Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport v letu 2005


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
374 komentarjev na to temo

#301 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. september 2005, 21:22

pobedaaaaaa x:Dx :palec:

#302 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2005, 21:25

xokx

Hudo, cestitke!!! x8Dx x^x :palec: :palec: :palec:

(direkt takoj je blo pokanje tlele xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#303 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 17. september 2005, 21:30

:onfire: xokx .....balzam za mojo košarkaško dušo...... x:px Upam, da bodo v "gustih" tekmah boljše proste metali. :palec: Hehehe, pa Beograd nam paše.... :vragec: x:px x:px x:Dx :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#304 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2005, 21:34

<{POST_SNAPBACK}>:onfire:  xokx .....balzam za mojo košarkaško dušo......

x:Dx x8Dx :palec:

Hehehe, pa Beograd nam paše....


xcivx xyesx x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#305 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. september 2005, 21:35

Grkom tudi x:Dx

#306 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. september 2005, 08:41

Dobra tekma sinoči, tako da ob naši zmagi še na nedorasle sodnike pozabiš.
Res je škoda, ker ne sodijo na tem prvenstvu najboljši, ampak se bo treba navadit.
Rašo mora biti danes čist moder pod pazduho od grških komolcev, saj to je že bilo podobno enostraski rokoborbi....glavno je pa bilo vzdušje, res ekratno, nocoj pa s Francozi x;)x :palec:


#307 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 08:57

<{POST_SNAPBACK}>
Marsa...kako pa poročilo iz prve roke, kako je Mitja doživel tekmo ...  x:)x

Nista. x:px x:Dx xnckrivx
Jaz cist strta tle. :V:

x;)x x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#308 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 09:08

nekaj tacga ja. :P :P

*
mah, kje se mu je pa dal sred one histerije, guzve in veselja men tam tapkat tole... cist stekam, men se tud ne bi dal..
pa da pol se ne bi dobila! :|||
(zadnjic grem na primorsko, nisem stigla tamalemu listka napisat, si recem ok ga poklicem, je mel nedosegljivo, ker je bil najbrz na kosilu, no in mu posljem dolg sms, kjer mu vse razlozim in da kje ma vse in to... se ne ukvarjam vec s tem, jasno da je dobil, tud pomislila nisem da ne bi, pridem dam zvecer... ga usput pol vprasam, aha a si dubu pol sms, pa me debelo gleda pa nic ne ve... halo??? sploh ni vedel, da me vse popoldne ne bo in tko... tko da se ni vedno cist za zanest na sms-e in to... Lohk tud kar 1x, ful kasneje, uleti.... se nekje kot 'zatakne', kaj jaz vem..... tko da se ne obremenjujem, ce kakega sms-a kdaj ni. :))...
Sem dobila od Mitje onega pozdravnega (vse kul, srecno prispeli in to, to je dost... jasno da se ma fajn xDDx)....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#309 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 09:22

jaz tud nisem za mobi... ga dolg nisem imela in mi ne pomeni velik, sicer mi pride prav, sam v bistvu bi komot brez... mal folka ma mojo cifro (hvalabogu), pa me ne gnjavi velik folka, kar mi ustreza... tko da mam jaz tud mir v glavnem...
me bolj na stc. gnjavijo, ker je pac tud firma oz. pac zavod, pa je veckrat kaj, na mobiju mam pa mir, vsake tolk kak sms dobim (na katere skor nikol ne odgovarjam... x:Ix, nekak se mi ne da 10x tapknit za eno crko :P)...
Tko da, dalec od tega da bi bla kaka tezka 'biznismenka', ki bi mi stalno pomembno in nujno zvonil mobi. :)
tko sem jaz cukr nehala uporabljat (in kasnej kavo, sam to spet pijem, sam ful manj) - preprosto ga je zmanjkal... in, kul. :) :palec:
pred kakim letom al clo vec.... xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#310 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 09:32

<{POST_SNAPBACK}>
kako čva zdej nazaj na BG prešaltat...

glih gruntam... xDDx x:px x:Ix

crpalke ja, pa velik dobrih kosarkarjev je od tam prislo (me zanima, ce so izvorno crnogorci, velik srbov je cg, ker so visoki tolk - sam to je res, je prav hec tole - da so cg visoki, moji strici so vsi ogromni in skor vsak cg ki ga poznam, je visji od povprecja tule)...

a sam Vilfan je komentiral, ne?
a ni vec tko, da sta po dva (men je pa to ful vsec, da par komentira)?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#311 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 09:48

aha morda se clo mal spomnim... no vilfana se, res je tak mal... hm, 'strelcevski' tip.... lohk bi bil... :) mal predrzen pa tak, sam men je vsec, simpaticen (sam Zmagadin x;)x xDDx se mi je tedaj kar mal smilil, ko sta mela tole, a zdaj se je skuliral cist, Vilfan)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#312 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 10:00

xyesx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#313 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. september 2005, 10:19

in dober komentator je postal... :palec:  bomo vidli, kaj bo zvečer povedal.. x:)x  :palec:


..morm priznat, da sem vceri mimogrede, ko sem neki bral tudi poslusu tekmo na TV-ju(po nevem kolkem casu...) in se mi zdi, da naj bi danes komentiral Miha Zibrat... :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#314 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 18. september 2005, 11:50

[quote name='silver' date='18. Sep 2005 ob 05:19']
<{POST_SNAPBACK}>x8Dx x8Dx xyesx...dobr smo jih :palec:

pa navijači so bili odlični... evforično vzdušje kot v Tivoliju :palec:
Danes pa še Francija...za njih je zmaga nujna. Ampak naši imajo usodo v svojih rokah. Če se dokažejo še v tej situaciji, potem so me prepričal... xyesx

Ejjj krasn so špilal... hvala jim za enkratn športn spektakl, za borbo na igrišču...
Difens je bila feeeeenooooomenale (kot bi dejal Den Pitrson)
Za danes držim pesti .. s tako igro lahko pomedejo sez Francozi... torej pripravimo si pivo in se veselimo lepih akcij....

#315 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. september 2005, 14:03

Najboljši duo pa je bil po moje Bergant-Cerkvenik za smučanje.


...fant, to so bli casi...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#316 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. september 2005, 14:06

sam tko btw, ni Cerkvenik ampak Cerkovnik x:o)x
božček, je pustu za sabo dva mala sinkota, Timija in Jureta :cry: x:(x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#317 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 18. september 2005, 14:11

<{POST_SNAPBACK}>no ja, bomo  pa Žibrata moral poslušat  :o|o:  x;)x . Saj niti nisem tolk pozoren na  komentatorje... če je tekma tako dinamična kot včerajšnja, se tako vživim, da komentarja niti ne zaznam . Je pa res, da sta za košarko po mojem okusu daleč najboljša Vilfan in Pavšer , za avtomoto šport je Mihelič daleč daleč spredaj (Ališič  :xx!:  :xx!: ) , za smučanje recimo pa se mi je najbolj dopadel pokojni Tomaž Cerkvenik . 

Marsa, včasih sta pa res po dva komentirala. En komentator in strokovni sodelavec, ponavadi je bil to prav Vilfan.  Najboljši duo pa je bil po moje Bergant-Cerkvenik za smučanje.

ebor...pivo al pa persen.. x;)x  x:Dx


Mah pivo sem optimist.. pa tud če rata bomo mel vsaj nazdravt s čem, če se bomo sez persenom basali, pol nema alkota, kajne...
Drgač pa komentatorji: včeraj je bil Vilfan, danes bo Žibrat... najboljši je bil definitivno Den Pitrson (na TV Koper-Capodistria, kjer so kot prvi (najbližji) prenašali tekme NBA) - mogoče se ga nekateri še spomnete... une njegove... mama mija, butala pašta.... da treeee puntiiii in fenooooomenaleeeee

#318 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. september 2005, 14:24

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  A veš, da sem hotel že na google pogledat , ker nisem bil prepričan ... x:Ix  x:o)x

kaj je bil iz tvojega konca.. x?x  x?x


Poročil se je v eno bogato familijo, ki ima vikend zraven naše hiše xcivx x:o)x
pa precej veliko bivajo v tem vikendu...oba tamala sta velika smučarska talenta :palec: x8Dx na smučkah bila že pri 3 letih starosti :eek: :8): x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#319 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 18. september 2005, 16:53

:att: xcrossfingx xgoldfishx
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#320 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. september 2005, 16:54

hmmm kwa to dons??? Ni tko smooth kot včeraj...dejmo riba migat xgoldfishx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#321 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. september 2005, 16:57

Bo treba migat tudi igralcem, težko ponoviti tako dobro tekmo od včeraj, sicer pa poraz od manj kot 9 pik pelje dalje, boljše bi pa bilo zmagat x;)x

#322 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. september 2005, 16:59

jest jim želim vso srečo, našim košarkarjem...
Cerkovnik je pa mislim, imel 42 let
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#323 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. september 2005, 17:03

<{POST_SNAPBACK}>
Cerkovnik je pa mislim, imel 42 let


Malo več, v 45 letu je umrl, rojen....29. junija 1960 :inocent:

#324 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 18. september 2005, 17:21

Včeraj fantastično, vse čestitke, danes v prvem polčasu dovolj dobro, čeprav ni vodstvo.
Trdo, nepopustljivo, zelo dobro.

:palec: x:)x

#325 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. september 2005, 17:48

<{POST_SNAPBACK}>x8Dx  x8Dx  xyesx...dobr smo jih  :palec:


js pa tole ne štekam glih...smo jih :eek: smo zmagal :eek: ja kok, nismo zaboga, js nism mela nč zravn, se prav da nismo zmagali, ampak so xrolleyesx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0