Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Samospostovanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
336 komentarjev na to temo

#76 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 27. november 2004, 23:41

Seveda, emanuel, ce se z mano ne zelis pogovarjati, povej naravnost, saj si moski, a ne mamin mali otrok, kaj ne ? xDDx x:Xx

#77 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 27. november 2004, 23:42

<{POST_SNAPBACK}>No, mogoce bi jaz tud emanuelu dala kaksen kompliment, ce bi ga bolj spoznala, ampak kaj morem ce mi se emanuel noce razkriti -


Pač nisem ehsebicionist. To pa nima zveze s samozavestjo.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#78 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 27. november 2004, 23:43

<{POST_SNAPBACK}>Pač nisem ehsebicionist. To pa nima zveze s samozavestjo.


Ampak kdo si sploh ??????? Saj nic ne poves o sebi, kaj je to - problemi z Saturnom ? :vragec:

#79 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 27. november 2004, 23:45

<{POST_SNAPBACK}>Seveda, emanuel, ce se z mano ne zelis pogovarjati, povej naravnost, saj si moski, a ne mamin mali otrok, a ne ?  xDDx  x:Xx


Ampak na vsako pravokacijo pa tud ne nasedm.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#80 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 27. november 2004, 23:48

<{POST_SNAPBACK}>Ampak na vsako pravokacijo pa tud ne nasedm.


Kaksna provokacija ? :vragec: Ce nisi '' egzibicionist '', zakaj sploh pises na forumu ? Saj tu gre za odprtost in iskrenost, in za to da se ne bojis razkriti drugim ljudjem, ce mas cisto vest !!! x;)x

#81 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 27. november 2004, 23:48

<{POST_SNAPBACK}>Ampak kdo si sploh ??????? Saj nic ne poves o sebi, kaj je to - problemi z Saturnom ?  :vragec:


Vauu kakšna babja radovednost. x:Dx
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#82 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 27. november 2004, 23:50

<{POST_SNAPBACK}>Vauu   kakšna babja radovednost. x:Dx


No, sedaj iz '' ljubecega '' bozjega jaganjcka '' hudic '' progovarja - napuhani x:o)x x:o)x x:o)x

#83 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 27. november 2004, 23:50

<{POST_SNAPBACK}>Kaksna provokacija ?  :vragec:  Ce nisi '' egzibicionist '', zakaj sploh pises na forumu ? Saj tu gre za odprtost in iskrenost, in za to da se ne bojis razkriti drugim ljudjem, ce mas cisto vest !!!  x;)x


Iz čistga veselja do razpravljanja.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#84 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 27. november 2004, 23:52

<{POST_SNAPBACK}>Iz čistga veselja do razpravljanja.


In kaj si to '' veselo '' do zdaj povedao, razen tega da mocno ljubis boga in se mu vedno prilizujes ?? xDDx :vragec: x:o)x

#85 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. november 2004, 08:46

Sem ponosna nase, se spoštujem? ja sem, sem samozavestna - trudim se na tem področju, sem ohola, me daje samovšečnost? ne
samovšečnost je lahko ljubka, dokler ni moteča, kje je pa meja, kako hitro se jo da prestopit?
sem pa ponižna, ko sem v tišini, v naravi, se počutim prav ponižno v lepoti, miru in življenju ki me obdaja

#86 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. november 2004, 10:47

<{POST_SNAPBACK}>Marsa, a sem mogoče narobe razumu ta stavk zarad jezikovnih ovir.

Aja, najbrz ne, sam ocitno si bolj pozorno prebral kot ich. xDDx
Jaz pa sem mislila, da si to zakljucil (oz. ste nekateri zakljucili, saj sem videla par 'podobnih' odzivov) na podlagi odgovorov v kaki drugi temi.

Vcasih samozavest ne naleti na tolk dobr odziv, ce gre za mlajsega cloveka, ker se zdi, da je poln sebe al kaj takega... v resnici pa ima tak clovek potem tudi dejansko vec energije, saj vse dela z zarom in samozaupanjem; to pa naleti seveda lahko na nelagodje drugih ali celo odpor. Cist stekam....
A on mora pravo mero sele najti. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#87 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. november 2004, 15:06

<{POST_SNAPBACK}>Sem ponosna nase, se spoštujem?


sem razmišljala o tem in vprašam mojega angelčka na zemlji, ki mi pove,vse direktno, brez olajšav... ji rečem, se spoštujem, odgovor, sploh ne, no pa imam....
me pa potolaži, da veliko bolj kot pred letom dni... torej sem na pravi poti...

#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. november 2004, 16:34

Ko se spostujes, lahko samo pozdravljas vsako svojo posamezno odlocitev.
Hkrati pa je spostovanje tudi zmoznost vpogleda prav tako v svoje pomanjkljivosti... moc tudi videti pomanjkljivosti, napake, posameznega delovanja... in iz tega narediti nekaj novega, to nadgraditi.
Vcasih imam zelo preproste razlage; zame tako denimo inteligenca preprosto pomeni, da se iz starih izkusenj, vedenj, znanja, na ta ali oni nacin torej pridobljenega, uspesno znajdes v povsem novi situaciji... pa ce prevedemo to na povsem miselne nivoje (ker pac govorim o IQ) ali pa v vske posamezne malenkostne situacije lajfa. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 28. november 2004, 21:14

Brez dvoma eden mojih ključnih problemov.

Tak zdaj me pa zmeljite. :O:
Let the sunshine in

#90 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 28. november 2004, 23:11

Če se človek spoštuje do tiste meje, kjer spoštuje tudi druge, potem to ni noben napuh. Je samo ena lepa, koristna, dobrodošla lastnost. Ni ne precenjevanja ne podcenjevanja - ne manjvrednostnega in ne večvrednostnega kompleksa. Si samo zlat košček zlatega mozaika. Nisi nek škart, pa tudi nenadomestljivo najboljši nisi.

Sama največkrat "ocenjujem" sebe in druge po tem, kaj kdo v življenju da od sebe. Ni mi pomembno, koliko ima pod palcem, niti kakšen položaj v družbi ima, niti kako izgleda... Pomembno mi je, da tisto, kar v življenju počne, počne predano in s srcem. To pač jaz cenim in spoštujem pri sebi in drugih ljudeh. In verjamem, da se čisto pri vsakemu človeku najde nekaj, kar je spoštovanja vredno.

#91 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 29. november 2004, 21:25

<{POST_SNAPBACK}>
Ko sami o sebi recemo kaj jaz vem, sem dober clovek, morda to izpade bedasto, samovsecno in samopomembno, prepotentno...
ko sem tam nerodno rekla, pa sem prec dobila servirano...


Ma ne, sploh ni treba reč jaz sem dober človek. Že če nekdo samo reče, kako razume, kaj je dobro, je že tarča. Takoj pridejo pravokacije, podtikanja in dvojna merila, po katerih se ga ocenjuje in masira.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#92 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. november 2004, 21:28

<{POST_SNAPBACK}>..po katerih se ga ocenjuje in masira.

xDDx ja, saj... :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#93 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. december 2004, 08:43

<{POST_SNAPBACK}>emanuel,
tud Hitler je delio ljudje na '' plemenite '' in '' neplemenite '', xDDx


očitno nisi razumela pomena besede plemenit
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#94 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. december 2004, 08:49

<{POST_SNAPBACK}>Meni je zanimivo malce raziskat arhetip Luciferja, ki je menda bil simbol '' napuha '' - a je mogoce ta groza od napuha v nasi druzbi na nek nacin vcepljena od strane cerkve, da bi ljudje bili cim manj ozavesceni in pogumni, te da bi cerkev z njimi lazje vladala in manipulirala ? 


manipulacije je pa treba mal bolj razumet. v tem je snisu manipulacij.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#95 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. december 2004, 09:01

<{POST_SNAPBACK}>Ampak kdo si sploh ???????


ja saj. To se tud jest včasih sprašujem.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#96 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. december 2004, 09:04

<{POST_SNAPBACK}>Kaksna provokacija ?  :vragec:  Ce nisi '' egzibicionist '', zakaj sploh pises na forumu ? Saj tu gre za odprtost in iskrenost, in za to da se ne bojis razkriti drugim ljudjem, ce mas cisto vest !!!  x;)x


A tko? Jest sm pa mislu, da bomo sam razpravljal o duhovnost. :sori:
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#97 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. december 2004, 09:12

<{POST_SNAPBACK}>
No, kako vem da je Marsin Saturn v Vodnarju izkusan in zrel ? Lepo, cutim ga energetski na svoji Veneri in mi je vsec da se od taksnega Saturna nekaj naucim.


xDDx


Se pa slabo učiš. Učiteljci lih v ponos ne moreš bit.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#98 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. december 2004, 09:18

<{POST_SNAPBACK}>mogoce se tud od tebe kaj naucim ? :vragec:  x;)x Seveda, z mano moras bit potrpezljiv, ker drugace enostavno ne gre !  xDDx


Od mene se boš ti težko kaj naučila. In s tabo nimam namena bit potrpežljiv.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#99 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. december 2004, 09:23

<{POST_SNAPBACK}>Sem ze v parih komentarjih zaznala, da Stardragon deluje malo posebno na ljudi...


Velik znanja, ampak tud mal strupa, se mi zdi. Kjer pa je mal strupa, je cela jed neužitna.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#100 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. december 2004, 09:29

<{POST_SNAPBACK}>mnogi se bojijo napuha v sebi, ampak je to ena cist navadna cloveska lastnost kot vsaka druga lastnost in da se odpraviti z zavedanjem, te sazrevanjem - ni nekaksna peklenska '' hudiceva rabota ''.  xDDx  xDDx



Kdor zapade napuhu, je tud suženj napuha. In to JE "peklenska hudičeva rabota".
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0