Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Petek 13.


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
275 komentarjev na to temo

#251 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 16. januar 2006, 08:28

ni blo v petek 13., ampak v soboto 14. - crknu komp :xx!:

#252 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 16. januar 2006, 15:12

js sm se pa dons odjavla od izpita ... če bi bil petek 13. se zihr ne bi x:Dx
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#253 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. januar 2006, 16:40

Na povem eno zanimivost, prvo lekcijo iz astrologije sem dobil na petek 13. to je bil dopisni tečaj in od tedaj se nisem več lotil od astrologije...

heh, midva sva imela pa prvo predavanje o astrologiji 13.2., sam mensezdi da je bil cetrtek.
vem da ni bil petek no, sam ni pa moglo bit da ne bi bla 13.

sem pa mela prvo samostojno (samo likovno) razstavo v petek 13., pa se novembra. xDDx
in to SLUCAJNO! xyesx
smo se menil o septembru (kao jeseni), pol sem pa rekla ma dajmo kar v novembru, da bo moj asc na udaru (tedaj mam vedno kaj 'javnega' mal bolj, nekoc so me pa npr. izbrali za osebnost mesca in glih novembra), pa pravi frendica, sam mora bit petek (sam ne ker kao fora, 13., pac pa ker so mel sam ob petkih lohk take evente, otvoritve pa tak, pa pravim, ja saj itak mora bit petek, jaz pa zato, ker 13.
ejjj!!! gledava in je bil petek. xDDx x8Dx
In sem jo imela.

(*ta je tud zanimiva s ciframi, pa cerpav ni petek 13, bom vseen semle napisala, namrec svojo zadnjo razstavo pa sem imela 12.2.2002. :)
saj drugac pa to ni :), pac pa xrolleyesx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#254 Calypso

Calypso
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. marec 2006, 15:32

Zame je to tud srečen dan... petek 13. , natančneje 13.5.2005 sem rodila hčerkico. x;)x

#255 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. marec 2006, 22:54

danes sem sprejela težko odločitev s katero sem že nekaj mesecev odlašala.Nekak, po filingu,

se mi je zdelo,da delam prav.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#256 petraL

petraL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:21

13.oktober 2006 - petek

men se je dan dobro začel, kot ponavadi.... ;)

lp,
Petra

#257 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:30

:2src: Danes luna upada v raku, ob 8.14 je bila v trigonu z uranom, kar povečuje našo intuitivnost, tter omogoča nova odkritja, presenečenja z novim preobratom. To ni slabo, a ne? x;)x

Ob 13.59 uri je luna v trigonu z merkurjem, kar pomeni, da bodo čustva usklajena z razumom. Takrat povejte drugim kaj čutite, sigurno vas bodo lažje razumeli.

Proti večeru, ob 17.59 boste verjetno čustveno preobčutljivi, kar ponavadi pripelje do nezadovoljstva, kajti luna bo v kvadratu z venero. Bodite pozorni zlasti raki, kozorogi, tehtnice in ovni. x:)x

#258 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:35

men je pa petek 13. vedn pisan na kožo.....sploh vse 13. so mi x^x

Objavljena slika
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#259 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:35

V petek 13.oktobra 1307 leta je bil izdan ukaz za unicenje Vitezov Templarjev. Od takrat tudi izvira to prepricanje o nesrecnosti te kombinacije.
Zanimivo je, da je letos vse tako kot pred 699 leti. Oktober + petek + 13.

#260 petraL

petraL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:40

Evo Highlander, ma človek se res vsak dan neki novga nauči,...res...nisem vedela, da je ta strah in trepet pred petkom 13-tega od takrat.
Dobro lunca, da si opozorila, na določene napetosti - ko moj ljubi ovenček pride iz službe ves tečen bom že vedla kaj ga meče ;)

lp,
Petra

#261 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:50

[quote name='petraL' date='13. Oct 2006, 10:41' post='722637']

Dobro lunca, da si opozorila, na določene napetosti - ko moj ljubi ovenček pride iz službe ves tečen bom že vedla kaj ga meče ;)


:palec: x!x Hvala bogu, da aspekt drži par urc in mine, tudi druga dva precej omilita današnjo situacijo, zato kljub trinajstici ni slab dan, pa še sonček sije. xsrcx

#262 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:53

Seštevek številk današnjega datuma je tudi 13 x:Dx

#263 petraL

petraL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:55

uuu lunca, tu kjer sem jaz (Lj) je megla za grozljivke snemat ;)
Meni sije sonček danes samo v srcu - na nebu ga še čakam.

Res ne vem čemu pripisovati neko neg.energijo dnevu kot je danes, sm mela slabe dneve, pa ni bil ne petek niti 13-tega v mesecu.....

lp,
Petra

#264 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 13. oktober 2006, 09:55

Lunca thanks za opozorilo,.... x;)x :palec:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#265 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 13. oktober 2006, 12:00

Sama do zdej se nisem mela kakšnih problemov na dan, petek 13., prov nasprotno, do zdej se mi je na ta dan zgodilo vedno kaj posebnega, pozitivnega. Upam da se to ne bo zdej spremenilo...bom povedala ko bo konec dneva.
Lep petek 13. vsem x;)x .
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#266 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 13. oktober 2006, 12:13

:vragec:

pizdarija je, che si muha enodnevnica...pa mash ceu lajf petek 13. x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#267 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. oktober 2006, 12:14

:2src: Danes luna upada v raku, ob 8.14 je bila v trigonu z uranom, kar povečuje našo intuitivnost, tter omogoča nova odkritja, presenečenja z novim preobratom. To ni slabo, a ne? x;)x

Ob 13.59 uri je luna v trigonu z merkurjem, kar pomeni, da bodo čustva usklajena z razumom. Takrat povejte drugim kaj čutite, sigurno vas bodo lažje razumeli.

Proti večeru, ob 17.59 boste verjetno čustveno preobčutljivi, kar ponavadi pripelje do nezadovoljstva, kajti luna bo v kvadratu z venero. Bodite pozorni zlasti raki, kozorogi, tehtnice in ovni. x:)x

hvala :palec:

#268 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 13. oktober 2006, 12:31

hmmm ... današnji petek 13. ...

sploh nisem spala, ker nisem imela časa, sem morala nekaj delati, dokončala, kot sem obljubila, zjutraj sem morala na faks na govorilne k profesorju za diplomo, sva se vse fajn zmenila, še nek prou super predlog mi je dal, prišla domov, morala do svoje zdravnice, a je imela danes ambulanto zaprto :xx!: , zdej bom šla do najboljše prijateljice in z njo preživela še nekaj zadnjih ur, ko je še tu ... seli se namreč k fantu ... :C: , aja pa izvedela sem, da ne bom dobila pomoči pri nekem delu v času moje odsotnosti konec oktobra, čeprav mi je bila obljubljena :o|o: ... hmmm ... no ja no ... zanimiv dan ... le kaj me še čaka :inocent:


xsmx x:Dx
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#269 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 13. oktober 2006, 14:19

Današnji petek... pač 13. / zame tak kot vsak dan x:Dx ampak dneva še ni konec tako da, bom raje mal zamolčala do jutri x;)x sicer nič posebnega sej pravim, nikoli nič posebnega ne dogaja x:o)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#270 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 13. oktober 2006, 17:24

joj, jst mam pa ž
e ceu tedn čist drekast. danes je bla pa sam češnja na smetani... ponoč sm itak ful slabo spala-kr ene moraste sanje, pol mi je spodrsnal nin sm si skor kolk spahnala, pol se je na predavanjih en kreten pred mano usedu in se kr neki skos nazaj obraču pa se tko prtegnjen režu, pol je prfoks vrgu enim za mano k so čvekal kredo in seveda zadel mene... kt da bi drek nase vlekla....
ampak, slab zaćetek DOBER KONEC x:Dx

mal sm mogla pojamrat, upam da ne zamerte x;)x

lep večer vsem x:Ix
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#271 črna kava

črna kava
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 13. oktober 2006, 18:16

joj, jst mam pa ž
e ceu tedn čist drekast. danes je bla pa sam češnja na smetani... ponoč sm itak ful slabo spala-kr ene moraste sanje, pol mi je spodrsnal nin sm si skor kolk spahnala, pol se je na predavanjih en kreten pred mano usedu in se kr neki skos nazaj obraču pa se tko prtegnjen režu, pol je prfoks vrgu enim za mano k so čvekal kredo in seveda zadel mene... kt da bi drek nase vlekla....
ampak, slab zaćetek DOBER KONEC x:Dx

mal sm mogla pojamrat, upam da ne zamerte x;)x

lep večer vsem x:Ix


x:Dx x:Dx x:Dx haha kok sem se nasmejala tvojemu besedilu andromeda!! Sem tud jaz slabo spala in sem bla cel dan wiu wiu :wacko: ....sem zdaj nadoknalda :sleeping: , mmmm je blo fajn! Danes sem celo odpovedala eno zadevo, ker sem res bla čist čuuuuudna čez dan! Ajaj ta 13. je vse pobrkal x:((x
PEOPLE ARE PEOPLE ANYWHERE YOU PUT THEM....

#272 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 13. oktober 2006, 18:19

hmmm ... k temle današnjemu petku trinajstemu lahko dodam še to, da mi računalnik danes non-stop šteka (miška) ... na nekatere naslove noče pošiljat maile :o|o: čudno ... petek trinajsti je bil običajno zame super dan :inocent: x:Dx x:Dx x:Dx
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#273 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. april 2007, 08:37

:onfire:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#274 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 13. april 2007, 09:39

čutim, da bo DOBER dan,
lep in srčen

xsrcx xsrcx xsrcx


#275 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 13. april 2007, 09:53

Dan kot vsak drugi.

Joj, a veste, da bo jutri sobota štirinajstega?!
Possible—but highly unlikely.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0