Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

FRIZURE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
95 komentarjev na to temo

#51 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 24. oktober 2006, 23:49

Tudi jaz bi rada naredila spremembo, saj imam že dolgo časa dolge lase, eno tako krajšo frizurco, malo daljše kot Morena, ampak se ne upam dokončno odločit. Bojim se, da mi bo potem žal. :C: x:o)x Imam tudi rada pramene, ki poživijo barvo las. x:o)x xDDx



lasje imajo eno tako fajn lastnost - zrastejo x:Dx


jaz sem že velikokrat naredila kakšno radikalno spremembo svoje frizure ... sprva bila navdušena, kasneje mi je pa postalo žal, ker sem pogrešala svoje dolge lase, ampak ... saj ZRASTEJO x:)x spremembe so sicer dobrodošle ... sploh jaz, ko na laseh naredim kakšno večjo spremembo, se potem počutim povsem drug človek ... spremembe so kul xyesx


nikoli ne bom pozabila, ko sem imela lase do sredine hrbta, pa sem šla k fizerki, nameravala sem si postrič samo špice, ko pa me je frizerka vprašala, kaj bi rada, sem ji rekla: Naredi, kar hočeš. :eek: :vio: Najprej je seveda čudno pogledala, me previdno vprašala, če lahko tudi na kratko, ko sem odgovorila, da lahko, je začela ... seveda, najprej odstrigla čop ... jaz pa v jok x:Dx x:px :vio: no ja ... postrigla me je res čist na kratko, frizurca mi je sicer pasala, ampak kmalu sem začela pogrešati dolge lase ... imam srečo, da mi precej hitro rastejo ... :vio:
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#52 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 25. oktober 2006, 08:16

Tale frizurca mi je tud full cute :2src:

Objavljena slika

Ej tako sem pa jst hotla imet... in jo seveda potem tut dobila - samo nisem bila tako svetlo blond, kjut je če znaš nosit! No oblika je bila kul samo jst sem takrat hotela nakodrano tako kot je imela v filmu City of angels :2src: pa so mi odsvetovali seveda zaradi trajne in tut premlada sem bla za tako resno frizurco xrolleyesx

Objavljena slika
Mah njej tko vse paše, full je lepa xsrcx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#53 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 25. oktober 2006, 08:46

Eh men se pa tok butast zdi obremenjevat se skos z frizuro, a stoji, a je tko k mora bit.Itak si glede na svojo poležano glavo loh privoščim samo mal daljše lase, tko da se strižem na ene tri mesece.Če bi se dalo bi imel čisto kratke lase, da se mi ni treba česat in gledat v špegu skos.Itak sm pa arheolog in uni so itak vsi" k dab jih petarda počesala" v lase x:Dx x:Dx x:Dx .Uglavnem nepotrebno obremenjevanje....raj zvezde štejem x;)x

#54 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 25. oktober 2006, 12:52

Indigo to bo zaradi tega ker si moški :vio: Ženske na to kot vidiš, gledamo povsem drugače x!x x;)x
Npr. zame osebno so lasje in frizura pomembna zadeva... x:px



#55 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 25. oktober 2006, 14:24

Vidm ja x:Dx .Šele zele sm dojev daj 90% postov tle ženskih x:Dx x:Dx x:Dx

#56 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 25. oktober 2006, 16:49

Jaz sem se pa včer na 2mm postrigel in preseentljivo zgledam 2 leti starejši z tako "frizuro". Z majico karantanija in resnim pogledom sem pa že kar nevaren.

Ne ga srat maticml... x8Dx Sigurno zdj zgledaš najmanj 37 let star.. :eek: x:Dx :vragec:

Ej tako sem pa jst hotla imet... in jo seveda potem tut dobila - samo nisem bila tako svetlo blond, kjut je če znaš nosit! No oblika je bila kul samo jst sem takrat hotela nakodrano tako kot je imela v filmu City of angels :2src: pa so mi odsvetovali seveda zaradi trajne in tut premlada sem bla za tako resno frizurco xrolleyesx



Ja ,ti maš zdj full fajn frizuro.Sam za moje pojme,mal preveč poskubljeno-po oni sliki sklepam, ki so jo dala na ogled v Fotke3.Bolj alla Dido.Ker Meg Rayn ma na teh obeh fotkah fajn polno frizuro... x^x x;)x x:o)x

Eh men se pa tok butast zdi obremenjevat se skos z frizuro, a stoji, a je tko k mora bit.Itak si glede na svojo poležano glavo loh privoščim samo mal daljše lase, tko da se strižem na ene tri mesece.Če bi se dalo bi imel čisto kratke lase, da se mi ni treba česat in gledat v špegu skos.Itak sm pa arheolog in uni so itak vsi" k dab jih petarda počesala" v lase x:Dx x:Dx x:Dx .Uglavnem nepotrebno obremenjevanje....raj zvezde štejem x;)x

:eek: :eek: A arheolog si?? xcivx :vragec: x:)x




Evo,tale frizura je tud čist za moj ukus. :palec:
Objavljena slika
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#57 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 25. oktober 2006, 17:27

:eek: :eek: A arheolog si?? xcivx :vragec: x:)x


Jep.Sicer še zaenkrat ne čist taprav ker še nism diplomiral.Vendar že kr dost v tem.Drugače sm bil pa dolga leta tko mal za dnar btw, reševalec iz vode oziroma mam licenco za to.

Evo,tale frizura je tud čist za moj ukus. :palec:
Objavljena slika


Ja če jo maš vsako uro cajt čekirat kuko ti stoji x:Dx x:Dx x:Dx ...kjeri se da xrolleyesx

#58 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 25. oktober 2006, 18:54

Kaj pravte na to? x;)x
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#59 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 25. oktober 2006, 19:53

Kaj pravte na to? x;)x

Men je še kr ql.Barva mi je všeč,sam ta fru-fru je full grozen.Sovražim tako striženje las, ki je zdj moderno ,te ravne linije.. :xx!:

Jep.Sicer še zaenkrat ne čist taprav ker še nism diplomiral.Vendar že kr dost v tem.Drugače sm bil pa dolga leta tko mal za dnar btw, reševalec iz vode oziroma mam licenco za to.
Ja če jo maš vsako uro cajt čekirat kuko ti stoji x:Dx x:Dx x:Dx ...kjeri se da xrolleyesx



:eek: :palec: x:px x;)x x:)x :vragec:






:palec: zakaj pa vsako uro čekirat..Dovolj je vsake dve uri 1x. x^x x:Dx :vragec:


Ps:dans se mi full tile :vragec: klikajo..Pa ne ve zakaj??

Aja..Moram še mal tvojo frizurco pokomentirat..Indigo.... :vragec: :vragec:
Sem si jo fajn ogledla zadnjič v fotkah3..Sj je ql in vse.Sam se mi zdi,da ti kratki bolj pašejo..Ker se spovnem ene tvoje fotke v ikonci,ko si mel čist kratke lase.. x:px x:px xcivx :vragec:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#60 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 26. oktober 2006, 08:10

Aja..Morem še mal tvojo frizurco pokomentirat..Indigo.... :vragec: :vragec:
Sem si jo fajn ogledla zadnjič v fotkah3..Sj je ql in vse.Sam se mi zdi,da ti kratki bolj pašejo..Ker se spovnem ene tvoje fotke v ikonci,ko si mel čist kratke lase.. x:px x:px xcivx :vragec:


Glavo mam mal poležano odzad odkar sm bil dojenček.Prav mt da sm skos spav na eni strani čeprov mej skos obračala.Drgač bi mel ja.

#61 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 26. oktober 2006, 16:43

Glavo mam mal poležano odzad odkar sm bil dojenček.Prav mt da sm skos spav na eni strani čeprov mej skos obračala.Drgač bi mel ja.



:palec: aja.. x:Dx kaj vse še ne bom zvedla o teb ,tle gor.. :eek: x;)x x:Dx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#62 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 26. oktober 2006, 18:01

:palec: aja.. x:Dx kaj vse še ne bom zvedla o teb ,tle gor.. :eek: x;)x x:Dx


Eh men jo to čist tko x:Dx .Je tko k je, nimaš kej x:Dx x:Dx x:Dx

#63 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 26. oktober 2006, 18:05

po moje je najboljše do frizerja it kakšno uro preden si dejansko naročen, malo pregledat kataloge in se potem s frizerjem posvetovat, kaj bi ti pasalo in kaj je dejansko izvedljivo naredit s kvaliteto las, ki jo imaš.

jaz imam že od pamtiveka dolge lase, ful goste in debele. ravne. enkrat me je ena frizerka nekaj fentala, pa sem šla k drugi, da popravi, pa je tista še bolj uničila vse skupaj, potem sem šla pa še k tretjemu, ki je res naredil najboljše, kar se je še sploh dalo, s tem da so po vseh teh striženjih lasje že bili tako kratki, da jih več nisem mogla speti niti v čop. no, za tistim, ko sem prvič oprala lase, sem pogruntala še, da se mi, ko jih teža ne vleče dol, kodrajo. ampak tako čudno. eni ja, eni ne. živ obup. :xx!:

drugače pa je ful fino, če imaš kakšnega sorodnika, ki ti je vizualno podoben. moja sestra vedno fali frizuro in avtomatsko vem, kako se ne smem postrič ... x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#64 onLy

onLy
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 256

Objavljeno: 26. oktober 2006, 18:21

mah men gre pa fuLL na žiuce k se mi zvijajo pr konicah=(
Paa Smo sPeT Tamm k nS ni..=*

#65 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 26. oktober 2006, 19:21

Klas je včasih imel en ful dober gel za konice. Je v bistvu bil namenjen preprečitvi cepljenj las, ampak tudi konice je ravnal. Pa ni mastil las, kot drugi podobni geli.

Zdaj pa ne vem, če je še v prodaji ali ne ... xnckrivx V takšni prozorni steklenički se je dobil, v podobni kot Diverin gel

Evo, sem našla link:

http://www.lekkozmet...?...5C&linkid=9

Drugače pa je za ravnanje las tudi ful dober Straight & Style od Keune http://www.haircareu...tyle_finish.htm (predzadnja slikica), ki ga naneseš na še vlažne lase (tudi volumen las zmanjša).

Da se lasje svetijo (in ne zgledajo mastni ali kot da imaš vosek ali briljantino na glavi) pa je hud Shine Junkie od Tigi
http://www.whatabout...shopscr273.html . Pa lepo diši. Sveže. NI NAMENJEN OBLIKOVANJU LAS. Samo lesku.

No, nič od zgoraj omenjenega žal ni ravno poceni, s tem da si, če te čudno postrižejo, pač pripravljen ves denar na svetu dat za to, da spet izgledaš vsaj v mejah normale.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#66 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 26. oktober 2006, 21:05

Če imate kakšno idejo za frizuro x:o)x xflirtx in sicer kratko do srednje dolžine postrižene lase, kakšni frufruji in podobno x;)x x:)x Prosim za slikice!

#67 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 28. oktober 2006, 16:23

Evo,s tole slikco bom šla jz v četrtek frizerju...Tale frizura mi je SVETOVNA!!

Objavljena slika
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#68 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2006, 16:25

:vragec:

sam she faco rabish tako... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#69 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 28. oktober 2006, 16:34

:vragec:

sam she faco rabish tako... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala

Lol!!

Nič ne rabim take face..Sem zadovoljna s svojo..Moja je čist edinstvena, pegasta z žarečimi očmi.. x:Dx :vragec:

meni tudi, a kaj ko v RL nikoli tko ne stoji, ampak samo tisti dan ko od frizerja prideš. :vragec:



:palec: to je pa tud res....pa sj je vseen..se bom že nekak uštimala... x:Ix x:px x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#70 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2006, 16:36

:vragec:

ja kjut facica....tam na oni fotki v osebni strani x:)x x:)x x:)x

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#71 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 29. oktober 2006, 09:34

:vragec:

ja kjut facica....tam na oni fotki v osebni strani x:)x x:)x x:)x

zlomk....tralala


xsrcx hvala!

Eh..kaj pa vem enim je všeč ,drugim tud ne ..Stvar okusa, jz sem pa zadovoljna z njo... x:Dx x;)x Kaj mi pa drugega preostane??? x:Ix x^x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#72 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 29. oktober 2006, 09:59

Pa saj to je ista frizura, kot jo ima ona od beckhama baba ... Malo si poglej njene slike na netu, ko so jo zjutraj paparazzi dobili, boš takoj videla, kako bo bad hair day zgledal ... x;)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#73 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 29. oktober 2006, 10:04

Pa saj to je ista frizura, kot jo ima ona od beckhama baba ... Malo si poglej njene slike na netu, ko so jo zjutraj paparazzi dobili, boš takoj videla, kako bo bad hair day zgledal ... x;)x


Sem že mela podobno frizuro kakih 5 let nazaj, pa nisem mela neki pretiranih problemov..Mam kodraste lase in mi dajo fajni volumen, če so krajši...Tako,da se tega ne bojim..Sam pravo tehniko striženja rabim, pa bo..Sicer pa, kar bo pač bo.Sem se odločla za spremembo..Bilo šta bilo.. x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#74 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 29. oktober 2006, 10:10

evo ...

http://www.thehairst...lebrity_107.jpg

http://www.iceposter...mbs/G156653.jpg



pa bad hair day:

http://www.biografia...s/beckham_8.jpg

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#75 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 29. oktober 2006, 10:12

eh .. če imaš kodraste lase potem te nima kaj skrbet :palec:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0