Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tedenska napoved na LN


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
14 komentarjev na to temo

#1 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 20. avgust 2004, 12:13

ZADNJIH NEKAJ TEDNOV JO ŽE POGREŠAM. VEČINOMA NI NA VOLJO, SICER PA ŠELE V SREDO ALI ČETRTEK.
JO POGREŠAM...
A JE ŠLA NA DOPUST?
KDAJ SE VRNE?
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#2 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. avgust 2004, 12:18

vrne se z marso x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#3 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. avgust 2004, 12:19

x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 20. avgust 2004, 12:23

...kako sta diskriminatorna xDDx
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#5 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. avgust 2004, 12:24

ja seveda x:Dx ...saj veš, vse je v nas x:Dx x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#6 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 20. avgust 2004, 13:48

JA OPAŽAM, DA MASTE ENI RES PREVEČ ČASA :frog:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#7 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 20. avgust 2004, 22:26

A tedensko? :eek: x8Dx x:Dx
Dum spiro, spero.

#8 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. avgust 2004, 12:16

x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. avgust 2004, 11:30

No, pa je tudi tu tale vsebina...

Dobila sem na urednistvo precej mailov, nekaterih celo zelo razburjenih, nekateri so pisali celo veckrat...

... objavljam jih nekaj...

Subject: Osvezevanje podatkov

... Spoštovani,  zanima me, kdaj osvežujete astro napoved. Meni se zdi logièno, da bi bili osveženi podatki takoj v zaèetku delovnega tedna....  

No, pri napovedi ne gre za osvezevanje podatkov, konec koncev so ti osvezeni vsak dan na osrednji strani LN, se bolje pa je, da si izberes za osrednjo stran 'Danes' - od tam se lahko preklikas na vse, kar je pomembnega, in tako dobis nekaksen vpogled, saj to je v bistvu to - lunin koledar, kamor vkljucim vse pomembne aspekte, razlozene konjunkcije pa itak najdete s posamezne.
...

Subject: tedenska napoved???

... Pozdravljeni, zanima me, zakaj vam ne uspe pripraviti tedenske napovedi za sedanjost, pa tudi za pretekli teden je se niste napisali? Ali je razlog retrogradni Merkur? Držim pesti, da vam bo uspelo!...

...

Subject: kritika

...Spoštovano uredništvo, še vedno niste spravili skupaj tedenske napovedi!?  Ni ravno profesionalno, kajne???!!! \"zaenkrat še vaša obiskovalka\"


Odgovor

Zivjo!

Vceraj ponoci smo prisli z zasluzenega dopusta.

Glede na to, da jo pisem prostovoljno in tako furam tudi ves Lunin net, predvsem pa to pomeni, da je za vas obiskovalce vse, vkljucno z napovedjo, brezplacno, si seveda pridrzujem pravico, da se v teh specificnih primerih pac ne razpocim.

Hvala za razumevanje.
Lep pozdrav!

Marsa

p.s. Ko boste za napoved placali, jo boste seveda dobili vsak ponedeljek zjutraj in tedaj se bomo tudi lahko menili o profesionalnosti, zaenkrat pa se mi lahko zahvalite za tiste napovedi, ki ste jih izpod mojega peresa vendarle lahko prebrali brezplacno.
LP, M.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. avgust 2004, 11:32

... VEČINOMA NI NA VOLJO, SICER PA ŠELE V SREDO ALI ČETRTEK.

Sory, ampak tole pa preprosto ni res.
Napoved je praviloma gor v nedeljo zvecer, izjemoma v ponedeljek, samo enkrat pa se je zgodilo, da sem jo dejansko dala sele sredi tedna.
Ja, ko pa je ni bilo, 3 ali koliko tednov, pa je ni bilo. Tudi ne v sredo in v cetrtek.

JO POGREŠAM...
A JE ŠLA NA DOPUST?
KDAJ SE VRNE?

Thanx za pogresanje.
ja, je odsla na dopust, ni pa se se cisto vrnila. Ima se par stvari za popedenat. x:Xx x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 26. avgust 2004, 11:35

BRAVO MARSA SUPER ODGOVOR! :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#12 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 26. avgust 2004, 14:26

Draga Marsa,
šlo je zato, da sem napoved preprosto pogrešala. Resnično nisem vedela, da si na dopustu, mislila sem, da imate mogoče kakšne tehnične težave. Moj post je bil postavljen kot navadno vprašanje, ne kritika- kot sama praviš, do kritike nismo upravičeni-saj je napoved brezplačna in s tem se absolutno strinjam.
Torej, iskreno se opravičujem, ker sem s svojim vprašanjem povzročila tole zadevo, malo sem res nerodno napisala in je zato mogoče zvenelo kot kritika ali celo obtožba. Nikakor ni bilo tako mišljeno.xnckrivx
Upam, da si se imela fajn na dopustu in welcome back.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. avgust 2004, 09:17

:palec: :palec: :palec:

#14 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 27. avgust 2004, 12:53

Maras a vidiš kako si nepogrešljiva? x;)x ....Toliko o uspešnosti onih tvojih sošolk in sošolcev x:Xx :vragec:


p.s. meni so tudi manjkala...ampak...hello...saj kak teden, dva se pa da brez biti...tisti, ki pa ne morejo naj se pa naročijo na nadstandard x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. avgust 2004, 12:37

Joj, Keti, saj sploh nisem tebi odgovarjala, prikljucila sem to k temi in preprosto postnila svoj odgovor na mail semle, ker je bila ravno ta tema.
... oprosti za mojo nekoliko sakraksticno navelicanost in nisem te niti pozdravila, a moras me razumeti, da sem bila malo nejevoljna, ko sem dobila precej mailov in saj si tudi videla, kaksnih, potem pa sem temo opazila tudi tule, po tem, ko sem ze komentirala v zadnji od tem 'napoved'. No potem sem tule vse pozdravljanje in vse kar nekako preskocila in samo postnila onole vse... :8):

Skratka, pri napovedi ne gre za kaksno osvezevanje podatkov... Gre za to, da se usedes pred 'prazen list papirja', ki ga pac popises... vcasih imas filing, vcasih pa ne - no, pa je vseeno -razen v teh izjemnih primerih- vedno gor (torej leto ima 53 tednov in 3 tedne je pac ni).

Pri nas, na LN, veljajo morda nekoliko drugacna pravila, ker pac ne gre drugace, in tako je tudi tu, v primeru napovedi...
Enkrat pa bo pac tako, da bo napoved gor, pa ceprav bom jaz v avstraliji ali na islandiji. x:Xx x;)x :palec:

p.s. Cosma, thanx, saj ne recem, da mi pogresanje ne gode in ne laska... x:Xx :palec:
No evo obeh - mene in napovedi... x:Xx :vio: xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0