Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Laži?!?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#1 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 30. december 2004, 19:23

Danes ko sem lepo šel v temi domov, sem začel razmišljat o laži. In vas vse na forumu moram vprašt če mi lahko razložijo kaj z lažjo sploh dosežemo?
Pred nekaj dnevi, sem zvedel da ima sošolka enega "fanta", in sma se malo začela o tem pogovarjat, pol pa mi je priznala da si ga je zmislila, da bi videla če je sploh kdo v klasu ljubosumen (je jih blo nekaj), sam ona je rekla da imajo podjetje avto jarc in da je mama pravnica ted da imajo kino, mcdonalds pa take pizdarije. No in gremo danes vn, in ona mi začne kao da njen fant obstaja pa neki si je začela zmišljevat da je v Ormož prišu.
No potem pa sem se začel spraševat kaj bi ona s tem rada dosegla. Da je lažniva ku***a? No pol pa še je drug sošolc z njo potegnil češ da ma neko punco njegovo frendico pa take. No prvo kot prvo, ktera bi njega sploh htela met, ma se za nekega metalca pol pa gre ena metalka mimo ceste in začne mater kuk je grda. A nebi mu moralo biti to všeč? No pa ta punco ko si je zmislila da ma fanta, se neki goni po mestu in sprašuje ljudi če bi hodli z njo, sej ni čudn da ji celi Ormož pravi da je kurva če se obnaša tak, pol pa se hodi k meni jokcat kok jo nišče nima rad pa take kozlarije. Pa neki pravi da je moja frenda pa me sama opravlja za hrbtom, kot da pametno zgleda. Jaz pa nje ne ker dosti boljše vun spadnem kot pa njo nazaj opravljam.

Je to sploh kaka frenda?!! Po moje ne.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#2 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 30. december 2004, 21:40

<{POST_SNAPBACK}>... kaj z lažjo sploh dosežemo?

Dosežemo to, da moramo potem skoz paziti, kaj smo komu rekli, da vedno povemo isto. Ker če ne povemo isto, nas ljudje razkrinkajo, da smo se zlagali. In ko nas enkrat razkrinkajo, da smo se zlagali, nam ne verjamejo niti takrat, kadar govorimo resnico.
Zdaj pa naj se vsak sam odloči, ali se mu splača lagati ali ne. x;)x

Kar pa se tiče tiste tvoje sošolke, ki pravi enkrat tako drugič tako, se ne sekiraj. Mogoče samo išče neko pozornost..., da bi kdo razmišljal o njej ali govoril o njej. Pri tebi je očitno to dosegla.

#3 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 31. december 2004, 16:56

podpiram samo tiste laži ki so dobronamerne, tiste čist majhne, ker bi drugače tisto osebo prizadelo če bi to zvedela in je bolš da ne zve, dolgoročno pa to itak ne bo pomembno. x:)x

#4 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 31. december 2004, 19:07

Aja sej maš prav x:Dx :palec: No res da išče non stop neko pozornost, vedno mora bit nejvečja kurva, pa najbolj popularna in najbolj zaželjena.
No sej zdej mi je sestra dala zelo učinkovit način kako razbliniti te njene laži, enostavno napizdim da imam sestrično pravnico (mam jo res, celo 2) pa da je preverla če obstaja ta Jarc Miha in da ni našla niti enga podatka o njemu x:Dx
Dons pa je spet bla tko prijazna do mene, pol pa me klicala če gremo malo vn, pa tako pa sem rekel ne ker doma praznujem in je bla kao, ja pol pa srečno 1005. Kaka hinavka.

Eh pa rajši se ne sekiram, ne lažem pa sem na boljšem kot ona x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#5 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. december 2004, 20:54

Ajajaj ga mau serješ! Punca se dela norca iz tebe.
Ja sam ka mali pao s lipe

#6 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 1. januar 2005, 10:36

Jah sem opazil tudi sam.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#7 Irina

Irina
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 1. januar 2005, 11:40

Precej nezrelo, kaj misliš? To spravi in poglej čez nekaj let. Mislim, da se bo smeha za ves dan.
Laži? Ne vem, če je to sploh laž. Rada bi bila pač nekaj več kot je - seveda v materialnem smislu - srce in duhovne vrednote pa mislim da so prazne in potrebuje tako življenjskih izkušenj kot zrelost - ampak vsak paradižnik je najprej zelen!

#8 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 1. januar 2005, 12:27

To so mi že vsi povedali kaj jih poznam, da bom se čez nekaj let temu vsemu samo smejal. Samo me full moti da ona dobi vso pozornost pa maker si je ne zasluži.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#9 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 1. januar 2005, 14:53

tud taki ludje morjo bit, da je life bl zanimiv...
a ne bi biu dougcajt živet, če ne bi bilo takih "cvetk"?
:flower:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#10 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 1. januar 2005, 18:13

Ja vem da nebi bilo zanimivo x:Dx
Ah me full pomirja da se ji bo vse skupaj vrnilo. Sam me matra da ona tega ne ve pa misli da je lahko taka brez posledic. Kar jo dela še močnejšo :o|o:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#11 Irina

Irina
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 1. januar 2005, 18:32

Zakaj se tolk obremenjuješ, sj vsak plača svojo ceno, če ne danes pa jutri. Ne bodi maščevalen, občutek imam, da samo čakaš, da bo sedla na mino. Ne skrbi bo že!
Pojdi raje naprej in pozab vse skup.
Škoda vsakega trenutka življenja za to!

#12 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 1. januar 2005, 21:48

Ja čakam da bo sedla na mino ker ji privoščim, da se ji vse to vrne kaj je ona nardila drugim. Mislim ljudlje se morjo njej prilagajat da si ji všeč ker če se ne potem si itaq v riti. No dtgač pa če je ona do mene taka sem jaz do nje 3x hujš.
Sam maš pa full prav res da je škoda časa za take kozlarije kot je ona. So še pomebnejši opravki. x:Dx :palec:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#13 Carol

Carol
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 15. marec 2005, 15:18

se strinjam.....zapraulanje cajta...ei enno vprašanje....KAJ NJ NARDIM best frendici K MI JE SPELALA FANTA U KATERGA SM ZACOPANA ŽE...4 LETA..!!!!!!????? :vragec: :o|o:

#14 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 15. marec 2005, 15:22

<{POST_SNAPBACK}>se strinjam.....zapraulanje cajta...ei enno vprašanje....KAJ NJ NARDIM best frendici  K MI JE SPELALA FANTA U KATERGA SM ZACOPANA ŽE...4 LETA..!!!!!!????? :vragec:  :o|o:

Nasilje ni rešitev! x;)x x:Dx :vragec:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#15 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 15. marec 2005, 15:23

<{POST_SNAPBACK}>Nasilje ni rešitev!  x;)x  x:Dx  :vragec:

Kaj da ne?! Eno na gobec "prjatlci"; pa se ji nobena negativna energija ne bo kopičila v podzavesti! x;)x x:px
Scio mi nihil scire

#16 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 15. marec 2005, 15:54

<{POST_SNAPBACK}>KAJ NJ NARDIM best frendici  K MI JE SPELALA FANTA U KATERGA SM ZACOPANA ŽE...4 LETA..!!!!!!????? :vragec:  :o|o:

Lahko si ponosna na eno dobro delo. Če tipček že ni bil tebi namenjen, ga ima vsaj tvoja prijateljica. x^x

A na pregovor sem pa kr pozabu? :eek: Dopisujem:

Ena ženska - pol hudiča, dve - deset hudičev. (Albanski)
Pri ženskah se prijateljstvo neha tam, kjer se začenja tekmištvo. (Portugalski)
Tri ženske - štiri spletke. (Vietnamski)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#17 khiara

khiara
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. marec 2005, 20:32

<{POST_SNAPBACK}>Nasilje ni rešitev!  x;)x  x:Dx  :vragec:


popolnoma se strinjam x:Dx

jaz se mam za tolerantno, ampak kaj je preveč---- :eek: xrolleyesx

#18 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. marec 2005, 07:21

No ok sma si že s frendo dobra x:Dx daj se še samo cartava x:Dx x:Dx x:Dx x^x x:o)x
Ja sam res, sej če ti ni usojen pol je najboljš da ga pozabiš če pa ti je pa počaki, sej bo pršo do tebe x;)x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#19 Omeed

Omeed
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 17. marec 2005, 08:04

Laži? A ni jasno, da tisti, ki laže najbolj laže sam sebi? In lekcija hitro pride. Pa ni treba, da ti vračaš v isti ali večji meri. Z lažmi se še sam obremenjujejš in pacas svojo dušo.
What you are is God's gift to you. What you make of yourself is your gift to God.[FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=purple]

#20 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 17. marec 2005, 08:08

<{POST_SNAPBACK}>..KAJ NJ NARDIM best frendici  K MI JE SPELALA FANTA U KATERGA SM ZACOPANA ŽE...4 LETA..!!!!!!????? :vragec:  :o|o:


Pelji jo na policijo x:Dx
It's better be dead and cool than alive and uncool

#21 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 17. marec 2005, 09:44

<{POST_SNAPBACK}>Kaj da ne?! Eno na gobec "prjatlci"; pa se ji nobena negativna energija ne bo kopičila v podzavesti!  x;)x  x:px

:palec: :palec: x:Dx x:Dx :vragec: noj na gobec, njega med noge... pa je... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#22 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 17. marec 2005, 09:46

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec:  x:Dx  x:Dx  :vragec: noj na gobec, njega med noge... pa je... x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

:palec: :palec: :palec: x:Dx
Scio mi nihil scire

#23 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 17. marec 2005, 09:50

itaq je treba vn dat... al pa če ze ne na gobc... jima pa vsaj poveš kar jima gre... če ne se boš sekirala pa hudo ti bo pa v seb držala....
na gobc se mi zdi še zmer xokkx
spet se mi je na bolš poslabšal

#24 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 17. marec 2005, 09:54

<{POST_SNAPBACK}>se strinjam.....zapraulanje cajta...ei enno vprašanje....KAJ NJ NARDIM best frendici  K MI JE SPELALA FANTA U KATERGA SM ZACOPANA ŽE...4 LETA..!!!!!!????? :vragec:  :o|o:



matr maš pa frendico :xx!: :xx!: :xx!:

damn :V:

no ja, sej men se je tud to parkrat zgodil, sam zdej mal bolš izbiram prjatlce x^x

na giljotino z njo, kaj pa druzga :vragec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#25 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 17. marec 2005, 09:55

sej frendica pa taka.... nikakva... temu ne bi rekla frendica
spet se mi je na bolš poslabšal




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0