Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Karmična zanka


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 labodka

labodka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 25. julij 2004, 19:30

Pred kratkim sem dobila natalno karto.

Mi lahko kdo obrazloži, kje v natalu je vidna in zapisana karmična zanka?
In kaj to sploh je.
Hvala

#2 Tomaž

Tomaž
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 25. julij 2004, 20:28

x:)x Oj.
pogleda se v katerem astro znamenju je severni lunin vozelj. Nekateri astrologi imajo izdelane zelo podrobne študije. Te obravnavajo pretekla življenja. Čim več jih dosežemo, bližje smo bogu. To je cilj velikih duhovnikov in čistih meditantov. Iti v svetlobo, potem ni več vračanja na Zemljo. Tu je predvsem bolečina, bolezen, strah, od rojstva in smrti, vsi smo ujeti v večni krog samsare, doživeti samadhi tu, četudi za kratek čas, nekaj sekund je že velika milost, da t.j. razsvetlenje večnosti, to je zelo težko opisljivo, tudi za izkušene mojstre peresa, poete, režiserje, je pa nekaj čudovitega.
Ojoj, tebi sem se pa razpisal...
lp, Tomaž

#3 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. julij 2004, 21:25

Hoj, Labodka :palec: ... malo prečekiraj v temi Lunini vozli... morda najdeš kaj zase

#4 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. julij 2004, 21:28

x:)x Oj.
pogleda se v katerem astro znamenju je severni lunin vozelj. Nekateri astrologi imajo izdelane zelo podrobne študije. Te obravnavajo pretekla življenja. Čim več jih dosežemo, bližje smo bogu. To je cilj velikih duhovnikov in čistih meditantov. Iti v svetlobo, potem ni več vračanja na Zemljo. Tu je predvsem bolečina, bolezen, strah, od rojstva in smrti, vsi smo ujeti v večni krog samsare, doživeti samadhi tu, četudi za kratek čas, nekaj sekund je že velika milost, da t.j. razsvetlenje večnosti, to je zelo težko opisljivo, tudi za izkušene mojstre peresa, poete, režiserje, je pa nekaj čudovitega.
Ojoj, tebi sem se pa razpisal...
lp, Tomaž

Kaj potem pomeni da je severni v dvanajsti hiši? x^x

Da si tik pred vnebovzetjem....

Hvala Tomaž,za odgovor x:)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#5 labodka

labodka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 25. julij 2004, 21:36

x:)x Oj.
pogleda se v katerem astro znamenju je severni lunin vozelj. Nekateri astrologi imajo izdelane zelo podrobne študije. Te obravnavajo pretekla življenja. Čim več jih dosežemo, bližje smo bogu. To je cilj velikih duhovnikov in čistih meditantov. Iti v svetlobo, potem ni več vračanja na Zemljo. Tu je predvsem bolečina, bolezen, strah, od rojstva in smrti, vsi smo ujeti v večni krog samsare, doživeti samadhi tu, četudi za kratek čas, nekaj sekund je že velika milost, da t.j. razsvetlenje večnosti, to je zelo težko opisljivo, tudi za izkušene mojstre peresa, poete, režiserje, je pa nekaj čudovitega.
Ojoj, tebi sem se pa razpisal...
lp, Tomaž

In kako pogledaš, kje je severni lunin vozel? x:)x
Ti se kar razpiši... xsrcx - Hvala za to kar si mi podal x:Ix
Vem to, da severni lunin vozel pomeni kje moramo prestopiti prag, da se v tem življenju učimo bolj pozitivno delovati in uresničiti svojo karmo. Stopati proti svetlobi, kot si omenil x;)x .

Tole - nevračanje na zemljo - bi blo OK xDDx

južni lunin vozel pa nam pove,kaj smo bili v prejšnjem življenju in kje popravljati napake - se učiti,napredovati v tem življenju.

#6 labodka

labodka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 25. julij 2004, 21:42

Sem pogedala nazaj pa sem prebrala Mateja, Hvala.
Res si srček xsrcx od Srca x:Ix

Hvala vsem...
Pa upam, da nisem odprla 1000 in 1 temo o luninih vozljih x:Ix xDDx

#7 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. september 2005, 14:06

[quote name='labodka' date='25. Jul 2004 ob 21:37']

Vem to, da severni lunin vozel pomeni kje moramo prestopiti prag, da se v tem življenju učimo bolj pozitivno delovati in uresničiti svojo karmo. Stopati proti svetlobi, kot si omenil x;)x .

xrolleyesx Kakšne pa so vaše izkušnje pri tranzitu severne zanke preko natalnega sonca? Zdaj je zanka na 13 stopinji ovna, kmalu objame moj sonček? Verjetno prinese kaj karmičnega? xrolleyesx

#8 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 14. september 2005, 14:49

uh, mojega tudi, ko bo na 18.stopinji ovna. kako hitro pa sploh potuje?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0