Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

genitalne bradavice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
38 komentarjev na to temo

#1 lyla

lyla
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 6. januar 2005, 21:33

hojla!

upam, da se bo na forumu našel kdo, ki mi lahko da kaksen koristen nasvet.

stvar je namreč taka. pred mescem dni sem šla h ginekologu. ta mi je najprej postavil diagnozo genitalni herpes ter vnetje (ker sem imela tudi močan beli tok) in predpisal tablete zame in za fanta. Ker pa se po dveh tednih stanje ni izboljšalo sem šla nazaj na pregled in ginekolog je nato ugotovil da imam genitalne bradavice in poleg tega tudi probleme z glivicami. za glivice nama je z fantom predpisal zdravila, ki spet niso pomagala prav nič, glede bradavic pa je rekel, da bi šlo to odstranit edino kirurško in da naj raje počakam, da se mi to itak lahko ponavlja.

tako sem že kar fejst obupana in bi rada poskusila s kakšno alternativno metodo. bi se mogoče dalo kaj v tej smeri, da spremenim prehrano? v preteklosti nisem imela nobenih večjih zdravstvenih problemov in prehranjevala sem se zdravo. potem pa pred približno leto dni preobrat in popolnoma nezdrava prehrana. verjamem,da je to pripomoglo k mojim zdravstvenim problemom, sedaj pa me zanima kako bi to cimprej popravla.


prosim za nasvete

#2 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 6. januar 2005, 23:45

Ti imaš očitno specifični primer bolezni. Poskusi s Stanetovo soljo. Kaj vem. Škodit ne more.

Andres

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2005, 19:26

Vidis Andres, jaz sem tudi pomislila na to - se mi je zdelo nekak logicno, ze zarad ph-ja itd.
Gljivice v zacetni fazi dokaj ucinkovito lahko pomagajo zdraviti razne naravne metode, mdr. cajevcevo etericno olje in druge metode, zelo ucinkovit pa je hipermangan...
Ampak za bradavice... hm, morda bi ta raztopina potem morala bit mocnejsa, bolj koncentrirana...
Ampak seveda samo ugibam, na glas razmisljam, nikakor to ni kaksno strokovno mnenje, ker pa tudi nisem kompetentna... :)
No vseen sodim, da se vecino tezav zelo ucinkovito da pozdravit oz. odpravit z naravnimi sredstvi.
Sploh na tem predelu bi tezko s kaksno agresivnejso metodo resevali...

Upam da se kdo vidi.

in, aja, seveda - dobrodosla, lyla! :palec: :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. januar 2005, 20:01

http://www.tosemjaz....?TE=1&CL=6&PO=3
http://www.femalelif.../genital_warts/
http://forum.slomsic...topic.php?p=991

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2005, 20:05

Fak jaz sem tud pomislila na laserje, ampak kot opcijo v koncni fazi - se ne da blazje?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. januar 2005, 20:06

Seveda, za malo južno x;)x

#7 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 7. januar 2005, 22:07

Zanimivost je nastala. Včeraj sta se na LF dva dohtarja basala in oba po vrsti kritizirala Irmo. Noben od njiju ni bil sposoben konkretni bolnici svetovat.
Seveda. Oba sta zdravnika uradne medicine.

Andres

#8 HAWKEYE

HAWKEYE
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 8. januar 2005, 13:10

TVOJE GENITALNE BRADAVICE, KOT JIM PRAVIŠ, NISO NIL DRUGEGA, KOT CONDILOMA. TO JE VIRUS, KI GA PRENAŠAJO MOŠKI, NAJPOGOSTEJE SE POJAVLJA PRI HOMOSEKSUALCIH, ŽRTVE SO TUDI ŽENSKE. NENAVADNO PRI VSEM JE, DA SE POJAVI NENADOMA IN JE NADLEŽEN, POTEM GA MODERNA MEDICINA Z UŽITKOM OBDELUJE, ŽGE, ZAMRZUJE, MAŽE ITD, ODSTRANUJE Z LASERJI IN POČNE OGROMNO DRAGIH REČI, KI JIH SEVEDA TUDI ZARAČUNA UPORABNIKU ALI ZAVAROVALNICI.

HEC CELE ZADEVE JE, DA CONDILOMA PO DOLOČENEM ČASU IZGINE, TAKO, KOT JE PRIŠLA. tO PRIPISUJEJO PREDVSEM SPREMEMBI NAVAD, PARTNERJA, SPREMEMBI PREHRANE IN OKOLJA, V KATEREM BIVAŠ, KAR RAZLAGAMO S TEM, DA JE BOLEZEN ČUSTVENEGA IZVORA ( KOT VEČINA BOLEZNI TUDI SICER ).

NIČ DRUGEGA TI NE BI SVETOVAL, KOT TO, DA SE REDNO UMIVAŠ, SKUŠAŠ SPREMENITI PREHRANO, KI BO IMELA ČIM MANJ BELJAKOVIN ŽIVALSKEGA IZVORA ( NAJBOLJE NIČ - ĆRTAJ MESO, RIBE, JAJCA ), SE UMIRIŠ IN KOPLJEŠ MALO PO SEBI, KJE SO SE TVOJA ČUSTVA ZATAKNILA V ZADNJEM OBDOBJU. SI MORDA NESREČNA, TE JE ČESA STRAH, SE JE V TEBI NASELILO SOVRAŠTVO ALI ODPOR? KO BOŠ NAŠLA ODGOVOR, SI ŽE NA POL POTI.

POTEM SE BOŠ ZAČELA ZAVEDATI, DA TO TVOJE ČUSTVO NIKOMUR NE POMAGA, ZLASTI PA NE TEBI. ČE TE JE STRAH, MORAŠ NEKAJ UKRENITI, KER SAMO OD TEGA, DA TE JE STRAH, NE BO NIČ BOLJE. ČE KOGA SOVRAŽIŠ, SE MORAŠ ZAVEDAT, DA LE-TA OD TEGA NE ŽIVI NIČ SLABŠE, TI PA ZBOLEVAŠ ITD ITD.

KO BOŠ VSE TO OPRAVILA IN ČE SE BODO ZNAKI ŠE POJAVLJALI, SE PA KAJ OGLASI - PO MAILU SEVEDA, KER OSEBNO V GLAVNEM NE SPREJEMAM BOLNIKOV.

PA EN LEP DAN TI ŽELIM!

HAWK

#9 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. januar 2005, 13:30

To je pa res nerodno, če se bojiš raka, ga dobiš, če se bojiš sexa, ga izgubiš :o|o:

#10 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 8. januar 2005, 13:30

Tipi prinasajo samo probleme...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. januar 2005, 18:31

Hawkeye, dobrodosel! :palec: :vio:

Tole mi je pa kar vsec, slisi se kar spodbudno, hvala ker si uletel s temle, po mojem bo Lyli prav prislo tole. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 8. januar 2005, 20:23

<{POST_SNAPBACK}>Tipi prinasajo samo probleme...

:8): ...pa tudi kaj boljšega, ne? x;)x
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#13 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 8. januar 2005, 20:47

<{POST_SNAPBACK}>Tipi prinasajo samo probleme...



Čak mal ti, Devična, :sori: in Lana. Kot sem jaz ta najboljši odgodovor razumel se punca ni ščitila v rito. Hmm. Tipi prinašajo probleme, če ona/onadva nočeta gume. Pejte raj omako delat.

Andres

#14 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 8. januar 2005, 20:55

xDDx Ja, Andres , se strinjam. Odgovorila sem le na to, da tipi prinašajo tudi kaj lepega in ne samo probleme. Še vedno mislim isto. Zaščititi pa se je potrebno, drugače pa so lahko problemi.
Omake pa ne grem delat. xDDx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. januar 2005, 20:57

Andres! xDDx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 8. januar 2005, 21:45

<{POST_SNAPBACK}>xDDx Ja, Andres , se strinjam. Odgovorila sem le na to, da tipi prinašajo tudi kaj lepega in ne samo probleme. Še vedno mislim isto. Zaščititi pa se je potrebno, drugače pa so lahko problemi.
Omake pa ne grem delat. xDDx



Enako velja za vas deklice. Valjda moški nismo proizvajalci analnih gljivic in kaj vem katere spolne bolezni. Nekje se pač vse prenaša.
Pri distributerju. In distributerke ste lahko tudi ve.
Tako da boš imela več užitka omako delat.

Andres

#17 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. januar 2005, 22:26

Glivice in druge živalce so človekov trinajsti organ, ki namesto njegovih jeter proizvajajo C vitamin in kodirajo plazme, da ne gagne takoj. x;)x
Hkrati te pa opozorijo, da je tvoja prehrana napačna :o|o:

TRINAJSTI ORGAN

Za razliko od vseh ostalih živih organizmov nekateri primati, tudi človek, ribe, nekaj ptic, ne proizvajajo biovitamina C.
Ribe ga imajo dovolj v vodi, ptice, ki jedo mokre morske ribe, tudi.
To pa pomeni, da organizmi ne proizvajajo C-vitamina le za svojo presnovo, ampak zato, da so užitni tudi za druge.
Človek je bil torej kot hrana neužiten, zato je kljub svoji nežni zgradbi lahko preživel.
Evolucija pa je človeku razvila za proizvodnjo C-vitamina trinajsti organ, bolezen.
Ko je organ dekodiran do mere, da mu grozi smrt, aktivira zadnjo možnost.
V kodiranje vključi vse razpoložljivo: bakterije, bacile, viruse, zajedalce, morda tudi svoje lastne celice, da proizvedejo C- vitamin in kodirajo plazme.
Da preživi, mu pomaga bolezen.
Toda ščepec soli mora biti tudi vedno na voljo.

( Zdravasol )

#18 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 9. januar 2005, 12:45

<{POST_SNAPBACK}>Enako velja za vas deklice.  Valjda moški nismo proizvajalci analnih gljivic in kaj vem katere spolne bolezni.  Nekje se pač vse prenaša. 

Andres



Cuj, govorimo o genitalnih glivicah in genitalnih bradavicah...
To bi pa ze slo, jle... x:o)x x:Dx

Ne, sej ne. Za preventivo glivic je drgac ok perilo iz naravnih materialov, ne prevroca, suha obmocja...Zanimivo, da se glivice prej razvijejo pri ljudeh, ki so prevec obsedeni s cistoco kot pri tistih, ki so bolj flegma. Mila so prevec bazicna in spreminjajo vaginalno floro, ki je bolj kisla kot koza, ok 4, pa sej o tem je ze blo govora, tako da je za ta del priporoceno umivanje z lactacid femina, bionsenom, mislim da dove pa nivea proizvajata tud nekaj takega pa tud kaki zeliscni pripravki se dobijo. Maziva na kondomih pa sperma in predsemenska tekocina so tud bazicni, tk da je priporocljiva vzdrznost.
Za bradavice pa menda sploh ne vejo tocno, kako in zakaj se pojavljajo, baje zarad enga virusa. Jz sm mela eno na prstu pa sm si jo zazgala z eno pripravo za varit. Ce nisi en konc mazohista, pol tega ne priporocam :vio: Drgac ti pa s tekocim vodikom zadeve zmrznejo...

:palec: :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#19 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2005, 13:40

Sperma mora biti bazična, 8,5, če ne semenčice v njej ne živijo. Mnogi moški imajo ta enostaven problem neplodnosti, ker so podsoljeni :sori:
Za vagino pa tudi ni boljše žajfe od sperme x;)x

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2005, 13:46

Zanimivo, devica in stane! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 9. januar 2005, 14:48

<{POST_SNAPBACK}>
Za vagino pa tudi ni boljše žajfe od sperme x;)x



A-a. Ni dobr not spustit, glih zato, ker zvisa ph vagine x^x Sperma je slaba zajfa. x:o)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#22 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2005, 15:23

Ravno take, kratkotrajne spremembe pH, ne dovolijo, da bi se glivice, virusi in drugi prijatelji, prehitro ne razmnoževali x;)x
Pa še nekaj, kislina in baza tvorita sol, ki ti je primanjkuje, če imaš ta problem, sicer bi ga sploh ne imela x:px

#23 ariel

ariel
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 12. januar 2005, 01:00

zivijo! s spremembo prehrane se bos resila virusa, al bo imunski sistem naredil svoje, ce je dost moce, al pa keri antibiotiki. ce pa ne bo bols, mi javi, se jih bomo lotili z takimi vibracijami, da jih bo kar razgradilo!!! ( resno mislim) xDDx

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2005, 20:13

Stane in Devica (ali kdo drug)!!

Dobila sem vprasanje na urednistvo v zvezi z bradavicami...
na sluznici...
pa me zanima, ce -poleg slanega tretmana- lahko ubodemo tud kaksno terapijo z jabolcnim kisom oz. kako se bradavice, se zlasti te na sluznici, odzivajo na jabolcni kis (v kaksnem razmerju naj bo slednji z vodo v primeru zdravljenja s kisom?)?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. junij 2005, 09:15

Oprosti, šele sedaj sem opazil. Seveda tudi kis znižuje pH, kar je osnovni problem pri teh težavah, ker vagina ni rahlo kisla, okoli 5,5. Jaz bi mu dodal malo zdrave soli in ga razredčil na pH okoli 4 - 5. Če imaš lakmusove lističe je to enostavno, dolivaš pač tako dolgo vodo, da dosežeš ustrezno kislost.
Vsekakor pa je za trajno ozdravitev potrebno izvesti tudi eno kuro biodiete, da se pH stabilizira sam.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0