Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Fotke (3)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
18827 komentarjev na to temo

#101 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:23

Aja saj res... in se tale... tud z leta dva pa tri, se prej.. torej vec kot 20 let (halo!) nazaj...
recimo... 23... nek prvi novi rock al kaj tacga... :)
17 let pa to... pa tko... 'stara'... videt... :vio:

*no ta je tud s crnimi..
prvo kar sem naredila... sem se s... psenicnih... zdravih in vse.. las, looka... 'prelevila' v tole crno sceno... :P :P
Boga moja mat... :D
je rekla - VSE... celo 'kanarcek' (xDDx), sam crne ne. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#102 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:25

Men so hude :palec: To je spet en stil, k je mel ful vsec, samo na meni ne zgleda... :o|o:
A zdej pa ne vec na crno nazaj???
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#103 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:27

ne, prevec dela.. sem svetla,..... bi blo treba narastke pa tko..
S temi oranznimi... pa se kar 'pretopi'.. xDDx
Pa tud tko... nisem pa spet tok ostra... ;)... nekak...

ne vem, se mi zdi, da ...xscratchx... po znacaju sem rdeca.. tud po... kozhi, konec koncev...
Od Lune se ne porjavi pa to. :P ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#104 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:47

kdaj so sploh te slike nastale? V srednjem veku? x:Dx x:Dx x:Dx
Ne pa če ti poslušaš rock al kaj? :eek:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#105 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 20:17

<{POST_SNAPBACK}>ti dam nude :o|o: ... dve po nagi riti .... x:Dx
Marsa nude?  xDDx .... x:px :palec:  x:Dx


x:Dx ...da naum jaz tebe po ritki.... :devil: :onfire: xg:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#106 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. januar 2005, 20:31

I, Marsa, kk so men fajne tiste vase fotke od Tozibab al pa te, ko si bla v punk sceni :2src: x:Xx :vragec: x:)x x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#107 metuljcek

metuljcek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 28. januar 2005, 20:50

No če se pa gremo nostalgijo, pa je tu ena moja, cca 20-25 let nazaj :o|o:
Sam zase lahko storiš neizmerno več, kot bi kdajkoli mogli storiti zate drugi.

#108 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. januar 2005, 23:07

cool; kle spa ze mal k ena vila al pa iz zelenih palckovskih in skartovskih svetov... :vio:
-------

<{POST_SNAPBACK}>haha, se ena v kopalkah, te se tud niste vidl, tu sem taka 'mojca'. :D

V Krki na Kostanjevici je sicer tole. :)



#109 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. januar 2005, 23:12

jst bi se to tut sou, ce neb meu ploske noge :C:
sm treniru karate pa nehu, kr nisem mogu namer na nogah stat :V:
pa samo malo probal tajvanski box... pa mi je slednji fajn, ker mas itak noge skoz u zraku x:Dx x;)x
-------

<{POST_SNAPBACK}>Santos pa en od ta boljšeh borcev na svetu ( my frend Nhun ) Thailand ! :sniky:  :onfire:



#110 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. januar 2005, 23:13

Diana, Mačkarežalka, Mikica, Marsa, Coccinelle- CUTE!! :palec: x:Dx
Piko- James Bond! x;)x x8Dx
Santos- cool but not my type :sori: x:Ix
B666- nice lipstick (JOKE) :palec: x:px x:o)x

Še slikic!!!!!!!!!!! x:Dx x:Dx x:)x
Scio mi nihil scire

#111 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. januar 2005, 23:18

<{POST_SNAPBACK}>No če se pa gremo nostalgijo, pa je tu ena moja, cca 20-25 let nazaj  :o|o:


u tako kitarco mam pa tud js :D hihi :D tako izpred 20 25 let :D cute cute.... morem eno fotografinjo dobit da bom mal poziral s kitarco... :P

Diana, sestra dvojčica od Aire? ne mi rečt da si za povrh še samska?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#112 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 23:50

<{POST_SNAPBACK}>jst bi se to tut sou, ce neb meu ploske noge  :C:
sm treniru karate pa nehu, kr nisem mogu namer na nogah stat  :V:
pa samo malo probal tajvanski box... pa mi je slednji fajn, ker mas itak noge skoz u zraku  x:Dx  x;)x
-------


ploske noge ? xscratchx xnckrivx
Kar se pa tiče karateja men ta borilna veščina ni všeč...preveč filozofiranja s posameznimi udarci...itn.
kar se pa tiče Tajskega box-a...ko sem gledal moj prvi fight v Novem Mestu od Gašperja Cajnerja, ki je bil in je edini Slovenec z naslovom profesionalnega evropskega prvaka ! Sem se tako navdušu, da sem začel spet trenirat borilne veščine ( Muay Thai ) z njim & Company...in si zadal velike cilje v tem športu - sami vrh...!! :sniky: :onfire: :vtz:
Pred tem pa sem treniral razne limonade, kot je Budokaj v os. šoli, nato TaeKwondo, Kick Box...in precej sem treniral sam Kung Fu in podobne scene v mojem stilu, kar se tud tega držim v Tajskem Boxu...in tukaj mi je všeč, ker ni veliko pravil...lahko uporabljaš komolce, kolena, kot same roke box in noge Low kick, midle in high kick ! :palec:

Zdaj imam tud trenerja iz Boxa...saj s tem se ukvarjam že kr nekaj časa...pač ročna tehnika je zelo pomembna...v bistvu bit kompleten borec je velika prednost...! :vtz:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#113 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 23:58

<{POST_SNAPBACK}>Tema je fotke ...
a kljub temu ... ne razumem ljudi, ki se radi tepejo ...  :o|o:


Mystica,

jaz sem rojen bojevnik in to je zame način življenja...sam tebi je to mal tuje !
Jaz pa ne razumem tiste, ki se imajo za bojevnike in s puškami se streljajo, kot eni petelinčki in s tem ubijajo nedolžne, ženske in predvsem otroke !

V glavnem, če je človek rojen za nekaj...pač to si in to delaš...kljub temu, mi bojevniki v tem uživamo in se spoštujemo in z večina soborcev smo veliki prijatelji, neglede nato, da se boriva v istem fightu oz. v trenutku, ko sva si nasprotnika ! x;)x :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#114 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 29. januar 2005, 02:54

<{POST_SNAPBACK}>Santos pa en od ta boljših borcev na svetu ( my frend Nhun ) Thailand ! :sniky:  :onfire:

Ti Santos, a je res da vsak Tajec obvlada osnove te veščine. To naj bi jim bil konec koncev njihov nacionalni šport, šport iz njihovega okolja.
Ja sam ka mali pao s lipe

#115 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 29. januar 2005, 02:57

No pa nekje iz planin.

x8Dx x8Dx x8Dx
Ja sam ka mali pao s lipe

#116 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 29. januar 2005, 10:25

<{POST_SNAPBACK}>No pa nekje iz planin.

x8Dx  x8Dx  x8Dx

Volk, the best fotka! x:Dx :palec:
Scio mi nihil scire

#117 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. januar 2005, 11:30

Volk x:)x

#118 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 29. januar 2005, 12:09

:2src: Volk in santos nehajta objavljat, ker potem spati ne morem, pa metuljček, kako nostalgična fotka x:Dx cort. Piko aka Fredi :palec: x:Dx vedno svoj, vedno original.

Diana, Mačkarežalka, Mikica, Marsa, Zlomk fajne fotke. Marsa sploh s svojim retro vložkom iz časov Tožibab :palec:


In ostale dame, ki ste objavljale, prav tako x:Xx

Eni ste sexy, eni simpatični, eni luštkani, eni mili, eni pozitivni, eni odštekani, nekaterih se ne da nikamor stlačit, sami svoji. Vsem je pa skupna ena stvar, da dobro izgledate in da ste pozitivci.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#119 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 29. januar 2005, 12:59

:palec:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#120 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2005, 14:39

<{POST_SNAPBACK}>
Bemu, pri 40ih boljša kot pri 20ih x8Dx  :palec:

xokx xDDx x;)x

Thanx vsem!! x:Xx
Aja Free - skratovska? x:px :vragec:

Santos, fajn, jaz sem tud borec, tud mal 'tak'... Bi mi cist pasal kdaj v kako vreco nabijat al kaj tacga. xDDx Tako da cist komot to razumem...
Saj ne gre za pretepanje, Mystica... :)

Volk, dbest fotka :palec:, vidva s Pikom imata najvec teh zimskih, gorskih... Ful dobro... :palec: xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#121 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 29. januar 2005, 15:20

<{POST_SNAPBACK}>Ti Santos, a je res da vsak Tajec obvlada osnove te veščine. To naj bi jim bil konec koncev njihov nacionalni šport, šport iz njihovega okolja.


Volk,
najprej ti želim povedat, da fotka je ful huda...! :palec:

Kar se tiče Tajskega Box-a in Tjacev...to drži ! To je njihov nacionalni šport in danes se z Muay Thai-em na tajskem ukvarja več kot 500.000 moških, žensk in otrok. x:)x
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#122 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2005, 15:23

No in kaj pravzaprav trreniras zdaj, Santos - nekako sem spregledala al pa ne stekam. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#123 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 29. januar 2005, 15:29

<{POST_SNAPBACK}>No in kaj pravzaprav trreniras zdaj, Santos - nekako sem spregledala al pa ne stekam. x:o)x


Zadnja štiri leta se ukvarjam s Tajskim Box-om ( Muay Thai ). Borim se tud v Tajskem Box-u, so pa tud izjeme, pač zaradi izkušenj, ( več borb imaš, boljši borec postaneš ), se borim tud v Kick Box-u, K-1 in v bodoče se bom začel tud v Free fightu - to pa je tud ene vrste rokoborbe, ki se lahk tud na tleh boriš !

V glavnem Muay Thai je moja specialka ! x:)x :palec:

Marsa, kaj pa ti...si kdaj kej trenirala, kot vidim tud ti rada tepeš vrečo...! x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2005, 15:33

Saj vem, da ne, Mystica, sam pogovarjamo se, zato sem vskocila, ker jaz oa imam rada fajt.. vem da se grozno slisi, a ravno to - ker ni tko... :)
Res, koordinacija gibov in vse...
Na nek nacin je kot ples celo vcasih... :)
Jaz sem veckrat razmisljala, da bi sla kaj tacga trenirat, sam nimam dovolj discipline oz. bolj tocno - nimam te discipline, ki je ukazana s strani druge osebe. :D
Rajs sama postekavam.
Tud kundalini si lohk sam dvignes, ne rabis nujno skupine za to... No, odvisno kdo. ;)
Vsakemu pase drugacen nacin in sistemcek.
Jaz joge ne bi mogla nikol v skupini vadit, nekateri pa je ne bi mogli nikoli sami doma.
Ene prijateljice se vpisejo na fitnes in hodijo samo, ce gresta vsakic obe. Kupijo si rokavicke, opremco... pol pa hodijo nekaj cajta in pol nehajo... prav vidim jih takele...

...
blablabla..

Aja, no ampak saj si lohk privoscimo, saj imamo kar dobro povprecje (fotk na strani teme ;))

p.s. Thanx!!! x:Xx
Ja, hecno - na oni fotki z mikrofonom sem stara 17 let al nekaj tacga, manj kot 18. Cao picke nekje.. (*Pa bi bila lohk na tisti fotki tud 30 al pa 35), na oni z basom pa kakih 20. So pa TZB nekje, morda v Siski spodaj...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2005, 15:40

<{POST_SNAPBACK}>
Marsa, kaj pa ti...si kdaj kej trenirala, kot vidim tud ti rada tepeš vrečo...! x:Dx

Tamle sem ze razlagala Mystici v prejsnjem postu.
Ne, no razen pol leta al kaj tacga kosarko, pa pac... jaz sem se povsod vpisala... celo h gimnastiki... x:)x Hodila sem pa k ritmiki in baletu.
Tko... rada se gibam in tko, rada imam telovadbo... razen v srednji soli, ko smo moral igrat odbojko, ki je ne maram.. :)
Pa ciljam totalno dobro.. zelo redko zgresim...
Recimo iz lenobe mecem stvari... ne da se mi naredit tiste poti (po crnogorsko), pa kar vrzem v kos iz 3h metrov recimo.
Al pa izza vogala (ne hecam se)... tko... tak hecen uzitek mi je to...

aha, tajski boks je to, saj se mi je zdelo... xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0