Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vkljucevanje v forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
100 komentarjev na to temo

#76 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 21. avgust 2004, 20:36

Hm, mislim da niti zdaleč nisem edini, coccinelle.  x;)x Na provokacije pa z veseljem nasedam in odgovarjam, ker mi je pač fajn mal debatirat in polemizirat ter se nadmudrivat, k pa same globokoumne misli ipd., ki se jih v praksi marsikdaj ne držimo, podajat. Pa tud to me ne moti, kombinacijega obojega je idealna celo, po moje. Ne odpiram pa novih tem za off topice, ne.  :vragec:  x:o)x  x:Dx Pol jih tud za "resne" oz. "in topice" ni treba.  x^x Enakopravnost hočem, bemu.  x;)x  x:o)x  x:Dx

Saj vem, da nisi edini, ampak si mi ravno na mino naletel (no offence, no)x:Dx
Saj je bilo o tem že tudi nekaj govora... npr. pride en nov član in ga nekaj zanima... slučajno (ali načrtno) najde temo s primernim naslovom in začne brati... nakar naleti na 3 strani, sicer simpatičnih, besednih dvobojev, zbadljivk, namigovanj itd... valjda bo ali obupal in šel drugam ali pa odprl novo temo s podobno vsebino... ki bo v roku par dni (ali tednov) spet zvodenela... da o zavzemanju prostora na serverju ne govorimo.
Sem vedno za to, da se pošalimo, prerekamo in kar je še podobnega, ampak ne vsevprek po vseh temah... to sem hotela poudariti.

#77 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 22. avgust 2004, 10:48

Uf, k človk u to temo pogleda ... kaka zagreta izmenjava mnenj! x:Dx

Mogoče pa to v kaki drugi temi manjka (k smo vsi tok vludni pa prjazni en z drugim, pa k hočmo lepo podobo o seb ustvart)? :vragec:

#78 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 22. avgust 2004, 11:23

Uf, k človk u to temo pogleda ... kaka zagreta izmenjava mnenj!  x:Dx

Mogoče pa to v kaki drugi temi manjka (k smo vsi tok vludni pa prjazni en z drugim, pa k hočmo lepo podobo o seb ustvart)?  :vragec:

:vragec:

:eek: :eek: :eek: ..... x:Dx x;)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#79 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:08

x;)x

Neubogljivost pa žlehtnoba sta lohk tud začetek napredka!

PS A je to že kkšn pameten reku?

#80 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:10

Kot tud sedaj - NE. :vragec: x:o)x x:Dx Hec, hec.... x;)x x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#81 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:11

Prvo načelo Slovencev je bilo preveč prekršeno in vlada bo padla, če se tega takoj ne zave. :eek: xcivx :C:

#82 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:12

Povej že ktero, no x;)x Pa naj pade že, glavn da se dogaja. x:o)x :vragec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#83 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:18

Kot tud sedaj - NE.  :vragec:  x:o)x  x:Dx

Oh, kako si me prizadel. ne razumem, kako ste lahko eni naforumu tako neuvidevni in nespoštljivi. Namesto, da bi razumel globino moje misli, si se tako nizkotno spravil name.

x;)x

TUD JEST SE HECAM, MICK! x:Dx

#84 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:20

Se nikol ne spravlam nizkotno, kam bl nizko pa mogoč :vragec: x:px x:Dx Lep pozdrav, tavžntpika x;)x x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#85 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:21

Povej že ktero, no  x;)x Pa naj pade že, glavn da se dogaja.  x:o)x  :vragec:

Naj tudi sosedu koza crkne x:Dx

#86 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:28

Ja, žalostno načelo x^x Ker ga ne želim sprejeti nisem slovenc? :eek:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#87 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:35

Se nikol ne spravlam nizkotno, kam bl nizko pa mogoč  :vragec:  x:px  x:Dx  Lep pozdrav, tavžntpika  x;)x  x:)x

Če se glih rad spravlaš kam bolj nizko (v globine npr.) ma 'AMZS članstvo' neki dodatnga popusta na ogled Postonjske jame x;)x

Te sam obveščam, k sm jest to zadnč spregledala, pa plačala polno ceno.

Pozdrav lep tud v obratno smer! hi, hi - tavžentpika je pa eno od 'partizanskih' imen s kerim ste me napadl (a s biu ti?) k sm prvič na luno pokukala x:)x

#88 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:44

x:o)x x:Dx ...mislim, da te je Sanjalica tako poimenovala, mi je blo ful všeč in ostalo v spominu. x;)x x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#89 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. avgust 2004, 15:46

Ja, žalostno načelo x^x Ker ga ne želim sprejeti nisem slovenc?  :eek:

Temu načelu se drugače reče tudi načelo enakih želodcev x:Dx

#90 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. avgust 2004, 16:00

Komunisti! :eek: :wOOt: x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#91 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. avgust 2004, 17:07

Komunisti!  :eek:  :wOOt:  x:Dx  x:Dx

Ali načelo francoske revolucije x:Dx

#92 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 23. avgust 2004, 12:05

Kako si prisel na lunin net in zakaj si se vkljucil na forum?



Kar tako x;)x
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#93 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 23. avgust 2004, 18:38

da b kej pamtnega zvedla......
no tkole... zdej grem pa k psihiatru :eek:

#94 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 23. avgust 2004, 20:07

Dolci 12, saj veš, da ne odneham kar tako, povem ti le, da ima vsak svojo svojstveno pot, ki jo mora prehodoti sam, tudi psihiater je ne more namesto tebe, ti bo pa fino zaračunal.
Ko sem prebrala knjigo Sant Mat , mi je blo tolk stvari še bolj jasnih in razumljivih. Vsakdo, ki zaračuna svojo pomoč nekomu v duhovni rasti, ta ni pravi učitelj, ta je umetnik "artist". Tudi med avtorji, bi lahko na prste preštela tiste, ki so mi resnično "sedli", dali tisti občutek, TO JE TO in sem iz čtiva izluščila samo tisti košček v mozaiku, ki sem ga morala dobiti iz določene knjige. Korak za korakom, kamenček za kamenčkom.
Ne ustraši se ničesar !! Ne govori, da nisi normalna, počakaj malo, ko ti bo kdo doma rekel, da si napol zmešana, kot je meni hahahaha. To je najmanj, kar ti lahko nekdo reče. Ne sekiraj se, to je njegov problem, kaj si kdo misli o tebi. Važno je, da ti veš, kaj je zate prav in kaj ne. :palec: x:)x

peace and love
clean
peace and love
Klinar

#95 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 24. avgust 2004, 18:39

clean :palec: faca si.....
Po letih nisem glih več rosno mlada, po duši pa ziher...
Mislim, da so tudi meni že rekli, da sem malo blond x:Dx pa se nisem toliko sekirala kot na tem forumu, ko mi je nekdo na žulj (beri žulje) stopil :eek:
Ampak - tako očitno mora biti, tako je prav.

Jaz rastem, tralalalala :P

#96 KAMENA STRELA

KAMENA STRELA
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 25. avgust 2004, 15:33

Ej, ej, ... Ce bi vedla, da se bo tako razpletlo, sploh ne bi stren razpredala in odpirala nove (prepovedane) teme. Kljub temu, da ste se prav lepo 'razpisali'. xDDx

Mick, ti si faca - ocitnio imas rad prepovedano :2src:

Ceprav samo kamen...ma vas rad.

Lep pozdrav x:Xx

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. avgust 2004, 12:14

Kaksna hecna tema...
Se sreca, da je nekdo omenil neke aspekte, najbrz bo res kaj takega... vse je v nekaksnem kontekstu, najbrz, ko pa beres z distanco, kot recimo jaz zdajle (kot da lahko berem z distanco... :D - a vendar, saj veste, kaj hocem reci...)... no ko beres z distance, pa ne ves vsega, poteka, kako in kaj, nisi vesc z iskalnikom, ki je v nameri 'biti natancen in precizen' morda nekoliko kompliciran za nekatere x;)x... itd...

Ja, temo bi sicer najbrz prikljucila, a ocitno gre nekako svojo pot... kako naj postavim pravila, nekaksna navodila za vse, kar se bo mogoce zgodilo?? Prav tako kot navodila za zivljenje niso mozna in itak bi bila za vsakogar drugacna, vsaj nekoliko, in itak bi si jih vsak interpretiral drugace... ker pac...
ker pac ne gre drugace. :D

Ni frke, ena tema ni tako katastrofalna, kar se tice prostora, a point je v tem, da je treba upostevati pa druge okoliscine, na katere takole v lajfu, kot sibajo navadno stvari, sploh ne pomisli clovek...

Saj je vseeno in ne bomo se kregali in vznemirjali...
Skratka - uzivajte, pocutite se dobro, ce hocete odpreti temo, pa samo uporabite iskalnik - nic ne de, ce je tema zvodenela, ker vsebina teme se ni zvodenela, ocitno, za vas ze ne, ki ste jo hoteli odpreti - no in jemljite intermezze kot taksne... in preprosto povzemite neko misel... uporabite citiranje ali pa preprosto odgovarjajte na prvo postavko v postu oz. na vsebino teme... pa je. :)

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 26. avgust 2004, 12:17

o šefica se je vrnila...lep pozdravček

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#99 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 26. avgust 2004, 18:34

Hojla Marsa, vesela sem te, upam, da si izkoristila 100 % x;)x
peace and love
clean
peace and love
Klinar

#100 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 26. avgust 2004, 19:58

x;)x :palec: še jaz bi dragi marsi poslala en topel pozdrav! :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0