa je ščepec, preventiva pa biodieta :sori:

#50 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 3. oktober 2005, 23:22

No tukile je ena svetovala med za herpes...še kdo kak nasvet?

med bom juti probala...imamo domač med...upam da bo....

tole na ustih ni človeško...si bom kr glavo odšraufala :xx!: :xx!: x!x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0