Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magnetno resonančni sistem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
108 komentarjev na to temo

#76 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2005, 16:11

nekaksna zhilna centrifuga v bistvu, ful dobr! xsuperx

hehe Cosma, dbest, uzivaj! :palec:

Astra, pejt, je dbest!!! x^x
Ti vse premasira fajn...

aja, in res se v desno suche tist oz. shopa.
saj, jang...
bolezni so pa jin.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#77 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. maj 2005, 19:28

hm....niso vse bolezni jin....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#78 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. maj 2005, 14:53

po kitajski vedi.. nastajajo blozeni predvsem zaradi porusenega ravnovesja med jin in jang energijo!!!

sploh pa, ce koga zanimajo, se drueg zadeve kitajskea medicine, se lahko tudi name obrne!!! :vio: prou res!!

recimo, glavnik za uravnanje pritiska pri cloveku; - za vse, ki imate probleme z pritiskom in lasmi!!!
akupunktrurne palcke, s katerimi se lahko zdravimo sami ali nas nekdo v druzini;
in potem se razni dodatki prehrani iz kitajske... :vio: :vio:

sicer pa se lahko name obrnete tudi za PAS (deluje 7 centimetrov v globino, pojacuje misice, odstranja celulit, masira, etc... ). PAS se lahko prikljuci tudi v avtomobilu, saj ima poseben prikljucek za v avto. Cena je cca. 36.000 SIT, se da dobiti pa tudi na 7 obrokov. Uporablja lahko cela famili, pa se sosedi... x:Dx x;)x
jst ga mam doma!!

no, pa lep dan zelim vsem!!!

#79 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. maj 2005, 18:48

hm, v bistvu sem mislila na naravo bolezni... in tudi najpoglavitnejsi vzrok (chiki, alko, vse droge itd.)
seveda, gre preprosto sam za neravnovesje jina in janga...

*

tole je meni zelo *uranovsko* (ce se poglobim, celo s scepcem plutona, je zelo telesno, prvinsko, pa mocno, tko globinsko)... morda mi zato sede.

Zadnjic so mi dal eno hecno 'vajo' - ko sem vdihnila, je oni zashopal mocnejsi tok, da mi je v mozhganih nabijalo, odstekano in dbest, ceprav priznam, da sem se v stotinki sekunde clo mal ustrasla, ker sem mislila, da mi bo v glavi explodiral, ko pa postekas, da gre do one stopnje in nic vec, je pa dbest in mi je bilo kar zal, da so bile samo tri ponovitve. :)
Ko pa sem frendici to omenila, ki je bila tud drugic, jo je pa presenetilo in recimo njej pa niso tega dal. Morda zato, ker jo je po prvi seansi bolela glava in je najbrz to omenila pred zacetkom druge.

Moram h kirotu, da me mal nastela, ker me (predvsem od slabe poze spanja) spet bolijo vretenca zgoraj.
Hotla sem pa rect, da sem se ves dan vceraj cutila toploto na tem predelu, ko sem si v ta predel usmerila energy oz. tokove (usperis si pac s tem, da premikas telo ali pa roke, ce se z rokam dotikas... in spodbujas razlicne tocke).

Hecno se mi zdi, da eni 'nic ne cutjo'. Skor ne morem verjet.
Prvic je zlo mocno, prav zhile cutis, naslednjic sem vprasala, ce mi je dal na manj. me je presenetilo, ko je rekel, da je enak tok kot 'vceraj'.
(*no razen ko sem imela ono vajo z vdihom, kjer je povecal tok).

In res me mecha bolijo mal (sam sem bila pa vceraj predtem tud na fitnesu in se pol sem vso noc skor bila na nogah oz. plesala), tako da ni nujno, da je sploh od tega - sam mal najbrz je, ker navadno se ne spomnim, da bi me bolele noge.

So rekli, da je ucinek take seansice (valjda za ozhilje), kot bi 8 kilometrov tekel.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#80 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. maj 2005, 00:25

kul! :palec:

sem pa dobu dans mogoce utemeljen skepticizem od 1 gospe, ki je delala 25 let limfno drenazo! pravi, da jo cez roke ni in da je aparat pac aparat. in je treba menda pazit.
pravijo ,da je tudi za limfo dobro. in verjamem, da je. seveda pa sem ze videl ljudi, ki so imeli take reakcije, da jim je bilo cel dan salbo, so bruhali, etc... kljub temu, da so imeli zadevo med terapijo na minimum. nekatere je po in ze med terapijo vse srbelo... oboje pa so znali, da se osebe razstrupljajo. in to so lahko za nekoga zelo mocne zadeve z mocnimi ucinki. treba pocas. zraven pa veliko piti.

#81 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. maj 2005, 10:21

<{POST_SNAPBACK}> pravi, da jo cez roke ni in da je aparat pac aparat.

verjamem, v bistvu jaz tud tko menim...
je fajn, energetic, a nic kaj spet tolk blazno bolj kot navadno (v mojem primeru).... jaz imam kar dober pretok in ravnovesje (sklepam pac iz tega, ker imam dobro prekrvavitev in dost energije in sem zdrava v glavnem), pa se znam si sama spodbudit tele procese razne.

Ampak sem z veseljem probala in se vedno menim, da je dbest.... bi pa rekla, vseen, da ni za pretiravat... se meni je bilo mocno, ki velik prenesem, glede na to, da je pa enim kar slabo in vse zivo, rekacije kot si jih opisal in na katere so nas tud preventivno opozorili, pa je res treba zmerno.
Pa, nenazadnje, to ni tok dolg zunaj, je treba to se mal schekirat v sirsem smislu oz. dolgorocneje...

Po mojem za one, ki nimajo dobre prekrvavitve in cist zapacane zhile in organizem, je pa dbest... ker sicer tezko, da bi se v kratkem casu 'zgodil' tale preboj cez meridiane.

Mi pa ki smo fit, telovadimo itd., pa oni ki so zlo mladi, zdravi itd., pa se mi zdi, da ne rabijo tega.

Fajn je to za kake biznismene, za folk, ki zelo0 stresno zivi, recimo po 40.

Drugac pa je po mojem cist OK stara dobra telovadba, tek itd.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2005, 13:06

No danes sem bila ze cetrtic.
Vsakic imam kaksno vajo vec, pa pocasi lohk tud stopnjujejo jakost in tudi trajanje masaze.

*
Sem obljubila mal infota (ceprav je ze Free mensezdi povedal):
cena aparata je 144.000.
Mozno je ubosti na obroke, celo 2 leti, pri cemer pride 1 obrok nekaj vec kot 6 jurjev.
Zraven so tud navodila, program vaj in vse...

Dobila sem en prospektek, pa nimam skenerja, pa tud prepisovat se mi ne da vsega, bom sam nanizala ucinkovitosti po tockah brez pripadajocih razlagic:

zmanjsa bolecine, ima protivnetni učinek, zmanjsuje otekline, umirja in sprosca (z antidepresivnim delovanjem na centralni zivcni sistem, kot tudi sprosca vsa stanja zakrcenih mishic), uravnava krvni pritisk, dobro deluje na kozho in cisti zhile in meridiane... ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. maj 2005, 13:35

mi je ful dobro, marsa in free, ko podata vtise in vse te informacije. me pa zanima, če obstaja kakšna tel. št. al kaj takega, kjer se da zmenit za kakšne prospekte pa to?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2005, 13:44

Po mojem bom itak dala na net mal vec infota...
Bojo tud bolj ornk zastavil, prav pripravil mal raziskavo, statistiko itd.

Zdaj so komaj prevedli v slo (do zdaj je bojda bilo sam v ang.), vceraj recimo nisem mogla niti prospekta dobit, jih je glih zmanjkalo al kaj, mam pa sam njeno cifro, vendar ona jih ni imela niti nisem cist ziher se, kako tole poteka...
Kera telefonska se zdaj lohk okol daje oz. al bomo pocakal, da se pripravi info in damo pac na net.

Itak tud free omenja da lohk vse zrihta, jaz se bom raje prej ornk pozanimala, predno kaj nakladam in dajem kake cifre okol.
Zaenkrat sem se pozanimala za tele cifre, pogoje...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. maj 2005, 13:50

hvala, marsa!

me pa daje radovednost in si ne morem pomagat. me še vedno zanima, kaj bi nosorog komentiral

namreč, iz šole se spomnim, da obstajajo levo in desnosučni sladkorji in da so eni za ljudi ok, drugi pa škodljivi. sam žal je u moji glavi ostala sam ta informacija in se več ne spomnim. tako me zanima, kakšna je sploh kri po svoji naravi(levo ali desnosučna) in če to pri krvi sploh obstaja :inocent: ...in jasno, kako to potem vpliva....

če bo kdo dal odgovor na to, mu bo moja radovednost zelo hvaležna
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#86 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2005, 13:59

<{POST_SNAPBACK}>me še vedno zanima, kaj bi nosorog komentiral...

saj mene tudi! xyesx mene vedno tud teorija zanima, vendar ko se ze seznanim v praksi - ker ce ne 'kupim', me tud teorija ne zanima... mene mora najprej prepricat (MENE!), 'nekaj', da se mi zdi smiselno al kaj jaz vem, potem ce se mi zdi, preizkusim, pol pa tud jaz brskam o tem in se poglabljam, tako bo tud mene zanimalo mnenje Nosoroga oz. bo dobrodoslo. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#87 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. maj 2005, 15:02

Da, menda so na trgu sze tudi aparati, ki naredijo energijo levosucno... :inocent: to menda ni vredu. ne morem pa trditi, ker nisem strucko. pa tudi, dans folk neki prebere, pa so kr vsi struckoti x:Dx x:Dx x;)x
ta gospa, za katero delam, bo imela kmalu svoje aparate. Edine take v slo. in eksklusivo. Tile od Chi4Life se trzijo po sistemu mreznega marketinga in se ne smejo oglasevati, etc... kar je sicer v nekaterih primerih dobrodoslo, v nekaterih pa pac ne.

sicer ap, ce koga zanima vec o izdelkih, ga vabim, da mi pise in ga povabim na brezplacne terapije in posljem kak prospekt.

v cetrtek, petek in soboto, pa imamo predstavitve v trgovini spar v kranju. :vio: :vio:
kar se ze tudi oznanja na gorenjskem radiu.
welcome! :palec:

#88 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 20. maj 2005, 10:50

<{POST_SNAPBACK}>Da, menda so na trgu sze tudi aparati, ki naredijo energijo levosucno...  :inocent:  to menda ni vredu.  ne morem pa trditi, ker nisem strucko. pa tudi, dans folk neki prebere, pa so kr vsi struckoti  x:Dx  x:Dx  x;)x 
ta gospa, za katero delam, bo imela kmalu svoje aparate. Edine take v slo. in eksklusivo. Tile od Chi4Life se trzijo po sistemu mreznega marketinga in se ne smejo oglasevati, etc... kar je sicer v nekaterih primerih dobrodoslo, v nekaterih pa pac ne.

sicer ap, ce koga zanima vec o izdelkih, ga vabim, da mi pise in ga povabim na brezplacne terapije in posljem kak prospekt.

v cetrtek, petek in soboto, pa imamo predstavitve v trgovini spar v kranju.  :vio:  :vio:
kar se ze tudi oznanja na gorenjskem radiu.
welcome!  :palec:


Jaz bi se pa prijavil na en krog :). Me prav zanima, kakšni so občutki med in po terapiji. Pa primerjava počutja pred in po. Pa se Marsa tako hvali zadevo, da kar ne morem mimo x:)x x;)x :palec:
Sporoči kdaj, kje, kako... x:Dx

#89 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. maj 2005, 12:37

ful dobr, aquich, dons sem bila zadnjic!!! :palec:
TOPLO priporocam. xyesx x8Dx

Pa jaz ne kupim vsega, pravzaprav skoraj nicesar. :)

Za folk, ki ima stresen job, za 'hrbtenicarje', revmatike, za vse blokade...

Ne mores verjet, ko eni ne cutijo (teh 'vibracij'), kar pomeni, da majo tko zablokirano.
A ste ze bili kdaj v toplicah v bazenu, ki masira,m v bistvu tko kot jacuzzi.
No tko je to, podobno (filing in efekt), sam da ni voda, pac pa... taka vibra, magnetna, *zracna?, tak tok, ampak zlo sibek.

Folk pride tja, pa ga komaj gor dajo, ker se ne more premikat, po 3 seansah sam vstane.
To niso taki kot jaz, fit in ki ne rabim v bistvu tega, pac pa starejsi, bolni itd.
Je cisti boom, skor vsak dan kdo kupi, se pozanimava, v tistem kratkem cajtu, kar sem jaz tam.

mene sam plac matra, sicer bi imela prec to doma. Ne ker nujno rabim, pac pa ker je fajn... recimo za razstrupljanje, ce drugega ne. ;)

Res prav cutis, kako so se vse celice oskrbele s kisikom (kako to cutim? ker se ze 20 let 'ukvarjam' z jogo, recimo, ker sem si sama dvignila kundalini, recimo... torej kar poznam mal telo, ce ze ne znanstveno razlozit kakih procesov tkole xDDx).

Sem rekla, naj kaj pripravijo v eni obliki, da bo vec infota, brez veze da jaz tupim, ce ne vem dost. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. maj 2005, 12:41

* se nekaj; ko pravim, eni ne cutijo - morda kdo pomisli, da je to tko, zelo individualno, torej en blef, ces, tam mal sem nekaj cutil (lohk pa bi recimo tud nakladal).. no ni tko...
To VIDIS, da shiba, ker se ti kozha premika (v desno ofkors). ;)
Trepeta ti kozha, VIDIS v bistvu to masiranje.

Sam sam od mojga nakladanja se ne mroes navdusit. To mors PROBAT.

Npr. jaz shizim tud na ionizator in sem si ga ful zelela, ker sem prav tako opazila, zacutila ucinek. No in ga imam in je res boljs.

Tko da, v take stvari pa kar verjamem. Sploh ce me prepricajo. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. maj 2005, 13:09

mas na OS!! :palec:
vglavnem, ce koga zanima, naj mi poslje mail, se zmenmo, pa je. preprosto.
-----------

Jaz bi se pa prijavil na en krog :). Me prav zanima, kakšni so občutki med in po terapiji.  Pa primerjava počutja pred in po. Pa se Marsa tako hvali zadevo, da kar ne morem mimo  x:)x  x;)x  :palec:
Sporoči kdaj, kje, kako...  x:Dx



#92 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 20. maj 2005, 15:10

<{POST_SNAPBACK}>ful dobr, aquich, dons sem bila zadnjic!!! :palec:
TOPLO priporocam. xyesx x8Dx

Pa jaz ne kupim vsega, pravzaprav skoraj nicesar. :)

Za folk, ki ima stresen job, za 'hrbtenicarje', revmatike, za vse blokade...

- snip -

Sem rekla, naj kaj pripravijo v eni obliki, da bo vec infota, brez veze da jaz tupim, ce ne vem dost. :)


A zdej sm pa ze AQUICH?? xrolleyesx x:Dx x:Dx x;)x
THX za tale opis, sliši se precej obetavno. Kolikor vem moj kundalini še vedno ždi v korenski čakri ampak ni hudič, da ne bi čutil vibracij x:Dx x:Dx
Definitivno poskusim. :palec:

#93 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. maj 2005, 15:17

Joj, Marsa, si cist navdusena x:)x Je se mene zamikalo, da bi poskusla...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. maj 2005, 17:03

<{POST_SNAPBACK}>še vedno ždi

x:Dx no pol ga mros pa mal prebudit. :)

<{POST_SNAPBACK}>Joj, Marsa, si cist navdusena  x:)x  Je se mene zamikalo, da bi poskusla...

Valjdka, koga ne bi?
mene bi tud, ce bi mi znal nekdo tko fajn to vse skupaj opisat. ;) :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. maj 2005, 20:19

prit k nam v salon na 7 brezplacnih terapij.
ma, je 1 fajna gospa tam, zdraviteljica in tko... in prav lep prostor s prijetnimi energijami! x:)x x:)x pa 5 razlicnih masaznih aparatov je. :palec:

sej pravim, VABLJENI!! :palec:
-------------

Joj, Marsa, si cist navdusena  x:)x  Je se mene zamikalo, da bi poskusla...



#96 mathy

mathy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 19. junij 2005, 18:52

Vidim, da v tej diskusiji manjkajo konkretne izkušnje oseb, ki so bile na terapiji z magnetno resonanco. No, ker sem bil osebno na tej MR terapiji vam lahko povem nekaj svojih izkušenj.

Bil sem na terapiji pri zelo znanem človeku za to področje. Prvi obisk pri njemu je potekal tako, da mi je potisnil v roke elektrodo, z drugo pa je na prstih druge roke odkrival šibke tocke v povezavi z resonanco snovi, ki jih je imel spravljene v stekleničkah. Ker sem alergičen na veliko različnih snovi (od breze, leske in jelše do križnih alergij na sadje) je našel s to napravo resnično snovi, na katere sem alergičen in tudi cel kup drugih alergij na snovi, za katere sploh nisem vedel, da sem nanje alergičen. Mislim sem si, končno nekdo, ki mi bo lahko pomagal, saj je vse skupaj bilo zelo prepričljivo.

Na tem prvem obisku sem potem bil tudi na terapiji, kjer sem ležal na postelji, pod sabo pa sem imel posebno podlogo. Takole sem ležal kar okrog eno uro. Vmes sem celo rahlo zaspal, saj je okolje zelo mirno in te precej uspava. Pa še mirna in nežna glasba se je razlegala po prostoru.

Vsakokrat, ko sem prišel, doktor ni bil čisto zadovoljen in sem moral priti večkrat. Nazadnje je dejal, da ni dobro, da se vozim vsakokrat po 90 km, ampak da bi bilo bolje, da bi prespal v bližini in bil na terapiji ves teden. Dobro, sem si rekel, bom pa tudi to naredil. Potem, ko sem že plačal velike vsote denarja, sem končno vprašal zdravnika, zakaj ne čutim izboljšanja.

Okoli mene so namreč resnično hodili nekateri ljudje, ki so kazali zadovoljstvo in so bili po eni strani rešeni problemov in to po samo nekaj terapijah. Medtem ko pri meni ni in ni hotelo priti do znakov izboljšanja. Nakar mi je zdravnik dejal, da moram v terapijo verjeti in da sem izgleda med tistimi 5% oseb, ki jim terapija samo delno pomaga.

Ko sem to slišal sem raje takoj dvignil roke nad to terapijo in odnehal z njo.

Na žalost se tako moram še naprej vsako leto spomladi boriti z alergijami.

Lep pozdrav
Mathy

#97 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. julij 2005, 13:31

Kolegici so diagnosticirali artritis (nima moci v rokah, ne more stisnit prstov v pest, bolecine, utrujenost,...) in bi sla rada na tole terapijo. Dobila je samo en naslov v KR, tukaj pa omenjate, da delajo tole tudi v LJ. Lahko, pliz, kaksen naslov, kje izvajajo te terapije v LJ? Hvala :palec:

#98 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2005, 14:06

aha, Chi 4 life... hmmm.... hm... joj na konc jezika mam... vem da je hisna stevilka 2, v bs-u...... aha morda maroltova (to je tik pred koncno in pred obvoznico)..
Sam ne vem kam sem dala tisti pildek, bom probala poiskat se za cifro, za naslov sem pa skor ziher.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#99 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. julij 2005, 14:08

hvala xsrcx :palec:

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2005, 14:15

malenkost, fajn je imet tole... tole kartico, cetudi je pa nimas, te po mojem vzamejo...
saj po mojem najdem, ker nisem stran vrgla, sam zdajle imam cist desete stvari, pa sploh pojma nimam, kje naj to iscem, ker sem dala zadnjic ven iz denarnice, na onem kupcku pa ga ni. :8):
Morda lohk pa kar uleti, kontaktna oseba je Julija (ki sicer vodi jogo in bojda jo imamo celo0 na seznamu zdravilcev ali na nekem drugem tem seznamu podobnem al nekje pac, ker so omenili eni, da so tu izvedeli zanjo)..
Tko da - to so vse dosegljivi ljudje in dojemljivi...
Maroltova 2 je pa ziher, mi je v glavo se usedlo, ko sem enim parim razlagala kje se gre in naslov in to.
To je tik pred tazadnjimi tavelikimi stolpnicami v bs-u, ko je veliko makadamsko parkirisce, z leve, ce gres iz mesta po Vojkovi, ali z desne, ce prides po obvoznici - in pri smeltu zavijes levo in potem na prvem kriziscu desno, mim koncne avtobusne postaje in potem je pa cez kakih... hm, 50 metrov morda, tole makadam parkirisce in tale Chi for life je v pritlicju v tanizkih bajticah, zraven tavelkih stolpnic in lohk kar prides... ni tko da je treba kaj zvonit kje, pa blok pa to, je posebej vhod v pritlicju, tablo pa zagledas ze s parkirisca - belo modro rdec znak Chi 4 Life in vmes ma eno tako kljukico podobno kot Nike logo. :)
Morda pa na parkiriscu celo zagledas Julijin rumenozelen fluorescentni sei(ali cinque)cento. :vio:
In to je to.
Lohk reces da te je marsa poslala. najbrz se bodo spomnili. x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0